صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 22
Like Tree21تشکر

موضوع: سینک کردن فیلم دو دوربین

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

پیش فرض سینک کردن فیلم دو دوربین

سلام
    برای مونتاژ کردن دو یا سه فیلم که از یک مراسم و به طور همزمان گرفته شده از چه روش می توان استفاده کرد
    با سخت افزار میکس یا با نرم افزار پریمر
    لطفا توضیح دهید
    مثلا دو فیلم در نرم افزار پخش بشه و هرکدام از صحنه ها رو که خواستم پشت سرهم عوض کنه و ضبط کنه

كاربر همراه saed_violin آواتار ها
    تشکر کرده
    903

نقل قول نوشته اصلی توسط behkam نمایش پست ها
    سلام
    برای مونتاژ کردن دو یا سه فیلم که از یک مراسم و به طور همزمان گرفته شده از چه روش می توان استفاده کرد
    با سخت افزار میکس یا با نرم افزار پریمر
    لطفا توضیح دهید
    مثلا دو فیلم در نرم افزار پخش بشه و هرکدام از صحنه ها رو که خواستم پشت سرهم عوض کنه و ضبط کنه
    تجربه ای که من دارم این هست
    هر دو دوربین را بطور همزمان رکورد زدم حتی یک ثانیه هم قطع نکردم(حتی یک ثانیه) بعد فیلم ها رو در پریمیر به سادگی بر روی هم دیگه سینک کردم و از افکت ها استفاده کردم.

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

چنین روشی نیست . فیلم برداری صحیح و هماهنگ دو دوربین با هم. تجربه و توان مونتاژ کار.

بر فرض که دو فیلم با هم پخش شود. اگر سینک فیلم برداری نشده باشد چه فایده؟؟؟

خط رو خط با سعید
    F.KamranNia، saed_violin و behkam تشکر می‌کنند.
    محمد رضا میلانی

كاربر همراه F.KamranNia آواتار ها
    تشکر کرده
    5191

سلام
    کلاکت دقیقا برای همین منظور استفاده می شود ، بدین صورت که تصویر و صدای زمان زده شدن کلاکت مقیاس سینک کردن دو تصویر در ادیت است. البته اگر هم ندارید می توانید از "دست زدن" یا هر حرکتی که بتوان تصویر و صدا را معیار قرار داد استفاده کنید. اگر هم دو تصویر با هم شروع نشده باشند ، با استفاده از waveform صداها در پریمیر مثلا در جایی که صدا قله ایجاد کرده استفاده کنید .
    Hajiabadi، Anoosh-Em، Farid-Gh و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

من شنیده بودم با دستگاه میکس میتوان دو دوربین را همزمان پخش کرد و هر صحنه که دلخواه بود انتخواب کرد
    کسی میدونه از کدام مدل دستگاه میکس میتونم استفاده کنم
    برای مراسم عروسی میخوام

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

مثلا در پریمر چطور میشه مثلا 3 دوربین رو سینک کرد ؟ (از یک مراسم)

كاربر همراه behrang_shadow آواتار ها
    تشکر کرده
    357

با سلام
    سینک فیلم های مربوط به چند دوربین به راحتی به صورت خودکار امکانپذیره.
    برای اینکار باید حتما از سیستم dv (یا سیستم های دیجیتال دیگه که قابلیت ضبط time code روی فایل رو دارند) استفده کنید (ساعت دوربین ها باید دقیقا تنظیم و هماهنگ باشه) سپس فایل ها رو با استفاده از کابل IEE1394 کپچر بگیرید.
    در برنامه ادیوس پس از وارد کردن تراک ها داخل بین و حالت MULTICAM فایل ها رو به تایم لاین بکشید، فیلم هر دوربین در لایه ای مجزا و بر اساس زمان ضبط به طور خودکار سینک میشه، که میتونید مقدار جزیی تفاوت در ساعت ها رو هم به راحتی تنظیم کنید.
    F.KamranNia، Mehdi Rojaie و behkam تشکر می‌کنند.

كاربر همراه saed_violin آواتار ها
    تشکر کرده
    903

نقل قول نوشته اصلی توسط behkam نمایش پست ها
    من شنیده بودم با دستگاه میکس میتوان دو دوربین را همزمان پخش کرد و هر صحنه که دلخواه بود انتخواب کرد
    کسی میدونه از کدام مدل دستگاه میکس میتونم استفاده کنم
    برای مراسم عروسی میخوام
    من يك بار با مبلغ 5000 هزار تومن اين كار رو كردم
    يه دستگاهي بود كه چهار عدد AV + صدا بهش وصل ميشد ، از اين ور هم يه خروجي فقط داشت ، يك كليد چهار زمانه هم داشت كه رو هر شماره اي سوييچ ميكردي خروجي اون رو نشون ميداد ، من خروجي رو وصل كرده بودم به يه دستگاه ضبط ويدئو، و خودم انتخاب ميكردم كدوم دوربين رو الان بگيره، اون فريم هايي هم كه موقع سويچ قطع ميشد با پريمير افكت قرار ميدادم، حرفه اي نشد ، اما هي بدك نبود براي كار آماتور

تو پريمير 6.5 كه من قديم ها (5 6 سال پيش) كار ميكردم تا 99 عدد لاين ويدوئو داشت ، شما تو هر لاين ويدئو يه فيلم دوربينت رو قرار بده

كاربر همراه behrang_shadow آواتار ها
    تشکر کرده
    357

نقل قول نوشته اصلی توسط saed_violin نمایش پست ها
    يه دستگاهي بود كه چهار عدد AV + صدا بهش وصل ميشد ، از اين ور هم يه خروجي فقط داشت ، يك كليد چهار زمانه هم داشت كه رو هر شماره اي سوييچ ميكردي خروجي اون رو نشون ميداد ، من خروجي رو وصل كرده بودم به يه دستگاه ضبط ويدئو، و خودم انتخاب ميكردم كدوم دوربين رو الان بگيره، اون فريم هايي هم كه موقع سويچ قطع ميشد با پريمير افكت قرار ميدادم، حرفه اي نشد ، اما هي بدك نبود براي كار آماتور

تو پريمير 6.5 كه من قديم ها (5 6 سال پيش) كار ميكردم تا 99 عدد لاين ويدوئو داشت ، شما تو هر لاين ويدئو يه فيلم دوربينت رو قرار بده
    سیستم میکس با میکسر ریل تام (به صورت خطی) با چیزی که دوستمون مد نظرش بود فرق داره، همون طور که گفتید برای روش شما حتما باید چند دوربین، با هم و بدون قطع و ضبط مجدد ضبط کنند، که در فیلمبرداری دیجیتال این کار معنی خاصی نداره و کلی صحنه اضافه ضبط میکنین.
    behkam تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط saed_violin نمایش پست ها

من این کار رو قبلا انجام داده بودم با یک دستگاه میکس 600 تومانی ولی بدرد نمی خورد
    لطفا یک سیستم میکس حرفه ای و با سرعت بالا معرفی کنید
    قیمت مهم نیست

صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین