صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 6 12 13 14 15 16
نمایش نتایج : از شماره 151 تا 157 , از مجموع 157
Like Tree326تشکر

موضوع: Nikon SB-700

كاربر همراه dppictuer آواتار ها
    تشکر کرده
    37

دوستان خوبم من الان دو مدل 700 , 800 رو دارم (که البته ۸۰۰ بعد از بیش از ۱۲ سال همکاری اینروزها یجورایی یک خط درمیون آتش میکنه) . sb700 هم برای فول فریم خوب جواب میده ولی ۸۰۰ با فول فریم مشکل داره . اما توصیه بنده حقیر . اگر برای کار خبرنگاری میخواید حتما از آخرین ورژن ۵۰۰۰ استفاده کنید چون سرعت شارژ و قدرتشون با ۷۰۰ تفاوت چشمگیری داره (همین الان ۸۰۰ همجوره ۷۰۰ رو میبلعه . نمیدونم کیت ۵ باطری هنوز موجوده تو مدل ۵۰۰۰ یا نه اما ۸۰۰ یک کیت داره برای سرعت شارژ بالاتر که با تعویض درب قسمت باطری از پنج باطری بهره میگیره) . قابلیتهای شبکه شدن و تنظیمات بینظیر فلاشهای نیکون برکسی پوشیده نیست چه حالت مستر چه حال Su-4 و ... اما توصیه نهایی من خرید Godox 685 هست که با توجه به قیمتش امکانات بینظیری داره من تستش کردم روی دی ۷۵۰ در مورد محاسبه میزان نور در حالت ttl بسیار بهتر از ۷۰۰ جواب گرفتم . کیفیت ساخت بدنه اش عالیه . من در کنارش کیت لوازم جانبیش رو هم تهیه کردم که فوقالعاده کارآمده . همین هفته پیش برای اولین بار بعنوان فلاش اصلی بردمش سر یکی از پروژه های عکاسیم و با اطمینان خاطر سربلندم کرد . بویژه هماهنگیش با تریگر X1 بسیار دلچسب و عالیه و نیز سرعت سینک ۱/۴۰۰۰ بسیار برای من کارآمده . عملا همه مودهای ۷۰۰ رو داره و به همون کیفیت عرضه اش میکنه . اگر فلاش براتون یک وسیله مصرفیه و نمیخواید خیلی هزینه کنید من بعنوان یک عاشق اسپیدلایتهای نیکون موکدا بهتون گوداکس رو توصیه میکنم . اما در مورد تقلبی بودن اسپیدلایتها مطلقا چیزی نشنیدم و تصور نمیکنم بخاطر پیچیدگیش تونسته باشه چنین چیزی رو تقلبی تولید کنه . فلاش ۸۰۰ ساخت ژاپنه و ۷۰۰ ساخت چین. انشاالله عرایضم مفید بوده باشه .
    MEHRDAD.D، So heil، mhtdmhtd و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Nikon D750 & D7200 - Tamron 24-70 f2.8 di vc - NIKKOR 50mm f/1.8G - Sigma 10-20 f4,5.6 - Nikon Sb800,Sb700,Godox TT685N - Lowepro Inverse 200 AW - Lowepro runner 450 aw - Gopro 4Black - Dji Osmo

كاربر همراه MEHRDAD.D آواتار ها
    تشکر کرده
    3379

ممنون از نظرات دوستان
    فلاش ۷۰۰ رو نو خریداری کردم. کیفیت ساختش خوب به نظر میرسه.و قدرتش هم به نظرم خوبه
    و البته من که کار خبرنگاری ندارم و وزن دوربین برام مهمه که هر چقدر دوربین و تجهیزاتش سبک تر باشه بهتره. و خوب همین ۷۰۰ کافیه به نظرم.
    فقط ایا مطلبی دارید که بهتر بشه روش کار با فلاش و هماهنگی اون با دوربین و تنظماتش رو اموزش بده. این اولین فلشیه که داشتم و تنظیمات و کاراییش برام گنگ هست.
    ممنون
    Mehrdad Dehkordi
    Nikon D750+Sigma Art 85mm , Nikkor 24-120G ED

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام دوستان . من مشکلی دارم که ممنون میشم اساتید راهنمایی کنن. زمانی که این فلاش را در حالت Remote و بصورت Off Camera استفاده میکنم . ایزوی دوربین 7200 از حالت Auto خارج میشود و همه عکس ها را با همان عدد ISO که تنظیم شده است میگیرد. باید چکار کنم تا دوربین بتواند ایزو رو اتوماتیک تنظیم کند تا بهترین عکس را ارایه دهد ؟ متشکرم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

سلام
    این فلاش رو با لنز 70-200 میشه استفاده کرد

تشکر کرده
    3379

سلام.
    دوستان فرستنده برای این فلاش که بشه از دوربین جداش کرد و کنترلش کرد چی ‍پیشنهاد میدید ؟
    Mehrdad Dehkordi

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12234

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRDAD.D نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان فرستنده برای این فلاش که بشه از دوربین جداش کرد و کنترلش کرد چی ‍پیشنهاد میدید ؟
    درود

چرا باید فرستنده لازم داشته باشید؟!

یعنی نه سیستم CLS با برد 10 متر پاسخگوی شماست نه حتی مود SU4 با برد 40 متر؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط dppictuer نمایش پست ها
    ۸۰۰ با فول فریم مشکل داره .

نمیدانم چه مشکلی دارید اما اگر از تنظیمات اشتباهتون نباشه ، فلاش شما مشکل داره پس

تشکر کرده
    3379

نقل قول نوشته اصلی توسط Anoosh-Em نمایش پست ها
    درود

چرا باید فرستنده لازم داشته باشید؟!

یعنی نه سیستم CLS با برد 10 متر پاسخگوی شماست نه حتی مود SU4 با برد 40 متر؟!

نمیدانم چه مشکلی دارید اما اگر از تنظیمات اشتباهتون نباشه ، فلاش شما مشکل داره پس
    میشه توضیح بدید این دو سیستم چیه ؟ یعنی میشه این فلش رو بدون تریگر کنترل کرد ؟ فقط یه حالت داره که با نور فلاش دوربین عمل کنه که خوب نیست.
    Mehrdad Dehkordi

صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 6 12 13 14 15 16