نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10
Like Tree10تشکر
  • 2 Post By Mehdi Rojaie
  • 2 Post By F.KamranNia
  • 1 Post By sefidary
  • 1 Post By Mehdi Rojaie
  • 2 Post By Sina.J
  • 1 Post By Mehdi Rojaie
  • 1 Post By sefidary

موضوع: دستگاه نمایش همزمان چند تصاویر آنالوگ روی یک نمایشگر

كاربر فعال M.Meghdari آواتار ها
    تشکر کرده
    8725

پیش فرض دستگاه نمایش همزمان چند تصاویر آنالوگ روی یک نمایشگر

سلام دوستان
    راستش نمی دونم چیزی که دنبالش هستم به صورت سخت افزاری و غیر دیجیتال وجود داره یا نه.
    من به دستگاهی احتیاج دارم که دارای چند ورودی تصویر (از دوربین فیلمبرداری) باشه و یک خروجی، و وقتی خروجی رو به تلویزیون وصل کنیم همه تصاویری که واردش شدن رو همزمان نشون بده.
    مثل سیستمی که بانک ها دارن و تصاویر چند دوربین رو به صورت همزمان می بینن.
    اگر کسی از دوستان اطلاعاتی داره لطفاً مطرح کنه.
    متشکرم
    ویرایش توسط M.Meghdari : Friday 24 December 2010 در ساعت 23:35

Forum Moderator Mehdi Rojaie آواتار ها
    تشکر کرده
    12608

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Meghdari نمایش پست ها
    سلام دوستان
    راستش نمی دونم چیزی که دنبالش هستم به صورت سخت افزاری و غیر دیجیتال وجود داره یا نه.
    من به دستگاهی احتیاج دارم که دارای چند ورودی تصویر (از دوربین فیلمبرداری) باشه و یک خروجی، و وقتی خروجی رو به تلویزیون وصل کنیم همه تصاویری که واردش شدن رو همزمان نشون بده.
    مثل سیستمی که بانک ها دارن و تصاویر چند دوربین رو به صورت همزمان می بینن.
    اگر کسی از دوستان اطلاعاتی داره لطفاً مطرح کنه.
    متشکرم
    سلام
    اگر منظور شما دوربین های مدار بسته بانک ها و اداره ها و ... هست. این دوربین ها با استفاده از کارتDVR به کامپوتر وصل میشن و البته هم اکسترنال داره و هم اینترنال.
    در همین حد اطلاعات دارم، زیاد با مدل هاش آشنا نیستم.
    شما که شهرستان هستید فکر کنم سخت بتونید پیدا کنید. اگر گذرتون تهران خورد، خیابان جمهوری بعد از پل حافظ دو تا پاساژه که لوازم الکترونیکی و از این جور چیزا داره.
    F.KamranNia و M.Meghdari تشکر می‌کنند.
    مهدی روجایی

كاربر همراه F.KamranNia آواتار ها
    تشکر کرده
    5191

سلام
    نام این کارت یا دستگاه که قابلیت ضبط همزمان تصویر مثلا 8 دوربین یا بیشتر را دارد ، DVR است. اطلاعات تکمیلی را در لینک زیر مشاهده کنید.
    کد:
    http://www.datanegar.net/news.php?newsid=15
    M.Meghdari و Mehdi Rojaie تشکر می‌کنند.

كاربر جديد sefidary آواتار ها
    تشکر کرده
    23

بله دوست عزیز این دستگاه وجود داره اسمش کواد هستش (quad) ! و در بازار جمهوری به وفور یافت میشه ! با قیمت 30 الی 40 تومن 4 کانال ورودی داره و یک خروجی تصویر میده.
    M.Meghdari تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    12608

نقل قول نوشته اصلی توسط sefidary نمایش پست ها
    بله دوست عزیز این دستگاه وجود داره اسمش کواد هستش (quad) ! و در بازار جمهوری به وفور یافت میشه ! با قیمت 30 الی 40 تومن 4 کانال ورودی داره و یک خروجی تصویر میده.
    این چیزی که شما میگین فقط یه تصویر در خروجی داره و برای این بکار میره که چندتا دوربین بدون نیاز به تعویض زیاد پورت ها وصل بشن و فقط با جابجا کردن یک کلید تصویر مربوط به هر ورودی نمایش داده میشه(اگر درست حدس زده باشم چون به این اسمی که میگین نشنیدم.)
    ولی کارت های DVR در انواع معمولیش قادرند 9 (3X3)تصویر ورودی همزمان رو نمایش بدن (با استفاده از نرم افزار مربوطه)
    M.Meghdari تشکر می‌کند.
    مهدی روجایی

كاربر همراه Sina.J آواتار ها
    تشکر کرده
    2930

البته با میکسر تصویر هم این امکان هست که برای کارهای استودیو و کارگردانی و ... کلاً professional
    قیمت هم که بالاست. بعضی هاش فقط تصویر و بعضی ها تصویر و صدا.

کارتهای DVR بسته به تعداد کانال قیمت های متفاوت دارن
    چهار کانال حدود200 تا 300
    هشت کانال 400 تا 800
    دوازده کانال بالای 1
    شانزده کانال ...
    سی و دو کانال...

جناب مقداری شما هدف کاریتون رو نگفتید؟ چقدر میخواید هزینه کنید؟
    M.Meghdari و Mehdi Rojaie تشکر می‌کنند.

كاربر فعال M.Meghdari آواتار ها
    تشکر کرده
    8725

از دوستاني كه مشاركت كردن متشكرم
    اما توضيحات:
    ما در ايام محرم كار فيلمبرداري از مجالس عزاداري در يكي از حسينيه هاي شهر رو انجام ميديم با چند دوربين در نقاط مختلف و اين تصاوير توسط يك دستگاه ميكسر پاناسونيك (داراي 2 ورودي) با هم ادغام ميشن.
    ما براي هر دوربين يك تلويزيون كوچك در استوديوي آماتوريمون داريم فرضا5 تصوير و 5 تلويزيون و از اين بين يكي رو به عنوان تصوير اصلي و تصوير دوم رو از ميان بقيه (با سوئيچ) انتخاب و ميكس مي كنيم. تصوير اصلي معمولاً از دوربين اصلي كه در بهترين نقطه مستقره تأمين ميشه.
    هدف من اينه كه ديگه چند تا تلويزيون نداشته باشيم و ورودي ها رو به دستگاه DVR (يا هر چي) بديم تا به صورت مثلا 3*3 روي يك نمايشگر نشون داده بشه تا علاوه بر راحتي كار، مشكلات سيم كشي و نويز و اختلال و ... هم برطرف بشه.
    اگه امكان انتخاب حالات نمايش رو هم داشته باشه بهتره مثلاً همه به يك اندازه و يا يكي بزرگتر و بقيه كوچكتر.
    در رابطه با قيمت هم تا 300-400 تومن(و كمي بالاتر) مشكلي نيست.
    متشكرم

تشکر کرده
    12608

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Meghdari نمایش پست ها
    از دوستاني كه مشاركت كردن متشكرم
    اما توضيحات:
    ما در ايام محرم كار فيلمبرداري از مجالس عزاداري در يكي از حسينيه هاي شهر رو انجام ميديم با چند دوربين در نقاط مختلف و اين تصاوير توسط يك دستگاه ميكسر پاناسونيك (داراي 2 ورودي) با هم ادغام ميشن.
    ما براي هر دوربين يك تلويزيون كوچك در استوديوي آماتوريمون داريم فرضا5 تصوير و 5 تلويزيون و از اين بين يكي رو به عنوان تصوير اصلي و تصوير دوم رو از ميان بقيه (با سوئيچ) انتخاب و ميكس مي كنيم. تصوير اصلي معمولاً از دوربين اصلي كه در بهترين نقطه مستقره تأمين ميشه.
    هدف من اينه كه ديگه چند تا تلويزيون نداشته باشيم و ورودي ها رو به دستگاه DVR (يا هر چي) بديم تا به صورت مثلا 3*3 روي يك نمايشگر نشون داده بشه تا علاوه بر راحتي كار، مشكلات سيم كشي و نويز و اختلال و ... هم برطرف بشه.
    اگه امكان انتخاب حالات نمايش رو هم داشته باشه بهتره مثلاً همه به يك اندازه و يا يكي بزرگتر و بقيه كوچكتر.
    در رابطه با قيمت هم تا 300-400 تومن(و كمي بالاتر) مشكلي نيست.
    متشكرم
    بهترین گزینه همون کارتهای DVR هست. فقط یک سیستم کامپیوتر نسبتاً قوی هم نیاز داره.
    نرم افزار این کارت ها تا اونجا که من دیدم همه جور امکاناتی از جمله تغییر اندازه تصویر، تعیین تعداد تصویر همزمان و ضبط و ... رو میدن.
    نکته: در مورد مدل های ارزونتر ممکنه فریم ریت پائینی برای پخش تصویر داشته باشه که فکر نکنم برای کار شما زیاد جالب باشه!
    M.Meghdari تشکر می‌کند.
    مهدی روجایی

تشکر کرده
    23

نه عزیزم اشتباه می کنی من کارم این بوده این دستگاه بستگی به نوعش حالت های مختلفی برای نمایش تصویر داره ! که می تونه اتوماتیک تصاویر رو پشت سر هم پخش کنه و یا اینکه هر چهار تصویر رو همزمان حتی میتونید برای خروجی های مختلف آی دی تعریف کنید ... اونی که شما میگین سویچر هستش ! کارت dvb یا کلا stand alone dvb برای ضبط تصاویر هست .

تشکر کرده
    23

این کارت های دیویبی از چهار خروجی شروع میشن و نسبت به تعداد فریمی که در دقیقه میتونند صبط کنند قیمت گداری میشن ! برای نوع های مرغوب نیازی به سیستم قوی هم نیست! چون دکود تصاویر توسط خود کارت انجام میشه ! و از 24 فریم در ثانیه (میشه برای هر تصویر 6فریم) موجود هست با قیمت 60 الی 70 هزار تومن الی آخر ..... این دستگاهی که دوستمون می خواد دقیقاً اسمش همون کواد هستش که با ترکیب این کواد ها که تماماً چهار ورودی دارند می تونید ظرفیت های بیشتری رو هم ایجاد کنید اگر خواستید در پیغام خصوصی براتون شماره تماس یکی از این فروشنده ها رو بفرستم که تهیه کنید... راستی این دستگاه ها فیش های مخصوصی می خورند که حتماً اون رو هم تهیه کنید ... و فقط تصویر ورودی و خروجی دارند ...
    این هم یک نمونه که در بازار تهران به قیمت مناسب تری هم میتونید تهیه کنید : http://www.lgsecurity.ir/product_inf...eaec3d3f7a1dd7
    اینم اون دستگاهی آقای مهدی توبربو با کواد اشتباه گرفتا :
    http://www.lgsecurity.ir/product_inf...eaec3d3f7a1dd7
    Mehdi Rojaie تشکر می‌کند.