صفحه 201 از 206 نخستنخست ... 101 151 191 197 198 199 200 201 202 203 204 205 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,001 تا 2,010 , از مجموع 2059
Like Tree2546تشکر

موضوع: کیف های تجهیزات عکاسی

كاربر همراه HM6699 آواتار ها
    تشکر کرده
    339

نقل قول نوشته اصلی توسط Sajjadpix نمایش پست ها
    نظر دوستان در مورد كوله Vanguard The ALTA RISE 48 چيه؟
    براي D7100 sigma 150-600 tokina 11-16 50mm و سه پايه با ساير تجهيزات مثل ريموت و فيلتر ها
    بنده Vanguard The ALTA RISE 45 گرفتم، تمام تجهیزاتم جا شد.
    48 خیلی بزرگه، ببینید با ابعادش کنار میاید یا خیر.
    Sajjadpix تشکر می‌کند.
    « حامد محمدی »
    اینستاگرام

كاربر همراه HM6699 آواتار ها
    تشکر کرده
    339

براي D7100 sigma 150-600 tokina 11-16 50mm و سه پايه با ساير تجهيزات مثل ريموت و فيلتر ها
    در ضمن، لنز سیگما 150-600 روی دوربینهای کراپ روی فوکالهای بالای 500 و سوژه های نزدیک به شدت مشکل فکوس داره و به راحتی فکوس نمیکنه. این مشکل در یوتیوب زیاد عنوان شده و فیلمهاش هست.
    Sajjadpix تشکر می‌کند.
    « حامد محمدی »
    اینستاگرام

كاربر همراه scorpion8 آواتار ها
    تشکر کرده
    136

دوست عزیز اصولا برای خرید کیف تا زمانی که محصول رو از نزدیک ندیدید اصلا در موردش نپرسید دلیلش اینه که حتما باید لوازمتون رو ببرید بزارید تو کیف بندازید رو بدن ببنید چجوریه چه قدر راحتید اونوقت میبینید که چه قدر ممکنه گزینه های دیگه ای هم وجود داشته باشه ولی در کل مدلی که گفتید خوبه
    Sajjadpix تشکر می‌کند.
    CANON 5D MARK IV / TAMRON 85MM 1.8 SP VC / TAMRON 15-30MM 2.8 SP VC
    GODOX AD600B / NISI ND 1000 150×150 / NISI ND GRAD 0.9 150×70/ LOWEPRO WHISTLER 450
    Kupo C stand 40

كاربر همراه dppictuer آواتار ها
    تشکر کرده
    37

دوستان عزیزم سلام . در رابطه با کیف دوربین عکاسی به نظرم به چیزی بغیر از لوپرو فکر نکنید . اگر بدنبال طول عمر کیف و حفظ کیفیت در طول زمان استفاده هستید در مورد انتخاب لوپرو شک نکنید . شما اگر از نزدیک لوپرو اصل رو کنار ونگارد بذارید تفاوت وحشتناکش رو با ونگارد بنرو و باقی برندها متوجه میشید . کیفهای ونگارد ابرهای جدا کنندش بسیار نرم و شل و ول هستند و لایه بیرونی در اکثر مدلها بسیار نازک و ظریفه . معمولا اگر به شکلی کثیف بشه که نیاز به شستن داشته باشه یک جوری مشخص میشه که شسته شد و شل میشه . نوع دوخت دسته و اتصالاتش ظریف و تر و تمیزه اما حقیقتا حس اطمینانی که برندهای تمراک و لوپرو داره رو نمیده . من کوله لوپرو رانر ۴۵۰ دارم که فوق العادس و خوشبختانه تونستم یه جورایی مفت بخرمش :) (یه بنده خدایی داشت مغازشو جمع میکرد این کوله هم ۴ سال بود تو ویترینش بود میدونست قیمتش ۶۸۰ تومنه اما برای اینکه فروش بره قیمت قدیم گذاشته بود منم با چونه ۴۰۰ ازش خریدم ) تقسیم بندی نوع اتصالات و زیپها فوقالعاده است تنها ایرادش عدم دسترسی سریع به دوربینه . ابرها و بندها فوقالعاده راحتن برای مسافتهای طولانی . اما کوله ونگاردم وقتی سنگین بشه واقعا تحملش سخته . *** دوستان یه آشنایی دارم توی کار لوازم الکترونیکه فروشگاه بزرگی داره توی اهواز قسم میخورد میگفت یه آقایی هست تو تهران داره لوپرو رو عین خودش کپی میزنه و خیلی از جنسهای لوپروی توی بازار در واقع لوپرو نیستن!!! صحت حرفشو نمیتونم تایید کنم ، خودشم ازش کیف خرید میکنه ، نمیدونم چطور میشه اصالت جنس رو فهمید ؟؟؟!!! دقت کنید در هر صورت مدلها رو تطبیق بدید با تو سایت و ریزه کاری هاشو دقیق چک کنید***
    Nikon D750 & D7200 - Tamron 24-70 f2.8 di vc - NIKKOR 50mm f/1.8G - Sigma 10-20 f4,5.6 - Nikon Sb800,Sb700,Godox TT685N - Lowepro Inverse 200 AW - Lowepro runner 450 aw - Gopro 4Black - Dji Osmo

تشکر کرده
    136

نقل قول نوشته اصلی توسط dppictuer نمایش پست ها
    دوستان عزیزم سلام . در رابطه با کیف دوربین عکاسی به نظرم به چیزی بغیر از لوپرو فکر نکنید . اگر بدنبال طول عمر کیف و حفظ کیفیت در طول زمان استفاده هستید در مورد انتخاب لوپرو شک نکنید . شما اگر از نزدیک لوپرو اصل رو کنار ونگارد بذارید تفاوت وحشتناکش رو با ونگارد بنرو و باقی برندها متوجه میشید . کیفهای ونگارد ابرهای جدا کنندش بسیار نرم و شل و ول هستند و لایه بیرونی در اکثر مدلها بسیار نازک و ظریفه . معمولا اگر به شکلی کثیف بشه که نیاز به شستن داشته باشه یک جوری مشخص میشه که شسته شد و شل میشه . نوع دوخت دسته و اتصالاتش ظریف و تر و تمیزه اما حقیقتا حس اطمینانی که برندهای تمراک و لوپرو داره رو نمیده . من کوله لوپرو رانر ۴۵۰ دارم که فوق العادس و خوشبختانه تونستم یه جورایی مفت بخرمش :) (یه بنده خدایی داشت مغازشو جمع میکرد این کوله هم ۴ سال بود تو ویترینش بود میدونست قیمتش ۶۸۰ تومنه اما برای اینکه فروش بره قیمت قدیم گذاشته بود منم با چونه ۴۰۰ ازش خریدم ) تقسیم بندی نوع اتصالات و زیپها فوقالعاده است تنها ایرادش عدم دسترسی سریع به دوربینه . ابرها و بندها فوقالعاده راحتن برای مسافتهای طولانی . اما کوله ونگاردم وقتی سنگین بشه واقعا تحملش سخته . *** دوستان یه آشنایی دارم توی کار لوازم الکترونیکه فروشگاه بزرگی داره توی اهواز قسم میخورد میگفت یه آقایی هست تو تهران داره لوپرو رو عین خودش کپی میزنه و خیلی از جنسهای لوپروی توی بازار در واقع لوپرو نیستن!!! صحت حرفشو نمیتونم تایید کنم ، خودشم ازش کیف خرید میکنه ، نمیدونم چطور میشه اصالت جنس رو فهمید ؟؟؟!!! دقت کنید در هر صورت مدلها رو تطبیق بدید با تو سایت و ریزه کاری هاشو دقیق چک کنید***
    دوست عزیز تا حدودی میتونم موافق صحبت های شما باشم به چند دلیل اگر میخواید لوپرو رو با ونگارد مقایسه کنید باید در دسته بندی قیمت هم مقایسه کنید لوپرو کجا کوله پشتی داره که امکانات عالی داشته باشه ولی قیمتش مثلا 400 500 باشه به هیچ وجه ونگارد رو خودم 2 سال باهاشون کار کردم به هیچ عنوان تقسیم کننده های داخلش شل نمیشه و همینطور ظاهرش من هم مدل آپ رایز 48 داشتم هم اسکای بورن 53 که غولی بود واسه خودش به هیچ عنوان کیفیت پایینی نداره مخصوصا اینکه جنش بدنه های ونگارد از یه نوع برزرنت هست که خیلی مقاومه در برابر خش و پارگی و آب ولی مثلا همین لوپرو شما مدل فیلیپ ساید 500 یا 400 رو از نزدیک ببینید اصلا ارزش خرید نسبت به قیمتش رو نداره کیفیتشم آنچنان دلچسب نیست اتفاقا به نظر من ونگارد طیف وسیع تری از کیف رو به مشتری میده همه جوره داره ولی لوپرو چند مدل خاص داره که سایزاشون تفاوت دارن مثلا همین مدل جدید ونگارد آلتای اسکای که خودم میخواستم همونو بخرم واقعا عالی حرف ندارهخ ولی شما به نسبت قیمت نگاه کنید خیلی از عکاسان اروپایی هم ونگارد استفاده میکنن در مورد سنگینی بله این مشکل رو من حس کردم ولی مشکل حادی نیست شما هر کیفی رو سنگین کنی اذیت میکنه مگر اینکه کوله پشتی کوهنوردی باشه که طبق استاندارد و ارگونومی خاصی طراحی شده همین کوله شما مدل رانر 450 منو به شدت از خریدش منصرف کرد به چند دلیل اینکه بدنه مقاومی نداشت یهنی اگر یه نفر بیوفته روی کیف کی له میشه به خاطر اینکه چارچوب مقاومی نداره دوم اینکه جنس بدنش اصلا رضایت بخش نیست به این دلیل که شما ته کولت رو اگر نگاه کنی میبینی که اینقدر جنس کفش ضعیف کار شده آدم جرات نمیکنه برای عکاسی طبیعت ببرتش یا بزاره رو آسفالت داغ شهر ولی ونگارد در اکثر کوله های حرفه ایش زیرش لاستیک کار کرده مثل چمدان که بشه روی ضمین گذاشت بدون اینکه کف کوله آسیب ببینه ضمن اینکه ونگارد ها کفه کوله هاشون از جنس لاستیک هست نه پارچه مورد بعدی کیف شما حجیم بودن زیادی کیف هست وقتی هم سنگین میشه واقعا اذیت میکنه من تقریبا با لوازمی که توش گذاشتم 7 کیلو وزنش شد ولی واقعا اذیت میکرد نکات مثبتشم زیب های با کیفیتشه و جا دار بودنش یک ایراد دیگه کوله های لوپرو قسمت بطری آب این کوله های هست که از بدتری نوع پارچه یعنی پارچه طوری مانند کار شده که در اولی برخورد با جسم تیز پاره میشه دقیقا برعکس ونگارد که میشه تو اون قسمت به جای بطری آب سه پایه هم گذاشت مدل 450 رانر کوله واقعا خوبیه ولی برای کسی که میخواد لوازمش رو از منزل یا محل کار ببره سر پروژه یا استیدو زیاد نمیشه باهاش تو شهر گشت حد اقل این نظر منه در مورد اصل و فرع بودن بعید میدونم بتوننن کوله رو با اون کیفیت کپی کنن با همون مواد به کار رفته چون اگر به سایت لوپرو دقت کنید حتی پارت نامبر و مشخصات مواد به کار رفته کوله رو هم نوشته مثلا نایلون 660 ضمن اینکه میشه دو مدلی که شما مد نظر دارید ببرید سر صحته تست بگیرید برای بچه ها هم بزارید منم برای اولین باره اینو میشنوم چون دیده بودم مثل آپ رایز 48 ونگارد کپی شده ولی اینقدر مدل کپی تابلو هست که میشه فهمید اصلی نیست البته دوست عزیز منکر کیفیت لوپرو نیستم چون اگر دقت کنید منم این بار به جای ونگارد هزینه سنگین کردم و لوپرو گرفتم البته مدل ویستلر 450 خیلی هم راضیم ولی میخواستم بگم شما ونگارد رو باید در مجدوده قیمت با لوپرو مقایسه کنی چون ونگارد هم بغضی از مدلاش جایزه فراوانی از جمله تیپا رو گرفته ولی لوپرو هم بعضی از مدلاش واقعا خوبه ولی به نظرم مثل ونگارد به دیزاین بیرونی دقت خاصی نداره مثلا بعضی لوپرو ها چهره جذابی ندارن مثل مدل های فلیپ ساید خیلی نازک و سبک کار شدن ولی آدم میترسه توش جنس سنگین بزاره یه مشکلی هم که من دیدم ندیدم تو سایت لوپرو یا تگ هاش وزن قابل تحخمل کیف رو بزنه ونگارد همیشه میزنه چون آدم باید بدونه چه قدر جنس میتونه تو کوله بریزه که کوله مقاوم باشه بازم ممنون از نظری که دادی ولی خداییش لوپرو خیلی خیلی گرونه ولی بازم خداییش زیپ هاش و دوختش حرف نداره مخصوصا همون مدل رانر 450 که داری خیلی هم خوب گرفتی از طرف
    harrypotter2020 تشکر می‌کند.
    GODOX AD600B / NISI ND 1000 150×150 / NISI ND GRAD 0.9 150×70/ LOWEPRO WHISTLER 450
    Kupo C stand 40

كاربر همراه dppictuer آواتار ها
    تشکر کرده
    37

منم دو سه تا نکته رو که فرمودی قبول دارم مثل قیمت و اون کفی پلاستیکی کیف قبلیم کیس لاجیک بود کف بسیار محکم و خاصی داشت البته قیمت ونگارد ها هم الان خیلی تند وتیز شده . من مدل sedona 51 رو دارم . در مورد ظاهرش کاملا سلیقه ای هستش اتفاقا من مثلا مدلها تمراک قدیمی و همین لوپروی خودمو بیشتر دوست دارم . اما در مجموع فک میکنم بهترین چیز مقایسه توی فیلم باشه . سعی میکنم از حالتهایی که فکر میکنم نقطه ضعف فیلم بگیرم . ممنونم از شما . انشاالله تهش یه بحثی بشه بدرد هممون بخوره :)
    harrypotter2020 تشکر می‌کند.
    Nikon D750 & D7200 - Tamron 24-70 f2.8 di vc - NIKKOR 50mm f/1.8G - Sigma 10-20 f4,5.6 - Nikon Sb800,Sb700,Godox TT685N - Lowepro Inverse 200 AW - Lowepro runner 450 aw - Gopro 4Black - Dji Osmo

تشکر کرده
    136

نقل قول نوشته اصلی توسط dppictuer نمایش پست ها
    منم دو سه تا نکته رو که فرمودی قبول دارم مثل قیمت و اون کفی پلاستیکی کیف قبلیم کیس لاجیک بود کف بسیار محکم و خاصی داشت البته قیمت ونگارد ها هم الان خیلی تند وتیز شده . من مدل sedona 51 رو دارم . در مورد ظاهرش کاملا سلیقه ای هستش اتفاقا من مثلا مدلها تمراک قدیمی و همین لوپروی خودمو بیشتر دوست دارم . اما در مجموع فک میکنم بهترین چیز مقایسه توی فیلم باشه . سعی میکنم از حالتهایی که فکر میکنم نقطه ضعف فیلم بگیرم . ممنونم از شما . انشاالله تهش یه بحثی بشه بدرد هممون بخوره :)
    علت افزایش قیمت ها قوانین جدید در واردات کوله و کیف هست طبق صبحتی که من با واردد کننده ونگارد داشتم به این موضوع پی بردم در مورد مقایسه به صورت عکس باشه بهتره فیلم حجیم میشه بله انشالله بحث مفیدی میشه
    Kupo C stand 40

كاربر جديد safira آواتار ها
    تشکر کرده
    27

در مورد انتخاب برند کیف خوب من برند هایی مثل Vanguard و Lowepro رو قبول دارم و از برند هایی مثل Benro هم سالیانی استفاده کردم

خارج از برند سازنده ، قیمت ، تنوع سایز و مدل و امکانات هم مهمه ، من قبلا Skyborne 51 ونگارد داشتم واقعا هیولا بود و کیفیت ساخت و ظاهر خوبی داشت ، اما فوم های داخل خیلی شل بودن و سریع شکل میگرفتن و بد فرم میشدن و دیواره بخش دسترسی سریع خیلی نازک بود اما ساخت و ارگونومیک و کیفیت دسته و بندهای کیف عالی بود ! فروختم فکرم رفت سمت Lewopro protactic 450 که واقعا کیف عالی هست ، اما دیدم سری جدید ونگارد با عنوان Alta Sky معرفی شده ، تو Review های خوندم که ونگارد تمام مشکلات کیف های قبلی رو حل کرده اما تو بازار ما موجود نبود که خوشبختانه از شانس خوبم به صورت نمونه تعدادی وارد بازار شده بود و من تونستم مدل 51D ش رو با قیمتی مناسب تهیه کنم

واقعا protactic 450 در مقابل این سری جدید ونگارد و امکانات و فضاهایی که داره حرفی برای گفتن نداره نه این که بد باشه نه ! ولی امکانات و ساختش کاملا اصلاح شده ، بخش زیر کیف یه فضای معرکه برای لنز و بادی دوم میده ، مشکل دوخت بالای بندها حل شده و کاملا از بالا سر دوخت چند لایه داره ، فوم داخلی خیلی خیلی بهتر شده و جنسش پارچه ای شده ، بخش حمل سه پایه ش عالیه ! من manfrotto mt190xpro بدون مشکل حمل میکنم در کل هر برند مزیت های خاص خودش رو داره و بحث سلیقه هم نباید فراموش کرد
    WardeN تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    136

نقل قول نوشته اصلی توسط Avatco نمایش پست ها
    در مورد انتخاب برند کیف خوب من برند هایی مثل Vanguard و Lowepro رو قبول دارم و از برند هایی مثل Benro هم سالیانی استفاده کردم

خارج از برند سازنده ، قیمت ، تنوع سایز و مدل و امکانات هم مهمه ، من قبلا Skyborne 51 ونگارد داشتم واقعا هیولا بود و کیفیت ساخت و ظاهر خوبی داشت ، اما فوم های داخل خیلی شل بودن و سریع شکل میگرفتن و بد فرم میشدن و دیواره بخش دسترسی سریع خیلی نازک بود اما ساخت و ارگونومیک و کیفیت دسته و بندهای کیف عالی بود ! فروختم فکرم رفت سمت Lewopro protactic 450 که واقعا کیف عالی هست ، اما دیدم سری جدید ونگارد با عنوان Alta Sky معرفی شده ، تو Review های خوندم که ونگارد تمام مشکلات کیف های قبلی رو حل کرده اما تو بازار ما موجود نبود که خوشبختانه از شانس خوبم به صورت نمونه تعدادی وارد بازار شده بود و من تونستم مدل 51D ش رو با قیمتی مناسب تهیه کنم

واقعا protactic 450 در مقابل این سری جدید ونگارد و امکانات و فضاهایی که داره حرفی برای گفتن نداره نه این که بد باشه نه ! ولی امکانات و ساختش کاملا اصلاح شده ، بخش زیر کیف یه فضای معرکه برای لنز و بادی دوم میده ، مشکل دوخت بالای بندها حل شده و کاملا از بالا سر دوخت چند لایه داره ، فوم داخلی خیلی خیلی بهتر شده و جنسش پارچه ای شده ، بخش حمل سه پایه ش عالیه ! من manfrotto mt190xpro بدون مشکل حمل میکنم در کل هر برند مزیت های خاص خودش رو داره و بحث سلیقه هم نباید فراموش کرد

سلام اولا مبارکتون باشه بله درسته این مدل آلتا اسکای واقعا تغییرات خوبی داشته ولی ولی ولی همچنان از عمق زیاد و حجیم بودن و سنگین بودن رنج میبره و از نظر ارگونومیک واقعا حرفی برای گفتن نداره در ضمن شما نباید این مدل رو با پروتاکتیک مقایسه کنید اصلا هیچ ارتباطی بین این دو کوله نیست آلتا اسکای یک کوله حمل فانتوم هست باید با مدل خودش در لوپرو مقایسه بشه ضمن اینکه بازم بنده الان ایراداتی در طراحی آلتا اسکای میبینیم با اینکه من 4 ماه منتظر ورود این کیف به ایران بودم و حتی وارد کننده محترم با من حین ورود به ایران تماس گرفتن ولی بتده قانع نشدم و رفتم از نزدیک کوله رو ببینم وقتی 3 بار به فروشگاه افرنگ مراجعه کردن و سبک سنگین کردن باز به نتیجه نرسیدم از اشکالات این کوله همون بخش زیرین کوله هست در نظر داشته باشید که بعد مدت ها ممکنه به دفرمه شدن کیف کمک کنه مورد بعدی قسمت بالای کوله هست که بازم ونگارد اومده به وسیله همون چسب های تقسیم کننده ها قسمات بالا رو به جای دوختن اون رو حالت انتخابی گذاشته مشکل این بخش اینه اگر چیز سنگین گذاشته بشه بعد مدت ها شل میکنه مثل مدل up rise ii ولی بله از نظر جنس دوخت و مواد به کار رفته داخلی تغییراتی داشته ولی در مورد مواد به کار رفته بیرونی تفاوتی اصلا نداشته و ونگارد همچنان از همان رنگ بندی و مواد اولیه استفاده میکنه به نظر من یه ضعفه چون باید یکم خلاقیت به خرج بده تو رنگ بندی ولی خب در کل کوله خوبیه در مورد جا سه پایه واقعا عالیه بله تست کردم حرف نداشت ولی بازم ببیند کوله های ونگارد از نظر ارگونومی تو سطح خوبی نیستند اگر دنبال ارگونومی هستید همون لوپرو عالی هست مخصوصا اینکه من دیروز برای اولین بار کولمو تست کردم باید بگم از نظر تقسیم وزن در کوله و فشار رو بدن معرکس این کوله ویسلتر لوپرو حتی زمانی که سه پایه 3/5 کیلویی رو گذاشتم روش اصلا احساس نمیکردید که کوله کج میشه یا میکشه واقعا ار نظر طراحی حرف ندارن ولی در کل مدل آلتا اسکای پیشرفت خیلی خوبی داشته ولی مورد بعدی در مورد ونگارد ها وجود فوم های پف دار در قسمت پشت و بند کوله درسته باعث جلوگیری از خستگی میشه ولی از اونور به شدت گرما رو در پشت و کمر زیاد میکنه که باعث میشه تو این هوای گرم تابستون و یا حتی هوای خنگ به شدت پشت آدم عرق کنه برعکس مدل ویستلر ولی اگر کسی کوله ای میخواد که تو هر شرایط آب و هوایی کم نیاره مدل whistler عالی در غیر این صورت آلتای اسکای هم مدل خیلی جذابیه
    safira تشکر می‌کند.
    Kupo C stand 40

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    53

سلام
    فرق بین Vanguard Alta Rise 28 Camera Bag با Vanguard up Rise 28 Camera Bag چیه ؟ هیچ کجا تصویر uprise 28 بصورت پر شده وجود نداره. کسی تجربه استفاده از اینها رو داره؟ قیمت هر دو حدود 320 تا 330 تومنه.
    یا اصلا بنظرتون قید اینا رو بزنم یه کیف ارزونتر vanguard oslo 25 به قیمت 150 بخرم؟
    خوبی اون دو تا اولی اینه که میتونی ازشون همزمان بعنوان کیف دستی هم استفاده کنی .