صفحه 8 از 12 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 71 تا 80 , از مجموع 114
Like Tree404تشکر

موضوع: Canon EF 70-300 f/4-5.6L IS USM

كاربر همراه farhad_k آواتار ها
    تشکر کرده
    872

نقل قول نوشته اصلی توسط Daruosha نمایش پست ها
    دوستان همه مطالب را یادآوری فرمودند، اما کسی در مورد رنگ این لنز چیزی نگفت.

نمیدانم Canon چه اصراری دارد که لنز های تله اش را با رنگ سفید نقاشی کند. ادعای Canon برای این مسئله بر این است که رنگ سفید باعث می شود تا لنز در برخورد طولانی با آفتاب کمتر گرم شود! خوب حالا اگر نان گندم (همان لنز های تله 400 به بالای Nikon) نخوردیم، دست مردم (البته در اینترنت) که دیدیم!! این رنگ سفید EF 70-200 من گاهی اوقات آنقدر جلب توجه کرده که منجر به دردسر و تنش شده است. آقا چرا عکس میگیری؟ از کجا میگیری؟ (فکر میکنند لنز 2000mm هست!) حالا یکی با Nikkor 200-400 بیاد رد بشه، شاید اینقدر جلب توجه نکند که مثلا 200-70 یا 400-100 جلب توجه می کنند.

300-70 اصولا یک رنج آماتوری و البته پرکاربرد در لنز های تله محسوب می شود و باور کنید رنگ سفید این لنز، خیلی از مواقع (حداقل در ایران) برای شما محدودیت ایجاد می کند. درست است که لنز زیبا تر می شود، اما در مکان های عمومی که عکاس مایل به متمایز شدن در میان جمع نیست، دقیقا خود گاو لنز سفید (آخ ببخشید، پیشانی سفید) است!! (البته که جمله آخر شوخی است).
    با سلام وعذر خواهی بابت اف تاپیک
    به نظرم کنون ابن لنزها را برای کل دنیا میسازد و به نظرمن این کاربران ایرانی هستند که با کل دنیا فرق دارند.
    بعضی ها علاقه شان به این است که همه بفهمند لنز سری ال دارند که مشخصا در امضا خود ان را به رنگ قرمز نمایان میکنند و فکر میکنم کنون گوشه چشمی هم به این مساله دارد.
    به هر حال اینجا ایران است و عزیز برای هر هموطن و دارای بعضی محدودیت ها که کنون و نیکون ان را نمیفهمند.
    بعضی اوقات دوست داشتم لنز 120-400 خودم به طول 16-85 بود و به دور از هر نگاه راحت استفاده میکردم.
    بارها شده است استفاده از لنز 120-400 مساوی شده با سوال های اقا چند x زوم دارد و چند مگا پیکسل است و اقا عکس نگیر !!!
    MohammadRanjbar تشکر می‌کند.
    فرهاد کرمی
    Nikon D610 -Nikon 12-24 F/4 & Nikon 24-120 F/4 N & Nikon AF-s 300 f/4 & AF Nikon 80-200 f/2.8 D speedlight 600 & TC14

كاربر فعال Daruosha آواتار ها
    تشکر کرده
    1873

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad_k نمایش پست ها
    با سلام وعذر خواهی بابت اف تاپیک
    به نظرم کنون ابن لنزها را برای کل دنیا میسازد و به نظرمن این کاربران ایرانی هستند که با کل دنیا فرق دارند.
    بعضی ها علاقه شان به این است که همه بفهمند لنز سری ال دارند که مشخصا در امضا خود ان را به رنگ قرمز نمایان میکنند و فکر میکنم کنون گوشه چشمی هم به این مساله دارد.
    به هر حال اینجا ایران است و عزیز برای هر هموطن و دارای بعضی محدودیت ها که کنون و نیکون ان را نمیفهمند.
    بعضی اوقات دوست داشتم لنز 120-400 خودم به طول 16-85 بود و به دور از هر نگاه راحت استفاده میکردم.
    بارها شده است استفاده از لنز 120-400 مساوی شده با سوال های اقا چند x زوم دارد و چند مگا پیکسل است و اقا عکس نگیر !!!
    در خارج از ایران هم خیلی قضیه فرق نمی کند. فقط کتک نمی خوریم و بازداشت نمی شویم !! اما ای کاش برای لنز های تله Canon دو نسخه سیاه رنگ و سفید رنگ وجود داشت تا انتخاب کمی راحت تر و بدون اجبار باشد... باور کنید اگر در آمریکا هم زندگی می کردم، باز هم ترجیح می دادم تجهیزات عکاسی ام جلب توجه نکند.

رفتیم در topic بحث های بی ربط به topic مربوطه!!!
    Amir Tavakoli، Kourosh Kahal و M. Beyrami تشکر می‌کنند.

ghz
    ghz آنلاین نیست
    كاربر همراه ghz آواتار ها
    تشکر کرده
    1403

دوستان عزیز از قیمت این لنز توی ایران خبر دارید؟
    غلام حسین زارع -(Instagram + Telgeram)

كاربر فعال nejadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1978

سلام به همه

یک رویو از این لنز البته به زبان ژاپنی ...دیدنش خالی از لطف نیست مخصوصا اگر در گوگل به انگلیسی translate کنید

کد HTML:
    http://dc.watch.impress.co.jp/docs/review/date_lens/20110124_421603.html

این لنز بسیار وسوسه کنندس خیلی علاقه دارم این لنز رو داشته باشم اما میترسم تا این لنز رو تهیه کنم ورژن جدید 400-100 هم بیاد و اونوقت دیگه پشیمونی سودی نداره البته خودم فکر میکنم اگر ورژن جدیدی از 400-100 ارائه بشه قیمت فاحشی با ورژن قبلیش خواهد داشت جوری که واقعا تهیه کردنش سخت بشه ....دوست دارم نظر شما عزیزان رو در مورد صحبت های خودم و این لنز بدونم
    M. Beyrami، Mehdi Rojaie، Haji Shahkaram و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

Forum Moderator Mehdi Rojaie آواتار ها
    تشکر کرده
    12608

نقل قول نوشته اصلی توسط nejadi نمایش پست ها
    سلام به همه
    این لنز بسیار وسوسه کنندس خیلی علاقه دارم این لنز رو داشته باشم اما میترسم تا این لنز رو تهیه کنم ورژن جدید 400-100 هم بیاد و اونوقت دیگه پشیمونی سودی نداره البته خودم فکر میکنم اگر ورژن جدیدی از 400-100 ارائه بشه قیمت فاحشی با ورژن قبلیش خواهد داشت جوری که واقعا تهیه کردنش سخت بشه ....دوست دارم نظر شما عزیزان رو در مورد صحبت های خودم و این لنز بدونم
    جناب نژادی سلام

بنظر من 400-200 آپدیت درست و حسابی این لنز هست که از نظر قیمت قابل مقایسه با 400-100 نمیتونه باشه.

بعید میدونم دیگه کنون بخواد روی 400-100 تغییراتی بده. ولی در عوض شایعاتی درباره 400F5.6 L IS شنیدم که بعید بنظر نمیرسه!!!
    nejadi و M. Beyrami تشکر می‌کنند.
    مهدی روجایی

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

قبلا در مورد این لنز نظر داده بودم.برای کسی که دنبال یه تله خوب و با کیفیت ( هم از نطر بدته هم اپتیک) باشه میتونه لنتخاب مناسبی بلشه.فقط باید منتطر شد و اون رو تست کرد.عنوز در تهران به راحتس گیر نمی اید ما بعضی فروشگاه ها با قیمت بسیار نامعقول موجود دارند
    اما کیفیت ساخت اش واثعا به دل میشینه و توی دست احساس خوبی دارید.
    K_NMT، Hamid-P، nejadi و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

بررسی سایت SLR Gear

http://www.slrgear.com/reviews/showp...ct/1370/cat/11

Alternatives

Canon 70-300mm ƒ/4-5.6 IS USM ~$630
    The previous version of the Canon 70-300mm wasn't an L-glass lens, but also offered image stabilization and USM focusing - and a much lower price tag. It also offered slightly better results for sharpness; the new lens, on the other hand, offers better tolerance to chromatic aberration. Results for distortion and lens shading are similar between the two lenses. The build quality on the new lens is in a different league, being an L-class lens.

Conclusion
    The Canon 70-300mm ƒ/4-5.6L IS USM didn't produce tack-sharp results, but it produced a consistently good images at each focal length, with good control of chromatic aberration. While you can certainly spend less money to get the same range of focal lengths, the build quality and technological supremacy of the Canon reflects the price point - it's a lens you won't be afraid to take anywhere.

خیلی راضی بوده ازش :cool:
    Kaveh Ghobadi، M. Beyrami، Haji Shahkaram و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر فعال FARID آواتار ها
    تشکر کرده
    6635

خب اولین قیمت رو یک سایتی زده 1700 دوستان قیمت جایی دیگه رو دارن؟
    M. Beyrami و NetNegar تشکر می‌کنند.
    عکاس باشی! عکاس باشی! عکستو بی هوا بگیر!
    یه عکس بی پرده ناب از روزگار ما بگیر!

تشکر کرده
    6635

پیش فرض سلام

دوستان عزیزی درخواست عکسی از خروجی لنز خواستند این 3 عکس را امروز برای تست انداختم به طور کلی برای بنده با دانش کم بسیار خوشایند امد همگی روی دست انداخته شدند .فایلهای خام موجود هستند در صورت تمایل در اختیار دوستان قرارمیدهم .
    بعد اپلود کیفیت عکسها کاهش پیدا کرده هر 3 عکس رو در یک فایل زیپ قرار دادم.

کد:
    http://up.iranblog.com/images/1j7rm48vb55kgw3psqi.zip
    NASSIRI4080، bfarahanchi، Kaveh Ghobadi و 23 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    6635

فوکال 300

کد:
    http://up.iranblog.com/images/cvhhfqon9ixn4bymp56z.zip
    ویرایش توسط FARID : Tuesday 12 April 2011 در ساعت 22:42
    NASSIRI4080، yaghoobi، MehdiM و 16 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

صفحه 8 از 12 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 آخرینآخرین