صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20
Like Tree15تشکر

موضوع: بین این دوتا کدومو بخرم؟ - Nikon P300 / Nikon S9100

كاربر جديد abolfazl.rahman آواتار ها
    تشکر کرده
    6

پیش فرض بین این دوتا کدومو بخرم؟ - Nikon P300 / Nikon S9100

سلام دوستان
    میخوام یه دوربین جیبی بگیرم. سایز مهمه برام. بین این دو مدل نیکون کدوم رو پیشنهاد می کنید؟ و چرا؟

P300 کلیک کنید
    S9100 کلیک کنید

سایت نیکون آمریکا چندتا تصویر از هرکدوم گذاشته که میشه مقایسشون کرد!

P300 کلیک کنید
    S9100 کلیک کنید

ممنون
    ویرایش توسط abolfazl.rahman : Thursday 19 May 2011 در ساعت 15:08

كاربر فعال Moty آواتار ها
    تشکر کرده
    3738

سلام دوست عزیز اگه میخوای از برند نیکون انتخاب کنی چرا p100 یا p500 رو انتخاب نمیکنی اگه تو این قیمت میخوای من hs20 فوجی رو پیشنهاد میکنم قیمختش 500 تا 510 و دوربین فوق و العاده ای هست سوالی هست من در خدمتتم
    Anoosh-Em تشکر می‌کند.

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12234

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl.rahman نمایش پست ها
    آیا در این قیمت (600-500) دوربین دیگه ای پیشنهاد می کنین؟ البته اینها در اولویت هستند.
    ممنون
    درود

بله

اگر مشکلی با بزرگ بودن سایز دوربین ندارید فوجی S200EXR در بین کامپکت ها و Like ها بسیار عالیست
    هیچ دوربینی در این رده به کم نویزی آن نخواهد بود . من اتفاقا دیشب در یک عروسی که نور کمی هم بود
    با آن عکسهای بسیار خوبی گرفتم و نتیجه اش من رو متعجب کرد چون چنین انتظاری از دوربین های این رده نداشتم.
    جالب برد فلاش آن نیز بود چون در این رده برد فلاش را معمولا کارخانه غلو شده بیان میکنند!

اگر هم کوچک تر بودن دوربین برایتان اولویت است که که فوجی ذکر شده اندازه SLR های مقدماتی است و بزرگ و دوربینی جیبی نیست
    در این صورت G12 کنون بعد از آن P7000 نیکون بهترین انتخابها خواهند بود.

موفق باشید

انوش
    persian.boy و abolfazl.rahman تشکر می‌کنند.

كاربر فعال persian.boy آواتار ها
    تشکر کرده
    4662

سلام دوستان
    همین چند روز پیش دوربین Canon Powershot SX 210 IS رو فروختم و میخوام یه دوربین بهتر بگیرم.
    بین این دو مدل نیکون کدوم رو پیشنهاد می کنید؟

P300 کلیک کنید
    S9100 کلیک کنید

سایت نیکون آمریکا چندتا تصویر از هرکدوم گذاشته که میشه مقایسشون کرد!

P300 کلیک کنید
    S9100 کلیک کنید

آیا در این قیمت (600-500) دوربین دیگه ای پیشنهاد می کنین؟ البته اینها در اولویت هستند.
    ممنون
    درود
    من بین دو مدلی که فرمودید ، Nikon Coolpix S9100 رو بیشتر می پسندم . ولیکن اگر قراره کامپکت بگیرین ، به نظرم یه نیم نگاهی هم به Sony Cyber-Shot DSC-WX10 داشته باشین .

تشکر کرده
    6

دوستان به قسمت اول درخواست من برای مقایسه بیشتر توجه کنید. من الان فقط منتظر ok شما هستم بین p300 و s9100. حجم و جیبی بودن دوربین در اولویته برام وگرنه با این قیمت حتما P500 یا مدلهای مشابه می گرفتم.
    .
    من hs10 رو دیدم که اندونزی یا چین بود اگه اشتباه نکنم. پول به دوربین چین و اندونزی نمیدم. میدونم که hs20 بی نظیره و لنگه نداره اما نمیدونم ساخت کجاست.. Fuji S200 EXR هم کمتر از Nikon P500 و HS20 هست.

- - -

میشه لطفا یه مقایسه فنی بین دو دوربین مدل P300 و 9100 بدین. نظرتون راجع به Sony Cyber-Shot DSC-WX10 چیه؟
    .

تشکر کرده
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط Moty نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز اگه میخوای از برند نیکون انتخاب کنی چرا p100 یا p500 رو انتخاب نمیکنی اگه تو این قیمت میخوای من hs20 فوجی رو پیشنهاد میکنم قیمختش 500 تا 510 و دوربین فوق و العاده ای هست سوالی هست من در خدمتتم
    - - - - -

دوربین جیبی میخوام. s9100 و P500 فقط فرقشون تو زومه که همین 18xزوم s9100 کار من رو راه میندازه.
    لطفا S9100 و P300 رو از لینک های پست اول مقایسه کنین و یکیشو پینهاد بدین و بگین چرا؟
    دست گل همتون درد نکنه.
    ویرایش توسط abolfazl.rahman : Thursday 19 May 2011 در ساعت 15:19

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12234

دوستان به قسمت اول درخواست من برای مقایسه بیشتر توجه کنید. من الان فقط منتظر ok شما هستم بین p300 و s9100. حجم و جیبی بودن دوربین در اولویته برام وگرنه با این قیمت حتما P500 یا مدلهای مشابه می گرفتم.
    .
    من hs10 رو دیدم که اندونزی یا چین بود اگه اشتباه نکنم. پول به دوربین چین و اندونزی نمیدم. میدونم که hs20 بی نظیره و لنگه نداره اما نمیدونم ساخت کجاست.. Fuji S200 EXR هم کمتر از Nikon P500 و HS20 هست.

- - -

میشه لطفا یه مقایسه فنی بین دو دوربین مدل P300 و 9100 بدین. نظرتون راجع به Sony Cyber-Shot DSC-WX10 چیه؟
    .
    درود

اگر میخواهید بعدا از خرید خود پشیمان نشوید:
    هم از خرید کردن فعلا دست بکشید ، هم از سوالهای این چنینی

مطالب کافی در این زمینه در سایت خیلی زیاد است. تا حدی که اصلا احتیاج به توضیح اضافه تر یا تاپیک جدید تری نباشد

پس اگر بعضی از دوستان بجای اینکه به شما بگویند مطالعه بفرمایید دوربین توصیه میکنند ، برای این است که کارتان زود تر راه بیفتد هر چند که کار صحیحی نیست
    ، اما نتیجه اش همین میشود که شما نخواهید دانست چرا و به چه دلیل چنین توصیه ای شده.

موفق باشید

انوش
    mmazhar_55 تشکر می‌کند.

كاربر فعال Moty آواتار ها
    تشکر کرده
    3738

من کاملا با جناب انوش موافقم دوست عزیز خب اکه جیبی بودن برات مهم تو این رده بهتره به دوربین های sony و فوجی یه سری بزنی چون تو این رده ها امکانات بی نظیری مخصوصا سونی بهت میده کلا نیکون تو این رده ها خوب کار نکرده نظر شخصی من

تشکر کرده
    6

ممنون از نصیحتتون. اما جناب انوش این تاپیک رو ایجاد کردم تا نظر فنی دوستان و دلایلشون رو برای توصیه یکی از این دو دوربین بپرسم. همین.

Nikon P300 یا Nikon S9100
    ویرایش توسط abolfazl.rahman : Thursday 19 May 2011 در ساعت 15:48

كاربر فعال persian.boy آواتار ها
    تشکر کرده
    4662

درود

دوستان به قسمت اول درخواست من برای مقایسه بیشتر توجه کنید. من الان فقط منتظر ok شما هستم بین p300 و s9100
    به خاطر قسمت اول صحبتتون بود که s9100 رو پیشنهاد کردم .

حجم و جیبی بودن دوربین در اولویته برام
    و به خاطر همین صحبت شما ، گفتم یه نیم نگاهی هم به Sony Cyber-Shot DSC-WX10 داشته باشین .

پول به دوربین چین و اندونزی نمیدم.
    کیفیت ساخت تمام دوربین های یک کمپانی مطرح مثل فوجی عالیه و هیچ ربطی نداره که جنس در بورکینافاسو تولید شده باشه یا ژاپن .

میشه لطفا یه مقایسه فنی بین دو دوربین مدل P300 و 9100 بدین. نظرتون راجع به Sony Cyber-Shot DSC-WX10 چیه
    مزیت های s9100 : نورسنجی بهتر - محدوده ی دیافراگم گسترده تر - زوم بیشتر - عکاسی پیاپی سریعتر
    مزیت های p300 : فلاش قوی تر
    لذا به نظر من s9100 بهتره . حالا می خوام s9100 رو با WX10 مقایسه کنم :
    مزیت های WX10 : وزن و ابعاد کمتر - رزولوشن بیشتر - پیشتیبانی از Raw - فیلم برداری بهتر - محدوده ی دیافراگم گسترده تر - عکاسی پیاپی با محدودیت شات کمتر
    مزیت های s9100 : زوم بیشتر - شاتر سریعتر - نمایشگر بزرگتر (اختلاف : 0.2 اینچ) و با کیفیت تر

دیگه انتخاب با خودتونه .
    abolfazl.rahman تشکر می‌کند.

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین