صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 20
Like Tree83تشکر

موضوع: 8mm FISH EYE PRO OPTIC

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

تا جایی که میدونم توی ایران که اصلا گیر نمیاد! منتها اونور آب باید راحت باشه.
    ویرایش توسط lamagra : Saturday 24 September 2011 در ساعت 13:19
    saber.pix تشکر می‌کند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1361

شرکت سامیانگ ایران این لنز رو وارد کرده ولی مثل اینکه نمی خواد لنز هاش رو با قیمت منصفانه(منسفانه) بفروشه.حدود 1 هفته ی پیش پول رو آماده کردم که برم بخرم ولی بعد از تماسی که با شرکت گرفتم.طی سیاست های تازشون 200 تومان ناقابل روی لنز کشیدند و هم اکنون با قیمت 760 تومان به فروش می ره.
    اگر بخوایم قیمت این لنز رو به پول ایران برگردونیم میشه 250 $=اگر دلار 2000 تومانی هم حساب کنیم میشه به عبارتی 500 تومان.مگه اینکه دلار 1000 تومان گرون شده و ما خبر نداریم.خدایا این دردمون رو به کی بگیم.
    mreza1001 و ALI.Barutkub تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    4494

نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    دوستانی که این لنز رو خریدن لطفا بگن از کدام کشور خریدن و به چه ترتیب؟ بنده هم قصد خرید این لنز رو دارم و یک فک و فامیلی هم در آلمان و اسکاندیناوی دارم

!
    عقیل جان، اگر فامیل در آلمان داری بهتره از همون آلمان تهیه کنی‌. قیمت لنز‌های سامیانگ در آلمان از قیمت این لنز‌ها در اغلب کشور‌های اروپایی ارزون تره. فقط نکته‌ای که باید بهش توجه کنی‌ این هست که این لنز‌ها در آلمان به نام لنز‌های Walimex معروف هستند. ظاهراً این لنز‌ها هر گوشه دنیا یه اسمی دارند. از سامیانگ و اپتیکا و ویویتار بگیر تا والیمکس و بوور و ... تو ایران هم که نمایندگی‌ فروش، اسم لنزاشو گذشته هیولای فوتون خوار و شوالیه آماده به خدمت و ...

http://forum.akkasee.com/f23/t5621-5.html#post256224
    lamagra، ALI.Barutkub، a.g g.a و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    ج.ابراهیمی
    instagram

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

دقیقا هنوز نمی دانم کیست و از کجا وارد کرده و داستان اش چیست اما ندید می گویم این نمایندگی سامیانگ 100% و بی شک یا سبک عقل است یا شیرین عقل یا یک بچه 9 ساله که عشق جنگ ستارگان است ! طرف دیوانه است هیولای فوتون خوار را که دیدم قیافه ام دیدنی بود! خدا کند قیمت هایش جنگ ستارگانی نباشد....
    lamagra، Walkman، a.g g.a و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

تشکر کرده
    12097

واقعا بدترینش همون هیولای فتون خوار بود! خیلی سنگین بود!!!
    MohammadRanjbar تشکر می‌کند.
    عقیل احمدی

تشکر کرده
    12097

با سلام.
    بعد از چند روز کار کردن با این لنز گفتم بد نیست چند خطی در مورد اون بنویسم.
    اولین چیزی که توجه من رو بعد از بیرون آوردن لنز از جعبه جلب کرد کیفیت ساخت بسیار خوب و بدنه حقیقتا محکم اون بود! به محض اینکه لنز رو توی دست گرفتم احساس خوبی بهم داد! ترکیب فلز و پلاستیک یک لنز واقعا خوش ساخت و خوش دست با وزن معقول به وجود آورده.رینگ فوکوس بسیار نرم و روان حرکت میکنه و بسیار هم محکمه.همینطور حلقه دیافراگم هم چرخش نسبتا نرم و خوبی داره.و در کل ساختار فوکوس دستی هیچ گونه مشکلی ایجاد نمیکنه.با قرار دادن دیافراگم بر روی 8 و بالاتر و قرار دادن فوکوس بر روی بی نهایت دیگه اصلا نیازی به فوکوس کردن نیست،چون از نیم متری دوربین تا بی نهایت همه چیز در فوکوس فرار داره و مشکلی از این بابت نیست.یک هود هم که بر روی لنز به صورت ثابت وجود داره.
    قبل از اینکه به دستم برسه برای نور سنجی درست کمی نگران بودم(این کن راکول ما رو ترسوند!!) اما بعد از رسیدن به دستم خیالم از این بابت راحت شد و متوجه شدم مشکلی از این بابت وجود نداره.فقط رفتار خاصی از خودش نشون میده.برای مثال بر روی بدنه 60دی در حالت لایو ویوو نور سنج کاملا پرت و پلا عمل میکنه و رفتار دیوانه واری نشون میده!!!و عملا بلا استفاده میشه.و مدام بدون هیچ دلیلی مقادیر داده شده تغییر میکنه! اما در حالت عکاسی از چشمی همه چیز خوب و دقیق عمل میکنه.که در 7دی اینچنین نیست!
    سی آ این لنز نسبتا زیاده و معمولا هم به همون رنگ بنفش دیده میشه(که برای یک لنز فیکس و فیش آی چندان عجیب نیست).از نظر شارپنس هم من نمره ای بین خیلی خوب و خوب به این لنز میدم .انتظارم از این لنز در این زمینه کاملا براورده شد.حتی دیدم که تستهای فتو زون هم نمره مشابه همین لنز به 15-8 کنون با حدود 5 برابر قیمت داده بود.(البته چندان مقایسه جالبی نیست و فقط بحث بر روی اپتیک لنزهاست نه چیز دیگر).
    من اقدام به گذاشتن کراپ 100 درصد و موارد مشابه نمیکنم چون بر روی همون سایت فتو زون نمونه های اصلی(البته فرمت فشرده) رو میتونید دانلود کنید و نتیجه رو بررسی کنید.من هم به نتیجه متفاوتی نرسیدم.
    در نهایت میرسیم به مورد فلر که از این نظر این لنز عالی عمل میکنه!!
    IMG_2071.jpg
    همانطور که در عکس هم میبینید با وجود خورشید در کادر مقدار بسیار کمی فلر تقریبا در مرکز کادر دیده میشه.اگر همین عکس رو با 24-10 نیکون میگرفتم نتیجه بسیار بد میشد(حیف که پیشم نبود که یک مقایسه بکنم).
    در آخر جواب سوال 300 دلاری؟(در داخل کشور 750 هزار تومانی!!!)
    آیا این لنز با این قیمت و کارایی ارزش خرید داره یا نه؟ به نظر بنده قطعا و حتما داره! برای کسانی که دوست دارن لنز فیش آی داشته باشن تمایل به صرف هزینه بالا ندارن انتخاب این لنز بهترین انتخاب ممکن هست! همونطور که گفتم فوکوس و دیافراگم دستی در این لنز اصلا مشکلی ایجاد نمیکنه و جالب هم هست.
    در نهایت اگر با قیمتی که من از آقای مسلمی عزیزخریدم(450 هزار تومان) این لنز کاملا ارزش پرداخت داره.
    لنز رو برای دایی عزیز واسطه خرید شدم و مدتی هم با اون سرگرم بودم.به زودی هم شاهد عکسهای زیبای ایشون در تالار خواهیم بود.
    اگر سوالی بود در خدمتم.
    عقیل احمدی

كاربر همراه ALI.Barutkub آواتار ها
    تشکر کرده
    1156

سلام
    ذوستان عزیز نظرشون در مورد عکاسی معماری با این لنز چیه؟ برای منی که 85-15 کانن دارم و نیاز به یه اولتراواید احساس میشه، میتونه مناسب باشه (با توجه به قیمت و ...) ؟

كاربر همراه 47amir آواتار ها
    تشکر کرده
    2280

این لنز توی ایران هست هنوز؟! یه قیمت حدودی میخوام مرسی.

http://www.amazon.de/gp/product/B008...rd_p=582318127
    siosha تشکر می‌کند.
    امیر دانش
    http://www.amirdanesh.com

كاربر جديد
    تشکر کرده
    20

سلام، خیر این برند توی ایران نیست، ولی سامیانگ کره ای با همین مشخصات حدوده یک ملیون تومن هست.
    47amir تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط 47amir نمایش پست ها
    این لنز توی ایران هست هنوز؟! یه قیمت حدودی میخوام مرسی.

http://www.amazon.de/gp/product/B008...rd_p=582318127
    وقتی این لنز را در ایران میدن 1400 خودتان حساب کنید مدل جدید بیاد چند میشه؟
    Rokinon HD8M-N 8mm f/3.5 HD Fisheye Lens with Auto Aperture Chip and Removeable Hood for Nikon
    47amir تشکر می‌کند.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2