صفحه 5 از 83 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 55 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 41 تا 50 , از مجموع 830
Like Tree1428تشکر

موضوع: Fujifilm FinePix HS20EXR

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

متشکر از جواب منطقی شما .
    حالا با توجه به خصوصیات و کارکرد های مدل قبلی کامپکت این شرکت (S200EXR یا hs10) که دوربین فوق العاده خوبی تعریف شده به نظر شما این دوربین هم میتونه مثل hs10 یا s200exr موفق بشه و ارزش داره که منتظر بمونیم که تو بازار ایران بیاد و بخرمش یا نه به همون مدل hs10 یا s200exr بسنده کنم .
    ویرایش توسط mjmr : Tuesday 22 February 2011 در ساعت 13:42

كاربر بسیار فعال شاهین اکبری آواتار ها
    تشکر کرده
    4538

مشخصات عالیست. اما برای تصمیم گیری اول باید کیفیت عکسها بررسی بشه که اون هم منوط به دیدن سمپل است. هنوز مجموعه سمپلی که نشون بده دوربین چکاره ست وجود نداره پیشنهاد من صبر کردن است.

ضمن اینکه s200 کیفیت عکس مطلوبتری از hs10 دارد. مساحت سنسور s200 تقریبا 1.6 برابر hs10 است. ضمنا لنز s200 هم رنج محیر العقول 30x رو نداره - یعنی افت اپتیک s200 کمتر است - بنابر این کیفیت تصاویر خروجی در s200 بهتر است. گرچه برخی از امکانات hs10 مطلوب تر است. از جمله فیلمبرداری فول hd و 1000 فریم در ثانیه و عکاسی 10fps و lcd متحرک و ...

مشخصات burst drive از s200EXR

Top-6, (max. 1.6 frames/sec.), (CCD-RAW: Top-3)
    Top-24, High speed (max. 5 frames/sec., “S” only)
    Last-6, (max. 1.6 frames/sec.), (CCD-RAW: Last-3)
    Last-24, High speed (max. 5 frames/sec. ,“S” only)
    توضیح که مد s ، سه مگاپیکسلی است.

مشخصات burst drive از hs10 : به تعداد 7 عکس در 10mp با سرعتهای 3,5,7,10 fps

مشخصات burst drive از hs20

L : TOP- 4 / 8 frames (3 / 5 / 8 frames/sec
    M : TOP- 4 / 8 / 16 frames (3 / 5 / 8 / 11 frames/sec
    S : TOP- 4 / 8 / 16 / 32 frames (3 / 5 / 8 / 11 frames/sec

l , m , s به ترتیب 4 و 8 و 16 مگا پیکسلی اند.
    vahidmir2000 و persian.boy تشکر می‌کنند.
    FD master

كاربر فعال persian.boy آواتار ها
    تشکر کرده
    4662

Lightbulb fuji hs20 samples

من بدنه و ارگونومی این دوربین رو واقعا پسندیدم.زومشو هم همینطور.یه قبلیت خوبی که داره تشخیص بهترین شات در عکاسی پیاپیه :

اینم نمونه عکس هایی که دنبالش بودین(با این توضیح که اولی رو خود کمپانی فوجی گرفته) :

من که زیاد سر در نمیارم ولی انگار یه ذره زیادی نویز داره

واسه افرادی که سگ و گربه دارن هم تنظیمات جالب داره !!! :
    [CENTER]
    شاهین اکبری، Austin.A، lamagra و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    4538

ممنون بابت ارسال نمونه عکس. برای من کمی تا قسمتی جای تعجب داره که چطور یک سایت لهستانی باید اولین و تنها سمپلهای hs20 رو بذاره ! ( البته سوای عکس جغد که دوستتان هم گذاشته بودند.)

این مدل که هنوز release نشده. یعنی فقط این سایت تونسته یک نسخه رو از کمپانی واسه خودش بکشیه بیرون ؟
    FD master

كاربر فعال persian.boy آواتار ها
    تشکر کرده
    4662

نقل قول نوشته اصلی توسط شاهین اکبری نمایش پست ها
    ممنون بابت ارسال نمونه عکس. برای من کمی تا قسمتی جای تعجب داره که چطور یک سایت لهستانی باید اولین و تنها سمپلهای hs20 رو بذاره ! ( البته سوای عکس جغد که دوستتان هم گذاشته بودند.)

این مدل که هنوز release نشده. یعنی فقط این سایت تونسته یک نسخه رو از کمپانی واسه خودش بکشیه بیرون ؟
    سلام.
    من اطلاع دقیقی از این مسئله ندارم.وقتی تو اینترنت سرچ کردم ، تو 10 یا 20 تا از تاپیک های ایجاد شده در فروم dp به این سایت استناد شده بود.البته اینکه چطوری تونسته به سمپل ها دست پیدا کنه ، چیزیه که منو هم مثل شما متعجب کرده.
    البته عکس های دیگه مثل "قابلیت انتخاب بهترین شات" و "استایل گربه وسگ" معتبرن و ادعا شده بود ماله خود کمپانیه.

كاربر جديد liiv آواتار ها
    تشکر کرده
    10

هنوز معلوم نیست که این دوربین کی وارد بازار میشه یه جا گفته شده 3/2011 جایی دیگر هم گفته شده 4/2011 !

سمپل هایی که این سایت لهستانی هم گذاشته اگه در کراپ 100% ببینید میبینید که زیاد امیدوار کننده نیست...

باید منتظر ریویوهای تخصصی باشیم.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

آره بابا اعصاب منم خورد شده که 2 ماهه منتظر این دوربینم تازه میترسم بیاد توبازار بعد ببینم که ارزش خریدن نداره . تو یه سایت خوندم اول مارچ میاد تو بازار ولی هنوز هیچ سایتی نقدی در موردش نداره البته امروز 2 مارچه و بازم باید منتظر بود.

تشکر کرده
    4538

اگه در کراپ 100% ببینید میبینید که زیاد امیدوار کننده نیست...
    با سلام.

کدوم ایزو و در مقایسه با چه دوربینی ؟ باید با sx30 / fz100/ sp-800 مقایسه بشه درسته؟ آیا از اون 3 تا کمتره ؟ تا 2 سال پیش ایزو 6400 در کامپکت رو همه بهش میخندیدند و میگفتند واسه بازی است. اما اینجا میبینیم ایزو 12800 اونقدرها هم شوخی نیست.

اگه قرار شد با G12 یا مثلا NEX-5 یا E-P2 مقایسه بشه به نظر من باید برای تائید باشه نه تردید .
    persian.boy تشکر می‌کند.
    FD master

كاربر جديد liiv آواتار ها
    تشکر کرده
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط شاهین اکبری نمایش پست ها
    با سلام.

کدوم ایزو و در مقایسه با چه دوربینی ؟ باید با sx30 / fz100/ sp-800 مقایسه بشه درسته؟ آیا از اون 3 تا کمتره ؟ تا 2 سال پیش ایزو 6400 در کامپکت رو همه بهش میخندیدند و میگفتند واسه بازی است. اما اینجا میبینیم ایزو 12800 اونقدرها هم شوخی نیست.

اگه قرار شد با G12 یا مثلا NEX-5 یا E-P2 مقایسه بشه به نظر من باید برای تائید باشه نه تردید .
    دوست عزیز یک دوربین حتما که نباید با دوربین دیگری مقایسه بشه. اکثرا میدونیم که یک دوربین خوب چه فاکتر هایی باید داشته باشه مثله خروجی خوب, حفظ جزئیات در ایزو های بالا , پایین نیامدن مقدار رنگ با بالا رفتن ایزو(به علت نویز ریداکشن شدید) و ...............
    با توجه به همان سمپلها ایزو 100 و 400 خوب بود (در حد همان hs10 )اما در ایزو 1600 جزئیات افت شدیدی داشت و 12800 هم که............
    البته از همچین دوربینی با این اندازه سنسور انتظار بیشتری نباید داشت گرچه فناوری exr میتونه کیفیت عکسها رو بهتر کنه .....

در مورد بالا رفتن حساسیت دوربین ها : وقتی که ایزو 1600 یک دوربین افت شدیدی از نظر کیفیت داشته باشه دیگه تکلیف ایزوهای بالاتر از اون روشنه........

بالا رفتن حساسیت و ایزو خوبه اما به شرطی که دوربین کنترل خوبی روی ایزو های بالا هم داشته باشه . وقتی که ایزو بالا از نظر کیفیت بلا استفاده باشه فقط به درد تبلیغات میخوره!

دوربین canon eos 1d mark IV هم ایزو 102400 داره که هیچکس تصورش رو نمیکرد که حساسیت به این مقدار برسه! اما در همین ایزو هیچ چیز معلوم نیست!

البته باید اعتراف کنم کسی که قبلا slr داشته انتظارش از این دوربین شاید کمی زیاد باشه.

تشکر کرده
    4538

شما هم مثل بنده از این دوربین انتظار معجزه داشتید . بنده شخصا اطمینان کاملی به اون سمپلها ندارم اما اظهار نظر در مورد عملکرد ایزو بدون در نظر داشتن معیار و محک بعید مینماید.

به نظرم قرار دادن ایزوهای بالا در دوربینهای معرفی شده توسط برندهای معتبر ، فقط جنبه تجاری-تبلیغاتی ندارد. با معرفی مدلهای جدید تر و بهبود کیفیتی که به همراه میاورند ، روند روبه رشد در ساخت و تولید یک محصول جدید بازنمایی میگردد. تصور کنید تا چند سال پیش slr like های 1000 دلاری ماکزیمم ایزو 800 داشتند با کیفیتی که شاید در حد ایزو 3200 یک کامپکت خوش نامِ 2010 بود. با کلید خوردن یک چلنج در هر زمینه کمپانی های دیگر هم برای بقاء در فضای رقابت باید دست بکار شوند . پیرو سرمایه گذاریها، در بلند مدت این قابلیتهای به ظاهر نا موفق، در بستر بهبود و پیشبرد تکنولوژی قرار میگیرند.
    persian.boy تشکر می‌کند.
    FD master

صفحه 5 از 83 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 55 ... آخرینآخرین