صفحه 2 از 3 نخستنخست 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 27
Like Tree37تشکر

موضوع: Beauty Dish

كاربر فعال aliii آواتار ها
    تشکر کرده
    253

نقل قول نوشته اصلی توسط omid mohebbi نمایش پست ها
    توی این فیلم از فلاشهای نیکون استفاده کرده. مگه میشه ؟
    آخه چند وقت قبل که تهران بودم خواستم واسه فلاشهای جی تی ال خودم بیوتی دیش بخرم فروشنده گفت 160 ژول فلاشتون و نمیتونه و قدرت نداره که بیوتی دیش هم استفاده بشه.
    به نظر شما میشه ؟ یعنی با فلاش هات شو میشه اما با جی تی ال نمیشه ؟ ممنون میشم دوستان راهنمائیم کنن.
    بیوتی دیش 50cm با فلاش ۱۵۰ ژول به خوبی جواب میده
    زیاد به حرف فروشندهها توجه نکنید موقع خرید ۱۰ تا مغازه سوال کردم فقط یکیشون اسمشو میدونست
    بقیه تا نشونشون نداده بودم نمیدونستن چی هست خرید خاستید کنید حتما مدلی بگیرید که روش هانی کوم باشه البته ۲ برابر قیمت ساده میشه
    poker تشکر می‌کند.

كاربر فعال omid mohebbi آواتار ها
    تشکر کرده
    1405

بیوتی دیش 50cm با فلاش ۱۵۰ ژول به خوبی جواب میده
    زیاد به حرف فروشندهها توجه نکنید موقع خرید ۱۰ تا مغازه سوال کردم فقط یکیشون اسمشو میدونست
    بقیه تا نشونشون نداده بودم نمیدونستن چی هست خرید خاستید کنید حتما مدلی بگیرید که روش هانی کوم باشه البته ۲ برابر قیمت ساده میشه
    ممنونم.
    با این تفاصل و با توجه به اون فیلم میشه دو ساعته اون و ساخت. اتفاقا تو مغازه از همون تشت ها یا لگنهای استیل که تو فیلم داره باهاشون کار میکنه هم داربم ! 6500 تومن ! میشه با کمتر از 10000 تومن یکی ساخت. ! برای بستش هم میشه از شیدری که روی ست فلاشم هستش استفاده کنم. فکر کنم اونقدر کار بده که نخواهیم 70000 تومن حداقل هزینه کنم. مدتی پیش هم برای یکی از دوستان خریده بودم جنس اون از روی بود.
    اگه تصمیم به ساختش گرفتم حتما عکسهاش رو میذارم.
    M. Beyrami و DorDanI تشکر می‌کنند.
    NIKON D810- FUJI X-A1 nikon 14-24 + fotodiox wonder pana66 filters - nikon 24-70 nikon 70-200 f2.8 vrII-nikon 50 mm f 1.8- - - cokin z GND kit

http://www.omidmohebbi.com/

كاربر همراه
    تشکر کرده
    150

چه مارک بیوتی دیش خوبه؟ بجز profoto
    فلاش ام
    profoto d1 500 j
    بیوتی دیش چه مارکی بگیرم؟
    قطر 75 یا 90 می خوام
    لطفا قیمت با مارک ها رو بگید....
    راستی اسم دیگه بیوتی دیش چیه؟ چون تو سایت پروفوتو چیزی نبود.... در ضمن profoto نمی خوام چند گرونه خیلی
    اما اگه قیمت های بیوتی دیش پروفوتو رو دارید بگید .75 و 90
    بیوتی دیش همینه؟

به ان < Soft Reflector for RingFlash هم میگن؟
    دوستان کسی عکس گرفته شده با بیوتی دیش رو داره؟ اخه من فک کنم اینجوری که از شکلش پیداست نور نرم نمیده...
    بنظر شما به جای بیوتی دیش از 2 عدد اکتا باکس استفاده شه بهتر نیست؟
    ممنون منتظر هستیم
    ویرایش توسط babakkk : Wednesday 15 June 2011 در ساعت 14:14

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

کاربردش با اکتا متفاوت است. یکی از موارد استفاده بیوتی دیش گرفتن نور بسیار نرم و نزدیک کردن زیاد نور به سوژه است. چرا اتفاقاً نور نرمی می دهد. مثلاً برای عکاسی چهره جهت تبلیغ لوازم آرایش مثل روژگونه و ... بسیار از این مودیفایر استفاده می شود. شاید بتونیم بگیم نور منطقه ای و در عین حال نرم. که اصولاً با اکتا باکس نمی توان بهش رسید . با اکتا ما نوری با گرادیانت به سمت سایه خواهیم داشت. یکی دیگر از استفاده های بیوتی دیش ها خارج از استودیو و در جاهایی که باد می وزد است. علاوه بر این که به عنوان بادبان عمل نمی کند می توان جهت مقابله با نور خورشید فلاش را به سوژه نزدیک تر کرد. البته این عکسی که گذاشتید کامل نیست تا دو مرحله اضافه تر هم می شود نور را دیفیوز کرد. یکی یک کله بشقابی که روی آن دایره مرکزی بسته می شود (که معمولاً سوار است مگر اینکه بخواهید کچ لایت رینگ فلاش را توی چشم داشته باشید) و یکی هم یک جور پارچه که روی کل دایره بزرگ دیش کشیده می شود.

شما به چه دلیل جذب این وسیله شده اید؟
    M. Beyrami، DorDanI، Vahid و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    محمد رضا میلانی

كاربر همراه
    تشکر کرده
    150

استاد کاوه قبادی گفتند خیلی مفید هست و منم شیفتش شدم. راسی عزیز اسم های دیگه بیوتی دیش رو نگفتید؟
    یا مارک های دیگه که بیوتی دیش میزنن که به فلاش profoto d1 500 بخورند

كاربر فعال omid mohebbi آواتار ها
    تشکر کرده
    1405

اتفاقا وقت میخواستم برای همسر یکی از فامیلها که قصد راه اندازی اتلیه داشت از جناب قبادی مشاوره بگیرم ایشون هم این قطعه رو پشنهاد کردن.
    من در کنار ست فلاش فومکس 400 که برای ایشون خریدم یه بیوتی دیش ( گویا سافت لایت هم بهش میگن ) خریدم و وقتی که نورها رو چیدیم اون رو تست کردم. خیلی خوب عمل میکرد. و برای چهره عالی بود.
    Kaveh Ghobadi، hmirzaei، babakkk و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    NIKON D810- FUJI X-A1 nikon 14-24 + fotodiox wonder pana66 filters - nikon 24-70 nikon 70-200 f2.8 vrII-nikon 50 mm f 1.8- - - cokin z GND kit

http://www.omidmohebbi.com/

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    119

سلام
    مورد استفاده بیوتی دیش تو آتلیه عروس و کودک چیه؟آیا کاربرد خاصی داره؟ تا سافت باکس هست این وسیله چه کاربردی داره؟
    آقای امید محبی:برای فلاش فومکس، بیوتی دیش با چه مارکی گرفتید؟ با چه قیمتی و از کجا؟
    مرسی
    مهدی رمضانی
    Nikon D90 + AF-S 18-105 mm

كاربر همراه navidsohi آواتار ها
    تشکر کرده
    122

نقل قول نوشته اصلی توسط babakkk نمایش پست ها
    چه مارک بیوتی دیش خوبه؟ بجز profoto
    فلاش ام
    profoto d1 500 j
    بیوتی دیش چه مارکی بگیرم؟
    قطر 75 یا 90 می خوام
    لطفا قیمت با مارک ها رو بگید....
    راستی اسم دیگه بیوتی دیش چیه؟ چون تو سایت پروفوتو چیزی نبود.... در ضمن profoto نمی خوام چند گرونه خیلی
    اما اگه قیمت های بیوتی دیش پروفوتو رو دارید بگید .75 و 90
    بیوتی دیش همینه؟

به ان < Soft Reflector for RingFlash هم میگن؟
    دوستان کسی عکس گرفته شده با بیوتی دیش رو داره؟ اخه من فک کنم اینجوری که از شکلش پیداست نور نرم نمیده...
    بنظر شما به جای بیوتی دیش از 2 عدد اکتا باکس استفاده شه بهتر نیست؟
    ممنون منتظر هستیم

این تصویر بیشتر به رینگ فلاش نزدیک است تا به بیوتی دیش. بیوتی دیش همانطور که از نامش پیداست بیشتر برای عکسهای Beauty یا (کلوز آپ چهره) استفاده میشود. اما دامنه استفاده آن بسیار گسترده و متنوع میباشد. اگر با زنبوری استفاده شود نور Directional و منطقه ای با سایه های تند ایجاد میکند که بسیار جذاب میباشد. این سایه های تند را میتوان با یک نور fill مانند سافت باکس بزرگ تا حد دلخواه کم کرد و به نتایج عالی رسید. در کل اگر بیوتی دیش تهیه میکنید حتما با زنبوری باشد تا بتوانید از تمام قابلیت های آن استفاده نمائید.
    mreza1001، M. Beyrami، ssobhdel و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    119

نقل قول نوشته اصلی توسط navidsohi نمایش پست ها
    این تصویر بیشتر به رینگ فلاش نزدیک است تا به بیوتی دیش. بیوتی دیش همانطور که از نامش پیداست بیشتر برای عکسهای Beauty یا (کلوز آپ چهره) استفاده میشود. اما دامنه استفاده آن بسیار گسترده و متنوع میباشد. اگر با زنبوری استفاده شود نور Directional و منطقه ای با سایه های تند ایجاد میکند که بسیار جذاب میباشد. این سایه های تند را میتوان با یک نور fill مانند سافت باکس بزرگ تا حد دلخواه کم کرد و به نتایج عالی رسید. در کل اگر بیوتی دیش تهیه میکنید حتما با زنبوری باشد تا بتوانید از تمام قابلیت های آن استفاده نمائید.
    مارک خاصی رو پیشنهاد نمی کنید؟
    مهدی رمضانی
    Nikon D90 + AF-S 18-105 mm

كاربر همراه
    تشکر کرده
    150

soft light یا بیوتی دیش 65 profoto گرفتم silver چه تفاوتی در خروجی با رنگ سفید داره؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 1 2 3 آخرینآخرین