نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10
Like Tree4تشکر
  • 2 Post By farhad44
  • 1 Post By Saeid Arzani
  • 1 Post By lamagra

موضوع: خريد دوربين از اروبا

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

پیش فرض خريد دوربين از اروبا

با سلام به همه
    من يه خانم خانه دارم كه هميشه عاشق عكاسى بودم با اينكه نه كلاس عكاسى رفتم نه درباره اصطلاحات عكاسى و اجزاى دوربين عكاسى جيز زيادى بلد باشم ولى هميشه دوربين دستمه و عكساى زيادى ميكيرم و ميخوام از اروبا يه دوربين عكاسى حرفه اى بخرم كه قيمتش با همه جيزش يعنى لنز و سه بايه و غيره تا 1000 $ باشه ميشه لطفا راهنماييم كنيد

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

خانم awaz عزيز

اگر ساكن اروپا نيز هستيد كه هيچ ولي اگر ساكن ايران هستيد و در سفر اروپا به سر مي بريد توصيه مي كنم خريدتان را از ايران انجام دهيد چون قيمت هاي اروپا خيلي بالاتر از ايران است.

در ثاني لطف كنيد توضيح بيشتري بدهيد كه منظورتان از دوربين حرفه اي چيست چون با توجه به توضيحاتتون به نظر نمياد دوربين هاي DSLR مناسب شما باشند.

پي نوشت: اين تاپيك پس از نتيجه گيري نهايي با تاپيك هاي مرتبط موجود ادغام خواهد شد.
    فرهاد حسيني

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

سلامى دوباره
    من نه ساكن ايرانم نه اروبا بلكه ساكن كوردستان عراقم و براى سفر به اروبا ميرم
    اما درباره عكاسى منظورم اينه كه من هميشه از مناظر طبيعى و يا انواع موضوعات عكس كرفتم حالا با دوربين موبايلم سونى اريكسون 12 مكا بيكسل يا با دوربين برادرم سونى a850 ولى حالا ميخوام يه دوربين حرفه اى داشته باشم و راستش معلوماتم كمه درباره دوربينها و تازه دارم درباره عكاسى حرفه اى ميخونم انشاءالله نتيجش عكساى زيبايى باشه

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

توصيه مي كنم چند صفحه ي آخر تاپيك زير را مطالعه كنيد:

http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=8700

توصيه ي بنده Canon 550d يا Nikon D3100 است كه با لنز كيت و مموري و سه پايه (نه خيلي گرون) و كيف همان حدود قيمت خواهد داشت.
    Saeid Arzani و awaz تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر همراه Saeid Arzani آواتار ها
    تشکر کرده
    1002

نقل قول نوشته اصلی توسط awaz نمایش پست ها
    سلامى دوباره
    من نه ساكن ايرانم نه اروبا بلكه ساكن كوردستان عراقم و براى سفر به اروبا ميرم
    اما درباره عكاسى منظورم اينه كه من هميشه از مناظر طبيعى و يا انواع موضوعات عكس كرفتم حالا با دوربين موبايلم سونى اريكسون 12 مكا بيكسل يا با دوربين برادرم سونى a850 ولى حالا ميخوام يه دوربين حرفه اى داشته باشم و راستش معلوماتم كمه درباره دوربينها و تازه دارم درباره عكاسى حرفه اى ميخونم انشاءالله نتيجش عكساى زيبايى باشه
    سلام خانم awaz
    بهتره است از عراق خرید کنید چون همان طور اقای حسینی عزیز فرمودند قیمتها اروپا بالا تره و بحث گارانتی هم پیش میاد که اگر از اروپا بخرید پول گارانتی را می گیرند و اگر روزی نیاز به خدمات یا گارانتی باشد دچار مشکل می شوید.( البته با توجه به فاصله مکان و هزینه ها ).بعدا عرض کنم بهتر است نوع عکاسی خود را برای اساتید گرامی بفرمایید و همچنین نوع سبکی که به ان علاقه مندید به عنوان مثال طبیعت ، اتلیه و.... .اگر با دوربین برادرتون راحت عکاسی مکنید و از عکاسی با dslrها تجربه شخصی دارید که انتخاب راحتر می باشد در غیر این صورت باید به فکر کامپکتها یا سوپر زوم ها باشد که برای شروع خیلی عالی هستند.
    همچنین دوربینهای که اقای حسینی معرفی کرده اند از بهترینها در نوع خود هستند
    با تشکر
    ویرایش توسط Saeid Arzani : Thursday 6 January 2011 در ساعت 21:55 دلیل: یا اقای حسینی خط رو خط شدیم
    awaz تشکر می‌کند.
    Nikon D3100 kit 18-55

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

ببخشيد فقط يادم رفت بكم كه كم حجم باشه و وزنش هم كم باشه يعنى كوجولو موجولو باشه البته تا حد امكان
    و خيلى خيلى ممنونم از راهنمائييتون

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

راستش من عاشق طبيعتم و عكاسى از طبيعت و ادمها و همونطور كه عرض كردم با اينكه عكاسى نخوندم و شناختى باهاش ندارم بطور اكادمى ولى عكساى زيبايي تا حالا كرفتم البته به شهادت همه و حتى بدون اينكه متوجه باشم بعضى از اصول عكاسى رو درست مثل حرفه اى ها بلدم البته انقدر كه عكس كرفتن رو دوست دارم و هميشه از همه جا عكس ميكيرم خودم ياد كرفتم

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

پیشنهادات جناب حسینی دقیقا با خواسته های شما هماهنگه...خصوصا وزن و حجم که تاکید داشتید روش.لنز کیت هر دو هم تا مدتها جوابگوست.
    awaz تشکر می‌کند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

بسيار بسيار متشكرم

كاربر همراه Saeid Arzani آواتار ها
    تشکر کرده
    1002

سلام
    می تونید برای اطلاعات بیشتر در مورد این دو دوربین به این تایپکها مراجعه بفرمایید:
    http://www.akkasee.com/forum/showthr...=11490&page=24
    http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=12986
    البته بهتر است اول در مورد لنزهای دو برند هم تحقیقی داشته باشید هم از نظر کیفیت و ساختار و هم از نظر قیمت که می توانید به این دو تایپک مراجعه بفرمایید:
    http://www.akkasee.com/forum/forumdisplay.php?f=57
    http://www.akkasee.com/forum/forumdisplay.php?f=58
    با تشکر
    Nikon D3100 kit 18-55