صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13
Like Tree5تشکر

موضوع: چگونگی سینک فلاش های استودیویی با فلاش های اکسترنال

كاربر آشنا HamidSHS آواتار ها
    تشکر کرده
    102

نقل قول نوشته اصلی توسط kholeno نمایش پست ها
    تریگر را به فلاش هاتشو وصل کنید و فلاشهای استودیویی را با نور آن فلاش راه بیاندازید. البته اگر نور فلاش هاتشو به چشمی فلاش استودیویی برسد.
    دقیقا قبل از اینکه پست شما رو ببینم این راه حل هم به نظرم رسید و تست کردم همین الان ، حتی با تنظیم نور اسپیدلایت روی 1/128 هم ، از فلاش های استودیوئی به خوبی جواب گرفتم ... ( البته محیط آتلیه اگر خیلی بزرگ باشه شاید در فاصله های طولانی بخوبی جواب نده این روش اما من در محیط با وسعت 6 متر در 8 متر بخوبی جواب گرفتم )
    باز هم ممنون از لطفتون ...
    Kholeno و Dariush Chegini تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    11

سلام . دوستان منم مشکل مشابه رو دارم
    دو فلاش 600 و 430 rt ex دارم به همراه تریگر انها و دو فلاش استدیویی متل که گیرنده داخلی داره و فرستنده رادیویی مخصوص ان دو
    و اما نمیدونم چرا وثتی فلاش های هات شو شلیک میکند فلاش های متل هم شلیک می شوند ولی وقتی فلاش های متل رو مستقیم با تریگر ان کنترل میکنم و شلیک می شوند فلاش های اکسترنال شلیک نمی شوند روی همه حالت ها هم تست کردم اما جواب نداد ولی وقتی یکی را مستر و دیگری را اسلیو قرار میدم ان یکی با نور دیگری شلیک می کند ولی با نور فلاش متل شلیک نمیکند
    خیلی سعی کردم جمله بندیم برای انتقال منظورم رسا باشد امیدوارم متوجه منظورم شده باشید .( کنترل مستقیم فلاش متل با فرستنده روی هات شو دوربین و شلیک اتوماتیک اسپیدلایت ها با شلیک متل )

كاربر آشنا ximballchin آواتار ها
    تشکر کرده
    137

با سلام خدمت دوستان
    یک سوال دارم اونم من رادیو فلاش ندارم و برای فعال کردم فلاشهام از اسپید لایت استفاده می کنم حالا می خوام از اسپید لایت استفاده کنم ولی ندیگه روی دوربین به صورت اکسترنال و فلاش هام کار بکنند
    از اساتید می خوام منو راهنمایی کنند وکمترین هزینه داشته باشم و همچنین توضیح می خواستم برا فرستنده های مادون قرمز
    60d +400d+tamron 17-50 f2.8 vc +tamron 70-300 f4.-5.6 +50 f1.8II

صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2