صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 5 6 7 8 9
نمایش نتایج : از شماره 81 تا 86 , از مجموع 86
Like Tree87تشکر

موضوع: دوربین فیلمبرداری Full HD تا ۸۰۰ هزار تومان

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    1

مدلهای HF-r18/17/16/106 چطورن اینا تو رنج قیمت 500-580 هستند و تقریبا مشخصات یکسانی دارن آیا امکانات جانب مانند لرزشگیر و ... در حد سونی و پاناسونیک هست؟
    البته من در مورد فول اچ دی سونی و پاناسونیک هم تجربه کاملی ندارم فقط قبلا خودم یه دوربین دی وی سونی داشتم که راضی کننده بوده

خوب در مورد قیمت و امکانات تو کلاس متوسط دوربینهای خانگی فیلم برداری سامسونگ بهترین گزینه هست تو ایران, ۵۰۰ تومنیش از سونی یا پاناسونیک که ۱۰۰ تومان گرونتر
    هستند بهتر عمل میکنه
    متاسفانه با توجه به اینکه سامسونگ برندی تقریبا جدید هست در این زمینه تجربه چندانی ندارم ولی اگر کسی بتونه مشخصات اونو بررسی کنه و به نتیجه برسه از لحاظ تجربی حرف شما درسته البته قیمت اونم در همنی حدود هست و یک فول اچ دی حدود 590 تموم میشه

كاربر فعال aliii آواتار ها
    تشکر کرده
    253

نقل قول نوشته اصلی توسط rmb_ali نمایش پست ها
    مدلهای HF-r18/17/16/106 چطورن اینا تو رنج قیمت 500-580 هستند و تقریبا مشخصات یکسانی دارن آیا امکانات جانب مانند لرزشگیر و ... در حد سونی و پاناسونیک هست؟
    البته من در مورد فول اچ دی سونی و پاناسونیک هم تجربه کاملی ندارم فقط قبلا خودم یه دوربین دی وی سونی داشتم که راضی کننده بوده

متاسفانه با توجه به اینکه سامسونگ برندی تقریبا جدید هست در این زمینه تجربه چندانی ندارم ولی اگر کسی بتونه مشخصات اونو بررسی کنه و به نتیجه برسه از لحاظ تجربی حرف شما درسته البته قیمت اونم در همنی حدود هست و یک فول اچ دی حدود 590 تموم میشه
    در مورد پاناسونیک تو کلاس بالای دوربین های خانگی sd600 sd700 که البته با توجه به انصاف فروشنده و موجود بودن حدود ۱ تومان قیمت دارند
    امکانات خیلی خوب کاملی مثل سنسور 3mos لنز لایکا فوکوس دستی ورودی میکروفون میکروفون ۵.۱ دالبی داخلی منظره یاب چشمی ....
    sd600 فوکوس دستی و میکروفون دالبی نداره که ارزونتر هست تا ۱ میلیون ۳۰۰ رقیبی ندارند که سونی cx550 هست
    Simaei تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    258

نقل قول نوشته اصلی توسط rmb_ali نمایش پست ها
    این دوربین دارای مشخصات خوبی است و البته قیمتش رو نمیدونم ولی مشکلی تو ضبط فول اچ دی نداره فکر کنم منظور شما فیلمبرداری با تعداد فریم بالا مثلا 90 فریم در ثانیه باشد که بعضی از مدلها آنرا دارن و لی فقط 3 ثانیه و یا کمتر و بیشتر میتوانند با تعداد فریم بالا و فول اچ دی ضبط کند به هر حا در حالت عادی این دوربین مشکلی در ضبط فول اچ دی ندارد
    دوست عزیز از پاسخ شما بی نهایت سپاسگزارم . بله منظور بنده همین محدودیت زمانی بود که جنابعالی اشاره فرمودید.

پاینده و کامیاب باشید
    علي

canon a620

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_ab نمایش پست ها
    دوست عزیز از پاسخ شما بی نهایت سپاسگزارم . بله منظور بنده همین محدودیت زمانی بود که جنابعالی اشاره فرمودید.

پاینده و کامیاب باشید
    معمولا دوربین های 1 میلیون به بالا این امکان را دارند و دوربین ها یقیمت پایین این خصیصه رو ندارن

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    1

من یک دوربین سامسونگ h200 خریدم که متاسفانه اصلا از تصویرش راضی نیستم و موقع حرکت خطوط تصاویر مشخصه که فکر کنم مربوط به Progressive نبودن اون باشه همونی که بصورت 1080pو 1080i مشخص میشه

که اگر روی لینک بالا کلیک کنید میتونید تفاوت رو ببینید
    در ضمن فروشنده گارانتی رو 18 ماه از تاریخ فاکتور میگفت که اشتباه میگه سام سرویس 18 ماه از تاریخ تولید و 1 سال از تاریخ فاکتور گارانتی میکنه

در ضمن از اون دوستی که تبلیغ سامسونگ رو هم میکرد توصیه میکنم دیگران رو به اشتباه نندازند

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    1

من دوباره بعد از 2-3 ماه از خرید دوربین فیلمبرداری سامسونگ تاکید میکنم که دوربین فیلمبرداری سامسونگ رو نخرید اگر به خودتون احترام میزارید
    اصلا معلوم نیست این شرکت سام سرویس با دیگر شرکتهای چه رابطه ایی دارن و فروشنده های خود شرکت هم از این قضیه کمال سوء استفاده رو میکنن هر چه قدر جنس های سامسونگ بی کیفیت هستند فروشنده ها بدترند بنابراین خودتونو گرفتار دوربین های بی کیفیت سامسونگ نکنید

صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 5 6 7 8 9