صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 5 6 7 8 9
نمایش نتایج : از شماره 81 تا 87 , از مجموع 87
Like Tree158تشکر

موضوع: انتخاب بین Canon 60D و Canon 600D

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid.jmsd نمایش پست ها
    از لحاظ کیفیتی بتظرم تفاوتی نداره
    با این هزینه به شما پیشنهاد میکنم کارکرده بگیری
    لنز 18-200 با 600D رو بادو میلیون میتونی کارکرده تهیه کنی +کیف و سه پایه
    600D تقریبا قیمتش حدود 1700 هستش . با تجهیزات میشه حدود 2 تومن. از لحاظ سلیقه ای بنظرم کیفیتو بیارم پایینتر بهتر از کارکرده هستش.البته هزینه حدود 2 تومن هستش. پیشنهاد کلی شمما پی از بین این دوربین ها؟

كاربر همراه hamid.jmsd آواتار ها
    تشکر کرده
    399

نقل قول نوشته اصلی توسط haleh67 نمایش پست ها
    600D تقریبا قیمتش حدود 1700 هستش . با تجهیزات میشه حدود 2 تومن. از لحاظ سلیقه ای بنظرم کیفیتو بیارم پایینتر بهتر از کارکرده هستش.البته هزینه حدود 2 تومن هستش. پیشنهاد کلی شمما پی از بین این دوربین ها؟
    700D قیمتش 1700هست
    600D کارکرده رو اگه صبر کنی یه تومنم میتونی بخری
    لنز 18-135 اس تی ام که جناب چگینی گفت عالیه ولی با بودجه شما جور در نمیاد فکر کنم
    من خودم تجهیزات عکاسی کارکرده زیاد خرید و فروش کردم مشکلی هم نداشتم بهتره که وسواس رو بذارید کنار
    لنز کارکرده سالم هیچ فرقی با نو نداره
    بادی رو هم میتونید با خود فروشنده ببرید نمایندگی چک کنن براتون یه مبلغ خیلی کمی میگیرن ازتون حدود بیست تومن فکر کنم
    haleh67 تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid.jmsd نمایش پست ها
    700D قیمتش 1700هست
    600D کارکرده رو اگه صبر کنی یه تومنم میتونی بخری
    لنز 18-135 اس تی ام که جناب چگینی گفت عالیه ولی با بودجه شما جور در نمیاد فکر کنم
    من خودم تجهیزات عکاسی کارکرده زیاد خرید و فروش کردم مشکلی هم نداشتم بهتره که وسواس رو بذارید کنار
    لنز کارکرده سالم هیچ فرقی با نو نداره
    بادی رو هم میتونید با خود فروشنده ببرید نمایندگی چک کنن براتون یه مبلغ خیلی کمی میگیرن ازتون حدود بیست تومن فکر کنم
    ممنونم ار راهنماییتون .بین این چنتا بادی کدومو پیشنهاد میکنید؟(600دی،650 و 700، چون 60 دی به احتمال زیاد با مبلغم جور در نمیاد)

كاربر همراه hamid.jmsd آواتار ها
    تشکر کرده
    399

ممنونم ار راهنماییتون .بین این چنتا بادی کدومو پیشنهاد میکنید؟(600دی،650 و 700، چون 60 دی به احتمال زیاد با مبلغم جور در نمیاد)
    650 و 700 رو استفاده کردم برای من که جز اس تی ام بودن لنزش فرقی نداشت همون 600 رو بخرید که صرفه جویی بشه تو هزینه هاتون اگر که کارکرده خریدید حتما طوری باشه که بتونید چک کنید منظورم اینه که تو شهر خودتون باشه
    واینکه چند روز مهلت تست بگیرید
    من 600D رو پیشنهاد میکنم برای کار شما
    (اگر واقعا به عکاسی علاقه دارید بعدها به فکر تعویض دوربین میفتید و این رو میفروشید پس طوری خرید کنید که زیادی ضرر نکنید)
    haleh67 تشکر می‌کند.

كاربر فعال Ali M.Rezaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1254

پيشنهاد من اينه:

اگه فيلمبرداري براتون اهميت بالايي داره 700D+18-135 STM
    صرفا براي عكاسي 60D+18-135 STM

من بشخصه علاقه اي به خريد جنس كاركرده ندارم، حتي اگه هزار و يك دليل موجه هم آورده بشه. به نظر من خريد جنس كاركرده به روحيات فرد و حسي كه به خريدش داره هم بستگي داره.
    فراموش نكنيد لنزهاي STM علاوه بر كاربرد در فيلمبرداري به لحاظ اپتيكي هم بهبودهايي داشته اند.

اگه 700D و 650D هم جزء گزينه هاتونه، بهتر بود در تاپيك "راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR" مطرح مي كردين.
    haleh67 تشکر می‌کند.

كاربر فعال MahBaz آواتار ها
    تشکر کرده
    2159

با سلام خدمت دوستان
    قصد خرید دوربین داشتم در پیج هم کلی گشت زدم بین 60d،600d،650d،700d موندم(ببخشید اگه سوالم زیادی مبتدیه)
    در عکاسی مبتدی هستم ولی علاقه خیلی زیادی به یادگیری و استفاده از این هنر رو دارم. رشته من معماری هستش و دوربین متناسب با آن میخوام.همچنین واسه من قدرت زوم بالا و عکاسی در شب مهم هستش و (landscape) و هزینه واسم مهمه و حدود 2ملیون(بدنه+لنز+تجهیزات)کمت یا بیشتر..
    خوشحال میشم اگه راهنمایی بفرمایید
    به دلیل عملکرد نویزی و داینامک رنج نیم نگاهی هم به دوربین D5200+18-105 داشته باشید که قیمت مناسبی دارد ولی چنانچه به کنون علاقه مندید من 650D+18-135STM رو پیشنهاد میدم چون فناوری هایبرید رو پشتیبانی میکنه و افت قیمت هم داشته.
    Ali M.Rezaei و haleh67 تشکر می‌کنند.
    مهدی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali M.Rezaei نمایش پست ها
    پيشنهاد من اينه:

اگه فيلمبرداري براتون اهميت بالايي داره 700D+18-135 STM
    صرفا براي عكاسي 60D+18-135 STM

من بشخصه علاقه اي به خريد جنس كاركرده ندارم، حتي اگه هزار و يك دليل موجه هم آورده بشه. به نظر من خريد جنس كاركرده به روحيات فرد و حسي كه به خريدش داره هم بستگي داره.
    فراموش نكنيد لنزهاي STM علاوه بر كاربرد در فيلمبرداري به لحاظ اپتيكي هم بهبودهايي داشته اند.

اگه 700D و 650D هم جزء گزينه هاتونه، بهتر بود در تاپيك "راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR" مطرح مي كردين.
    منونم از راهنمایی تون. والا فیلم برداری واسم زیاد مهم نیس. در مورد 60 دی هم خودم از اول نظر رو اون بود ولی قیمت بادی تا جایی که میدونم 2100 که با بودجه من اصلاااا متناسب نیست.فک میکنم با بودجه من گزینه هام:600دی 650 و 700دی هستش....
    پیشنهاد خوبیه یکبار هم سوالمو در اون تاپیک مطرح میکنم.

صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 5 6 7 8 9