صفحه 12 از 15 نخستنخست ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 111 تا 120 , از مجموع 143
Like Tree204تشکر

موضوع: خرید دوربین حرفه ای تا سقف 2 میلیون تومان

كاربر همراه SHOK53 آواتار ها
    تشکر کرده
    2267

نقل قول نوشته اصلی توسط hameder نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون،
    بله درست میفرمایید.
    میشه اگر کسی از دوستان عکسی با دوربین 700d گرفته همینجا بزاره ، البته نمونه عکسهای سایت های خارجی رو دیدم ولی خیلی نمیشد روش تحلیل کرد؟
    ضمنا دوستان قیمت دوربین 700d در دیجی کالا اختلاف زیادی با یکی دیگه از فروشگاه ها داشت و گرونتر بود، حدود 170 تومان گرونتر، کسی قیمت دقیق این مدل با گارانتی معتبر رو داره؟
    با تشکر
    اینم چنتا نمونه با 700D+18-135 STM ولی ممکنه خوب تنظیم نکرده باشم:
    f6.3

f7.1

f16 با نوردهی 3.2s
    aro1355، Ali M.Rezaei، Mojtaba.T و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    6DII / Canon 24-70 F2.8 II L /16-35 F4 L / 100mm Macro F2.8 L IS / 190xpro4 + 498 RC2 / 270 EX

شکری

كاربر آشنا ALIS آواتار ها
    تشکر کرده
    75

f16 با نوردهی 3.2s
    [/QUOTE]
    سلام عکسها زیبان
    این عکس رو متوجه نشدم چیه شبیه حیوانات جهش یافته هست تو فیلم پسر جهنمی هم یه نمونه از این بود
    یه سوال دیگه این عکسها پردازش شده توسط دوربین هستند یا شما با نرم افزار خاصی پردازش کردین

كاربر همراه SHOK53 آواتار ها
    تشکر کرده
    2267

نقل قول نوشته اصلی توسط ALIS نمایش پست ها
    f16 با نوردهی 3.2s
    سلام دوست عزیز !
    فقط کمی از چپ و بالا کراپ شده بدون پردازش. نماد لابستر نوعی خرچنگ در دریاست که البته بدون چنگک طراحی شده.
    ALIS تشکر می‌کند.
    6DII / Canon 24-70 F2.8 II L /16-35 F4 L / 100mm Macro F2.8 L IS / 190xpro4 + 498 RC2 / 270 EX

شکری

كاربر جديد
    تشکر کرده
    12

با سلام خدمت همگی دوستان و ممنون از همگی
    بالاخره بعد از تحقیقات فراوان میخوام تا آخر همین هفته دوربین کنون 700d روبخرم، البته فعلا بدلیل بودجه با لنز 18-55
    خوبیش این بود تو این مدت کوتاه که پیگیر خرید دوربین بودم مثلا همین مدل که انتخاب کردم داره قیمتش کاهش پیدا میکنه و الان رسیده به 2040 در صورتی که حدود 2420 بود همین دو ماه پیش....
    دوستان اگر نکته خاصی میدونن لطف کنن راهنمایی کنید؟
    1-وسایل جانبی رو از همون فروشگاه بگیرم یا یه فروشگاه دیگه؟
    2-میخوام کیف خیلی خیلی جنس مقاومی داشته باشه ولی کوچک و نهایتا جای دو تا لنز، ضمنا بشه روی کمر نصب بشه و مزاحم لپ تابم نشه،پیشنهادی دارین؟
    3-کیف لب تاپم قدیمی شده و تو فکرمه عوض کنم ولی ترجیح دادم یه کیف بزرگ که مخصوص لب تاپ و دوربین هم باشه نگیرم چون خیلی جاها فقط دوربین لازمه و هردوش کم پیش میاد همرام باشه، نظر شما چیه؟
    4- در مورد فیلتر uv،دستمال نانو، رم دوربین و دمنده و... چه پیشنهاداتی دارین؟ (راستش هنوز نمیدونم دقیقا اون فیلتر uv چه کاری میکنه؟ یا برای تمیز نگه داشتن دوربین و لنز باید چه کنم؟)
    5-ضمنا همین ابتدا 3پایه بخرم(توجه داشته باشین که هنوز اولین باره دوربین dslr میخوام کار کنم)؟

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

با سلام خدمت همگی دوستان و ممنون از همگی
    بالاخره بعد از تحقیقات فراوان میخوام تا آخر همین هفته دوربین کنون 700d روبخرم، البته فعلا بدلیل بودجه با لنز 18-55
    خوبیش این بود تو این مدت کوتاه که پیگیر خرید دوربین بودم مثلا همین مدل که انتخاب کردم داره قیمتش کاهش پیدا میکنه و الان رسیده به 2040 در صورتی که حدود 2420 بود همین دو ماه پیش....
    دوستان اگر نکته خاصی میدونن لطف کنن راهنمایی کنید؟
    1-وسایل جانبی رو از همون فروشگاه بگیرم یا یه فروشگاه دیگه؟
    2-میخوام کیف خیلی خیلی جنس مقاومی داشته باشه ولی کوچک و نهایتا جای دو تا لنز، ضمنا بشه روی کمر نصب بشه و مزاحم لپ تابم نشه،پیشنهادی دارین؟
    3-کیف لب تاپم قدیمی شده و تو فکرمه عوض کنم ولی ترجیح دادم یه کیف بزرگ که مخصوص لب تاپ و دوربین هم باشه نگیرم چون خیلی جاها فقط دوربین لازمه و هردوش کم پیش میاد همرام باشه، نظر شما چیه؟
    4- در مورد فیلتر uv،دستمال نانو، رم دوربین و دمنده و... چه پیشنهاداتی دارین؟ (راستش هنوز نمیدونم دقیقا اون فیلتر uv چه کاری میکنه؟ یا برای تمیز نگه داشتن دوربین و لنز باید چه کنم؟)
    5-ضمنا همین ابتدا 3پایه بخرم(توجه داشته باشین که هنوز اولین باره دوربین dslr میخوام کار کنم)؟
    1- ترجیحا وسایل جانبی را از یک فروشگاه نگیرید ولی تا آخرین لحظه خرید چیزی به فروشنده نگید که بخواد قیمتتون را افزایش بده!
    در ضمن اگر گفت رم نگید نمی خوام! بگید دارم!!! (بگید نمی خوام مثل این هست که کارد بزنید تو قلب نفر)

2- کیف را در بخش مربوطه خدمتتون توضیح خواهم داد
    3- مطمئنا اگر همیشه نمی خواهید دوربین را حمل کنید (کارتون عکاسی نیست) بهتره مجزا خرید کنید! چون هم از نظر وزن و هم قیمت دستتون بازتر خواهد بود!
    4- من پیشنهاد می کنم فعلا فیلتر نخرید! (لنز شما خیلی لنز با ارزشی نیست و فیلتر بی کیفیت هم در خروجی تصویر اثر می گذاره!)
    دستمال هم ماکرو فایبر برای تمیز کرد لنز خوبه! بخصوص اگر بزرگتر هم باشه که بهتره ولی بیشتر 15000 تومان ازتون نگیرند!
    رم دوربین هم پیشنهاد می کنم SanDiskتهیه بفرمایید! ترجیحا کلاس Ultra به بالا و حتما کلاس 10 یا بالاتر و اگر فیلم برداری هم می خواهید بکنید، حتما در هنگام با فروشنده صحبت کنید و بعد هم روی دوربین تست کنید تا مشکلی در فیلم برداری نداشته باشه! (برخی رم ها روی دوربین ها مثلا 60D بیشتر از 1 دقیقه و یا نهایتا 5 دقیقه فیلم نمی گیرند که بخاطر سرعت پایین رم هست! در ضمن به گارانتی دار بودن رم دقت کنید!
    دمنده هم تهیه کنید بد نیست ولی بنظرم یک pen lens برای تمیز کردن لک چربی روی اپتیک براتون کاربردی تره!
    5- من جای شما باشم حتما سه پایه می خرم! (حالا اگر دنبال خرید مارک هستید که حتما به تاپیک مربوطه مراجعه بفرمایید تا ضرر نکنید! چون این بخش هم یکی از محل های کور برای سود جویان هست!
    yaghoobi، Amir Tavakoli، Nima Sadigh و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر جديد
    تشکر کرده
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    1- ترجیحا وسایل جانبی را از یک فروشگاه نگیرید ولی تا آخرین لحظه خرید چیزی به فروشنده نگید که بخواد قیمتتون را افزایش بده!
    در ضمن اگر گفت رم نگید نمی خوام! بگید دارم!!! (بگید نمی خوام مثل این هست که کارد بزنید تو قلب نفر)

2- کیف را در بخش مربوطه خدمتتون توضیح خواهم داد
    3- مطمئنا اگر همیشه نمی خواهید دوربین را حمل کنید (کارتون عکاسی نیست) بهتره مجزا خرید کنید! چون هم از نظر وزن و هم قیمت دستتون بازتر خواهد بود!
    4- من پیشنهاد می کنم فعلا فیلتر نخرید! (لنز شما خیلی لنز با ارزشی نیست و فیلتر بی کیفیت هم در خروجی تصویر اثر می گذاره!)
    دستمال هم ماکرو فایبر برای تمیز کرد لنز خوبه! بخصوص اگر بزرگتر هم باشه که بهتره ولی بیشتر 15000 تومان ازتون نگیرند!
    رم دوربین هم پیشنهاد می کنم SanDiskتهیه بفرمایید! ترجیحا کلاس Ultra به بالا و حتما کلاس 10 یا بالاتر و اگر فیلم برداری هم می خواهید بکنید، حتما در هنگام با فروشنده صحبت کنید و بعد هم روی دوربین تست کنید تا مشکلی در فیلم برداری نداشته باشه! (برخی رم ها روی دوربین ها مثلا 60D بیشتر از 1 دقیقه و یا نهایتا 5 دقیقه فیلم نمی گیرند که بخاطر سرعت پایین رم هست! در ضمن به گارانتی دار بودن رم دقت کنید!
    دمنده هم تهیه کنید بد نیست ولی بنظرم یک pen lens برای تمیز کردن لک چربی روی اپتیک براتون کاربردی تره!
    5- من جای شما باشم حتما سه پایه می خرم! (حالا اگر دنبال خرید مارک هستید که حتما به تاپیک مربوطه مراجعه بفرمایید تا ضرر نکنید! چون این بخش هم یکی از محل های کور برای سود جویان هست!
    ممنون از پاسخ کامل و جامعی که دادین
    فقط سه سوال دیگه پیش اومد:
    1-بالاخره برای همون ابتدا چه چیزایی کنارش بخرم؟ هرکسی نظری متفاوت داره!!! (کیف، رم دوربین، دستمال و دمنده) همین دیگه؟
    2-اون pen lenss که فرمودین چی هستش؟ تفاوتش با بقیه چیه؟
    3-چرا پیشنهاد میکنید سه پاییه رو همون ابتدا بخرم؟
    msh2200 تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    4653

ممنون از پاسخ کامل و جامعی که دادین
    فقط سه سوال دیگه پیش اومد:
    1-بالاخره برای همون ابتدا چه چیزایی کنارش بخرم؟ هرکسی نظری متفاوت داره!!! (کیف، رم دوربین، دستمال و دمنده) همین دیگه؟
    2-اون pen lenss که فرمودین چی هستش؟ تفاوتش با بقیه چیه؟
    3-چرا پیشنهاد میکنید سه پاییه رو همون ابتدا بخرم؟
    1- از مواردی که نوشتید کیف و رم جزو ملزومات هستند!
    دستمال و دمنده و همین Lens Pen (البته بنده اشتباهی تایپ کرده بوده که اصلاح کردم) جزو ابزار تنظیف هستند
    پیشنهاد می کنم یک کاور برای LCD هم بخرید تا از خط افتادن روی LCD جلوگیری کنه!
    همچنین حتما یک ram Reader ترجیحا با مارک های شرکت های سازنده کارت حافظه معروف مثل (Sandisk, Lexar و اگر توان هزینه بالا ندارید مارک هایی مثل Hama و یا Transcend تهیه بفرمایید که بیشتر رم ها را پشتیبانی کند. چون در صورت نبود این وسیله برای انتقال اطلاعات از از دوربین به PC با مشکل روبرو خواهید شد.
    وسایل تنظیف را شاید بتوانید دی یک کیت کامل با هم تهیه کنید (یک زمانی Hoya و Vanguard ست هایی داشتند)

2- Lens Pen وسیله ای برای تمیز کردن لک های چربی روی سطح لنز و عدسی هاست که یک سر آن از گرافیت ساخته شده و با کشیدن روی سطوح چربی را جذب می کنه بدون اینکه احتمال خط افتادن روی لنز وجود داشته باشی
    این هم عکسش
    lens-pen-1.jpg

در مورد نحوه کارش هم این لینک را مشاهده برفرمایید.
    3- یه پایه جزو لوازم بسیار مهم در عکاسی هست که متاسفانه معمولا نادیده گرفته می شود تا زمانی که در شرایط بهش نیاز پیدا کنید!
    تقریبا تمام عکاسان حرفه ای عکس های خود را با استفاده از سه پایه ثبت می کنند و به این ترتیب حداقل احتمال لرزش دوربین را که منجر به افت کیفیت تصویر می شود از بین می برند!
    شاد باشید
    ata_m3 و hanif azizzadeh تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر همراه hanif azizzadeh آواتار ها
    تشکر کرده
    557

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    1- از مواردی که نوشتید کیف و رم جزو ملزومات هستند!
    دستمال و دمنده و همین Lens Pen (البته بنده اشتباهی تایپ کرده بوده که اصلاح کردم) جزو ابزار تنظیف هستند
    پیشنهاد می کنم یک کاور برای LCD هم بخرید تا از خط افتادن روی LCD جلوگیری کنه!
    همچنین حتما یک ram Reader ترجیحا با مارک های شرکت های سازنده کارت حافظه معروف مثل (Sandisk, Lexar و اگر توان هزینه بالا ندارید مارک هایی مثل Hama و یا Transcend تهیه بفرمایید که بیشتر رم ها را پشتیبانی کند. چون در صورت نبود این وسیله برای انتقال اطلاعات از از دوربین به PC با مشکل روبرو خواهید شد.
    وسایل تنظیف را شاید بتوانید دی یک کیت کامل با هم تهیه کنید (یک زمانی Hoya و Vanguard ست هایی داشتند)

2- Lens Pen وسیله ای برای تمیز کردن لک های چربی روی سطح لنز و عدسی هاست که یک سر آن از گرافیت ساخته شده و با کشیدن روی سطوح چربی را جذب می کنه بدون اینکه احتمال خط افتادن روی لنز وجود داشته باشی
    این هم عکسش
    lens-pen-1.jpg

در مورد نحوه کارش هم این لینک را مشاهده برفرمایید.
    3- یه پایه جزو لوازم بسیار مهم در عکاسی هست که متاسفانه معمولا نادیده گرفته می شود تا زمانی که در شرایط بهش نیاز پیدا کنید!
    تقریبا تمام عکاسان حرفه ای عکس های خود را با استفاده از سه پایه ثبت می کنند و به این ترتیب حداقل احتمال لرزش دوربین را که منجر به افت کیفیت تصویر می شود از بین می برند!
    شاد باشید
    ببخشید آقا مصطفی لینکی که گذاشتید خطای 404 میده
    این لنز پنها مارک خاصی دارن یا باید از همین چینیها تهیه کنیم حدود قیمتشون رو هم بفرمایید
    خیلی متشکرم
    msh2200 تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط hanif azizzadeh نمایش پست ها
    ببخشید آقا مصطفی لینکی که گذاشتید خطای 404 میده
    این لنز پنها مارک خاصی دارن یا باید از همین چینیها تهیه کنیم حدود قیمتشون رو هم بفرمایید
    خیلی متشکرم
    برای لینک عذر می خواهم
    کافی اسم وسیله را داخل گوگل سرچ کنید، تو Youtube روش استفاده ازش هست!
    این وسیله را هم تقریبا با تمام مارک ها هست!
    من چینیش رو گرفتم و البته مشکلی باهاش نداشتم.
    شاد باشید
    hanif azizzadeh تشکر می‌کند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر آشنا m_shr آواتار ها
    تشکر کرده
    18

با سلام بنده تازه دارم مقالات عکاسی رو برای فراگیری مطالعه میکنم اگه میشه من رو هم در مورد خرید یه دوربین حرفه ای با لنز تا حدود 2 میلیون راهنمایی بفرمایید.ممنون

صفحه 12 از 15 نخستنخست ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 آخرینآخرین