نمایش نتایج : از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: 70-24 زیگما

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض 70-24 زیگما

با لنز70-24 زیکما اف8/2 و دهنه 82 کی کار کرده (البته بک فیلتر uv کوتینگ دار هم اشانتیونش است!؟ )
    (( یا حق ))

كاربر همراه Farshad Afshari آواتار ها
    تشکر کرده
    1080

پیش فرض mm 24 – 70 F2.8 EX DG MACRO

سلام دوستان نخواستم یک تاپیک جدید باز کنم همینجا سوالمو در مورد mm 24 – 70 F2.8 EX DG MACRO مطرح می کنم
    می خواستم بدونم که نظر شما چیه؟
    البته اول از همه چرا این لنز چشم منو گرفت و چرا ازش خوشم اومد؟
    جوابش اینه که دیاف 2.8 وسوسه ام کرد و البته قیمت این لنز چون با این دیاف و این قیمت من چیز دیگری پیدا نکردم و من به لنز با سرعت زیاد احتیاج دارم و بودجمم فوقش تا 450 تومنه(پیکسل گفت 390 :biggrin:)

اما وقتی که تو نت گشتم چند تا اشکال از این لنز گرفته شده بود
    1- لرزش گیر نداره
    2-سایز فیلتر 82 میلی متر و مشکل هود و فیلتر در این سایز
    3-گیج زدن فکوس در دوربینهایcanon(در ضمن من این لنزو واسه 1000ِDمی خوام)

حال سوال من اینه که آیا داشتن این سرعت به داشتن این اشکالات برتری می کنه یا نه؟و آیا این لنز ارزش خرید داره؟

البته لنز Sigma 28-70mm F2.8 EX DG هم هست که مشکل اندازه فیلتر رو نداره ولی 4 mm و macro بودن رو از دست میدم

پس مشکل شد 2تا:biggrin: اول اینکه اصلا این 2 تا لنز یا لنز دیگه؟ و دوم اینکه کدوم یکی از این دوتا؟
    پیشاپیش ممنون از وقتی که برای جواب دادن به من صرف میکنید
    فرشاد افشاری

گالری من
    لنز بعدی انشا ا...Canon EF-S 10-22mm USM

تشکر کرده
    1080

پیش فرض پاسخ: mm 24 – 70 F2.8 EX DG MACRO

نقل قول نوشته اصلی توسط jebrahim نمایش پست ها
    salam farshad khan.
    rastesh in lens review haye kheyli khoobi ro dashte amma ye chizi ke man motmaen hastam ine ke copy haye bad dar beyne in lens ziad boode. yani age jai ke mikhayn in lens ro azash bekharin, behetoon in emkan ro bede ke test konin va age keyfiate khoobi nadasht, avazesh konin, kheyli entekhabe khoobie.
    amma ye pishnahade behtar, noskheye jadide in lens chand haftast ke forooshesh shoroo shode.
    lense sigma 24-70mm f/2.8 HSM ke sorate focuse kheyli khoobi ham dare.
    be nazare man, ba vojoode gheymate balaye noskheye jadid, arzeshesho dare . akhe ye irade omdeye lense sigma 24-70mm f/2.8 focuseshe.

man khodam be sheddat daram akhbare marboot be versione HSM in lens ro taghib mikonam. age doost dashte bashin, ye site moarefi mikonam ke toosh, noskheye hsm in lens ro ba lense canon 24-70mm f/2.8 moghayese karde.

paydar bashin. dar zemn in avalin poste man hast, age bad neveshtam, bezarin be hesabe bi tajrobegi.

ممنون از پاسختون ولی کمی قیمت sigma 24-70mm f/2.8 HSM واسه من بالا است :biggrin:$899.00
    یعنی نوع تقلبیش تو بازاره یا اصلی هاشم خرابن اگه اینجوری باشه باید با ضمانت از فروشنده بگیرم
    فرشاد افشاری

گالری من

تشکر کرده
    1080

پیش فرض پاسخ: 70-24 زیگما

با بررسی این دو لینک به این نتیجه رسیدم که لنز تامرون بهتره ولی اگه تو ایران گیر بیاد فک کنم آفومار نمایندش باشه:biggrin:
    http://www.the-digital-picture.com/R...ns-Review.aspx
    http://www.the-digital-picture.com/R...ns-Review.aspx
    با عرض پوزش به خاطر اینکه 3 پست پشت سر هم زدم لطفا مدیران پست قبلی رو حذف کنند :دی
    فرشاد افشاری

گالری من