صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13
Like Tree29تشکر

موضوع: اديت فايل هاي ويدئويي Canon 5D MKII

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

Unhappy اديت فايل هاي ويدئويي Canon 5D MKII

با سلام ، متاسفانه دوربين 5D حالت تصوير برداري در 720p رو نداره و رزولوشن پايين تر هم به درد كاره من نمي خوره ، من با نرم افزار اديوس 5 و 6 كار مي كنم و در آنها اديت فيلم خيلي كند است ، بنا به دلايل سخت افزاري نيز رو سيستمم نرم افزار پريماير رو نمي تونم نصب كنم حالا شما به من كمك كنيد كه با چه نرم افزار ديگري مي تونم راحت تر فايل هاي فول اچ دي با پسوند mov را اديت كنم .
    البته راه حل اينكه اول يه رندر ازشون بگيرم و بعد اديت كنم رو امتحان كردم اما به شدت افت كيفيت داره
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

ظاهراً اين فايل‌ها به علت انكودينگ پيچيده‌اي كه دارند براي اديت سنگين هستند. در سايت لومينس لنسكيپ (در اين مقاله) راهي را پيش‌نهاد كرده كه شما ويديوهايتان را به فايل‌هاي بزرگتري كه فرمت ساده‌تري دارند تبديل كنيد(البته اين پروسه ظاهراً بسيار زمان‌بر است):

Some programs can import AVCHD files and convert them as needed, such as iMovie 08, Final Cut Pro and Final Cut Pro Express for Macs. But rendering times can be long. Fortunatly, there is a better way.

This involves transcoding your AVCHD files to a format that is easier to edit. The simplest approach is to do this on a batch basis using a program such as Voltaic, available for both Macs and Windows machines. Copy your camera's file to a hard drive, load them into Voltaic, and then take a break (sometimes a very long one). Once transcoded your files will be in a format that any popular editing program can easily handle. But – be warned. Depending on your computer's power, this can be a long and tedious process. This is one of the dirty little secrets of AVCHD. The time that you gain by working with memory cards rather than tape (and its need to be transferred in real time) is lost with AVCHD because of the need to transcode files to an editable format.
    yasin-m، nalibre، mreza1001 و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

Unhappy در خواست : معرفي كانورتور قوي براي تبديل فايل هاي تصوري1080p 5DII به 720p

قبلا در خواست كردم اما مدير محترم به درستي راهنمايي نكردند ، لطفا نرم افزاري كه تحت ويندوز و نه مك باشد را معرفي كنيد كه هنگام كنورت حداقل افت را بر تصوير بگذارد
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر فعال aliii آواتار ها
    تشکر کرده
    253

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjadfx نمایش پست ها
    قبلا در خواست كردم اما مدير محترم به درستي راهنمايي نكردند ، لطفا نرم افزاري كه تحت ويندوز و نه مك باشد را معرفي كنيد كه هنگام كنورت حداقل افت را بر تصوير بگذارد
    totalvideo converter3.6hd یکی از بهترین و سریعترین بدون افت کیفیت هست که امکاناته کاملی برای تنظیم اندازه فرمت ریت صدا تصویر... داره با یه سیستم core2due2gh 4gigram فایلهای 1080p به 720p تقریبا 3 برابر زمان پخش فایل طول میکشه
    Babak Borhani، sajjadfx و NetNegar تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjadfx نمایش پست ها
    اگر دقت فرموده بودید هم برای مک و هم برای ویندوز قابل داونلود است.

پی‌نوشت: در این روش ویدیوها به فایل‌های بسیار بزرگتری ترانسکود می‌شوند و ظاهراً افت کیفیتی درکار نیست.
    sajjadfx و NetNegar تشکر می‌کنند.
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    5

گویا شما می‌خواین فایل‌های اصلی ویدیویی که با 5D گرفتین رو بدون هیچ دستکاری‌ای ادیت کنین. مشکلی که پیش می‌آد و سرعت رو پایین می‌آره به این دلیله که codec ویدیو h.264 است که تقریبا همه برنامه‌های ادیت باهاش مشکل دارن. در حقیقت codec h.264 نیست، *wrapper است و همین باعث کندی کار می‌شه.
    شما باید برنامه MPEG Streamclip رو دانلود کنین و قبل از ادیت فایل‌ها رو به AVI یا Mpeg-4 یا... تبدیل کنین که البته حجمشون رو خیلی بالا می‌بره ولی مشکل کندی کار حل می‌شه و در ضمن حالا با ویدیوی اصلی‌تون کار می‌کنین. کاربرهای مک از خود Quicktime استفاده می‌کنن و این بهترین، کم‌حجم‌ترین و استانداردترین جایگزین براشه.
    توجه کنین کاری که گفتم یه پروسه استاندارد برای کار با ویدیوهای h.264 است و باید انجامش بدین.

* به قول فیلم‌برداری در فرومی اگه ویدیوتون رو شکلات فرض کنین h.264 مثل پوستش می‌مونه، قبل از خوردن باید بازش کنین، نه؟
    Babak Borhani، rodentia، hosein0251 و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام
    من نمیدونم کجا باید این مشکل رو بگم
    در مورد افتر افکت هست
    سوال من اینه...
    به این سایت یه س بزن..من این ر دانلود کردم
    و وسط کار اروز میده که انگار مموری نمیکشه من 3 گیگ کمموری دارم ...و کارت گرافیم جی فورس 9500
    ببین یت پروژه رو
    این سایت که این پروزه رو دتنلود کردم
    http://gfxcool.com/after-effect/2058...ds-156654.html
    مشکل سر رندر کردن و اکپورت کگرفتنه چون تو هر 2 حالت ئسطش گیر میکنه و از (کش)مموری....صحبت میکنه
    بماند که موقع باز کردن پروژه ایراد از تکست میگیره
    ممنون میشم کمک کنید
    که سیستمم رو تو افتر افکت نرم افزاری قوی کنم..
    تو محیط افتر..منظورم اینه که تنظیمی نداره که بشه از حداقل اککانات استفاده کنم..
    ممنونم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام
    من الانبیش از یک هفته هست که سئالی مزرح کردم هیچکی جواب نداد...ممنون میشم کمکم کنید

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

چون سوال شما اصولا ربطی به این تاپیک و کلا عکاسی ندارد و بیشتر مربوط به ویرایش و ادیت فایل های ویدیویی است.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    چون سوال شما اصولا ربطی به این تاپیک و کلا عکاسی ندارد و بیشتر مربوط به ویرایش و ادیت فایل های ویدیویی است.
    خب استاد شما بفرمایید من کجا مطرح کنم؟؟؟؟
    مگه نه اینکه سایت تخصصی هست؟؟؟فیلمبرداری و ادیت جز اینبحث نمیشه؟؟؟
    زود تر میگفتید...وقت شما رو هم نمیگرفتم استاد
    Kaveh Ghobadi و M. Beyrami تشکر می‌کنند.

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین