نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: شما هم در مورد این جدول نظر بدید

رأی دهندگان
30. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید
  • FujiFilm FinePix HS10

0 0%
  • Olympus SP-800 UZ

0 0%
  • Canon SX220 HS

2 6.67%
  • Nikon Coolpix P100

0 0%
  • FujiFilm FinePix HS20 EXR

10 33.33%
  • Nikon Coolpix P7000

0 0%
  • Nikon Coolpix P500

1 3.33%
  • Canon PowerShot SX30 IS

0 0%
  • Panasonic Lumix DMC-LX5

3 10.00%
  • Canon PowerShot G12

18 60.00%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 2 از 3 نخستنخست 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 29
Like Tree31تشکر

موضوع: انتخاب بین چند دوربین

كاربر همراه radioheadz آواتار ها
    تشکر کرده
    719

با توجه به اینکه گفتید برای خواهرتون می خواهید یک مسئله پیش میاد اون هم حمل و نقل و ابعاد دوربین هست اگر با این مورد مشکل ندارید می تونید hs20 رو تهیه کنید که نسبت به قیمتش امکانات خوبی به شما میده و ابعاد Slr ها هست و در ضمن می توانید از لنز اون هم در حالت منوال استفاده کنید.

اگر حمل و نقل مهمه پس بهتره سراغ g12 برید s95 هم خوبه(البته از مود فیلمش تعریف خوبی نشنیدم)
    سه مورد الترازوم کامپکت هست
    tz20 پاناسونیک
    wb600 سامسونگ
    f550exr فوجی که خواسته دوستداران به زوم در دوربین های کامپکت برآورده می کنه

در ضمن فکر نمی کنم نبود فرمت raw برای کاربران(مبتدی) این گونه دوربین ها حیاتی باشه.
    lamagra و persian.boy تشکر می‌کنند.
    خراب رفاقت آنم که جان دهد در بهر دوست ... خط و خال لغو بر در نهاده و بی آرزوست

كاربر فعال Moty آواتار ها
    تشکر کرده
    3738

نقل قول نوشته اصلی توسط Walkman نمایش پست ها
    با سلام

همونوطور که عقیل جان اشاره کردن دوربین G12 دوربین بسیار ارزشمندی ست، ضمن اینکه مود خام را نیز پشتیبانی میکند

دوست عزیز ایشون میخوان عکاسی رو یاد بگیرن، نه اینکه از مود اتوماتش استفاده کنن، اگه اینطور باشه بهتره برن یه دوربین 200 تومنی بگیرن خوده دوربین همه چیو براشون تنظیم کنه:biggrin:(در هزینه هم کلی صرفه جویی میشه)، تازه اونم(دوربین 200 تومنی)مود اوتوماتش برای یه مبتدی عالیه

بهر حال درآخر ایشون تصمیم میگیرند

موفق باشید.........
    سلام بر اقای walkman عزیز شما یه خورده از حرفهای منو سانسور کردید با عرض پوزش اولا ایشون میخوان دوربین و واسه خواهرشون بخرن که ظاهرا یه مبتدی هستند ثانیا من گفتم تنظیمات دستیش امکانات یه دوربین حرفه ای رو در اختیار کاربر قرار میده که واسه ایشون که میخوان یاد بگیرن عالیه و همچنین تنظیمات اوتوماتش واسه یه مبتدی خیلی راحت قابل استفادس و امکانات خیلی زیادی و قابل استفاده ای رو در اختیار کاربر میذاره و از نظر خوش ساخت بودن طراحی بدنه و خوش ساخت بودن خیلی فوق و العاده است تازه مگه g12 با 100 گرونتر میخواد چه چیز خارق العاده ای رو در اختار کاربر بذاره که hs20 نمیذاره ؟ لطفا پیام هارو درست مطالعه کنید ممنون
    persian.boy تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

دم همه اونایی که جواب دادن و ندادن گرم
    اما
    جان هر کی دوست دارید انقد من رو با G12 وسوسه نکنید و عذاب ندید
    تا معلوم شد که دوربین بهتربن هدیه اس گفتم G12 اما من قرار بود 300 تومن خرج کنم الانم خودمو تا 500 راضی کردم

این نکته هم قابل توجهه که اون 3 تا دوربین پاناسونیک و همچنین G12 هنوز قیمتشون دراپ نخورده و منطقی نشده و به نظر میاد HS20 با توجه به بقیه گزینه ها (یعنی با توجه به قیمت G12 ) گزینه ی مناسب تری باشه

اما
    اگر کسی بتونه اندازه 120000 (یکصد و بیست هزار تومان) دلیل متقن و مستدل و منطقی بیاره که G12 حتما میتونه این اختلاف قیمت رو پاسخگو باشه من که نه اما کنون مخلصش هم هست;) در ضمن تونسته من رو هم راضی کنه بیشتر از خود گذشتگی کنم :cool: و بقیه پول رو هم جور کنم

آقا یه سئوال با این ویژگی هایی که سری G داره عقلانی هست الان به G11 فکر کنم ؟

كاربر بسیار فعال Walkman آواتار ها
    تشکر کرده
    6460

نقل قول نوشته اصلی توسط Moty نمایش پست ها
    سلام بر اقای walkman عزیز شما یه خورده از حرفهای منو سانسور کردید با عرض پوزش اولا ایشون میخوان دوربین و واسه خواهرشون بخرن که ظاهرا یه مبتدی هستند ثانیا من گفتم تنظیمات دستیش امکانات یه دوربین حرفه ای رو در اختیار کاربر قرار میده که واسه ایشون که میخوان یاد بگیرن عالیه و همچنین تنظیمات اوتوماتش واسه یه مبتدی خیلی راحت قابل استفادس و امکانات خیلی زیادی و قابل استفاده ای رو در اختیار کاربر میذاره و از نظر خوش ساخت بودن طراحی بدنه و خوش ساخت بودن خیلی فوق و العاده است تازه مگه g12 با 100 گرونتر میخواد چه چیز خارق العاده ای رو در اختار کاربر بذاره که hs20 نمیذاره ؟ لطفا پیام هارو درست مطالعه کنید ممنون
    دوست عزیز توصیه میکنم یه نگاه دیگه به نوشته های خودتون بندازید فکر میکنم شما مشکلتون بیشتر از بنده س

اولا یه جمله گفتید " تنظیمات اتوماتش برای یه مبتدی عالیه" حالا نمیدونم دیگه بقیه جملاتتون کجا بوده

ثانیا بنده مقصرم، شما درست میگین!!!

موفق باشید.......
    radioheadz و lamagra تشکر می‌کنند.
    رضا اقبالی www.instagram.com/reza.eqbali

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

نقل قول نوشته اصلی توسط sadraking نمایش پست ها
    دم همه اونایی که جواب دادن و ندادن گرم
    اما
    جان هر کی دوست دارید انقد من رو با G12 وسوسه نکنید و عذاب ندید
    تا معلوم شد که دوربین بهتربن هدیه اس گفتم G12 اما من قرار بود 300 تومن خرج کنم الانم خودمو تا 500 راضی کردم

این نکته هم قابل توجهه که اون 3 تا دوربین پاناسونیک و همچنین G12 هنوز قیمتشون دراپ نخورده و منطقی نشده و به نظر میاد HS20 با توجه به بقیه گزینه ها (یعنی با توجه به قیمت G12 ) گزینه ی مناسب تری باشه

اما
    اگر کسی بتونه اندازه 120000 (یکصد و بیست هزار تومان) دلیل متقن و مستدل و منطقی بیاره که G12 حتما میتونه این اختلاف قیمت رو پاسخگو باشه من که نه اما کنون مخلصش هم هست;) در ضمن تونسته من رو هم راضی کنه بیشتر از خود گذشتگی کنم :cool: و بقیه پول رو هم جور کنم

آقا یه سئوال با این ویژگی هایی که سری G داره عقلانی هست الان به G11 فکر کنم ؟
    ضرر نداره اگر بازار رو برای یافتن جی11 بگردید.اگر جی12 نشه گزینه بعدی به نظر من جی 11 هست...بعد از اون هم اس95 و ال ایکس5 میتونن گزینه های بعدی باشن.البته تله هردو کمی کوتاه هست به نظر من...
    جی11 همون کیفیت جی12 رو در اختیارتون قرار میده منتها بدون فیلمبرداری اچ دی.دیگه اینکه یک امکان خوبی که در جی12 هست کاهش فاصله گامهای ایزو هست160.125.100 و...که در جای خودش واقعا کارآمد هست.یکسری آپشنهای دیگه هم در جی 12 هست مثل حالت عکسبرداری فیش آی و...که به نظر نمیاد خیلی مهم باشه(دست کم برای من که نیست)

پ.ن:حالا که برای خواهرتون قصد خرید دارید عیبی نداره یکمی هم فشار بیارید به خودتون(البته اگر مقدوره) و سنگ تموم بگذارید.کی عزیزتر از خواهر آدم؟...
    radioheadz و Walkman تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

دوست عزیز یعنی واقعاً با توجه به تمام امکانات اضافه HS20 و تکنولوژی های به روزتری که درش استفاده شده شما معتقدی G11 (ویا حتی S95 و LX5 ) گزینه بهتری از HS20 میتونه باشه ؟ بقیه دوستان هم همین نظر رو دارند ؟

كاربر همراه hamid_rabbi آواتار ها
    تشکر کرده
    359

دوست عزیز یعنی واقعاً با توجه به تمام امکانات اضافه HS20 و تکنولوژی های به روزتری که درش استفاده شده شما معتقدی G11 (ویا حتی S95 و LX5 ) گزینه بهتری از HS20 میتونه باشه ؟ بقیه دوستان هم همین نظر رو دارند ؟
    من خودم به HS20 راي دادم به دليل قيمت مناسبتر در قبال امكانات خوب و كارآمد و همچنين بدنه خوش دست اون. از نظر كيفيت هم طبق ريويوها و سمپل ها دوربين قابل احترامي ارزيابي كردم

G12 دوربيني هست كه جواب خودش رو پس داده و كيفيت عالي اون زبانزده ولي از نظر ظاهري به بنده حس خوبي نميده. و اين رو هم در نظر بگيريد كه مبلغي كه بابت اون پرداخت ميكنيد واقعي نيست يعني گروني بيش از حد و سدجويانه كه من يكي باهاش مشكل دارم

يه تفاوت بين اين دو مدل اينه كه سنسور G12 از نوع CCD و سنسور HS20 از نوع CMOS اه

در مورد LX5 طبق نظر شخصي خودم نظر مثبتي ندارم، بهتره به گزينه‌هاي ديگه فكر كني و انتخابت رو از بين G12 و Hs20 انجام بدي.
    persian.boy تشکر می‌کند.

درد من تنهايي نيست بلكه مرگ ملتي است كه گدايي را قناعت و بي عرضه گي را صبر و با تبسمي بر لب اين حماقت را حكمت خدا ميدانند

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

مسلما امکانات اضافه شده به اچ اس 20 خصوصا برای هدیه دادن به یک فرد اماتور جذابتر و هیجان انگیزتر هست.اما برای منی که به دنبال کیفیت بهتر هستم نه! در این شرایط باز هم از بین این دو گزینه انتخاب من جی11 خواهد بود.
    اما اگر یک دوربین اصطلاحا همه کاره میخواستم که هم فیلمبراری خوبی داشته باشه هم تله بلند(که خیلی چشمگیر هست) احتمالا سراغ اچ اس20 یا اس ایکس30 کنون میرفتم.
    radioheadz، Walkman، data و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر فعال Moty آواتار ها
    تشکر کرده
    3738

Wink

سلام دوست عزیز
    اقای walkman من احترام زیادی برای شما قایل هستم و اصلا هدفم جسارت و بی احترامی نبود اگه این طور از نوشته های من بر داشت شد در نوشته اول من در ابتدای صحبتم گفتم تنظیماتش امکانات یه دوربین حرفه ای رو در اختیارتون میذاره(عین جملمه مدارکشم موجوده):biggrin: بعد گفتم تنظیمات اوتوماتیکش...... شاید بهتر بود اینجوری میگفتم تنظیمات دستیش امکانات یه دوربین حرفه ای ...... ولی همون جمله اولم بیان کننده همین موضوع هست ... واینکه شما بیان میکنید مشکل دارید و مقصر واینا خیلی قشنگ نیست من خدمت شما اصلا قصد جسارت نداشتم و اگه این طور از حرفم براومد از شما و دوستان عذرخواهی میکنم :biggrin: ولی نکته دوم
    اینکه اخه چرا 100 تا 120 اضافه بده واسه کیفیتی که خیلی فاحش نباشه دوستان گرامی این دوربین ها همه تو رده slr like هستنا خیلی باهم به عقیده من تفاوت ندارن که کسی به خواد مثلا واسه یه مارک یه قیمت اضافه و خارج از قیمت واقعیش پول بده در صورتی که میتونه همون امکاناتو شایدم بیشتر و با پول کمتر وهمون کیفیت به اعتقاد من تهیه کنه ؟
    radioheadz و Walkman تشکر می‌کنند.

كاربر همراه radioheadz آواتار ها
    تشکر کرده
    719

نقل قول نوشته اصلی توسط Moty نمایش پست ها
    اینکه اخه چرا 100 تا 120 اضافه بده واسه کیفیتی که خیلی فاحش نباشه دوستان گرامی این دوربین ها همه تو رده slr like هستنا خیلی باهم به عقیده من تفاوت ندارن که کسی به خواد مثلا واسه یه مارک یه قیمت اضافه و خارج از قیمت واقعیش پول بده در صورتی که میتونه همون امکاناتو شایدم بیشتر و با پول کمتر وهمون کیفیت به اعتقاد من تهیه کنه ؟
    تفاوت قیمت بیشتر از 120 هست اما موقع عکاسی در شب اندازه بزرگتر سنسور کنون کیفیت خودش رو نشون خواهد داد مسلما کیفیت ها متفاوت هست،اما با کلیت حرف شما مبنی بر کم کردن هزینه دوربین موافقم اگر مشکل حمل و نقل نباشه و بهترین کیفیت نیز مد نظر نباشه به شخصه به دلیل وجود تله خوب slr like ها رو پیشنهاد می دم چون وجود زوم و تله کاربر رو به خودش جذب می کنه و علاقمند به عکاسی میشه و در گذر زمان در جهت پیشرفت خودش در این هنر به سمت Slr ها می ره که اتفاق خوبی هست.
    lamagra تشکر می‌کند.
    خراب رفاقت آنم که جان دهد در بهر دوست ... خط و خال لغو بر در نهاده و بی آرزوست

صفحه 2 از 3 نخستنخست 1 2 3 آخرینآخرین