صفحه 102 از 206 نخستنخست ... 2 52 92 98 99 100 101 102 103 104 105 106 112 152 202 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 2059
Like Tree2546تشکر

موضوع: کیف های تجهیزات عکاسی

كاربر فعال Javid آواتار ها
    تشکر کرده
    4245

با حمل 70-200 مشكل دارم.
    كوله دارم كه كلا به هيچ كاري به جز انبار كردن لنز نميخورد، البته در مسافرت خيلي كارايي داشت ولي در عكاسي مسيرهاي كوتاه اصلا نميشه بهش فكر كرد.
    در خصوص روشهاي كمربندي اگر تجربه داريد به نحوي كه بشود يك 70-200 و يك بادي و لنز كوتاهتر مثل 24-105 را همراه داشت لطفا نظر دهيد.
    خودم در نظر دارم يك كمربند عكاسي بگيرم به همراه 2 لنز كيس و يك كيف كوچكتر براي بادي تنها ولي بيشترين چيزي كه باعث شك بنده شده در خريد آن، اين است كه آيا حمل 70-200 به اين روش آزار دهنده نيست؟
    saadi126 تشکر می‌کند.
    امير
    Instagram

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

نقل قول نوشته اصلی توسط Javid نمایش پست ها
    با حمل 70-200 مشكل دارم.
    كوله دارم كه كلا به هيچ كاري به جز انبار كردن لنز نميخورد، البته در مسافرت خيلي كارايي داشت ولي در عكاسي مسيرهاي كوتاه اصلا نميشه بهش فكر كرد.
    در خصوص روشهاي كمربندي اگر تجربه داريد به نحوي كه بشود يك 70-200 و يك بادي و لنز كوتاهتر مثل 24-105 را همراه داشت لطفا نظر دهيد.
    خودم در نظر دارم يك كمربند عكاسي بگيرم به همراه 2 لنز كيس و يك كيف كوچكتر براي بادي تنها ولي بيشترين چيزي كه باعث شك بنده شده در خريد آن، اين است كه آيا حمل 70-200 به اين روش آزار دهنده نيست؟
    تجربه بنده از حمل 200-70 در طبیعت، که حدود 1.5Kg به وزن کوله اضافه میکنه، تجربه ی خوبی نبود ... یکی اینکه کمتر ازش در طبیعت استفاده کردم ... دوم اینکه تعویضش با لنز دیگری که در کوله است، در حالت ایستاده آنهم در طبیعت، بسیار روی اعصابم رفت ... ضمن اینکه درپیاده روی این 1.5Kg همیشه وبال گردن مبارک بود

نتیجه ای هم که گرفتم این بوده که بفکر 24-12 سیگما بیافتم و 200-70 رو از محیط Indoor (بجز موارد خاص) خارج نکرده و به کوله ضمیمه نکنم ...
    اما حمل ضروری و اجتناب ناپذیر آن، با یک کمربند خوب، بهمراه کیف خودش (یا LensCase های خوب) باید فکر بدی نباشه.

كاربر فعال Javid آواتار ها
    تشکر کرده
    4245

بله كوله هاي معمولي كه كار طاقت فرسايي است خصوصا هنگام جابجايي و تعويض لنز.
    يك مدل كوله هايي با قابليت دسترسي سريع هستند معروف به اسلينگ مثل Lowepro Slingshot 202
    در عكسهايي كه در لينك بالا از اين كوله جمع آوري شده ظاهرا 70-200 در آن جا ميگيرد ولي من براي خريد كه رفتم فروشنده اين مدل را نداشت و گفت در 200 و 202 لنز شما امكان ندارد جا بگيرد!!! من هم كمي شل شدم فكر كردم شايد عكسها مربوط به f4 باشد. اگر كسي سري اسلينگ را با 70-200 f2.8 امتحان كرده ما را از نتيجه بي نصيب نگذاريد لطفا.
    در خصوص مدلهاي كمري هم لطفا تجربيات خود را به اشتراك بگذاريد.
    امير
    Instagram

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

نقل قول نوشته اصلی توسط Javid نمایش پست ها
    اگر ترکیب خوبی را بتوانید تهیه کنید ؛ حمل دوربین و لنزها با این روش بسیار بسیار راحت تر از کوله است .

(و البته این را هم اضافه کنم که سایز کیف اصلیی که تهیه میکنید باید متناسب با ابعاد بدنه + بزرگترین لنز شما (احتمالاً 200-70) باشد!! )

تنها ایراد آن در زمان نقل و انتقال لوازم با ماشین است (کوله راحت تر در صندوق عقب یا روی صندلی جا میگیرد تا کمربند و لنز کیس ها ) .

و البته هیبت عکاس با کمربند و Shoulder Harness کمی جلب توجه میکند

لینک زیر را ببینید :

کد:
    http://blog.warehouseexpress.com/the-new-lowepro-sf-series/
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    Daruosha، K_NMT، Javid و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر همراه hkhaghani آواتار ها
    تشکر کرده
    3838

سلام
    آیا کیف Lowepro Adventura TLZ 15 برای دوربین 550D با لنز کیت اندازه است یا کوچیکه ؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1968

نقل قول نوشته اصلی توسط hkhaghani نمایش پست ها
    سلام
    آیا کیف Lowepro Adventura TLZ 15 برای دوربین 550D با لنز کیت اندازه است یا کوچیکه ؟
    برای d3100 چی ؟ اگه آره حداکثر با چه لنزی ؟
    hkhaghani تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    66

نقل قول نوشته اصلی توسط rouzbeh_f نمایش پست ها
    برای d3100 چی ؟ اگه آره حداکثر با چه لنزی ؟
    بله انداره اش مناسبه برای بدنه و یک لنز 18-105 و یا 18-200 کفایت میکنه.
    من دوربین D90 و 18-105 رو داخلش جا دادم.

كاربر همراه hkhaghani آواتار ها
    تشکر کرده
    3838

نقل قول نوشته اصلی توسط charli نمایش پست ها
    بله انداره اش مناسبه برای بدنه و یک لنز 18-105 و یا 18-200 کفایت میکنه.
    من دوربین D90 و 18-105 رو داخلش جا دادم.
    جالبه در آینده میتونم برای کیف یه دوربین بخرم.

كاربر همراه Mahdi Sadri آواتار ها
    تشکر کرده
    350

سلام
    در عکاسی در محیطهای باز،هم باید تجهیزات را حمل کرد و هم عکاسی کرد،از این رو،داشتن کیفی که دست و پاگیر نشود بسیار حائز اهمّیت است.
    حمل و نقل کیفهای کوله ای(Backpack) بسیار راحتِ در ضمن جادار هم هست ولی امکان دسترسی به تجهیزات داخلی در بیرون،طبیعت مخصوصا کوه سختِ.
    البتّه این تجربه منِ و واقعا کلافه میشم وقتی لنز میخوام عوض کنم و یا چیزی ازش بیرون بیارم...
    برای حمل و عکاسی به طور کلّی (کوه و کوهنوردی،دشت و صحرا،خیابان و مناظر شهری و ...) بین کیفهای شانه ای(Shoulder Bag) و کمری(Beltpack) کدوم نوع از این کیفها راحت ترِ ،از نظر قابلیّت حمل،دسترسی به تجهیزات(بدنه یا تعویض لنز)دست و پا گیر نبودن در عکاسی...
    از دوستانی که در این مورد اطلاعات یا تجربه دارن خواهش میکنم راهنمایی کنن.
    با سپاس.
    ای روزگار
    با ما شدی ناسازگار!

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

نقل قول نوشته اصلی توسط سیّد مهدی صدری نمایش پست ها
    سلام
    در عکاسی در محیطهای باز،هم باید تجهیزات را حمل کرد و هم عکاسی کرد،از این رو،داشتن کیفی که دست و پاگیر نشود بسیار حائز اهمّیت است.
    حمل و نقل کیفهای کوله ای(Backpack) بسیار راحتِ در ضمن جادار هم هست ولی امکان دسترسی به تجهیزات داخلی در بیرون،طبیعت مخصوصا کوه سختِ.
    البتّه این تجربه منِ و واقعا کلافه میشم وقتی لنز میخوام عوض کنم و یا چیزی ازش بیرون بیارم...
    برای حمل و عکاسی به طور کلّی (کوه و کوهنوردی،دشت و صحرا،خیابان و مناظر شهری و ...) بین کیفهای شانه ای(Shoulder Bag) و کمری(Beltpack) کدوم نوع از این کیفها راحت ترِ ،از نظر قابلیّت حمل،دسترسی به تجهیزات(بدنه یا تعویض لنز)دست و پا گیر نبودن در عکاسی...
    از دوستانی که در این مورد اطلاعات یا تجربه دارن خواهش میکنم راهنمایی کنن.
    با سپاس.
    کلافه گی که شما اشاره کردید، همه جائیست همه با کوله به این نقطه ی زجر آور حین تعویض لنز میرسند.
    البته کوله هائی هم هستند که بجز دو بندی که برای آویز به کتف دارند، تسمه سومی هم برای پییچیدن بدور کمر دارند و این تسمه قابلیت آویختن کیفهای لنز (LensCase) در دو طرف رو دارد که به هنگام تعویض لنزها بسیار کارامدشان میکند.

کیفهای شانه ای هم برای دسترسی آسان در طبیعت خوبند، اما ایمنی که کوله دارد را ندارند ... و نسبت به کوله کمجا تر هستند.