صفحه 13 از 15 نخستنخست ... 3 9 10 11 12 13 14 15 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 121 تا 130 , از مجموع 143
Like Tree204تشکر

موضوع: خرید دوربین حرفه ای تا سقف 2 میلیون تومان

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط m_shr نمایش پست ها
    با سلام بنده تازه دارم مقالات عکاسی رو برای فراگیری مطالعه میکنم اگه میشه من رو هم در مورد خرید یه دوربین حرفه ای با لنز تا حدود 2 میلیون راهنمایی بفرمایید.ممنون
    دوست عزیز با سلام،

لطفا توضیحات جزئی تری از ژانرهای مورد علاقتون و اینکه آیا فیلمبرداری هم براتون مهم هست یا خیر و اگه فاکتور مهم دیگه ای مد نظرتون هست بفرمایید تا بهتر بشه راهنمایی کرد.
    msh2200 تشکر می‌کند.

كاربر آشنا m_shr آواتار ها
    تشکر کرده
    18

نقل قول نوشته اصلی توسط ata_m3 نمایش پست ها
    دوست عزیز با سلام،

لطفا توضیحات جزئی تری از ژانرهای مورد علاقتون و اینکه آیا فیلمبرداری هم براتون مهم هست یا خیر و اگه فاکتور مهم دیگه ای مد نظرتون هست بفرمایید تا بهتر بشه راهنمایی کرد.
    ممنون از پاسخ
    والا من زیاد مسایل عکاسی رو یاد نگرفتم ولی قصد دارم ادامه بدم و از طبیعت و افراد(پرتره) عکس بگیرم فیلمبرداری هم اگه با کیفیت باشه که دیگه بهتر.
    ممنون

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

ممنون از پاسخ
    والا من زیاد مسایل عکاسی رو یاد نگرفتم ولی قصد دارم ادامه بدم و از طبیعت و افراد(پرتره) عکس بگیرم فیلمبرداری هم اگه با کیفیت باشه که دیگه بهتر.
    ممنون
    درود
    اگر یک مقدار بیشترهزینه کنید می توانید 700D +18-135 STM را تهیه بفرمایید. (حدود 2.700)
    در غیر اینصورت اگر عکاسی براتون اولویت داره
    1- Nikon D3200 +18-105
    2- Canon EOS 600D +18-135
    ata_m3 تشکر می‌کند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر آشنا m_shr آواتار ها
    تشکر کرده
    18

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    درود
    اگر یک مقدار بیشترهزینه کنید می توانید 700D +18-135 STM را تهیه بفرمایید. (حدود 2.700)
    در غیر اینصورت اگر عکاسی براتون اولویت داره
    1- Nikon D3200 +18-105
    2- Canon EOS 600D +18-135
    میشه لطف کنید تفاوتهای اینها رو اجمالی بفرمایین؟ضمن من تو سایت دی جی کالا نگا کردم این لنزایی که نوشتید رو خود دوربین نبود یه چیز دیگه بود اونا رو ازم برمیدارن؟

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

میشه لطف کنید تفاوتهای اینها رو اجمالی بفرمایین؟ضمن من تو سایت دی جی کالا نگا کردم این لنزایی که نوشتید رو خود دوربین نبود یه چیز دیگه بود اونا رو ازم برمیدارن؟
    درود
    از نظر سنسور نیکون قوی تره و 24MP هست
    نقاط فوکوس نیکون 11 در برابر 9 نقطه فوکوس در کنونها
    LCD با کیفیت در کنون نسبت به نیکون
    LCD تاچ در 700D نسبت به دو مدل دیگر که فاقد این امکان هستند
    قابلیت عکاسی پی در پی در 700D 5fps در مقایسه با دو مدل دیگه
    سیستم فوکوس جدید در 700D
    کلا تفاوت های این مدل ها آنقدر نیست که بشود گفت کدام از دیگری بهتره!
    از نطر قابلیت و امکانات فیلم برداری 700D بهتره و از نظر عکس D3200

اما در خصوص لنز و کیت های موجود، خودتون را محدود به سایتهای عمومی فروش نکنید!
    دنبال سایت شرکتهای فروش دوربین در اینترنت باشید کم نیستند، در ضمن تمام این مدل هایی که براتون نوشتم بصورت کیت و بسته بندی با همین لنز هم عرضه می شوند! پس مراقب باشید سرتون کلاه نگذرند.
    و در نهایت بعنوان تذکر: حتما دوربین را حضوری و از شرکت های معتبر تهیه بفرمایید! نه از سایت های معلوم الحال و غیر قابل اعتماد.
    ata_m3، harrypotter2020 و shafaf تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    373

سلام.خدمت تمام دوستان . در قسمت خرید دوربیت DSLR پرسیدم ولی کسی جواب من نداد.اگر دوستان لطف کنند و کمکم کنند ، ممنون میشم. دوربین DSLR می خوام بخرم جهت عکاسی منظره و پرتره ، دوربینی که مد نظر من هست NIKON D5300 هست .دوستان اگر در رنج قیمتی و کیفیتی دوربین بهتر از این سراغ دارن ،یا هرگونه پیشنهاد دیگه ممنون میشم راهنمایی کنند. پیشاپیش ممنون از کمکتون.

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط harrypotter2020 نمایش پست ها
    سلام.خدمت تمام دوستان . در قسمت خرید دوربیت DSLR پرسیدم ولی کسی جواب من نداد.اگر دوستان لطف کنند و کمکم کنند ، ممنون میشم. دوربین DSLR می خوام بخرم جهت عکاسی منظره و پرتره ، دوربینی که مد نظر من هست NIKON D5300 هست .دوستان اگر در رنج قیمتی و کیفیتی دوربین بهتر از این سراغ دارن ،یا هرگونه پیشنهاد دیگه ممنون میشم راهنمایی کنند. پیشاپیش ممنون از کمکتون.
    درود،

دوست عزیز با بودجه ای که در نظر گرفته اید در این رده برای عکاسی، بهترین دوربین همین D5300 هست. در خریدش شک نکنید.
    azarigh و harrypotter2020 تشکر می‌کنند.

كاربر فعال S Noora آواتار ها
    تشکر کرده
    1987

نقل قول نوشته اصلی توسط harrypotter2020 نمایش پست ها
    میتونید به d7000 نیکون هم فکر کنید.مزایا:ویزور بزرگتر و با کیفیت تر،بدنه حرفه ای تر،سیلینگ بهتر،موتور فوکوس داخلی و صرفه جویی در تهیه برخی لنز ها مثل لنز ثابت 50 میلیمتری و ...
    harrypotter2020 تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

دوستان سلام
    اول از همه اینکه من اطلاعات و سطح عکاسیم در حد آماتور هست و شما در نظر بگیرید صفر
    بعد از خوندن این تاپیک و یکی دو تاپیک مربوطه، خودم بین 3 انتخاب مونده ام
    Nikon D5300 kit 18-55 VR II قیمت حوالی 1.9میلیون

Nikon D5300 kit 18-140 VR قیمت حوالی 2.5 میلیون

Nikon D7000 + 18-105 kit قیمت حوالی 2.6 میلیون

من علاقه ی زیادی به عکاسی دارم و واسم مهمه تا یکی دو سال بعد دوربینی که الان میخرم، هم نیازگوی جوابهام باشه
    علاقه ام بیشتر به مناظر بیرون و عکس از محیط اطراف هست، بعدش آدمها (ببخشید اینقدر آماتور گونه صحبت میکنم)، فیلمبرداری اولویت خیلی پایینی واسم داره و عملا میشه گفت خیلی مهم نیست،
    بودجه ام رو سقف 2 میلیون در نظر گرفته ام ولی خب نیاز باشه میتونم 600 700 هم بیشتر هزینه کنم

و سوال دیگر اینکه، به لنز دوربین و فاصله کانونی چقدر باید اهمیت بدم؟ موضوعی که تو مدل D5300 باعث اختلاف قیمت 600تومانی شده است
    ممنون میشم دوستان بنده رو راهنمایی نمایند

با تشکر

كاربر همراه kouhsar آواتار ها
    تشکر کرده
    828

سلام
    7000 و 5300 تفاوت های زیادی با هم دارند. بهتره با مقایسه دقیق آنها یکی رو متناسب با نیاز و سلیقه خودتون انتخاب کنید.
    درباره لنز من به شخصه اول 105-18 و بعد 140-18 رو ترجیح میدم.
    لنز 55-18 ورژن 2 به شدت آسیب پذیر احساس میشه و من فقط به عنوان لنز بکاپ توی سفر ها به همراه خودم می برم.

نقل قول نوشته اصلی توسط amir8526 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    اول از همه اینکه من اطلاعات و سطح عکاسیم در حد آماتور هست و شما در نظر بگیرید صفر
    بعد از خوندن این تاپیک و یکی دو تاپیک مربوطه، خودم بین 3 انتخاب مونده ام
    Nikon D5300 kit 18-55 VR II قیمت حوالی 1.9میلیون

Nikon D5300 kit 18-140 VR قیمت حوالی 2.5 میلیون

Nikon D7000 + 18-105 kit قیمت حوالی 2.6 میلیون

من علاقه ی زیادی به عکاسی دارم و واسم مهمه تا یکی دو سال بعد دوربینی که الان میخرم، هم نیازگوی جوابهام باشه
    علاقه ام بیشتر به مناظر بیرون و عکس از محیط اطراف هست، بعدش آدمها (ببخشید اینقدر آماتور گونه صحبت میکنم)، فیلمبرداری اولویت خیلی پایینی واسم داره و عملا میشه گفت خیلی مهم نیست،
    بودجه ام رو سقف 2 میلیون در نظر گرفته ام ولی خب نیاز باشه میتونم 600 700 هم بیشتر هزینه کنم

و سوال دیگر اینکه، به لنز دوربین و فاصله کانونی چقدر باید اهمیت بدم؟ موضوعی که تو مدل D5300 باعث اختلاف قیمت 600تومانی شده است
    ممنون میشم دوستان بنده رو راهنمایی نمایند

با تشکر

صفحه 13 از 15 نخستنخست ... 3 9 10 11 12 13 14 15 آخرینآخرین