نمایش نتایج : از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2
Like Tree7تشکر
  • 3 Post By platoali
  • 4 Post By Mashhadi Vahid

موضوع: فرق E-PL2 و E-P2

كاربر همراه platoali آواتار ها
    تشکر کرده
    175

پیش فرض فرق E-PL2 و E-P2

انقدر گفتند که رشته جدید باز نکنید که آدم می ترسه سوال پپرسه. راستش یک مقدار تو فوروم چرخیدم موضوع مشابه پیدا نکردم. خواهش می کنم اگر تکراری هست. سرم داد نکشید. یک لینک بدین به اونجا یا ناظران محترم جابجا کنند به رشته ی مورد نظر.

فرق این دو تا با هم چیست؟ چرا P2 حدود ۳۰۰ دولار تو سایت الیمپیوس از PL2 گرانتر است. تنها فرقی که من توانستم پیدا کنم این بود که P2 یک فلاش سر خود اضافی دارد. PL2 ندارد.

یک سوال دیگر کیفیت سنسور این دوتا با هم فرق می کند؟ نسبت به پاناسونیک GF1 و 2 چی؟ کدام در نور پایین بهتر عمل می کنند؟

برای چی آدم باید ۳۰۰ دولار اضافی برای P2 بدهد؟

پی نوشت: می بخشید مثل این رشته را در انجمن اشتباه باز کردم. چند تب باز بود. اشتباهی در این تب رشته ی جدید باز شد. لطفا اگر لازم بود رشته را جابجا کنید.
    Golden، M.R.Mir و amin_bmu تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

نقل قول نوشته اصلی توسط platoali نمایش پست ها

فرق این دو تا با هم چیست؟ چرا P2 حدود ۳۰۰ دولار تو سایت الیمپیوس از PL2 گرانتر است. تنها فرقی که من توانستم پیدا کنم این بود که P2 یک فلاش سر خود اضافی دارد. PL2 ندارد.

یک سوال دیگر کیفیت سنسور این دوتا با هم فرق می کند؟ نسبت به پاناسونیک GF1 و 2 چی؟ کدام در نور پایین بهتر عمل می کنند؟
    سلام

مهمترین فرقشان در استیل کلاسیک P2 و بدنه تمام فلزی آن است (در PL2 فقط قاب جلو فلزی است)

http://www.dpreview.com/reviews/olympusepl2/
    E-PL2 vs E-P2: Key differences

Although the E-PL2 is a less expensive camera than the E-P2 that sits above it, it gives very little ground to its big brother in terms of specification, and is better specified than the E-PL1. The biggest differences between the E-PL2 and E-P2 are in fact cosmetic and ergonomic: the E-PL2's more compact-camera-like interface, the simplified construction and of course the slightly more compact, more 'styled' body shell.

* One control dial (vs. 2 on the E-P2)
    * Built-in flash (external flashes only on E-P2)
    * Compatible with PENpal PP-1 bluetooth accessory (the E-P2 is incompatible).
    * Direct record movie button vs. movies as position on E-P2 mode dial
    * Mono mic with option to add stereo using adapter vs. built-in stereo mics
    * No orientation sensor on E-PL2

در مقایسه با GF2 پاناسونیک هم, گویا نویز و کیفیت تصویر E-PL2 در ایزوهای بالا بهتر از GF2 است , در رویوی E-PL2 میتوانید نویز و جزییات عکس آن را با GF2 و ... مقایسه کنید :

http://www.dpreview.com/reviews/olympusepl2/page15.asp
    platoali، Rouzbeh Ehsani، lamagra و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri