صفحه 2 از 3 نخستنخست 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 21
Like Tree13تشکر

موضوع: Canon PowerShot SX130 IS

كاربر همراه auditore آواتار ها
    تشکر کرده
    3132

با سلام خدمت دوستان عزیز .
    کسی راهی بلد هست که بشه sx130 رو به صورت خارجی تحریک کرد. البته به جز کامپیوتر. من کمی تحقیق کردم به نتیجه ای نرسیدم و در آخر تصمیم گرفتم تا از میکروسوییچ شاتر دو رشته سیم بیرون بیاورم . اگر دوستان از راهی خبر دارند خوشحال میشوم اطلاع دهند تا من هم از این کار تقریبا خطرناک صرف نظر کنم .

تشکر کرده
    3132

با سلام
    مژده به 130 داران گرامی .
    امروز بلاخره بعد از کلی گشتن توی نت یک هک برای 130 و البته تمامی مدل های کنون پیدا کردن . واقعا معجزه می کنه . من هنور توی شوک هستم و خیلی هم ذوق زده . 130 من تبدیل شده به یک 5d mk2
    دیگه داشتم از این دوربین متنفر می شدم ولی حالا انگار که یک slr بهم دادن . خیلی امکانات اضافه شده . مهمترین امکان تحریک خارجی آن هم با option های فراوان سرعت شاتر تا 1/10000 ثانیه و لانگ شاتر هم تا 2000 . iso هم به 10 کاهش میابد عکس هایی بدون نویز دیافراگم هم تا 11 بسته می شود و کلی چیزهای دیگه که حتی توی خواب هم نمی دیدم .
    طریقه کار هم خیلی ساده می باشد و در کل 1 دقیقه وقت می گیرد . اول از همه باید نسخه فریمویر دوربین رو بدونید . برای این کار وقتی دوربین در حالت playback هست دکمه ست به علاوه دیسپلی رو می زنید و چیزی مانند این gm1.01c مشاهده می کنید و بعد نسخه chdk مخصوص همون فریم ویر رو دان می کنید CHDK Download - build 1.0.0, revision #1785 و بقیه مراحل هم داخل یک reedme
    ویرایش توسط auditore : Sunday 1 April 2012 در ساعت 22:17
    soheil1986 و azari kei تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    3132

سلام دوستان
    این عکس رو با هک جدید گرفتم(البته عکس به هیچ عنوان عکس نیست و فقط برای نشان دادن توانایی های هک گرفته شده) .
    این شات با iso 10 - f11 - و شاتر 1024 ثانیه از صورت فلکی دب اکبر گرفته شده چیزی که با 130 غیر ممکن به نظر میاد اما شده .
    IMG_7731_resize.jpg
    در ضمن کلی امکانات دیگه کشف کردم از جمله hdr - panorama - raw format - soper fine high quality ,....
    .
    Nima Sadigh و hkhaghani تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

دوستان من این اسکریپ رو ریختم ولی طرز کارش یکم گنگه یکی یکم توضیح بده ممنون میشم..

كاربر همراه
    تشکر کرده
    189

دوستان من این اسکریپ رو ریختم ولی طرز کارش یکم گنگه یکی یکم توضیح بده ممنون میشم..
    اگر هک رو درست ریخته باشید روی کارتتون...مراحل زیر رو بترتیب اجرا کنید:
    1- دوربین رو با دگمه ریویو روشن کنید(واسه من اینجوریه... sx150)
    2-به منو برید، یه گزینه بنام frimware update ظاهر شده، آپدیت کنید.
    3- حالا باید یه علامت <alt> توی صفحه ظاهز شده باشه، آن با زدن دکمه ریویو دوربین میاد و میره.
    4 اگر آن روی صفحه باشه، با فشردن دکمه منو دوربین به صفحه منو هک میرید وگرنه به صفحه منو خوده دوربین.
    امیدوارم مفبد باشه...الان دوربین همراهم نیست که امتحان کنم....ولی تا شب اگه سوال دیگه ای داشتید شاید بتونم بهتر کمک کنم.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    287

سلام
    شما موفق شدید به منوی CHDK وارد بشید یا نه؟

من هم با a495 امتحان کردم. با دو تا روش معمولی نصب برنامه روی SD Card موفق نشدم. نهایتا این فایل رو پیدا کردم و با استفاده از برنامه CardTricks موفق شدم کارت حافظه رو Bootable کنم. البته ظاهرا a495 دوربین بدقلقیه. راهنمایی صفحه 7 فایل ضمیمه شده خیلی عالیه.

Untitled.jpg

كاربر جديد
    تشکر کرده
    111

سلام
    من به شدت علاقمند به عکاسی هستم و میخوام یه دوربین با زوم و کیفیت خوب بگیرم.
    بعد از گشت و گذار تو اینترنت نظرم به sx130 جلب شده. اگه دوستان دوربینی سراغ دارن تو مایه های این لطفا راهنمایی کنن.
    اگه کسی از قیمت دقیقش هم اطلاع داره بگه.
    ممنون

كاربر همراه niknam_eh آواتار ها
    تشکر کرده
    244

نقل قول نوشته اصلی توسط abdolhosein نمایش پست ها
    سلام
    من به شدت علاقمند به عکاسی هستم و میخوام یه دوربین با زوم و کیفیت خوب بگیرم.
    بعد از گشت و گذار تو اینترنت نظرم به sx130 جلب شده. اگه دوستان دوربینی سراغ دارن تو مایه های این لطفا راهنمایی کنن.
    اگه کسی از قیمت دقیقش هم اطلاع داره بگه.
    ممنون
    سلام.
    برای تهیه دوربین باید اول از همه بدونید میخوای د با دوربین چیکار کنید ینی در چه زمینه ای میخواید کار کنید و دوم این که چقدر پول دارید.
    sx130 با توجه به قیمتش دوربین آماتوری نسباتا خوبیه من خودم 3 ساله دارم ازش استفاده میکنم ولی الان مدل های sx150 , sx160 هم توی بازار هست که تقریبا توی همون رنج هستن فقط رزولوشن بالاتری دارند. درمورد xs160 علی رغم رزولوشن بالا، در ایزو های پایین نویز زیادی داره که ایراد خیلی بزرگی است( به نظر میرسه دوربین موفقی نباشه)
    و به عنوان یک پیشنهاد: اگر به عکاسی علاقه مند هستید و قصد ادامه و پیشرفت در این زمینه دارید و البته پولشم دارید برین سراغ سری G کانن ، که فعلا بهترین مدلش G12 هست.
    موفق باشید
    Amateurism، abdolhosein و saeedsober تشکر می‌کنند.
    تا مپنداری فلک روزی به کس ارزان دهد
    جان ستاند در بها گردون به هر کس نان دهد
    ابر و گل در پرده گویندت حدیثی کاسمان
    سازدت گریان گرت یک دم لب خندان دهد

كاربر جديد
    تشکر کرده
    111

من بیشتر تمرکزم تو عکاسی ثبت لحظات، با کیفیت قابل قبول هست و از اونجا که به سوژه های دور علاقه دارم دنبال زوم 12 هستم. جی 12 رو دیدم ولی از امکاناتش خوشم نیومد و چشممو نگرفت. در مورد دیگر سری های اس ایکس هم باید بگم که بودجه کافی رو برای خریدشون ندارم.
    من نهایت بودجه ای که دارم 400 هست.
    لطفا راهنمائی

كاربر همراه hkhaghani آواتار ها
    تشکر کرده
    3838

با بودجه و نیاز به زوم که نوشتین همین sx130 یا sx150 برای شما مناسب است.

جی 12 رو دیدم ولی از امکاناتش خوشم نیومد و چشممو نگرفت.
    اگر منظور شما مقدار زوم اپتیکال بوده بله و اگر نه تمامی امکانات لازم برای عکاسی را دارد بعلاوه خروجی خوب.
    Amateurism و abdolhosein تشکر می‌کنند.
    حمید رضا خاقانی

صفحه 2 از 3 نخستنخست 1 2 3 آخرینآخرین