صفحه 2 از 21 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 12 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 210
Like Tree208تشکر

موضوع: ریموت کنترل برای دوربینهای نیکون

كاربر همراه
    تشکر کرده
    4086

نقل قول نوشته اصلی توسط partow نمایش پست ها
    جناب غفاری منظورتون میشه واضح تر بفرمایید .یعنی نمیشه برای مد Bulp ازش استفاده کرد؟ کاتالوگ که میگه میشه.
    تا جناب غفاری تشریف بیارن من یه توضیح کوچیک بدم
    حق با شماست،از مد بالب میشه استفاده کرد در این ریموت به همون طریقی که در عکس توضیح داده،منظور جناب غفاری چیز دیگه ای بود،interval timer یعنی شما نمیتونین با تنظیمات اتوماتیک این ریموت به دوربین بفهمونید که مثلا هر 6ثانیه یک عکس بگیر،همچنین به نظر میاد این مدل exposure count هم نداره،یعنی تعداد شات مورد نظرتون رو هم نمی تونید با این ریموت تعیین کنید.این دو مورد و همچنین چند حالت ترکیبی دیگه رو می تونید با Giga T Pro داشته باشید

توی این سایت گریپ و ... هم داره.
    محصولاتشون توی ایران گیر میاد؟
    بله،شرکت نورنگار انگار نماینده رسمیشه،منم از همونجا گرفتم
    Persian، partow، barca007 و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    محسن مقصودی

كاربر همراه Soheil Qoddusi آواتار ها
    تشکر کرده
    1639

سلام.از دوستان ممنونم و برای خودم متاسف که مدتی فقط به دنبال ریموت نیکون بودم...دوستان آیا ریموت های بیسیم تاخیر دارند؟یعنی از زمان فشردن دکمه ریموت تا زمان عکس گرفتن؟این مورد در عکاسی از قطره برایم مهم است.

مورد بعدی قسمتی است که روی کفشک فلاش متصل میشود.اگر بنا باشد از فلاش هم استفاده کنم گیرنده به کدام قسمت متصل میشود؟و ایا این ریموت ها قابلیت کارکرد با سیم را دارند؟یعنی هم بی سیم هم با سیم!

خلاصه شرمنده.تجربه ندارم در این زمینه.پیشاپیش ممنونم
    barca007 و Farhad71 تشکر می‌کنند.
    6D | Canon 35 f2 IS | Canon 70-200 f2.8 IS II | Canon 100 f2.8 macro

كاربر همراه Farhad71 آواتار ها
    تشکر کرده
    1850

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheil.Q نمایش پست ها
    سلام.از دوستان ممنونم و برای خودم متاسف که مدتی فقط به دنبال ریموت نیکون بودم...دوستان آیا ریموت های بیسیم تاخیر دارند؟یعنی از زمان فشردن دکمه ریموت تا زمان عکس گرفتن؟این مورد در عکاسی از قطره برایم مهم است.
    سلام سهیل جان
    در مورد ریموت های( چه بیسیم چه با سیم ) کلا ( چه کنون چه نیکون و چه ... ) فرق نمیکنه تاخیری نداریم ( در هر دو مدل رادیویی و مادون قرمز سرعت دستور ارسالی تقریبا با سرعت نور برابر است ! ) اگه اتوفوکوس لنز روشن باشه , بعد از فشردن دکمه ریموت , بعد از فوکوس شدن شات زده خواهد شد ( بسته به مدت فوکوس ) پس اول موقعیت رو هرطور دوست دارین فوکوس کنید و لنز رو از حالت اتوفوکوس دربیارید تا هنگام فشردن دکمه ریموت بلافاصله شات زده بشه .
    مورد دومتون هم بسته به نوعی که استفاده میکنید ممکنه متفاوت باشه و امکانات فرق داشته باشه . مثلا مدل Hahnel Combi TF بعد از متصل شدن روی هات شو و اتصال سیم خروجی آن به جک سینک بدنه خودش بالاش یه هات شوی دیگه برای فلاش در اختیارت میذاره و حتی این مدل رو بصورت برعکس میشه بعنوان فلاش تریگر رادیویی هم برای تریگر فلاش های هات شو استفاده کرد ( منتها بدون TTL ) .در مورد بیسیم و باسیمش میشه گفت که اینها در واقع همون جک سینک بدنه رو بصورت سیمی کوتاه تریگر میکنند و حالت با سیم ندارند .( یعنی برای حالت باسیم یه ریموت سیمی هم باید بخری ! )
    ممکنه مدل های دیگه فرق بکنند . اگه دوستان اطلاعی داشتند ما رو هم بی نصیب نذارند .

موفق باشید
    Soheil Qoddusi و poker تشکر می‌کنند.
    فرهاد برنجی

كاربر همراه
    تشکر کرده
    4086

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheil.Q نمایش پست ها

مورد بعدی قسمتی است که روی کفشک فلاش متصل میشود.اگر بنا باشد از فلاش هم استفاده کنم گیرنده به کدام قسمت متصل میشود؟و ایا این ریموت ها قابلیت کارکرد با سیم را دارند؟یعنی هم بی سیم هم با سیم!

خلاصه شرمنده.تجربه ندارم در این زمینه.پیشاپیش ممنونم
    سلام به شما
    اين ريموتي كه من دارم )Giga T Pro ( يه مود Delay هم داره كه اگه دوس داشته باشين ميتونه با تاخير شاتر رو بچكونه،اما در حالت كلي و معمولي همونجور كه جناب برنجي فرمودند ريموت ها تاخير ندارند.
    در مورد سوال دومتون آقاي برنجي Combi TF رو كه توضيح دادند،در مورد Giga T Pro بايد بگم نصب گيرنده روي كفشك فلاش فقط براي اينه كه گيرنده به يه جايي متصل باشه وگرنه مي تونه آويزون هم باشه چون انرژي مورد نيازش توسط يه باطري كه داخل خودش جا ميخوره تامين ميشه،همچنين فرستنده ميتونه بصورت مستقيم با همون سيم كوتاهي كه گيرنده به دوربين وصل ميشه به دوربين متصل بشه و نقش يه ريموت با سيم رو بازي كنه كه ديگه در اين حالت نميتونه روي كفشك قرار بگيره و آويزون ميمونه،كه البته با توجه با اينكه وزن هيچكدوم از اينها قابل توجه نيست مشكلي هم پيش نمياد.
    Saadat، AmirS، Farhad71 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    محسن مقصودی

كاربر ويژه Saadat آواتار ها
    تشکر کرده
    5366

آیا تنظیمات Giga T Pro برای زمانی که بخواهیم شاتهای متعددی با زمان نوردهی یکسان و فواصل زمانی یکسان داشته باشیم چگونه باید باشد ,آیا چنین تنظیماتی امکان پذیر است؟

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13645

نقل قول نوشته اصلی توسط M_Saadat نمایش پست ها
    آیا تنظیمات Giga T Pro برای زمانی که بخواهیم شاتهای متعددی با زمان نوردهی یکسان و فواصل زمانی یکسان داشته باشیم چگونه باید باشد ,آیا چنین تنظیماتی امکان پذیر است؟

سلام
    چهار گزینه بالای ال سی دی شما:
    Delay:تاخیر شروع به عکاسی
    Long:زمان باز بودن شاتر
    Intvl:فاصله هر شات
    N: تعداد شات مورد نظر شما(محدود تا 99 شات)(( اگر قصد گرفتن شاتهایی بیشتر از این تعداد را دارید به این آپشن عدد ندهید،در این صورت تا زمانی که عکاسی را قطع نمی کنید دوبین عکس میگیرد)

با این ریموت با روشها مختفلی می توانید به چیزی که در نظر دارید برسید.
    راهی که من معمولا انتخاب میکنم:
    مد M دوربین را انتخاب و شاتر و دیافراگم را انتخاب میکنم.
    روی ریموت میزان تاخیر را مشخص کرده ولی Long را تغییر نمیدم(روی عدد 0) در این صورت با تنظیمات سرعت شاتر دوربین عکس گرفته می شود.حداقل فاصله هر شات نیز یک ثانیه می باشد و N را نیز تغییر نمیدهم تا نا محدود عکس گرفته شود.
    و بعد هم دکمه Play روی ریموت را میزنم تا عکاسی شروع شود.

این روش زمانی می تواند مورد استفاده باشد که زمان باز بودن شاتر دوربین شما بیش از 30 ثانیه نباشد.
    MahBaz، Saadat، jebrahim و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر همراه Mohamad_Ali آواتار ها
    تشکر کرده
    5251

ببخشید
    ریموت کنترل نیکون ML-L3 امکان عکس برداری مداوم را هم داره یا فقط بالب هست؟ ریموت بی سیم هست این مدل یا با سیم محدودیت داره؟
    ممنون
    poker و NetNegar تشکر می‌کنند.
    Nikon D90 l 18-105 l 105f2.8 l 50 f1.8D l SB700

كاربر فعال aliii آواتار ها
    تشکر کرده
    253

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_Ali نمایش پست ها
    ببخشید
    ریموت کنترل نیکون ML-L3 امکان عکس برداری مداوم را هم داره یا فقط بالب هست؟ ریموت بی سیم هست این مدل یا با سیم محدودیت داره؟
    ممنون
    با هر بارفشار دادن ۱ عکس میگیره برای پی در پی باید پشت سر هم دگمشو بزنی کلا این ریموت کار آمد و با اینکه قیمت ۱۰ تا ریموت تلویزیون با ۵۰ تا دگمه رو داره !!!! ولی به نسبت لوازم عکاسی خیلی ارزونه
    پیشنهاد میدم هر کی نداره و دوربینش ساپورت میکنه بخره
    Mohamad_Ali و NetNegar تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Mohamad_Ali آواتار ها
    تشکر کرده
    5251

نقل قول نوشته اصلی توسط aliii نمایش پست ها
    با هر بارفشار دادن ۱ عکس میگیره برای پی در پی باید پشت سر هم دگمشو بزنی کلا این ریموت کار آمد و با اینکه قیمت ۱۰ تا ریموت تلویزیون با ۵۰ تا دگمه رو داره !!!! ولی به نسبت لوازم عکاسی خیلی ارزونه
    پیشنهاد میدم هر کی نداره و دوربینش ساپورت میکنه بخره
    ممنون ولی منظورم این بود که مثل ریموت های دیگه که توی فواصل زمانی مشخص و با یک سرعت شاتر مشخص به صورت خودکار عکس میگیره هست یا نه؟
    راستی بی سیم هستش دیگه؟بردش چقدره؟
    یه سوال دیگه وقتی دکمه اش را میزنیم فوکاس انجام میده بعد شات میزنه یا نه فقط شات میزنه؟
    ممنون
    NetNegar تشکر می‌کند.
    Nikon D90 l 18-105 l 105f2.8 l 50 f1.8D l SB700

كاربر فعال aliii آواتار ها
    تشکر کرده
    253

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_Ali نمایش پست ها
    ممنون ولی منظورم این بود که مثل ریموت های دیگه که توی فواصل زمانی مشخص و با یک سرعت شاتر مشخص به صورت خودکار عکس میگیره هست یا نه؟
    راستی بی سیم هستش دیگه؟بردش چقدره؟
    یه سوال دیگه وقتی دکمه اش را میزنیم فوکاس انجام میده بعد شات میزنه یا نه فقط شات میزنه؟
    ممنون
    خوب اگه نیاز به استفاده از ریموت برای کارهای بیشتر داری دور این ML-L3 رو خط بکش بله بیسیم هست ولی با دید مستقیم مثل ریموت تلویزیون ۱۲-۱۳ متر نه یه تک دگمه هست تا فشار بدی فوکوس میکنه عکس میگیره کار راه اندازه ولی با هزینه ۳ برابر ریموت Giga T Pro خیلی بهتره
    ویرایش توسط aliii : Tuesday 29 March 2011 در ساعت 07:02
    aidin594، Mohamad_Ali، poker و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

صفحه 2 از 21 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 12 ... آخرینآخرین