صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16
Like Tree8تشکر

موضوع: TS-E 45mm f/2.8 Tilt-Shift

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

نقل قول نوشته اصلی توسط pixel studio نمایش پست ها
    خیلی ممنون ، فقط یه سواله دیگه ، تو اکثر عکسهایی که با این لنزها گرفته شده قسمتی از تصویر که در واقع سوژه اصلی هستش فوکوس شده و بقیه به صورت یا اطراف عکس و یا با و پائین عکس به صورت بلور یا تار در اومده ، البته منظورم عقب تر و جلو تر از خط فوکس نیست ها ، توی خیلی هاشون قسمتهائی از عکس که حتی روی خط فوکس هستن هم در اطراف بصورت بلور در اومده ، میخواستم بدونم این از ویژگی های این لنزهاست یا از معایب ؟ و یا تحت کنترل عکاس ؟ کلاً قضیه چیه ؟
    شما اگر تا این حد با این نوع لنزها نا آشنایید , چطور یکهو تصمیم گرفتید چنین لنزی را برای عکاسی در آتلیه تهیه کنید؟؟؟
    pixel studio تشکر می‌کند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13646

خیلی ممنون ، فقط یه سواله دیگه ، تو اکثر عکسهایی که با این لنزها گرفته شده قسمتی از تصویر که در واقع سوژه اصلی هستش فوکوس شده و بقیه به صورت یا اطراف عکس و یا با و پائین عکس به صورت بلور یا تار در اومده ، البته منظورم عقب تر و جلو تر از خط فوکس نیست ها ، توی خیلی هاشون قسمتهائی از عکس که حتی روی خط فوکس هستن هم در اطراف بصورت بلور در اومده ، میخواستم بدونم این از ویژگی های این لنزهاست یا از معایب ؟ و یا تحت کنترل عکاس ؟ کلاً قضیه چیه ؟
    یکی از دلایل محبوبیت و استفاده از این لنزها همین مورد است.
    در خصوص این لنزها این مقاله را مطالعه بفرمایید

http://www.akkasee.com/articles/12645/
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط Mashhadi Vahid نمایش پست ها
    شما اگر تا این حد با این نوع لنزها نا آشنایید , چطور یکهو تصمیم گرفتید چنین لنزی را برای عکاسی در آتلیه تهیه کنید؟؟؟
    lمن پرس و جو کردم و این لنز رو پیشنهاد دادن ، حالا برا افزودن اطلاعات هستش که موضوع رو مطرح کردم و وقتتون و گرفتم !

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Mobin نمایش پست ها
    یکی از دلایل محبوبیت و استفاده از این لنزها همین مورد است.
    در خصوص این لنزها این مقاله را مطالعه بفرمایید

http://www.akkasee.com/articles/12645/
    خیلی ممنون آقا مسعود ، ولی بازم ندونستم که آیا این قابلیت تحت کنترل عکاس هست یا نه ؟
    البته شاید به نظر شما این سوالا خیلی پیش پا افتاده باشه ولی من واقعا در مورد این لنز اطلاعاتم در حد مطالعه لینک هاست و هیچ تجربه عملی با این لنز ندارم .

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13646

خیلی ممنون آقا مسعود ، ولی بازم ندونستم که آیا این قابلیت تحت کنترل عکاس هست یا نه ؟
    البته شاید به نظر شما این سوالا خیلی پیش پا افتاده باشه ولی من واقعا در مورد این لنز اطلاعاتم در حد مطالعه لینک هاست و هیچ تجربه عملی با این لنز ندارم .
    بله تحت کنترل عکاس هستند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط Mashhadi Vahid نمایش پست ها
    آهان یادم رفت ، یه دلیل دیگه این هستش که من معمولا توی عکسهائی که میگرفتم توی فوکس کامل عکس و شارپ گرفتنش معمولا دچار مشکل هستم ، مثلا عکسهائی مثل یه میز چیده شده غذا ، یا عکسهای دسته جمعی از محصولات ، که این مشکل رو معمولاً با دو بار عکاسی و دو بار فوکس یکی از قسمتهای جلوئی و دیگری از قسمتهای عقب تر کمی رفع میکنم ولی هیچ وقت نتیجه ایده ال نگرفتم
    هرچقدر هم که دیافراگم رو حتی رو 22 هم نتیجه مطلوب نمیده و معمولا از شارپ بودن عکس کم میکنه
    واسه همین موضوع ها هستش که به وجود این لنز احساس نیاز کردم ، البته اون هم به پیشنهاد فروشنده های لنز ها .

صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2