صفحه 10 از 10 نخستنخست ... 6 7 8 9 10
نمایش نتایج : از شماره 91 تا 93 , از مجموع 93
Like Tree209تشکر

موضوع: دوربین و لنز برای ضبط موزیک ویدیو و فیلم کوتاه

كاربر فعال Babak Borhani آواتار ها
    تشکر کرده
    1253

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed2vfx نمایش پست ها
    من از لرزه گیر 18-55 راضی هستم ولی بخاطر distortion زیاد این لنز، کمتر روی بدنه نصب میکنم!
    شما از چه لنزی استفاده میکنید؟
    سلام
    برای فیلمبرداری عمدتا از 105-24 و 200-70 F2.8 II و 100macro L is و 16-35 و 50 1.4 استفاده میکنم که البته این دوتای آخری لرزه گیر ندارند.
    ALI KALAN، saeed2vfx و Miri تشکر می‌کنند.
    بابک برهانیhttp://sibsabz.persiangig.com

كاربر جديد pavpar آواتار ها
    تشکر کرده
    90

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed2vfx نمایش پست ها
    من از لرزه گیر 18-55 راضی هستم ولی بخاطر distortion زیاد این لنز، کمتر روی بدنه نصب میکنم!
    شما از چه لنزی استفاده میکنید؟
    آقای شهریاری، اگر جسارت نیست. از اول که گفتگوها رو دنبال کردم، میخواستم بدونم برای کارهای خوبتون غیر از ۱۸-۵۵ لنز دیگه ای هم تهیه کردید؟
    ALI KALAN و saeed2vfx تشکر می‌کنند.

كاربر فعال saeed2vfx آواتار ها
    تشکر کرده
    4532

نقل قول نوشته اصلی توسط pavpar نمایش پست ها
    آقای شهریاری، اگر جسارت نیست. از اول که گفتگوها رو دنبال کردم، میخواستم بدونم برای کارهای خوبتون غیر از ۱۸-۵۵ لنز دیگه ای هم تهیه کردید؟
    خیلی عذر میخوام که الآن جوابتون رو میدم. الان هم بطور اتفاقی با این پستتون برخورد کردم!

بنده مدتی هست که قدری سرم به کارهای متفرقه بند شده و از دوربینو تجهیزات فیلم برداری کمی فاصله گرفتم...
    تابحال تجربه کار کردن با لنز 24-105 کنون بر روی بدنه 5D Mark2 را داشته ام که از شارپنسش راضی نبودم. و دیگر لنز 50mm f1.8 را هم که اخیراً خریداری کردم، به نظرم در دیاف بین 2.8 تا 4 شارپنس خوبی دارد. حتی در دیاف 2 هم تصاویر نسبتاً شفافی گرفتم و در کل ازش راضیم!
    در فکر خرید دو لنز از برند سیگما هستم (یکی از این دو) که هیچکدام را در ایران پیدا نکردم!

پی نوشت: گویا شما دوربین Sony A55 را خریداری کردید، میتونید در مورد این دوربین ، کارائیش و همینطور رضایت یا عدم رضایت خودتون از این دوربین، توضیحی بدید؟
    یادم هست زمانی که خودم در مورد دوربین های مختلف تحقیق میکردم، به خاطر فوکوس ممتدش نظرم را جلب کرده بود. ولی کمیاب بودن لنز و دیگر تجهیزات جانبیش باعث شد از خیرش بگذرم! :)
    ALI KALAN، Miri و pavpar تشکر می‌کنند.

صفحه 10 از 10 نخستنخست ... 6 7 8 9 10