صفحه 1 از 5 1 2 3 4 5 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 50
Like Tree16تشکر

موضوع: ساختن vcd و dvd با كیفیت بالا

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

Question ساختن vcd و dvd با كیفیت بالا

سلام دوستان
    من یک دوربین پاناسونیک مدل NV-GS150GC دارم . انتقال اطلاعات فیلم به کامپیوتر که با فرمت AVI از طریق پورت USB ویا I-LINK (IEEE 1394) صورت میگیرد ، که کیفیت بسیار عالیست . فقط با تبدیل فرمت AVI به DVD و یا خصوصا VCD حاشیه تصاویر موجدار و کل تصویر مبهم میشود ، مطمئنم که کامپیوتر با این مشخصات :
    ( CPU 3 GHZ FULL – RAM 512 – HDD 160 SATA – FX5200 128 – IWILL P4SE ) ایرادی ندارد . چندین نرم افزار مثل premiere 1.5 pro - roxio creator7 - pinnacle studio9 - ulead video studio9 را امتحان کرده ام ولی نتیجه رضایت بخش نبوده شاید دوستان بگویند فرمت vcd یا dvd کیفیت پاینتری نصبت به AVI دارد ، در حالی که فیلم های موجود در بازار در فرمت VCD کیفیت خوبی دارند ویا وقتی که دوربین به تلویزیون وصل میشود و تصاویر را با فرمت VCD PAL پخش میکند کیفیت بسیار بالاست . خواهش میکنم دوستان راهنمایی بفرمایند .

كاربر آشنا just_bekind آواتار ها
    تشکر کرده
    0

متاسفانه نمیتوانم کمک موثری بکنم من خودم GS120 دارم و بااستفاده از ulead video studio8 VCD ساختم و کیفیت خوب بود ومشکلی نداشتم در این گونه موارد اگر مشکل از تنظیمات نرم افزار نباشد بایستی در صورت امکان کلیه فرایند را با یک رایانه دیگر امتحان کرد در ضمن شما در مورد CD writer مورد استفاده و سرعت ضبط اشاره ا ی نکرده اید
    مهرداد مسلمی
    Canon S2 IS,tripod Panasonic GS120 Canon MFP370

كاربر فعال Babak Borhani آواتار ها
    تشکر کرده
    1253

سلام
    مراحل زیر را دنبال كنید 99 در صد نتیجه میگیرید.

1 - حتما در خود پریمیر كپچر كنید.
    2 - خروجی خود را بر روی هارد با فرمت DV AVI بگیرید ( هریك ساعت حدود 20 گیگ باید بشود )

3 - آخرین ورژن ( مهم است حتما آخرین ها باشد) برنامه nero را تهیه كنید و دستور تهیه vcd بدهید
    و خود فایل 20 گیگابایتی را معرفی كنید تا خود nero آنرا فشرده كند و VCD را بسازد.

معمولا موفقیت آمیز است ولی باز هم به كیفیت فیلم های سینمایی روی cd نمی رسد
    ولی قابل قبول است.
    m.a.i تشکر می‌کند.
    بابک برهانیhttp://sibsabz.persiangig.com

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    1

پیش فرض پاسخ: ساختن vcd و dvd با كیفیت بالا

نقل قول نوشته اصلی توسط amir6127
    سلام دوستان
    من یک دوربین پاناسونیک مدل NV-GS150GC دارم . انتقال اطلاعات فیلم به کامپیوتر که با فرمت AVI از طریق پورت USB ویا I-LINK (IEEE 1394) صورت میگیرد ، که کیفیت بسیار عالیست . فقط با تبدیل فرمت AVI به DVD و یا خصوصا VCD حاشیه تصاویر موجدار و کل تصویر مبهم میشود ، مطمئنم که کامپیوتر با این مشخصات :
    ( CPU 3 GHZ FULL – RAM 512 – HDD 160 SATA – FX5200 128 – IWILL P4SE ) ایرادی ندارد . چندین نرم افزار مثل premiere 1.5 pro - roxio creator7 - pinnacle studio9 - ulead video studio9 را امتحان کرده ام ولی نتیجه رضایت بخش نبوده شاید دوستان بگویند فرمت vcd یا dvd کیفیت پاینتری نصبت به AVI دارد ، در حالی که فیلم های موجود در بازار در فرمت VCD کیفیت خوبی دارند ویا وقتی که دوربین به تلویزیون وصل میشود و تصاویر را با فرمت VCD PAL پخش میکند کیفیت بسیار بالاست . خواهش میکنم دوستان راهنمایی بفرمایند .
    دوست عزيز شما فرموديد با استفاده از پورت usb و i-link در صورتي كه اين دوتا دوتا پورت متفاوت ميباشند و شما اگر با usb كپچر رو انجام بدي نبايد توقع كيفيت داشته باشي , ولي با i-link ميشه يه اميدهايي داشت كه خيلي اين قضيه به مشخصات كارت گرافيكت ربط پيدا ميكنه
    و مطمئنا به نرم افزار زياد ربطي نداره و فكر كنم 10 درصد ميتونه تقصير نرم افزار باشه البته براي تبديل به mpg-1 اگر از divx استفاده كني و صدا رو هم به mp3 تبديل كني تا حدود زيادي كيفيت تصوير و حجم فايل تعديل ميشه

كاربر جديد Kamyar78 آواتار ها
    تشکر کرده
    0

ba Adobe DVD Encore ham test konid

ARN
    ARN آنلاین نیست
    كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

من چند سوال داشتم ؟
    1- آيا انتقال فيلم با USB نسبت به كارت i-Link تفاوت چنداني از نظر كيفيت دارد ؟
    2- آيا با نرم افزار Priemier ميشود فيلم را بصورت VCD رايت كرد ؟
    3- در بالا گفته ايد كه "خود فايل 20 مگابايتي را معرفي كنيد ..." بيشتر در مورد آن توضيح دهيد ؟
    با تشكر فراوان

كاربر ويژه infinity آواتار ها
    تشکر کرده
    4379

نقل قول نوشته اصلی توسط amir6127
    سلام دوستان

__ تنها نرم افزاری که از لحاظ کیفیت خروجی رضایت شما را جلب خواهد کرد آخرین نسخه Canopus Procoder است.
    __ کیفیت تبدیل بهترین نرم افزار باز هم از کیفیت کپچر بهترین سخت افزار پایینتر است.
    هادی هژیرآذر

كاربر فعال bf  آواتار ها
    تشکر کرده
    964

1- آيا انتقال فيلم با USB نسبت به كارت i-Link تفاوت چنداني از نظر كيفيت دارد ؟
    بله، خيلي تفاوت دارد!
    هم در سرعت کار و هم کيفيت.

در اين کار، کارت گرافيکي چندان تاثير نخواهد داشت.
    سرعت cpu (خصوصا فرکانس آن) و عرض باند رم و هارد در سرعت کار اهميت دارند
    ویرایش توسط bf  : Tuesday 16 May 2006 در ساعت 11:05

كاربر ويژه infinity آواتار ها
    تشکر کرده
    4379

نقل قول نوشته اصلی توسط bf
    بله، خيلي تفاوت دارد!
    هم در سرعت کار و هم کيفيت.

در اين کار، کارت گرافيکي چندان تاثير نخواهد داشت.
    سرعت cpu (خصوصا فرکانس آن) و عرض باند رم و هارد در سرعت کار اهميت دارند
    ممکنه بفرمایید با توجه به دیجیتال بودن اطلاعات چطور در کیفیت متفاوت است ؟
    سرعت i-Link برابر با 400Mbps و USB2 برابر با 480Mbps است
    هادی هژیرآذر

كاربر فعال bf  آواتار ها
    تشکر کرده
    964

سرعت i-Link برابر با 400Mbps و USB2 برابر با 480Mbps است
    اين سوال براي من هم مطرح است
    مواردي که ديده بودم پورت usb2 هم داشتند کيفيت مطلوب را نميدادند (شايد در موارد ديگر صادق نباشد)

اما در مورد ديجيتال ... با ديدي که مطرح ميکنيد، نبايد بين usb1 و ilink هم از نظر کيفيت فرقي باشد (البته فرم ذخيره سازي dv روي نوار امکان انتقال با عرض باندهاي معمول را محدود ميکند)
    چيزي که من ديدم، انتقال از طريق ilink ظاهرا با بيشترين تطابق با فورمت dv انجام ميشود و بعد از انتقال ارتباط انکودينگي صورت نميگيرد و فايل در زماني اندک جمع جور ميشود
    اما در مورد usb، در مواردي که من ديدم، يک رشته داده منتقل شده و تازه بعد از آن در زماني طولاني انکودينگ تصوير آغاز ميشود
    در هر صورت اگر اطلاع دقيقتري در اين مورد داريد من هم بسيار علاقه مند به جواب اين پرسش هستم

صفحه 1 از 5 1 2 3 4 5 آخرینآخرین