نمایش نتایج : از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6
Like Tree3تشکر
  • 2 Post By Saeid Arzani
  • 1 Post By lamagra

موضوع: dslr نو با لنز نرمال یا dslr کارکرده با لنز مناسب!!؟؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

پیش فرض dslr نو با لنز نرمال یا dslr کارکرده با لنز مناسب!!؟؟

با سلام خدمت همه دوستای عزیزم
    من جدیدا عضو این تالار شدم و خیلی خوشحال از این موضوع...
    من قصد خرید یک dslr خوب رو دارم!
    اما بین این همه برند یه کم سردرگم شدم.ممنون میشم منو راهنمایی کنید..
    من یه بادی خوب می خوام که تا چند سال کارمو راه بندازه و فکر تعویض اون نیفتم البته قیمت هم واسم مهمه ..
    حداکثر 700تومان!!!
    و شاید تا چند ماه با همون لنز نرمال کار کنم و بعد از مدتی تصمیم به تعویض اون بگیرم!
    دوستانم به من 500d , 450d ,d5000 و یکی هم گفت 40d کارکرده رو بگیر!!
    البته خیلیا هم پیشنهاد دادن 500d کارکرده و یه لنز خوب بگیر!!!!!!!!
    حالا من موندمو این همه پیشنهاد............
    ممنون میشم کمکم کنید
    راستی من دوست دارم در حوزه طبیعت پرتره و ماکرو کار کنم

كاربر همراه Saeid Arzani آواتار ها
    تشکر کرده
    1002

سلام
    پیش از همه چیز خوش امد میگم که به این جمع و هنر عکاسی پیوستید.در مورد نو یا کار کرد بدنه این به سلیقه شخصی شما بر میگرده که با کدام راحتترید عدده ای دوست دارند که جنس نو را خودشان بخرند و از ان استفاده کنند و عدده ای هم با وسایل کار کرد مشکلی ندارند حالا از هر لحاظ که بفرمایید اما به عقیده بنده اگر بدنه ای کار کرد و تمیز بدون عیب پیدا کنید بهتر از بدنه نو و تازه است که این در اینده باعث برگشت مقداری بودجه به شما می شود.در مورد بدنه ها هم چون قصد ندارید تا چند سال اینده اپگرید کنید بهتر بدنه ای به روز تر بخرید یا بهتر عرض کنم با امکانات بیشتر مثل سرعت عکاسی بالاتر برای کارهای طبیعت و حیات وحش.اطلاعات مربوط به هر دو بدنه را می تونید در تایپکهای مربوطه پیدا کنید.شما می توانید به d3100 و 550d IL T;V ;KDN.
    vahidmir2000 و afroozeh تشکر می‌کنند.
    Nikon D3100 kit 18-55

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

ممنون که وقت گذاشتین و پاسخ سوالای منو دادین!!
    من هم شاید بتونم با بدنه کارکرده کنار بیام ولی چون مبتدی هستم فقط باید به فروشنده اعتماد کنم و از دست خودم کاری بر نمیاد ... این موضوع منو اذیت میکنه و ممکنه سرم کلاه بره!! در ضمن در شهر ما دوربین کارکرده راحت پیدا نمیشه شاید دوربین نو رو با خیال راحت تر تهیه کنم!
    اما d3100...من خودم نیکون رو ترجیح میدم نمیدونم چرا!؟ شاید چون از روز اول تو گوشمون خوندن فقط نیکون!!
    ولی قیمت این دوربین هم زیاد است بالای 800 تومان!!
    به نظر شما چه مدت باید صبر کنم تا قیمتش پایین بیاد؟؟

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

اگر دست دوم سالم با قیمت خوب گیرتون بیاد به نظر من بهتره.کلا اجناس دست دوم سالم به خاطر تفاوت قیمت قابل توجهی که دارن قابل توصیه هستن.
    خود من 4 تا از گیتارهامو که عالی هم هستن دست دو خریدم با قیمت بسیار مناسب البته شاید خیلی قابل تعمیم نباشه ولی کلا گیر آوردن جنس دست دو با قیمت مناسب به صرفه و لذت بخشه
    afroozeh تشکر می‌کند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

ممنون عزیز که به این پست توجه کردین!!!
    میدونین چیه اخه ادم دلش نمیاد مثلا 500 تومان بده بعد هم یه دوربین دست دوم داشته باشه!!!
    حالا گذشته از اینا میشه لطف کنین و بگین موقع خرید دوربین کارکرده به چه نکاتی باید توجه کرد؟
    و این که در چه منطقه ای در تهران اصفهان و شیراز نمایندگی ها و پاساژ دوربین وجود داره ...
    ممنون میشم کمکم کنید!!!!!!!

كاربر همراه Saeid Arzani آواتار ها
    تشکر کرده
    1002

سلام
    بودجه شما تا سقف 700 است اگر عجله ندارید و می توند کمی صبر کنید تا قیمت D3100 بهتر بشه گزینه خوبی است همراه با لنز کیتش.اما اگر عجله دارید و قصد بدنه کارکرد را دارید اول باید طرفشو پیدا کنید که تو همین انجمن خودمان قسمت خرید و فروش است که می تونی قوانینشو بخونی همه دوستانم قابل اعتماد هستند.الانم بدنه فروشی دوستان واسه فروش گذاشتند.اگرم از بیرون قصد خرید داری بهتر از فروشگاه یا مغازه معتبری خرید کنی مطمئنا بدنه کارکرد را می تونن برات پیدا کنی.
    Nikon D3100 kit 18-55