صفحه 3 از 12 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 116
Like Tree696تشکر

موضوع: راهکارهای موفقیت یک استدیوی عکاسی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

برای گرفتن مجوز باید به کجا مراجعه کرد؟ اصن بدون مجوز میشه کار کرد؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    117

سلام دوستان
    من تجهیزات عکاسی رو دارم مثل فلاش سافت باکس و چتر
    به نظر شما برای شروع کارم بیرون از خونه کدوم راه مناسب تر هست؟ با توجه به تجربه خودتون بگید - مثلا مدارس یا جای دیگه

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    27

سلام دوستان...میشه بگین مدارک مورد نیاز برای گرفتن مجوز آتلیه عکاسی چیه؟
    یه سوال دیگه که خیلی کلیه اینه:میشه من دوره عکاسی و نورپردازی رو خصوصی و جای دیگه بگذرونم و واسه امتحان فنی و حرفه ای فقط شرکت کنم یعنی توی دوره های خود آموزشگاه شرکت نکنم؟؟؟؟

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    27

دوستان راستش من اول خیلی واسه شروع کار استودیو عکس عجله داشتم ولی بعد دیدم واقعا اشتباه محضه بدون تجربه و یادگرفتن حرفه ای اصول عکاسی کار رو شروع کرد و باید اول کار کار رو با کیفیت مطلوب شروع کرد.....الان تصمیم دارم به صورت خانگی شروع به کار کنم.....و تا مدتی به صورت خانگی کار کنم........ولی می خوام مدارم واسه گرفتن مجوز هم بدونم ......

كاربر فعال ahmad.abaee آواتار ها
    تشکر کرده
    3154

نقل قول نوشته اصلی توسط elin نمایش پست ها
    دوستان راستش من اول خیلی واسه شروع کار استودیو عکس عجله داشتم ولی بعد دیدم واقعا اشتباه محضه بدون تجربه و یادگرفتن حرفه ای اصول عکاسی کار رو شروع کرد و باید اول کار کار رو با کیفیت مطلوب شروع کرد.....الان تصمیم دارم به صورت خانگی شروع به کار کنم.....و تا مدتی به صورت خانگی کار کنم........ولی می خوام مدارم واسه گرفتن مجوز هم بدونم ......
    سلام
    برای گرفتن مجوز ، چندتا چیز لازم دارید :
    1-مدرک معتبر (دانشگاهی یا فنی‌حرفه‌ای) یا اینکه در آزمونی که خود اتحادیه برگزار میکنه شرکت کنید
    تبصره 1 - کسی که قراره مجوز به اسمش باشه باید مدرک داشته باشه یا در آزمون اتحادیه شرکت کنه (اصولاً اتحادیه فقط یه نفر رو میشناسه اونم صاحب مجوزه)
    2- جایی که قراره اتلیه بشه : 20 متر فضای تجاری با قابلیت تبدیل به حجره عکاسخانه ، یا ملک با سند اداری (متراژ رو یادم نیست) که بعد از ارزیابی توسط نماینده اتحادیه صلاحیت مکتن تأیید میشه
    3- داشتن سند مالکیت یا اجاره‌نامه رسمی ملک مذکور به اسم صاحب مجوز
    اصل کاریها ایناست...معمولاً برای گرفتن مجوز از نیروی انتظامی هم یه دنگ و فنگی داره...

ابنها مربوط به گرفتن مجوز در تهرانه...شهرستانهای دیگه ممکنه فرق بکنه...سایت اتحادیه عکاسان هم میتونید مطالعه کنید
    ...باقی بقایتان

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    27

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad.abaee نمایش پست ها
    سلام
    برای گرفتن مجوز ، چندتا چیز لازم دارید :
    1-مدرک معتبر (دانشگاهی یا فنی‌حرفه‌ای) یا اینکه در آزمونی که خود اتحادیه برگزار میکنه شرکت کنید
    تبصره 1 - کسی که قراره مجوز به اسمش باشه باید مدرک داشته باشه یا در آزمون اتحادیه شرکت کنه (اصولاً اتحادیه فقط یه نفر رو میشناسه اونم صاحب مجوزه)
    2- جایی که قراره اتلیه بشه : 20 متر فضای تجاری با قابلیت تبدیل به حجره عکاسخانه ، یا ملک با سند اداری (متراژ رو یادم نیست) که بعد از ارزیابی توسط نماینده اتحادیه صلاحیت مکتن تأیید میشه
    3- داشتن سند مالکیت یا اجاره‌نامه رسمی ملک مذکور به اسم صاحب مجوز
    اصل کاریها ایناست...معمولاً برای گرفتن مجوز از نیروی انتظامی هم یه دنگ و فنگی داره...

ابنها مربوط به گرفتن مجوز در تهرانه...شهرستانهای دیگه ممکنه فرق بکنه...سایت اتحادیه عکاسان هم میتونید مطالعه کنید
    ...باقی بقایتان
    سوال دیگه من اینه واسه مدرک فنی و حرفه ای میشه فقط در آزمون شرکت کرد؟؟؟؟یعنی کلاسا رو نریم ؟

كاربر فعال masoudrejae آواتار ها
    تشکر کرده
    2404

خیلی از اتلیه در مشهد هستند که خونه هستند
    من زمانی که به اتحادیه مراجعه کردم گفت شرط پذیرش ما برای اتلیه 25 متیر به بالا با تایید شهرداری هست
    به شهرداری هم مراجعه کردم گفت باید مکان حتما تجاری باشه و اداری هم نمیتونه باشه که تایید نمیکنیم
    حالا سوالم اینه که اینا چجوری بدون تجاری مجوز اتلیه گرفتن .چون از شهرداری هم که پرسیدم جواب سر بالا داد
    ضمنا مطمئن هستم بدون مجوز نیستند وگرنه سه سوته پلمپ میشدن

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    27

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudrejae نمایش پست ها
    خیلی از اتلیه در مشهد هستند که خونه هستند
    من زمانی که به اتحادیه مراجعه کردم گفت شرط پذیرش ما برای اتلیه 25 متیر به بالا با تایید شهرداری هست
    به شهرداری هم مراجعه کردم گفت باید مکان حتما تجاری باشه و اداری هم نمیتونه باشه که تایید نمیکنیم
    حالا سوالم اینه که اینا چجوری بدون تجاری مجوز اتلیه گرفتن .چون از شهرداری هم که پرسیدم جواب سر بالا داد
    ضمنا مطمئن هستم بدون مجوز نیستند وگرنه سه سوته پلمپ میشدن
    اینکه چه جوری مجوز گرفتن که واضحه....پارتی و داشتن آشنا......من فعلا قصد دارم توی خونه و بدون مجوز کار کنم.....آتلیه که نمیشه گفت ولی یه استودیو عکس کوچیک....اگه این شانس من باشه سه سوت همسایه ها شاکی میشن

كاربر فعال masoudrejae آواتار ها
    تشکر کرده
    2404

الان اون اتلیه هایی که من میگم همه تو سجاد و تو خیابان اصلی هستند .یعنی وقتی از داخل سجاد میگذری همه را میتونی ببینی .قیمت اجاره یک مغازه کوچولو که تو اون منطقه تجاری داشته باشه بالای یک میلیونه .حالا بالاترین اجاره ای که یکی از این اتلیه ها برا ساختمون چند طبقه میده کمتر از 8 میلیونه.یعنی صددر صد مطمئنم که تجاری نیست چون اگر همچین ساختمونی تجاری بود اجاره اش بالای صد میلیون در ماه بود.میشد کردش پاساژ
    مطمئن هم هستم که تجاری موقت هم نیست.
    جالبه به شهرداری که میگم میگه حتما قانون تو اون ناحیه فرق میکنه یعنی قانون دو کیلومتر اون ور تر با این ور فرق میکنه ؟از شهرداری اون ناحیه هم میپرسم هی من را به این ور و اون ور پاس دادن.اخرش هم یکیشون گفت اگه میخوای بدونی چجوری ساختمان مسکونی را اتلیه کرد برو از خودشون بپرس(انگار اونا جواب میدن)
    فقط برام این سواله که یعنی بازرش شهرداری نمیفهمه یا نمیدونه ؟اگه میدونه چجوری مجوز دادن؟اگه نمیدونه چجوری ساختمون های به اون بزرگی را ندیده؟
    کسی میدونه چجوری میشه مکان هایی که مسکونی هست(یک خونه ویلایی دربست مثلا )مجوز گرفت؟

كاربر آشنا danesh آواتار ها
    تشکر کرده
    113

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudrejae نمایش پست ها
    الان اون اتلیه هایی که من میگم همه تو سجاد و تو خیابان اصلی هستند .یعنی وقتی از داخل سجاد میگذری همه را میتونی ببینی .قیمت اجاره یک مغازه کوچولو که تو اون منطقه تجاری داشته باشه بالای یک میلیونه .حالا بالاترین اجاره ای که یکی از این اتلیه ها برا ساختمون چند طبقه میده کمتر از 8 میلیونه.یعنی صددر صد مطمئنم که تجاری نیست چون اگر همچین ساختمونی تجاری بود اجاره اش بالای صد میلیون در ماه بود.میشد کردش پاساژ
    مطمئن هم هستم که تجاری موقت هم نیست.
    جالبه به شهرداری که میگم میگه حتما قانون تو اون ناحیه فرق میکنه یعنی قانون دو کیلومتر اون ور تر با این ور فرق میکنه ؟از شهرداری اون ناحیه هم میپرسم هی من را به این ور و اون ور پاس دادن.اخرش هم یکیشون گفت اگه میخوای بدونی چجوری ساختمان مسکونی را اتلیه کرد برو از خودشون بپرس(انگار اونا جواب میدن)
    فقط برام این سواله که یعنی بازرش شهرداری نمیفهمه یا نمیدونه ؟اگه میدونه چجوری مجوز دادن؟اگه نمیدونه چجوری ساختمون های به اون بزرگی را ندیده؟
    کسی میدونه چجوری میشه مکان هایی که مسکونی هست(یک خونه ویلایی دربست مثلا )مجوز گرفت؟
    قبلا كه من تهران بودم اينارو به نام شركت ثبت مي كردند البته اگر الان شركت هم علاوه برثبت جواز نخاد
    masoudrejae تشکر می‌کند.

صفحه 3 از 12 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 ... آخرینآخرین