صفحه 20 از 22 نخستنخست ... 10 16 17 18 19 20 21 22 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 191 تا 200 , از مجموع 213
Like Tree127تشکر

موضوع: انواع کاغذ پرینت

كاربر همراه behrang 2 آواتار ها
    تشکر کرده
    34

با سلام
    شما می تونید از انواع کاغذ استفاده کنید به جز گلاسه ولی یک مسئله وجود خواهد داشت که با ریختن اب جوهر پخش خواهد شد و کار چاپی از نظر کنتراست مطلوب نیست.پیشنهاد من استفاده از کاغذ کتد دو طرفه اگر کار مات می خواین و اگر نه فوتو گلایه دو رو .در صورتی که کارتون دو رو چاپ باشه.
    اگر منظورتون کاغذ های فانتزی هست،به شرط گلایه نبودن ،میشه روی انها چاپ کرد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saman-rock نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پرینتر اپسون t50 دارم. می خوام بدونم بجز کاغذ های عکاسی از چه مقوا و کاغذهایی می شه استفاده کرد. مثلا در حال حاضر می خوام حدود 100 تا دعوتنامه چاپ کنم که گرماژ بالا داشته باشه مثلا نزدیک 200-250 , لطفا کسانی که تجربه دارن راهنمایی کنن ممنون.
    ben163s تشکر می‌کند.
    behrang 2

كاربر جديد
    تشکر کرده
    18

نقل قول نوشته اصلی توسط smrt1367720 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید دوستان
    من مدتیه دارم کاور میزنم برای بازی و فیلم و این طور موارد
    پرینترم جور افشان پی 50 اپسون هست

چند وقتیه از کاغذ گلاسه استفاده میکنم که کاغذ کش دستگاه به مشکل خورد رفتم عوضش کردم و یه کاغذ کش نو برامش گذاشت بعد یه روز یه 200 تا باهاش زدم دوباره خراب شد و کاغذ رو نصفه میکشه و ارور میده و کاغذ رو سفید میده بیرون دو سه تا کاغذ رو این طوری میکنه بعد کاغذ میکشه و چندتا پرینت میگیره و دوباره همین طوری ارور میده
    به کسی که تعمیر کرد دستگاه رو گفت که مشکل از گاغذت هست کاغذی کع استفاده میکنم گلاسه 115 گرم هست
    و کاغذ معمولی گذاشتم و بدون مشکل داره میکشه کاغذ و بدون مشکل هست
    ممکنه این مشکل از کاغذ باشه واقعا ؟
    یا از نتظیمات پرینتر؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    من اون تیکه پلاستیکی هست تقریبا شکل چهار ضلعی داره بالای کاغذ کش یه تیکه اش شکسته بود تعمیرکاره این قطعه بزرگ رو برام در آورد و گفت به دردی نمیخوره و الان دوساله می گذره و راحت داره کار میکنه
    ben163s و amiryara تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    92

دوستان سلام
    تقریبا چند صفحه اول رو خوندم ولی بیشتر گیج شدم

برای چاپ عکسهای خانوادگی (از این جهت گفتم خانوادگی که مشخص بشه برای کار تبلیغات یا صنعتی یا .. نیست) با پرینتر epson1410 چه نوع کاغذی خوبه؟

عکسهایی که برای البوم هست با عسکهای قاب و شاسی، کاغذش باید فرق داشته باشه؟
    ben163s تشکر می‌کند.
    Panasonic Lumix FZ8 black
    Canon EOS 450D / Kiss X2

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

با سلام
    من به تازگی پرینتر Epson L805 رو خریداری کردم جهت چاپ عکس تصاویر معماری
    کار من طراحی دکوراسیون هستش و اکثر مشتری هام پرینت ازم میخواستن من هم پرینتر رو تهیه کردم
    با خود پرینتر مشکلی ندارم و به خوبی برای پرینت میکنه.
    مشکل من کاغذه . کاغذ فتو گلاسه و ساده a4 به خوبی پرینت میکنه ولی روی کاغذ گلاسه دو طرفه کلا رنگ ها به هم میخوره هم تو 90 گرم هم تو 135 گرم از فروشنده هم پرسیدم گفتش فقط این دوتا گلاسه رو داریم کلا تصاویر خروجی کیفیت خیلی پایینه اصلا رنگ ها به هم میخوره وقتی هم در میاد هنوز کاغذ خشک نشده و اگه دست بخوره دست رو جوهری میکنه. کسی در این مورد اطلاعی داره؟
    فتوگلاسه قیمتش یه مقدار بالا هستش برای همین برام صرفه اقتصادیش کمتره. ولی قبلا کیفیت گلاسه رو دیدم و قابل قبول بود نمیدونم چرا چنین مشکلی داره؟
    ممنون میشم راهنمایی کنین

كاربر جديد
    تشکر کرده
    300

سلام
    از چه جوهری استفاده می کنید؟
    روی کاغذ نوشته شده برای پرینتر مناسب است؟
    موفق باشید

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

ا سلام و خسته نباشید
    من چند وفت پیش پرینتر L805 اپسون خریدم (یک ماهه پیش)مشکل تو چاپ عکس دارم مثلا اگه عکسه یه منظره باشه سر سبز اون رو تو چاپ صورتی و آبی چاپ می کنه...

جوهرشم پره پره و از طریق نرم افزار easy print epson استفاده می کنم ...

به نظرتون مشکل از چی می تونه باشه ؟

كاربر همراه obsidiyan آواتار ها
    تشکر کرده
    6350

نقل قول نوشته اصلی توسط decornama نمایش پست ها
    ا سلام و خسته نباشید
    من چند وفت پیش پرینتر L805 اپسون خریدم (یک ماهه پیش)مشکل تو چاپ عکس دارم مثلا اگه عکسه یه منظره باشه سر سبز اون رو تو چاپ صورتی و آبی چاپ می کنه...

جوهرشم پره پره و از طریق نرم افزار easy print epson استفاده می کنم ...

به نظرتون مشکل از چی می تونه باشه ؟
    سلام من تجربه استفاده از چند پرینتر رنگی رو دارم این مشکل غالبا زمانی پیش میاد که یک یا چند نازل دچار گرفتگی شده باشن . چند وقته از پرینتر استفاده نکردید ؟ اگه به طور مرتب ازش استفاده کنید کمتر دچار این مشکل میشدید. حباب های هوا هم باعث این مشکلات میشن سعی کنید اول از طریق هواگیری حبابهایی که احتمالا در مسیر ایجاد شده اند رو از بین ببرید پرینتر بنده اپسون پی 50 هست روش هواگیریش دستی هست ولی پرینتر شما مخزن سرخوده و فکر کنم برای اینکار روش مخصوص به خودش رو داشته باشه . بعد هواگیری چند ساعت پرینتر رو به حال خود رها کنید اگه بازم رفع نشد مرحله بعدی هد کلینینگ هست که بصورت نرم افزاری انجام میشه و در تنظیمات پرینترتون موجوده .
    این مشکل رو در بخش مربوط به پرینتر بپرسید سریعتر به جواب می رسید
    ویرایش توسط obsidiyan : Friday 6 October 2017 در ساعت 12:14

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط obsidiyan نمایش پست ها
    سلام من تجربه استفاده از چند پرینتر رنگی رو دارم این مشکل غالبا زمانی پیش میاد که یک یا چند نازل دچار گرفتگی شده باشن . چند وقته از پرینتر استفاده نکردید ؟ اگه به طور مرتب ازش استفاده کنید کمتر دچار این مشکل میشدید. حباب های هوا هم باعث این مشکلات میشن سعی کنید اول از طریق هواگیری حبابهایی که احتمالا در مسیر ایجاد شده اند رو از بین ببرید پرینتر بنده اپسون پی 50 هست روش هواگیریش دستی هست ولی پرینتر شما مخزن سرخوده و فکر کنم برای اینکار روش مخصوص به خودش رو داشته باشه . بعد هواگیری چند ساعت پرینتر رو به حال خود رها کنید اگه بازم رفع نشد مرحله بعدی هد کلینینگ هست که بصورت نرم افزاری انجام میشه و در تنظیمات پرینترتون موجوده .
    این مشکل رو در بخش مربوط به پرینتر بپرسید سریعتر به جواب می رسید
    با سلام مرسی از پاسخ مفید شما ...
    توی کدوم قسمت انجمن باید بپرسم میشه لطف کنید و لینکش رو بگذارید چون پیدا نمیکنم...

من هفته ای یکبار اگه کار نداشته باشم همین جوری عکس چاپ می کنم ...
    از طریق نرم افزار من پر کردنه جوهر رو زدم گفته تا ۱۲ ساعت باهاش کار نکنید و توضیح داده بود که داخل مخزن و لوله ها رو تمیز می کنه که فکر کنم همین بوده منظورش هواگیریه ؟

البته هد کلینیگ رو هم زدم

كاربر همراه obsidiyan آواتار ها
    تشکر کرده
    6350

نقل قول نوشته اصلی توسط decornama نمایش پست ها
    با سلام مرسی از پاسخ مفید شما ...
    توی کدوم قسمت انجمن باید بپرسم میشه لطف کنید و لینکش رو بگذارید چون پیدا نمیکنم...

من هفته ای یکبار اگه کار نداشته باشم همین جوری عکس چاپ می کنم ...
    از طریق نرم افزار من پر کردنه جوهر رو زدم گفته تا ۱۲ ساعت باهاش کار نکنید و توضیح داده بود که داخل مخزن و لوله ها رو تمیز می کنه که فکر کنم همین بوده منظورش هواگیریه ؟

البته هد کلینیگ رو هم زدم
    سلام بله دقیقا باید 12 ساعت صبر کنید و تمامی اون کارهایی که گفتم رو خودش انجام میده
    بفرمایید راهنمای خرید و رفع اشکال پرینترهای جوهرافشان
    decornama تشکر می‌کند.

كاربر همراه mohamad.k آواتار ها
    تشکر کرده
    592

سلام دوستان نظر تون در مورد کاغذ های مارک BiTech چی هست کسی از دوستان تا به حال از این نمونه کاغذ ها استفاده کرده کیفیت اون در چه هد است ادرس سایت اصلی و فروشنده اون در ایران رو براتون میگزارم .
    Sheet Papers Photo Sheet Paper Photo Papers Photo Paper

کاغذ مخصوص چاپ عکس

صفحه 20 از 22 نخستنخست ... 10 16 17 18 19 20 21 22 آخرینآخرین