نمایش نتایج : از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3
Like Tree1تشکر
  • 1 Post By M-ESMAILZADEH

موضوع: کمک برای خرید یک دوربین برای آتلیه

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

پیش فرض کمک برای خرید یک دوربین برای آتلیه

با سلام خدمت همه دوستان
    واقعیتش من قصد خرید یک دوربین slr رو برای یک آتلیه عکاسی دارم تا چند روز پیش هیچ اطلاعاتی در مورد دوربین نداشتم که به لطف شما دوستان عزیز خیلی چیزا یاد گرفتم و فعلا میدونم مشخصات دوربین خوب چیه
    اما هنوز نمیدونم چه برندی با چه مدلی بگیرم هزینه هم تا 1.500.000هزار در نظر دارم
    چون میدونم دوستان حرفه ای زیادی اینجا هستن ممنون میشم تا کمکم کنید یک دوربین خوب بخرم
    پیشا پیش ممنون.

كاربر همراه M-ESMAILZADEH آواتار ها
    تشکر کرده
    1583

اگر می توانید این هزینه را فقط برای بدنه دوربین بپردازید به نظر من کانن 7 دی گزینه مناسبی برای شما خواهد بود ...اما اگر این هزینه را برای لنز و دوربین در نظر گرفته اید با توجه به اینکه لنز مناسب برای کار در اتلیه طبیعتا قیمتی بالای 500 تومان خواهد داشت باید دنبال بدنه ای مناسب با بودجه تان بگردید مثل 60 دی ..
    به نظرم در این محدوده قیمت دی 90 با لنز کیتی که دارد هم بتواند پاسخگوی نیازهایتان باشد ....البته اساتید و صاحب نظران سایت در این زمینه زیاد هستند و قطعا راهنمایی های مفیدی خواهند کرد ...
    در ضمن یکی از بهترین عکاسان اتلیه ای شهر ما در اتلیه از ترکیب 7 دی و لنز 24-105 استفاده می کند و کاملا راضی است و کیفیت کارها هم بسیار قابل توجه است .
    manamsaeid تشکر می‌کند.

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

دوست عزيز ضمن عرض خير مقدم خدمت جنابعالي خواهش مي كنم قبل از ايجاد تاپيك؛ قوانين فوروم را مطالعه فرماييد.

با تشكر.
    فرهاد حسيني