صفحه 12 از 166 نخستنخست ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 22 62 112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 111 تا 120 , از مجموع 1656
Like Tree4242تشکر

موضوع: Nikon D7000

كاربر همراه Super Oli آواتار ها
    تشکر کرده
    2664

پیش فرض پاسخ : Nikon D7000

نقل قول نوشته اصلی توسط fkh نمایش پست ها
    ای کاش فقط یه lcd چرخان هم داشت انوقت دیگه کمبودی نداشت
    البته نظرات متفاوته ولی بنده شخصا خدا رو شاکرم که این مورد رو نیکون هنوز کوتاه نیومده ;)
    تا همین چند وقت پیش همه دوربینهای SLR رو به این خاصیت مشناختن که:
    - باید از توی ویزور نگاه کنی تا بتونی عکس بگیری.
    - ااا؟؟؟ یعنی تو ال سی دی نشون نمیده؟
    - نه دیگه؛ اینا سیستمش رفلکسیه، با اون کامپکتا فرق داره.

بعد لایو ویو رو اضافه کردن، انصافا هم قابلیت خوبیه من سالی 2-3 بار مجبورم ازش استفاده کنم.
    حالا میخوان ال سی دی چرخون بهش اضافه کنن. نمیدونم، چطوری میشه کسی عاشق عکاسی باشه و از خوابیدن روی زمین هراس داشته باشه، شیفته عکاسی باشه و دوست نداشته باشه چشمش رو بذاره روی ویزور؛ من شاید در شرایطی بتونم از خیر کپچر کردن یک صحنه بگذرم، یا از لایو ویو استفاده کنم؛ ولی ابدا حاضر نخواهم بود ال سی دی دوربینم رو باز کنم و عکس رو بگیرم. برای گرفتن عکس خوب باید یه مقداری هم سختی کشید.
    اینا لذت های عکاسیه، امیدوارم هرگز شرکتهای سازنده ما رو ازشون محروم نکنن....
    raffi، surrealist، Anoosh-Em و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    علی آذرنوش
    www.photochapter.com
    A good photograph is knowing where to stand. - Ansel Adams

كاربر آشنا pinkishmilad آواتار ها
    تشکر کرده
    70

نقل قول نوشته اصلی توسط Super Oli نمایش پست ها
    البته نظرات متفاوته ولی بنده شخصا خدا رو شاکرم که این مورد رو نیکون هنوز کوتاه نیومده ;)

بعد لایو ویو رو اضافه کردن، انصافا هم قابلیت خوبیه من سالی 2-3 بار مجبورم ازش استفاده کنم.
    حالا میخوان ال سی دی چرخون بهش اضافه کنن. نمیدونم، چطوری میشه کسی عاشق عکاسی باشه و از خوابیدن روی زمین هراس داشته باشه، شیفته عکاسی باشه و دوست نداشته باشه چشمش رو بذاره روی ویزور؛ من شاید در شرایطی بتونم از خیر کپچر کردن یک صحنه بگذرم، یا از لایو ویو استفاده کنم؛ ولی ابدا حاضر نخواهم بود ال سی دی دوربینم رو باز کنم و عکس رو بگیرم. برای گرفتن عکس خوب باید یه مقداری هم سختی کشید.
    دوست گرام با کمال احترام باید بگم که هرچی دنبال یه استدلال منطقی توی صحبتتون گشتم چیزی دستگیرم نشد. شما حاضرین از یک سوژه بگذرین ولی توی مانیتور چرخان نگاه نکنین؟! من اسم این رو میگذارم مقاومت (به نظر من از نوع بی مورد) در مقابل تغییر.
    ...راستی اون جمله توی امضاتون رو هستم اساسی!
    Ali_Ahmadpour، alie و Haji Shahkaram تشکر می‌کنند.
    And I raise my glass to everyone I'll never see again canon EOS 60D + 18-135 + 10-22 + fuji fine pix s100

كاربر همراه barca007 آواتار ها
    تشکر کرده
    1249

نقل قول نوشته اصلی توسط Logitech نمایش پست ها
    سلام

داشتم D90 رو ميخريدم!

ظاهرا مصلحت اين است دو سه ماهي صبر كنيم (منظورم افرادي مثل من كه قصد خريد اولين DSLR شون را دارند)
    خريد D90 الان نميتونه صحيح باشه؟
    با سلام
    چرا نمی تواند؟ برای کسی که 500 هزار تومان رقم قابل توجهی است می تواند، حتی اگر D7000 هم موجود باشد .
    با تشکر
    Anoosh-Em و Haji Shahkaram تشکر می‌کنند.
    بابك طاهري

كاربر بسیار فعال Pooyan آواتار ها
    تشکر کرده
    7620

سلام علی جان؛
    مساله هراس داشتن از خوابیدن روی زمین نیست. همان طور که خودتان گفتید مساله این است در نبود آن ممکن است بعضی صحنه ها را از دست بدهیم. من دوستان دور و بر خودم را که علاقه مند به عکاسی از پرندگان هستند مثال می زنم. همین ماه پیش بود که برای یک سفر یک روزه بعد از کار رفتیم سمت تبریز، شب را با آن سرما کنار تالاب خوابیدیم تا صبح بتوانیم چند تا شات بزنیم. من مطمئنم همه دوستان حاضر بودند برای گرفتن یک شات از فاصله نزدیکتر و زوایه پایین تر (Low angleتر) تا کمر داخل لجن کنار دریاچه بروند دراز کشیدن روی زمین که سهل است. در آن سفر برای خودم پیش آمد شرایطی که امکان دراز کشیدن در کومه و نگاه کردن در ویزور نبود، قطعا Live View با LCD چرخان خیلی می توانست کمک کند.
    برای عکاسان ماکرو چطور. آیا امکان خوبی نیست؟
    یا برای عکاسان خبری که بارها دیده ایم در فضای محدود و میان جمعیت دست را تا جایی که جا دارد بالا می برند و از سوژه عکاسی می کنند؟
    فکر می کنم مانند Live View کمی وقت لازم دارد تا به آن عادت کنیم.
    merdax، Kamal، Omid Sariri و 9 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا CanonEOS آواتار ها
    تشکر کرده
    76

البته نظرات متفاوته ولی بنده شخصا خدا رو شاکرم که این مورد رو نیکون هنوز کوتاه نیومده
    d5000 ساخت نیکون نیست؟!
    shenasi و Haji Shahkaram تشکر می‌کنند.
    سیروان خوشبین
    Canon 1DsIII+24-70+100-400-Canon 400D+10-22

كاربر فعال Kourosh Kahal آواتار ها
    تشکر کرده
    9817

برای گرفتن عکس خوب باید یه مقداری هم سختی کشید.
    با این اوصاف از این به بعد برای لذت بیشتر کلید لرزشگیر و اتو فوکوس لنز تون رو هم خاموش کنید.
    دوست عزیز تمام این مواردی که شما میفرمایید امکاناتی هست که مختارید از اون استفاده بکنید یا نه.
    با قرار دادن ال سی دی چرخان ویزور اپتیک حذف نشده که نشه ازش لذت برد .!!!
    ویرایش توسط Kourosh Kahal : Friday 17 September 2010 در ساعت 21:36
    Arash، Saeed61، merdax و 14 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    احمق را موافق حماقتش جواب مده مبادا تو نیز مانند او بشوی.
    احمق را موافق حماقتش جواب بده مبادا خویشتن را حکیم بشمارد.

كاربر بسیار فعال Amir Tavakoli آواتار ها
    تشکر کرده
    7229

سلام
    خب کم کم دیگه باید سر و کله عکسهای این دوربین پیدا بشه.
    اینم یک نمونه عکس گرفته شده با D7000 که بنظر میاد در روز معرفی گرفته شده.
    و البته با ایزوی 12800 !!!!
    عکس اگزیف هم داره.

لینک:
    کد:
    http://www.flickr.com/photos/rob-1/4993528427/
    http://www.flickr.com/photos/rob-1/4993523477/
    http://www.flickr.com/photos/rob-1/4993521459/
    http://www.flickr.com/photos/rob-1/4994121798/
    hadhoo، Mashhadi Vahid، merdax و 16 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Saadat آواتار ها
    تشکر کرده
    5366

نقل قول نوشته اصلی توسط Pooyan نمایش پست ها
    سلام علی جان؛
    مساله هراس داشتن از خوابیدن روی زمین نیست. همان طور که خودتان گفتید مساله این است در نبود آن ممکن است بعضی صحنه ها را از دست بدهیم. من دوستان دور و بر خودم را که علاقه مند به عکاسی از پرندگان هستند مثال می زنم. همین ماه پیش بود که برای یک سفر یک روزه بعد از کار رفتیم سمت تبریز، شب را با آن سرما کنار تالاب خوابیدیم تا صبح بتوانیم چند تا شات بزنیم. من مطمئنم همه دوستان حاضر بودند برای گرفتن یک شات از فاصله نزدیکتر و زوایه پایین تر (Low angleتر) تا کمر داخل لجن کنار دریاچه بروند دراز کشیدن روی زمین که سهل است. در آن سفر برای خودم پیش آمد شرایطی که امکان دراز کشیدن در کومه و نگاه کردن در ویزور نبود، قطعا Live View با LCD چرخان خیلی می توانست کمک کند.
    برای عکاسان ماکرو چطور. آیا امکان خوبی نیست؟
    یا برای عکاسان خبری که بارها دیده ایم در فضای محدود و میان جمعیت دست را تا جایی که جا دارد بالا می برند و از سوژه عکاسی می کنند؟
    فکر می کنم مانند Live View کمی وقت لازم دارد تا به آن عادت کنیم.
    چند روز پیش هنگام عکاسی (پانورامای تبلیغاتی) از یک سوژه معماری موقعیتی پیش آمد که نبود lcd چرخان را واقعا احساس کردم ,ارتفاع دوربین بر روی سه پایه حدود 50 سانتی متر از زمین و درست کنار دیوارو در قسمتهایی از پانوراما زاویه دوربین نسبت به سطح افق حدود 45 درجه. حالا پیدا کنید پرتقال فروش را
    قبلا هم بارها و بارها این کمبود را تجربه کرده بودم ,هنگام عکاسی از دریاچه ارومیه و یا عکاسی ماکرو
    در مورد هراس داشتن از خوابیدن روی زمین ,
    شما تصور کنید جایی که آب هست حتی به ارتفاع یک سانتی متر و یا روی خس و خاشاک و خار و گل و لجن و.... خوابیدن چه حس و حالی...

كاربر همراه
    تشکر کرده
    752

سلام
    با اجازهء دوستان من یکی از مزاایای Live View را که خودم باهاش در گیرم را بیان کنم. چشمهای من دارای قوز قرنیه است(آستیگماتیسم) و بدون عینک نمی توانم از دوربین درست استفاده کنم و Live View به من خیلی کمک می کند و مطمئن باشید امکاناتی که به دوربین ها اضافه می شود دارای طرفداران بیشتریست که کمپانی ها از آن استفاده می کنند.

سالم باشید
    merdax، M.A.ZEYNALI، calligrapher و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

درود

ضمن اینکه برای بعضی ها بودن لایو ویو ممکنه جالب باشه یا در بعضی شرایط خاص ممکنه کارا باشد

اما در این همه مدت هنوز فقط دوبار آنرا فعال کرده ام یکبار در هنگام خرید دوربین برای تست یکبار هم برای توضیح به یکی از دوستان برای توضیح اینکه لایو ویو چیست !

و گرنه به شدت با شما موافقم که عکاسی و دوربین حرفه ای یعنی کادر بندی با ویو فایندر حالا بعضی ها دوست دارن یک چیزی رو بزرگ کنند و یا بگویند با لایو ویو زندگی میکنند و اگر نبود دیگر آخر زمان میشد نظرشان محترم . اما واقعا لذت عکاسی چیز دیگریست.

من هم مثل شما اصلا لایو ویو را فراموش کرده ام حتی وقتی دوستم روی 7d سعی میکنه برای ماکرو گرافی لایو ویو را بکار بگیرد ، از سرعت فوکاس فوق یواشش حوصلم سر میره. دیدن اینکه کسی داره جلوی من با لایو ویو کار میکنه مثل اینه که در هنگام رانندگی یک ماشین افتاده باشه جلو و شدیدا یواش میره و راهی هم برای رد شدن ازش نیست!

این هم نظر شخص بنده

پی نوشت: وقتی عکس زیر را میگرفتم

روی زمین که محل تردد گوسفند ها بود و پر از فضولات گوسفند ها بود دراز کشیدم در حالی که لایو ویو هم داشتم

موفق باشید

انوش
    Super Oli، M.A.ZEYNALI، Rouzbeh Ehsani و 8 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

صفحه 12 از 166 نخستنخست ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 22 62 112 ... آخرینآخرین