صفحه 14 از 15 نخستنخست ... 4 10 11 12 13 14 15 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 131 تا 140 , از مجموع 143
Like Tree204تشکر

موضوع: خرید دوربین حرفه ای تا سقف 2 میلیون تومان

كاربر جديد
    تشکر کرده
    11

دوستان گلم سلام ... بین دوربینهای نیکون d5300 یا canon 700d تا سقف 2 میلیون تومن... برای عکسهای خانوادگی تو محیط بسته (اتاق ) و باز (طبیعت سبز شمال ) ...اگه انتظار زیادی نیست عکاسی نزدیک از گلها هم خوب پوشش بده ... منتظر راهنمایی گرم شما دوستان هستم..کدومشون بهتره ؟؟ اگه خودتون هم نظری دارین و لنز خاصی مد نظرتون هست خوشحال میشم ..سپاس

كاربر همراه kouhsar آواتار ها
    تشکر کرده
    828

سلام
    نیکون d5300 و کنون 700d , هر دو خوبند.
    عکاسی با کنون راحت تره.
    لنز 55-18 کنون سریعتر هست و بدنه مستحکم تری داره.
    برعکس بدنه نیکون کیفیت بالاتری داره و کنون در نگاه اول شبیه اساب بازی به نظر میاد.
    کار کردن با منو ها در کنون بسیار ساده تره.
    در کل سلیقه شخصی مهمترین آیتم در انتخابه. هر دو بهتره از نزدیک ببینید.

البته تفاوت های جزیی اما بسیار مهمی با هم دارند.
    - مثلا در هنگام فوکوس دستی , کنون با تنظیمات دیفالت در لحظه فوکوس هم در ویزور چراغ میده و هم آلارم میده اما نیکون فقط چراغ میده. این مورد با توجه به ویزور کوچک و تقریبا بی کیفیت هر دو آیتم مهمی می تونه باشه.
    - نقاط فوکوس در ویزور کنون ریزند و خیلی زود هم خاموش میشن اما در نیکون مربعی هستند و با مکث خاموش میشن. سوای بحث سرعت فوکوس , در نیکون شما تسلط بیشتری دارید که دوربین در کجای کادر فوکوس می کنه.
    و
    نکته آخر اینکه اگر کسی اهل سر و کله زدن با تنظیمات مختلف دوربین و تست و تمرین نباشه , 700d رو بگیره بهتره.

نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی علی نژاد نمایش پست ها
    دوستان گلم سلام ... بین دوربینهای نیکون d5300 یا canon 700d تا سقف 2 میلیون تومن... برای عکسهای خانوادگی تو محیط بسته (اتاق ) و باز (طبیعت سبز شمال ) ...اگه انتظار زیادی نیست عکاسی نزدیک از گلها هم خوب پوشش بده ... منتظر راهنمایی گرم شما دوستان هستم..کدومشون بهتره ؟؟ اگه خودتون هم نظری دارین و لنز خاصی مد نظرتون هست خوشحال میشم ..سپاس
    مهدی علی نژاد تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    11

دوستان دیگر هم اگه راهنمایی کنن خوشحال میشم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    11

دوستان به نظر شما کنون 750d اگه بیاد با لنز 18 _55 از 3 میلیون قیمتش بیشتره ؟؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    633

اساتید محترم با توجه به اینکه میخوام عکاسی رو به صورت جدی دنبال کنم لطفا با توجه به در نظر گرفتن سنسور جدید Expeed 4 در بدنه d5300 و کیفیت عکس های بالاتر لطفا نظر خودتون رو بین دو انتخاب زیر با توجه به بودجه تا سقف 2 تومن عنوان کنید...متشکرم

nikon d7000 + 18-55vr2

یا

nikon d5300 kit 18-55vr2

كاربر همراه mostafa_1366 آواتار ها
    تشکر کرده
    2646

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.hosseini نمایش پست ها
    اساتید محترم با توجه به اینکه میخوام عکاسی رو به صورت جدی دنبال کنم لطفا با توجه به در نظر گرفتن سنسور جدید Expeed 4 در بدنه d5300 و کیفیت عکس های بالاتر لطفا نظر خودتون رو بین دو انتخاب زیر با توجه به بودجه تا سقف 2 تومن عنوان کنید...متشکرم

nikon d7000 + 18-55vr2

یا

nikon d5300 kit 18-55vr2
    تا وقتی لنز مورد نظرتون 18-55 باشه تقریبا هیچ فرقی نمیکنه که کدوم بدنه رو انتخاب میکنید. توصیه من به شما d5200 +18-105 هست.
    ضمنا expeed مدل پردازنده است نه سنسور یعنی یه چیزی مثل cpu تاثیر چندانی تو کیفیت تصویر نداره.
    *HMN*، vaid و ali.hosseini تشکر می‌کنند.
    nikon D5200+18-55+50/1.8 G+ 18-105

كاربر همراه
    تشکر کرده
    633

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa_1366 نمایش پست ها
    تا وقتی لنز مورد نظرتون 18-55 باشه تقریبا هیچ فرقی نمیکنه که کدوم بدنه رو انتخاب میکنید. توصیه من به شما d5200 +18-105 هست.
    ضمنا expeed مدل پردازنده است نه سنسور یعنی یه چیزی مثل cpu تاثیر چندانی تو کیفیت تصویر نداره.
    اگه بخوام بعدا لنز بهتر اضافه کنم باز این بدنه ها رو توصیه نمی کنید؟

بین 5300 و 7000

كاربر همراه Farshid.Y آواتار ها
    تشکر کرده
    499

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.hosseini نمایش پست ها
    اگه بخوام بعدا لنز بهتر اضافه کنم باز این بدنه ها رو توصیه نمی کنید؟

بین 5300 و 7000
    دوست عزیز بهتره در یک تاپیک سوالتون رو مطرح کنید تا دوگانگی در جواب براتون پیش نیاد . در مورد اضافه کردن لنز هم فقط بحث رنج لنز نیست بحث کیفیت هم مطرحه . اگر هم پافشاری بر روی 18-55 دارید پیشنهاد من D5300 هست به دلایل زیر که جناب کاظمی گفتن :
    24 مگاپیکسل در برابر 16 مگاپیکسل
    پردازنده جدید تر
    مانیتور چرخان
    قیمت مقرون به صرفه تر
    دوربین جدید و به روز تر
    ali.hosseini تشکر می‌کند.

كاربر جديد God of Camera آواتار ها
    تشکر کرده
    922

با سلام . بی ادبیه تا وقتی که اساتید هستند من نظر بدم . دوست عزیز من هم 2 سال پیش مثل شما روی مدل و برند میچرخیدم . هر دو مدل دوربین مد نظر شما خوبند اما تفاوتهای اندکی هم دارند . وقتی شما میگی طبیعت سبز شمال ، اتاق و فضای بسته ، عکسای خانوادگی و ... یعنی یه لنز تقریبا همه کاره میخوای ! اینم توی دنیای DSLR تقریبا نشده !! ولی خب ! شما تفاوت دو برند رو ببینید بعدا تصمیم بگیرید(کانن : قیمت کمتر لنز+فیلمبرداری قویتر+راحت بودن منو/// نیکون : دینامیک رنج بیشتر+نویز کمتر+ بدنه مقداری مستحکمتر و...) در کل هر دو برند عالی هستند . هر دو دوربین لنز کیت 18-55 دارند . این لنز برای شروع لنز خوبی هست به خصوص در نسخه STM کانن که امکان فکوس ممتد در فیلمبرداری و همچنین فکوس سریعتری رو داره . در نیکون هم این لنز (18-55) لنز خوبی هست . شما با 2 میلیون یکم بالا یا پایین میتونی D5200+18-105 و یا 650D +18-135 STM بگیری . چرا ، چون به مرور فوکال یا رنج زوم ، 18-55 برای شما کم خواهد بود . (شما چون همه جور عکسی میخوای بگیری این دو لنز رو پیشنهاد دادم .) اگر ژانر عکاسی رو هم تخصصی تر مشخص کنید با این بودجه ترکیب های دیگه رو هم میتونید بگیرید .

كاربر جديد God of Camera آواتار ها
    تشکر کرده
    922

دوستان به نظر شما کنون 750d اگه بیاد با لنز 18 _55 از 3 میلیون قیمتش بیشتره ؟؟
    سلام ، دوربین Canon EOS 750D+18-55is stm الان موجود هست و یکی از سایتها به قیمت 2279000 تومان به فروش میرساند !
    درود ...

صفحه 14 از 15 نخستنخست ... 4 10 11 12 13 14 15 آخرینآخرین