صفحه 2 از 206 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 12 52 102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 2059
Like Tree2546تشکر

موضوع: کیف های تجهیزات عکاسی

كاربر بسیار فعال Pooriya_Online آواتار ها
    تشکر کرده
    183

ممنون که پاسخ دادي ولي فعلا که 350دي پر...

تشکر کرده
    183

از آرش يا ديگر دوستان خواهش ميکنم در مورد اين کيف Top Loadي که امين گفت بيشتر صحبت کنن و احيانا قيمتشو بگن و چه چيزهايي غير از بدنه توش جا ميگيره؟
    ممنون

كاربر فعال
    تشکر کرده
    35

پیش فرض یه کیف ضد اب..

سلام
    من یه کیف ضد اب برای fz20 می خوام که جا واسه شارژر و هود لنز داشته باشه..
    می خوااستم بدونم کسی میدونه قیمتش تو چه حدودیه و اینکه اصلا این کیفای ضد اب واقعا ضدابه؟؟؟
    از دوستانی که تو مشهد تشریف دارن اگه کسی میدونه ادرس جایی که بتونم تهیه کنم رو بگه
    ممنون!!!!

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

معروفترین مارک برای کیفهای دوربین عکاسی lowepro هستش... که کیفهای ضد آب هم داره....
    قضیه از این قراره که کیفها برزنتی هستن و اصولا آب توشون نفوظ نمیکنه و اونهایی که حرفه ای تر هستن دارای زیپهای خاصی هستن که روش یه لایه چرم مانند با زیپ بسته میشه... (مثل photo treker که دارم البته یه کوله بزرگ هست و حدود 300 400 تومان قیمتشه...) و در آخرین مرحله هم یه روکش پلاستیکی داره که عموما زیر کیف در یه محفظه دولایه پنهان شده و اگر توی سیل گیر کردید میتونین اون رو بکشین روی کیف که دیگه غیر قابل نفوظ میشه نسبت به آب و یا احیانا طوفان شن!

اما دوربین شما هم گمانم کیف داشته باشه لوپرو ... یادمه که دیدم کیف های کوچیک که پوشش ضد آب داشت... و گمان میکنم قیمتهاش حدود 60 - 80 این حدودا باشه...
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

تشکر کرده
    183

آرش جان مطمئني 300-400 تومن؟
    من چنتا از تجهيزات عكاسي حرفه اي (كه تو ي سايت خود لوپرو نوشته نمايندگي ايرانه شه) پرسيدم گرونترينش 90 تومن بود...

كاربر همراه kamikam آواتار ها
    تشکر کرده
    0

سلام پوریا جان .... همه توضیحات کامل رو آرش عزیز گفت . محصولات Lowepro حرف نداره . ما تو فروشگاه همه مدلش رو داریم . هر محصول دیگش رو هم بخوای میتونم واست سفارش بدم . خشبختانه مشهد هستی . با من تماس بگیر حتما بیا پیش من تا مدلشاو نشونت بدم ( فرشوگاه تجهیزات عکاسی حقیقی - چهراراه خیام مقابل بانک کشاورزی ) قبلشم خواستی با خودم تماس بگیر . شماره من ( 09151127278) و شماره فروشگاه ( 7620071 )
    . ما در خدمتیم . من خودم واسه دوربینم چند وقته Lowepro دارم خیلی راضی هستم از کیفیت کارش .
    با اجازه
    کامبیز اخباری
    Kambiz akhbari : http://www.kamikam.com
    Nikon D70] -Lens: AF-S NIKKOR 18-70 1:3.5-4.5G ED]
    Panasonic FZ20 - Sony Cybershot F 717 - 3 Studio Flash ( Alton ) with softbox ) - Lowepro Case EX 140 - Tripod : SLIK U 9800

كاربر همراه
    تشکر کرده
    0

سلام

بحث کیف شد. .. قبلا تو یه تاپیک دیگه در موردش مقداری حرف زده بودیم.
    پوریا جان lowepro بهترین کیفهای لوازم عکاسی رو تولید میکنه .. بسیار متنوع و برای کارهای گوناگون..
    من دو تا کیف lowepro دارم.. یکی topload که دوربین با لنزش رو به صورت ایستاده و سر لنز پایین توش قرار میدی، به کمر بسته میشه یا اینکه از گردن آویزون میشه. سرش از بالا باز میشه و به راحتی دوربین رو با لنز میکشی بیرون و عکاسی میکنی..

کیف دیگه ای که دارم یه شبه کوله پشتیه.. در واقع یک کوله پشتی دو تیکه که نصف پایینش یه کیف لوازم عکاسیه و میتونی به کمرت ببندیش طوریکه کاملا چفت بشه به بدنت و همیشه همه لنزها و لوازمت در دسترست باشن موقع عکاسی کردن. اگه هم میخوای لوازمت رو حمل کنی میتونی کلی خرت و پرت دیگه (مثل لوازم شخصی و ...) تو قسمت بالاش که شبیه کوله پشتیه کوچیکه بریزی و به قسمت پایینی متصلش کنی و کلش مثل یک کوله پشتی متوسط میشه.. اسم این مدل Orion AW هست. این کلش به این صورته:

قسمت پایین رو اگه دقت بکنید جدا میشه و اینجوریه:

من در مسافرت اخیر تجهیزاتم رو با این حمل میکردم همراه خودم و همیشه تجهیزاتم آماده عکاسی بودند..این قسمت پایین رو درست جلوی شکم میبستم و هر موقع احتیاج به چیزی داشتم خیلی سریع دسترسی داشتم.. بدون اغراق روزی 14 ساعت اینرو به خودم بسته بودم و راه میرفتم یا مترو سوار میشدم یا اتوبوس و ...
    این هم موقعی که دو قسمت با هم به شکل کوله درمیان .. عکس پشتش:
    http://www.lowepro.com/images/produc...-AW-rear_1.jpg

در ضمن احتمالا تو موقعی زنگ زدی که کیف هاشونو فروختن و تموم کردن، چون نباید انتظار کیف زیر 100 تومن داشته باشی. من Topload رو 18 تومن گرفتم و orion aw رو 120 تومن. کیف های ضد آب lowepro چند سرین که ضدآبترینشون (!!) سری DryZoneه .. رنگ زرد دارن.. یه کاری بکن، برو تجهیزات حرفه ای و یه بروشور محصولات lowerpro رو بگیر و توشو ببین.. یه توصیه دیگه..برای خرید کیف حتما تجهیزاتت رو ببر، بگذار تو کیف و کیف رو حمل کن.. ببین با چه کیفی راحتتری..
    راستی من کیف کاننم رو میخوام بفروشم. ضد آب نیست، خیلی جاداره (پر از جیب و ایناست) و کل لوازم من توش جا میگیره: یه بدنه، یه لنز تله، یه لنز تپل واید، دو تا لنز نرمال به اضافه شارژر و سیم های مختلف و کارت خوان و 7-8 تا فیلتر با کیف خودشون. برای حمل کردن بسیار خوشدسته. بقیه رو در قسمت خرید و فروش مینویسم. :)

شاید بد نباشه یه تاپیک باز بشه در مورد کیف های حرفه ای عکاسی و تجربیاتمون رو اونجا بنویسیم.. اگر موافق بودید از دوستان خواهش میکنیم که این رو هم به اونجا منتقل کنند.
    ویرایش توسط Amin : Thursday 15 September 2005 در ساعت 01:14
    امین خسروشاهی
    [Canon Digital Rebel]
    [EF-S 18-55 f/3.5-5.6] [EF 70-200 f/4L] [EF 50 f/1.4USM] [Canon 17-40 f/4L][Canon EF 28-135 f/3.5-5.6 IS USM]
    [Canon SpeedLite 580EX] [Manfrotto 055PROB tripod+Manfrotto 322RC2 head]

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

امین جان خودت درست کن!
    یه تاپیک مثلا کیف من!
    من هم قول میدم ایندفعه یه توضیح مثل مال شما برا کیفم بنویسم!
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

تشکر کرده
    183

ممنون از توضيحات...
    من توي خود سايت لوپرو كيفهاشو ديدم.
    انشالله بايد يكي بخرم.
    حالا شايد اون كوله مثل مال شما رو خريدم.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    0

پیش فرض کیف های تجهیزات عکاسی

سلام..
    این تاپیک ساخته شد تا دوستان در مورد تجربیاتشون با کیفهای مختلف مطالبشون رو بنویسند.. از مدیر فوروم درخواست میکنم که مطلب من رو از تاپیک قبلی به اینجا منتقل کنن
    امین خسروشاهی
    [Canon Digital Rebel]
    [EF-S 18-55 f/3.5-5.6] [EF 70-200 f/4L] [EF 50 f/1.4USM] [Canon 17-40 f/4L][Canon EF 28-135 f/3.5-5.6 IS USM]
    [Canon SpeedLite 580EX] [Manfrotto 055PROB tripod+Manfrotto 322RC2 head]

صفحه 2 از 206 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 12 52 102 ... آخرینآخرین