صفحه 22 از 32 نخستنخست ... 12 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 211 تا 220 , از مجموع 316
Like Tree538تشکر

موضوع: Canon EOS 600D / Rebel T3i / Kiss X5

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

Exclamation گرد و خاک

در مورد پست قبلی خودم ... مشکل خاک رفتن تو همه دوربین ها (تقریبا) وجود داره حتی تو (Canon g12) که لنزش جدا نمی شه بعد از مدتی خاک واردش میشه و روی سنسور دوربین میشینه ...توی دوربین هاش ای SLR کانن حتی اگه لنز رو جدا نکنید ممکنه خاک واردش بشه ((((که این مشکل کاملا توی سری L کانن کاملا حل شده ))) البته توی سری های معمولی هم خیلی باید بد شانس باشید که این اتفاق بیفته ولی غیر ممکن نیست...
    دوباره تاکید می کنم در صورتی که آگاهی کافی ندارید به هیچ وجه سعی به تمیز کردنش نکنید ...هر چه بیشتر تلکنید وضعیت بد تر میشه !!!!!!!!!!!

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط jakjak نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من این دوربین رو با لنز18135 به قیمت 2 ملیون تومان خریداری کردم به نظرتون مناسب گرفتم؟ این دوربین به درد آتلیه میخوره؟ حالا سوالی که ذهن منو مشغول کرده اینه که من وقتی با این دوربین از فاصله عکس میگیرم عکسو وقتی زوم میکنم تاره از نزدیک خوبه ولی از دو متری که عکس میگیرم عکس تار هست مشکل به نظر شما از چیه؟مشکله دیگمم اینه که دوزبین با فلشام هماهنگ نیست یک باز میزنه یک بار نمیزنه باید فلشارو تکون داد ممنون میشم راهنمایی کنید
    نمی دونم ولی احساس می کنم خیلی عالیییییییییییی گرفتی!!!!
    به جمع 600D دار ها خوش اومدی
    در مورد قسمت اول ... فقط می تونم نظر شخصی خودم رو بگم ..قیمتش رو نمی دونم .. ولی بنظر من 18-135 در کل لنز خوبی نیست مثل 18-55 یه جواریی فقط در این حد هست که بگیم میشه باهاش عکس گرفت و باید بیخیال کیفیت شی..اگه می خوای بدونی 600D واقعا چه کیفیتی داره یه 24 - 70 (بیست چهار - هفتاد) تا متوجه شی...البته درسته که 18-55 و 18-135 تقریبا بی کیفیت ترین لنز های کانن هستن ولی به راحتی میشه گفت که نسبت به قیمت شون بسیار عالی هستن ....برای عکاسی اتیلیه هم بد نیست ...
    در مورد فلاش هم باید مارک مدل .... رو بگی تا تا بشه بررسی کرد ((بیشتر توضیح بده))
    poorya13 و Pooryash تشکر می‌کنند.

كاربر همراه M.Barani آواتار ها
    تشکر کرده
    2650

نقل قول نوشته اصلی توسط newvgac12 نمایش پست ها
    در مورد پست قبلی خودم ... مشکل خاک رفتن تو همه دوربین ها (تقریبا) وجود داره حتی تو (Canon g12) که لنزش جدا نمی شه بعد از مدتی خاک واردش میشه و روی سنسور دوربین میشینه ...توی دوربین هاش ای SLR کانن حتی اگه لنز رو جدا نکنید ممکنه خاک واردش بشه ((((که این مشکل کاملا توی سری L کانن کاملا حل شده )))
    درود بر شما
    دوست عزیز شما مطمئنید که کانن دوربین سری ال تولید کرده!!!که مشکل گرد و غبار رو در این سری دوربین ها حل شده؟؟؟
    دوست خوبم بعضی از لنز های EF کانن جزو سری ال هستند که مشخصه یکسان همه اونها نوار قرمزرنگ دور بدنه اونهاست و یکسری مشخصات دیگه از قیبل درزبندی مناسب و .......
    چه خوبه ما آماتور ها و تازه کارها کمی بیشتر از این قسمت سایت استفاده کنیم...اطلاعات خوبی اونجا میشه پیدا کرد
    AMIRGHS640، Miri، Rouzbeh_Fakuri و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهدی بارانی

كاربر جديد behzad3g آواتار ها
    تشکر کرده
    9

سلام دوستان من تازه یه دوربین کنون 600 دی گرفتم ساخت تایوان هستش هم بدنه و هم لنزش هنگام رفتن به مود فیلم برداری متوجه شدم حالت فیلم برداری با رزولوشن 1920 سرعت 30 فریم رو نداره و 25 هستش نمیدونم به خاطر تایوان بودنش هست یا نه اگه اینطور باشه ممکنه تو سایر قابلیت ها هم کم داشته باشه ( یه فیلم اموزشی کار با 600 دی از لیندا دارم که توش دوربینش 1920 و 30 فریم رو داره زیر دوربینش هم ساخت ژاپن زده )
    لطف کنین راهنمایی بفرمایین این چه قضیه ای هستشایا ساخت کجا بودنش ربطی به این مورد داره . عکسای پایین

عکسی که از ویدئوی اموزشی لیندا گرفتم دوربین کیس ایکس 5 هستش و 30 فریم

عکس از منوی دوربین خودم که 25 فریم هستش

كاربر جديد behzad3g آواتار ها
    تشکر کرده
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad3g نمایش پست ها
    سلام دوستان من تازه یه دوربین کنون 600 دی گرفتم ساخت تایوان هستش هم بدنه و هم لنزش هنگام رفتن به مود فیلم برداری متوجه شدم حالت فیلم برداری با رزولوشن 1920 سرعت 30 فریم رو نداره و 25 هستش نمیدونم به خاطر تایوان بودنش هست یا نه اگه اینطور باشه ممکنه تو سایر قابلیت ها هم کم داشته باشه ( یه فیلم اموزشی کار با 600 دی از لیندا دارم که توش دوربینش 1920 و 30 فریم رو داره زیر دوربینش هم ساخت ژاپن زده )
    لطف کنین راهنمایی بفرمایین این چه قضیه ای هستشایا ساخت کجا بودنش ربطی به این مورد داره . عکسای پایین

این مشکل با کمک یکی از دوستان سایت حل شد که مود pal رو به ntsc تغییر دادم درست شد
    ولی دز مورد اینکه ساخت کجا بودنش که ژاپن یا تایوان باشه تفاوت داره یا نه ؟؟ مدلهای کیس ایکس 5 فکر کنم جنس بدنشون فرق داشته باشه یا نه "؟
    AMIRGHS640 تشکر می‌کند.

كاربر فعال Babak Borhani آواتار ها
    تشکر کرده
    1253

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad3g نمایش پست ها

دوربینتون روی سیستم پال تنظیمه
    تبدیلش کنید به ntsc درست میشه
    rima215، MSRS، H.S 329 و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    بابک برهانیhttp://sibsabz.persiangig.com

كاربر جديد ec190035 آواتار ها
    تشکر کرده
    51

من به مشکل با 600D برخوردم

چند روز پیش یه مقداری عکس گرفتم و تو رم رو تو یه Mac Book Pro خالی کردم و صاحب مک بوک فرمتش کرد. حالا آوردمش رم رو و گذاشتمش داخل دوربین هر کاری میکنم رم رو تشخیص نمیده ، یه رم دیگه هم گذاشتم داخل دوربین اما باز هم پیام No Card In Camera میده!

فرمتش هم کردم اما باز هم مشکل حل نشده!

اساتید نمیدونید مشکل از کجاست؟

كاربر جديد ec190035 آواتار ها
    تشکر کرده
    51

نقل قول نوشته اصلی توسط ec190035 نمایش پست ها

چند روز پیش یه مقداری عکس گرفتم و تو رم رو تو یه Mac Book Pro خالی کردم و صاحب مک بوک فرمتش کرد. حالا آوردمش رم رو و گذاشتمش داخل دوربین هر کاری میکنم رم رو تشخیص نمیده ، یه رم دیگه هم گذاشتم داخل دوربین اما باز هم پیام No Card In Camera میده!

دوستان کسی نمیدونه مشکل چیه؟

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

نقل قول نوشته اصلی توسط ec190035 نمایش پست ها

با رم يكي از دوستان هم اين تست را انجام دهيد اكر باز هم درست نشد بايد دوربين را به تعميركاه مركزي خدمت جناب قاسمي ببريد.
    مطمعن هستيد كه رم را با fat32 فرمت كرده ايد؟

كاربر جديد Hossein505 آواتار ها
    تشکر کرده
    42

اساتید گرامی من به تازگی این دوربین رو خریدم و میخواستم یک باطری اضافه براش تهیه کنم اول اینکه عین همین باطری فابریکش در بازار گیرمیاد؟
    دوم اینکه باطری با ظرفیت بالاتر هم داره یا نه ؟ اگر حدود قیمت هم داشته باشید ممنون میشم

صفحه 22 از 32 نخستنخست ... 12 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... آخرینآخرین