صفحه 83 از 83 نخستنخست ... 33 73 79 80 81 82 83
نمایش نتایج : از شماره 821 تا 830 , از مجموع 830
Like Tree1428تشکر

موضوع: Fujifilm FinePix HS20EXR

كاربر آشنا m-r-r آواتار ها
    تشکر کرده
    32

خواهش میکنم دوست عزیز؛
    در واقع Spec1 و 2 دو حالت ویژه هستند که میتوانید بسته به نیازتان، از لیست حالات ویژه، برای هر یک، یک Mode دلخواه انتخاب کنید، مثلا من عکاسی مناظر شب را همیشه برای Spec1 انتخاب میکنم و spec2 را در مواقع مختلف عوض میکنم؛ با این حالت، دوربین با استفاده از حالات از پیش تنظیم و تعریف شده (مثل تنظیم سرعت شاتر، دیافراگ، ایزو، ... ) تصویر بهتری ارائه میکند تا حالت Auto، در واقع در حالت Auto دوربین خود باید تشخیص دهد که تصویربرداری در چه شرایطی انجام میشود،
    اما حالات Special مثل این است که بصورت دستی، تنظیماتی که گفته شد را انجام دهید. هر چند، اگر کمی حرفه ای تر باشیم، میتوانیم تصاویری به مراتب بهتر نسبت به حالات Special نیز با استفاده از تنظیم بصورت دستی (حالتM) داشته باشیم.

در خصوص تجربیات هم، به شخصه عکس هایی که با این دوربین مخصوصا، بدون فلاش میگیرم رو بیشتر دوست دارم، خصوصا حالاتی که 8تصویر گرفته میشه و اونها رو با هم Merge میکنه؛ سعی کنید در ساعات غیر آفتابی که نور کافی وجود دارد، از حالات Special بهره ببرید، در ساعاتی که نور خوب دارید، EXR به نظر من بهترین خروجی این دوربین خواهد بود، مگر اینکه حوصله و زمان تنظیم دستی دوربین را داشته باشید.
    same تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    23

نقل قول نوشته اصلی توسط m-r-r نمایش پست ها
    خواهش میکنم دوست عزیز؛
    در خصوص تجربیات هم، به شخصه عکس هایی که با این دوربین مخصوصا، بدون فلاش میگیرم رو بیشتر دوست دارم، خصوصا حالاتی که 8تصویر گرفته میشه و اونها رو با هم Merge میکنه؛ سعی کنید در ساعات غیر آفتابی که نور کافی وجود دارد، از حالات Special بهره ببرید، در ساعاتی که نور خوب دارید، EXR به نظر من بهترین خروجی این دوربین خواهد بود، مگر اینکه حوصله و زمان تنظیم دستی دوربین را داشته باشید.

ممنون دوست عزیز که وقت برام گذاشتی.
    حالا شما برای عکس برداری از طبیعت کدوم مود Exr رو پیشنهاد میدی؟ HR یا Sn ، Dr ؟
    از مود SP1 هم چه جوری استفاده می کنی؟ مثلا ثابت Natural رو انتخاب می کنی یا نسبت به موقعیت تغییر میدی؟ یعنی برای طبیعت از Landscape استفاده میکنی؟
    اگه یکی از عکساتم برام بذاری ممنون میشم.

بازم خیلی ممنون.

كاربر آشنا m-r-r آواتار ها
    تشکر کرده
    32

عکس الان دم دست ندارم، اجازه بدید روز های آینده چندتایی براتون میذارم. بسته به موقعیت مود رو عوض میکنیم دیگه...
    same تشکر می‌کند.

كاربر آشنا rayanita آواتار ها
    تشکر کرده
    30

دوستان ی مشکلی برام ب وجود آمده.داخل لنز،روی سطح عدسی داخلی لنز،مقداری لک ایجاد شده.چطور پاکش کنم؟

كاربر فعال ehsan+ آواتار ها
    تشکر کرده
    1367

نقل قول نوشته اصلی توسط rayanita نمایش پست ها
    دوستان ی مشکلی برام ب وجود آمده.داخل لنز،روی سطح عدسی داخلی لنز،مقداری لک ایجاد شده.چطور پاکش کنم؟
    سلام
    خودت نمی تونی.
    ببر تعمیر گاه
    در مملکتی که امضا حتما باید خط خطی باشه و یا اشکال هندسی داشته باشه و نمیشه اسم و فامیلت رو با دست خط خودت به عنوان امضا بنویسی ،نمی دونم چه امضایی بذارم پس انگشت میزنم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

فرمت RAW رو باید از کجا انتخاب کرد و این فرمت تو کدوم مودها قابل انتخاب است؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام.دوستان خواهشا کسی اگر اطلاع داره راهنماییم کنه.دوربینم ال سی دیش باید عوض بشه من کرمانشاهم کسی نداره اینجا باید چیکار کنم.نمایندگی هم قیمت وحشتناک میده

كاربر فعال ehsan+ آواتار ها
    تشکر کرده
    1367

نقل قول نوشته اصلی توسط Zaminz نمایش پست ها
    سلام.دوستان خواهشا کسی اگر اطلاع داره راهنماییم کنه.دوربینم ال سی دیش باید عوض بشه من کرمانشاهم کسی نداره اینجا باید چیکار کنم.نمایندگی هم قیمت وحشتناک میده
    ببرش تهران ساختمان آلمینیوم تو خیابان جمهوری
    قیمت ندارم اما قطعاتش گرون هستند.
    در مملکتی که امضا حتما باید خط خطی باشه و یا اشکال هندسی داشته باشه و نمیشه اسم و فامیلت رو با دست خط خودت به عنوان امضا بنویسی ،نمی دونم چه امضایی بذارم پس انگشت میزنم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Zaminz نمایش پست ها
    سلام. من برای تعویض ال سی دی دوربینم و لکە روی لنز فرستادم نمایندگی تهران فوکا هزینه شد ۴٨۰۰۰۰ تومن

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام. من برای تعویض ال سی دی دوربینم و لکە روی لنز فرستادم نمایندگی تهران فوکا هزینه شد ۴٨۰۰۰۰ تومن

صفحه 83 از 83 نخستنخست ... 33 73 79 80 81 82 83