صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13
Like Tree20تشکر

موضوع: Fujifilm FinePix F550EXR

كاربر همراه ramink2 آواتار ها
    تشکر کرده
    723

پیش فرض Fujifilm FinePix F550EXR

با سلام:
    دیدم تا به امروز خبری از این دوربین داخل سایت نشد و حیفم اومد که در موردش چیزی بیان نشه:

دوربین ساده پیشرفته - وزن با باتری و کارت حافظه 215 گرم و بدون باتری و کارت حافظه 195 گرم
    مشخصات حسگر و تصویر: حسگر CMOS با کیفیت 16 مگاپیکسل - اندازه 1/2 اینچ
    فیلم: ابعاد Full HD - سرعت 30 فریم بر ثانیه
    لنز: 24-360 میلیمتر - بزرگنمایی اپتیکال 15 برابر - لرزشگیر تصویر - زوم اپتیکال در حین فیلمبرداری
    عکسبرداری: سرعت شاتر از 1/2000 ثانیه تا 8 ثانیه - ایزو اتوماتیک و 100 و 200 و 400 و 800 و 1600 و 3200 و 6400 فقط در مود M و 12800 فقط در مود S - فلاش داخلی با برد 3.2 متر - تکنولوژی تشخیص چهره
    صفحه نمایش: 3 اینچ با رزولوشن 460,000 پیکسل - Live View
    سایر مشخصات: ذخیره بر روی کارت حافظه (SD / SDHC / SDXC (UHS-I - موقعیت یاب GPS - باتری یون لیتیوم استاندارد - شارژر باتری

این هم برسی توسط dpreview

http://www.dpreview.com/news/1101/11...550f500exr.asp
    raya، milad_iut، AliAk و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

D7100 - Sigma 10-20 F/3.5 - 18-55 Afp - 70-200 F/4 VR - 50 F/1.8G

كاربر جديد
    تشکر کرده
    17

نمونه عکس و فیلمش رو که دیدم دوربین ضعیفی بنظر میرسه
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر همراه radioheadz آواتار ها
    تشکر کرده
    719

نقل قول نوشته اصلی توسط raya نمایش پست ها
    بهتر است برای مدعای خود لینک تصاویر رو قرار بدید
    ramink2 و NetNegar تشکر می‌کنند.
    خراب رفاقت آنم که جان دهد در بهر دوست ... خط و خال لغو بر در نهاده و بی آرزوست

كاربر همراه ramink2 آواتار ها
    تشکر کرده
    723

نقل قول نوشته اصلی توسط raya نمایش پست ها
    با سلام:
    دوست گرامی اگر شما کمی به مشخصات دوربین توجه داشته باشید فکر نمیکنم باز هم به این نتیجه برسید. و نکته دیگری که قابل ذکر هست وجود تکنولوژی exr در این مدل که این تکنولوژی سابقه مثبتی در زمینه عکاسی در دوربین های فوجی داشته و از خود بر جای گذاشته است.
    اینکه شما کجا و چطور نمونه عکس و فیلم این دوربین را دیده اید و بر حسب چه تجربه ای در مورد کیفیت آنها تصمیم گرفته اید خود بحثی را طلب میکند. این موضوع را تمام دوستان و اساتید می دانند و بارها متذکر شده اند که تست از دوربین و سنسور و .... هر آنچه که لازمه برسی کیفیت دوربین می باشد لازمه تجهیزات خاصی می باشد و به هر سایت یا منبعی نمیتوان اطمینان داشت.
    پس خواهشا اگر هم دلیلی برای گفته خود دارید لطفا در مورد آن توضیحی کامل بفرمایید تا هم استفاده لازم را از آن داشته باشیم و هم اینکه دوستانی که قصد خرید دارند از آن بهره ببرند.
    موفق باشید...
    NetNegar، ahmadmobin و korosh1 تشکر می‌کنند.

D7100 - Sigma 10-20 F/3.5 - 18-55 Afp - 70-200 F/4 VR - 50 F/1.8G

كاربر فعال ehsan+ آواتار ها
    تشکر کرده
    1367

با سلام
    در محدوده قیمتش دوربین خوبی هست.من hs20دارم و با مود exr کار کردم هر چند امکانات این دوربین از hs 20 کمتره (به جز gps) اما فکر میکنم کیفیت عکسهاش خیلی از hs 20 کمتر نباشه.
    فوجی چند دوربین خوب در رده کامپکت و slr-like معرفی کرده.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام
    بدون در نظر گرفتن سنسور 16 مگاپيكسلي fuji f550 بين اين مدل و مدل Canon SX230 شما كدام را تاييد مي كنيد ؟

تشکر کرده
    1367

نقل قول نوشته اصلی توسط m3y3am نمایش پست ها
    سلام
    بدون در نظر گرفتن سنسور 16 مگاپيكسلي fuji f550 بين اين مدل و مدل Canon SX230 شما كدام را تاييد مي كنيد ؟
    با سلام
    لطفا سئوال خود را فقط یکبار و در تایپیک مربوطه بپرسید.برای این مطلب می توانید به تایپیک زیر مراجعه کنید.
    Canon SX230 & Fujifilm F550EXR
    persian.boy و Miri تشکر می‌کنند.
    در مملکتی که امضا حتما باید خط خطی باشه و یا اشکال هندسی داشته باشه و نمیشه اسم و فامیلت رو با دست خط خودت به عنوان امضا بنویسی ،نمی دونم چه امضایی بذارم پس انگشت میزنم

كاربر بسیار فعال شاهین اکبری آواتار ها
    تشکر کرده
    4538

تستی که dpreview از این دوربین گذاشته در سمت راست خیلی فاجعه است در حدی که باورش سخت است.

دوستان نظرشون چیه؟ کسی این مدل رو تهیه کرده؟ من خودم خیلی تعریفش میکردم اما باید این موضوع روشن شود ببینیم ایراد از دوربین است یا مورد دیگر.
    Miri تشکر می‌کند.
    FD master

تشکر کرده
    1367

نقل قول نوشته اصلی توسط شاهین اکبری نمایش پست ها
    تستی که dpreview از این دوربین گذاشته در سمت راست خیلی فاجعه است در حدی که باورش سخت است.

دوستان نظرشون چیه؟ کسی این مدل رو تهیه کرده؟ من خودم خیلی تعریفش میکردم اما باید این موضوع روشن شود ببینیم ایراد از دوربین است یا مورد دیگر.
    یه بار دیگه مقایسه رو انجام دادم و چند نکته جدید پیدا کردم
    1)برای 550 فرمت raw رو قرار نداده
    2)برای f80exr تمام حالات مود(exr(sn-dr-hr رو گذاشته اما برای f550 هیچکدام در صورتی که این مود نقطه قوت این دوربین هست
    3)تا اونجا که من میدونم hs10 ایزو 80 نداره اما تو سایت فقط 80 هست و بعد میشه 400
    4)از همه جالبتر d7000 رو انتخاب کردم کادر بالاگوشه راست در کمال تعجب کیفیت d7000 از sx230 و f80exr پایین تر بود

لینک مقایسه

عکس 550 رو که دانلود کردم قسمت سمت راست کاملا تار بود من که تا حالا تو سمپلهای این دوربین همچین عکسی ندیده بودم
    دوستانی که این دوربین رو دارن لطفا یه عکس در سایز اصلی در ایزو 100 آپلود کنند(من که باورم نمیشه)
    ویرایش توسط ehsan+ : Sunday 7 August 2011 در ساعت 01:15
    در مملکتی که امضا حتما باید خط خطی باشه و یا اشکال هندسی داشته باشه و نمیشه اسم و فامیلت رو با دست خط خودت به عنوان امضا بنویسی ،نمی دونم چه امضایی بذارم پس انگشت میزنم

كاربر بسیار فعال شاهین اکبری آواتار ها
    تشکر کرده
    4538

بحث رو به SLR ها تعمیم ندیدکه در اونجا اینگونه مسائل به کیفیت لنزهای استفاده شده بر میگرده.

عکس 550 رو که دانلود کردم قسمت سمت راست کاملا تار بود من که تا حالا تو سمپلهای این دوربین همچین عکسی ندیده بودم
    دوستانی که این دوربین رو دارن لطفا یه عکس در سایز اصلی در ایزو 100 آپلود کنند(من که باورم نمیشه)
    دقیقا من هم همین کار رو کردم واسه دیدن EXIF که دیدم نصفه ی سمت راست عکس مات بود. کلا تابحال چنین عکسی ندیده بودم و تا زمانیکه دوستانی که دوربین رو خریدند این موضوع رو تائید نکنند من هم باورم نمیشه.

این هم لینک عکس: این عکس در ایزو 100 بود و در بقیه ایزو ها هم این مشکل وجود داشت.
    ویرایش توسط شاهین اکبری : Sunday 7 August 2011 در ساعت 01:48
    ehsan+ و Miri تشکر می‌کنند.
    FD master

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین