صفحه 51 از 83 نخستنخست ... 41 47 48 49 50 51 52 53 54 55 61 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 501 تا 510 , از مجموع 830
Like Tree1428تشکر

موضوع: Fujifilm FinePix HS20EXR

كاربر آشنا ermia83 آواتار ها
    تشکر کرده
    85

نقل قول نوشته اصلی توسط شاهین اکبری نمایش پست ها
    مقايسه كادر دو تبديل 0.43 و 0.7

فایل پیوست 16878

تبديلهاي به كار رفته دو مورد وسطي و زيري در عكس زير ميباشند.

از آنجا كه اين تبديلها براي اين دوربين ساخته نشده اند اون حاشيه مشكي وجود دارد اما قاعدتا تبديل مناسب يا اصلا وين يت ندارد يا تصوير يك كره كامل است circular fisheye
    واقعاً لطف کردید، دیدن این نمونه ها برام خیلی مفید بود. البته سعی می کنم نمونه های بیشتری هم ببینم حتماً. از بین این دو نمونه فکر می کنم سونی به نیاز من نزدیک تر باشه. البته تو حاشیه ها کاهش وضوح مشاهده میشه. تو سایت راینوکس چند نمونه عکس از مبدل ها گذاشته، که البته معلوم نیست با چه نسبتی ریسایز شده، و ضمناً با Camcorder گرفته شده. به همین علت فکر کنم نمیشه در مورد کیفیت قضاوت کاملی داشت (یا حداقل من نمی تونم)، اما احساس می کنم از نظر اعوجاج امیدوار کننده است. شما هم ببینید:
    http://www.raynox.co.jp/comparison/v...tm#dcr-6600pro
    راستی، اون مبدل تله 2.2x راینوکس هم خیلی وسوسه انگیزه، فکر کنید با 720 دوربین عجب تله ای میشه! فکر نمی کنم به دردم بخوره، اما دوستش دارم!
    شاهین اکبری تشکر می‌کند.
    . . Ametures Made The Ark, While Professionals Made The Titanic . .

كاربر آشنا m-r-r آواتار ها
    تشکر کرده
    32

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza1011 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امروز از این دوربین خریدم(90.7.6)
    خود دوربین رو 535 با گارانتی اصلی خریدم.
    اما نتونستم استفاده کنم و میخوام بفروشم.
    اول میخواستم sx30 بخرم اما فروشنده گفت این خوبه.منم خریدم و بعد پشیمون شدم.
    این شماره منه اگر خواستید تماس بگیرید. 09123096734 علیرضا-تهران
    چرا پشیمون ؟ دلت میاد دوربین به این نازی ؟

تشکر کرده
    32

نقل قول نوشته اصلی توسط Viper نمایش پست ها
    احتمالا چون هیچ تولید کننده ای تا حالا صلاح ندونسته برای دوربین compact گریپ بسازه
    HS20 کامپکته ؟

كاربر آشنا ermia83 آواتار ها
    تشکر کرده
    85

نقل قول نوشته اصلی توسط m-r-r نمایش پست ها
    HS20 کامپکته ؟
    بله ظاهراً، یادمه جایی همین اطراف شنیدم که slrlike ها عضوی از رسته(!) کامپکت ها به شمار میان. ظاهراً در مورد گریپ، دوستان فرنگی هم نتونستن چیزی پیدا کنن:
    http://photocamel.com/forum/fuji-for...grip-hs20.html
    حالا یه سوال، گریپ برای چی می خوای؟ این دوربین مشکل باتری که نداره، و به اندازه کافی هم خوش دست هست(البته این احساس منه). گریپ برای شما استفاده خاصی داره؟
    . . Ametures Made The Ark, While Professionals Made The Titanic . .

تشکر کرده
    32

نه، همینطوری پرسیدم؛ و البته زمان پرسش، اصلا نمیدونستم گریپ چیه و صرفا فکر میکردم یه option هست برای داشتن باطری به حجم و میزان بیشتر !
    ممنونم.

كاربر همراه mandy آواتار ها
    تشکر کرده
    110

نقل قول نوشته اصلی توسط m-r-r نمایش پست ها
    چرا پشیمون ؟ دلت میاد دوربین به این نازی ؟
    چرا دلش نیاد .
    آخه مگه آدم از دوربین عکاسیش چیزی جز کیفیت عکس میخواد .من خودم ی hx100 خریدم اولش خیلی محو امکاناتش شدم( چون پاناراما و فیلمبرداری عالی , سنسور exmor و ...) ولی بعد از کمی عکس گرفتن باهاش متوجه شدم که نمیتونه من رو راضی کنه چراکه کیفیت عکساش پایین بود (و فهمیدم که برای یک عکاس مهمترین چیز کیفیت عکس نه امکانات جانبی دیگه )یکی از دلایل اصلیشم مگا پیکسل بالاست درست مثل hs20 . همونطور که میدونید نسل جدید دوربین های کامپکت مثل sx40 , fz150 با کاهش دادن مگا پیکسل به 12 به کیفیت عکسشون افزودن . و درکل من به کسانی که قصد خرید دوربین در این رده را دارند اول panasonic fz150,و بعد sx40 رو پیشنهاد میکنم و با توجه به تجربه ی شخصی زیادی که در استفا ده از دوریین های slr like دارم کلا سری fz پانا رو از همه هم جذاب تر و هم با امکانات تر وهم با کیفیت تر پیدا کردم (بنده قبل از hx100 ی fz35 داشتم ازش راضی بودم کیفیت عکساش خیلی بالاتر از hx100 بود )
    ویرایش توسط mandy : Thursday 29 September 2011 در ساعت 12:20
    danesh تشکر می‌کند.

كاربر فعال Moty آواتار ها
    تشکر کرده
    3738

نقل قول نوشته اصلی توسط mandy نمایش پست ها
    چرا دلش نیاد .
    آخه مگه آدم از دوربین عکاسیش چیزی جز کیفیت عکس میخواد .من خودم ی hx100 خریدم اولش خیلی محو امکاناتش شدم( چون پاناراما و فیلمبرداری عالی , سنسور exmor و ...) ولی بعد از کمی عکس گرفتن باهاش متوجه شدم که نمیتونه من رو راضی کنه چراکه کیفیت عکساش پایین بود (و فهمیدم که برای یک عکاس مهمترین چیز کیفیت عکس نه امکانات جانبی دیگه )یکی از دلایل اصلیشم مگا پیکسل بالاست درست مثل hs20 . همونطور که میدونید نسل جدید دوربین های کامپکت مثل sx40 , fz150 با کاهش دادن مگا پیکسل به 12 به کیفیت عکسشون افزودن . و درکل من به کسانی که قصد خرید دوربین در این رده را دارند اول panasonic fz150,و بعد sx40 رو پیشنهاد میکنم و با توجه به تجربه ی شخصی زیادی که در استفا ده از دوریین های slr like دارم کلا سری fz پانا رو از همه هم جذاب تر و هم با امکانات تر وهم با کیفیت تر پیدا کردم (بنده قبل از hx100 ی fz35 داشتم ازش راضی بودم کیفیت عکساش خیلی بالاتر از hx100 بود )
    سلام دوست عزیز ولی این دو دوربین خیلی مشخصات قابل توجه تری نسبت به فوجی ندارند و مهمتر از همه زوم دستی ندارند و از نظر خروجی هم خیلی مطمئن نیستم خیلی متفاوت تر باشن چون تو این رده تفاوت کیفیت هت خیلی چشم گیر نیست و امکانات کارایی در شب و.....بیشتر به چشم میاد
    ehsan+ تشکر می‌کند.
    با احترام فراوان مرتضی صادقیان
    http://instagram.com/Morteza__sadeghian
    http://instagram.com/man.sa_photography

تشکر کرده
    110

نقل قول نوشته اصلی توسط Moty نمایش پست ها
    و مهمتر از همه زوم دستی ندارند و از نظر خروجی هم خیلی مطمئن نیستم خیلی متفاوت تر باشن چون تو این رده تفاوت کیفیت هت خیلی چشم گیر نیست و امکانات کارایی در شب و.....بیشتر به چشم میاد
    100% باید کیفیت عکساشون بالاتر باشه چرا که 4 مگا پیکسل کمترند . درضمن من بیشتر ترجیح میدم تا دوریبنم کیفیت عکس بالاتری داشته باشه تا این که رینگ زوم دستی داشته باشه چون بدون رینگ زوم دستی هم میشه سر کرد ولی کیفیت کم عکس رو نمیشه .

كاربر فعال ehsan+ آواتار ها
    تشکر کرده
    1367

نقل قول نوشته اصلی توسط mandy نمایش پست ها
    100% باید کیفیت عکساشون بالاتر باشه چرا که 4 مگا پیکسل کمترند . درضمن من بیشتر ترجیح میدم تا دوریبنم کیفیت عکس بالاتری داشته باشه تا این که رینگ زوم دستی داشته باشه چون بدون رینگ زوم دستی هم میشه سر کرد ولی کیفیت کم عکس رو نمیشه .
    اگه مگا پیکسل کمتر برات مهمه در حالتexr دوربین hs20 عکس 8 مگ میگیره (با ادغام دو پیکسل مجاور و سایز سنسور 1/2)اما انتظار عکسی در حد عالی نباید ازش داشت(به خاطر سنسور کوچیکش که در این رده عمومیت داره)
    mohsendm تشکر می‌کند.
    در مملکتی که امضا حتما باید خط خطی باشه و یا اشکال هندسی داشته باشه و نمیشه اسم و فامیلت رو با دست خط خودت به عنوان امضا بنویسی ،نمی دونم چه امضایی بذارم پس انگشت میزنم

تشکر کرده
    110

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan+ نمایش پست ها
    اگه مگا پیکسل کمتر برات مهمه در حالتexr دوربین hs20 عکس 8 مگ میگیره (با ادغام دو پیکسل مجاور و سایز سنسور 1/2)اما انتظار عکسی در حد عالی نباید ازش داشت(به خاطر سنسور کوچیکش که در این رده عمومیت داره)
    خیر مگا پیکسل کمتر برای من مهم نیست بلکه کیفیت عکس بهتر برای من مهم ودر ضمن با کم کردن مگا پیکسل در یک دوربین 16 مگا پیکسلی به 8 شما نمی توانید کیفیت عکس رو بهتر کنید .و این موضوع چیزی که یادم میاد در اوائل همین فروم زیاد در بارش بحث شده .

صفحه 51 از 83 نخستنخست ... 41 47 48 49 50 51 52 53 54 55 61 ... آخرینآخرین