صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 2 8 9 10 11 12
نمایش نتایج : از شماره 111 تا 116 , از مجموع 116
Like Tree696تشکر

موضوع: راهکارهای موفقیت یک استدیوی عکاسی

كاربر همراه
    تشکر کرده
    69

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرکرد نمایش پست ها
    اساتید فروم ببخشند اگه جای مناسبش مطلب را نذاشتم جایی مرتبط تر پیدا نکردم
    من تو شهرمون یه آتلیه کوچیک دارم و فعلا اوضاع مالی جوری نیست که توسعه اش بدم قصدم اینه یه چیزی شبیه شعبه دوم تو پارک نزدیک آتلیه که خیلی شلوغم میشه عصرهای تابستون بزنم البته بیشتر نظرم اینه که یه جای مناسب را روی چمن در نظر بگیرم و یه کیت فلاش را هر روز تحویل شاگردم بدم که عکس بگیره و عکس را فوری تحویل مشتری بده
    کسی از دوستان تجربه کار مشابه را داره؟ باید از چند جا مجوز بگیرم ؟ (سازمان پارکها! معاونت اجتماعی نیروی انتظامی ! اتحادیه عکاسان !؟) لطفا دوستان پیشنهاد بدن و باهام همفکری کنن
    بعید میدونم به این شکل بهت اجازه بدن!
    بهر شکل برای مجوز گرفتن حتما باید از اتحادیه جواز داشته باشی بعد چون تو فضای عمومی شهری میخوای کار کنی برای معاونت اجتماعی ناجا شهرتون و از اونا هم مجوز بگیری که حداکثر خیلی حال بدن 40 روزه میدن!
    ازونجا که میخوای توی پار کار کنی مطمین باش شهردازی هم گیر میده بهت و با اونا هم حتی با داشتن مجوز ناجا باید کنار بیای!
    و در آخر با همه این مجوزها ( چون فرمودی کار میخوای کنی و ادامه داره ... )‌بازهم 100 نفر دیگه هستند که بیان و بخوان جمع کنن! ( اماکن - و اصل کاریا! ) در آخر شاید مجوز اصلیم بره زیر سوال!
    شهرکرد تشکر می‌کند.

كاربر همراه usef آواتار ها
    تشکر کرده
    4817

سلام

کار که نشد نداره بیشتر بستگی به روابط شما و مدیریت و چگونگی اجرای کار توسط شما داره , من سررشته ای تو اینکار ندارم اما برای اینکه زود نا امید نشید و ایده خوبتون رو براحتی کنار نذارید باید بگم که من عید سال 89 چیزی بسیار نزدیک به ایده شما رو تو فصل بهار و در شهر لاهیجان --کنار موزه چای-- دیدم جایی بود در فضای سبز یک میدان که غرفه ای نسبتا بزرگ با داربست و گونی ساخته بودند و لباسهای محلی گیلانی اجاره میدادند و عکاسی هم میکردند و تو سایز درخواستی شما بلافاصله چاپ میکردند و تو مدتی که من اونجا بودم سرشون حسابی شلوغ بود . ما فقط لباس ازشون اجاره کردیم و با دوربین خودم تو فضای سبز محوطه اطراف عکس گرفتیم .
    شبیه به همین ایده رو هم همون سال تو ماسوله دیدم .

موفق باشید.
    ویرایش توسط usef : Saturday 15 February 2014 در ساعت 21:32
    nicebluesky، hosein1973، شهرکرد و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه saed_violin آواتار ها
    تشکر کرده
    903

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرکرد نمایش پست ها
    اساتید فروم ببخشند اگه جای مناسبش مطلب را نذاشتم جایی مرتبط تر پیدا نکردم
    من تو شهرمون یه آتلیه کوچیک دارم و فعلا اوضاع مالی جوری نیست که توسعه اش بدم قصدم اینه یه چیزی شبیه شعبه دوم تو پارک نزدیک آتلیه که خیلی شلوغم میشه عصرهای تابستون بزنم البته بیشتر نظرم اینه که یه جای مناسب را روی چمن در نظر بگیرم و یه کیت فلاش را هر روز تحویل شاگردم بدم که عکس بگیره و عکس را فوری تحویل مشتری بده
    کسی از دوستان تجربه کار مشابه را داره؟ باید از چند جا مجوز بگیرم ؟ (سازمان پارکها! معاونت اجتماعی نیروی انتظامی ! اتحادیه عکاسان !؟) لطفا دوستان پیشنهاد بدن و باهام همفکری کنن
    با شهرداری باید صحبت کنی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

دوستان من اگه یک محل استودیو داشته باشم و یه مدت کار کرده باشم توش میتونم الان درخواست مجوز کنم ؟
    جایی که دارم ۹۰ متری و طبقه ۸ یک ساختمان پزشکی هست ... سند مسکونی هست اما همه واحد ها مطب پزشکی هستند و اسم ساختمان هم پزشکی هست ...
    و مراحل گرقتن مجوز چقدر طول میکشه و دردسر داره ؟

كاربر همراه .:Soheil:. آواتار ها
    تشکر کرده
    96

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedj2 نمایش پست ها
    دوستان من اگه یک محل استودیو داشته باشم و یه مدت کار کرده باشم توش میتونم الان درخواست مجوز کنم ؟
    جایی که دارم ۹۰ متری و طبقه ۸ یک ساختمان پزشکی هست ... سند مسکونی هست اما همه واحد ها مطب پزشکی هستند و اسم ساختمان هم پزشکی هست ...
    و مراحل گرقتن مجوز چقدر طول میکشه و دردسر داره ؟
    فقط 5 تا شغل هست که با پروانه مسکونی مشکلی نداره که پزشکی هم جزء هست . ولی عکاسی و آتلیه حتما پروانه تجاری می خواد . برای گرفتن جواز تو شهرداری و اماکن دچار مشکل می شید ...
    بهتره به صورت چراغ خاموش کار کنید ...

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط .:Soheil:. نمایش پست ها
    فقط 5 تا شغل هست که با پروانه مسکونی مشکلی نداره که پزشکی هم جزء هست . ولی عکاسی و آتلیه حتما پروانه تجاری می خواد . برای گرفتن جواز تو شهرداری و اماکن دچار مشکل می شید ...
    بهتره به صورت چراغ خاموش کار کنید ...
    ممنون از پاسختون ... اگر با پرداخت هزينه موقت تغيير كاربري بدم چطور ؟
    ( اگر اشتباه نکنم با پرداخت هزینه ای سالانه میشه ملک سند مسکونی رو تغییر کاربری داد و اداری یا تجاری بشه ... فکر کنم چون ساختمان فقط پزشکی هست و مسکونی نیست موافقت کنه شهرداری نه ؟! )
    اینجوری مشكل حل ميشه و مجوز رو ميشه گرفت ؟
    ویرایش توسط hamedj2 : Friday 24 April 2015 در ساعت 23:11
    Hamed.t تشکر می‌کند.

صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 2 8 9 10 11 12