صفحه 3 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 49
Like Tree51تشکر

موضوع: استفاده نکردن طولانی مدت از پرینتر جوهرافشان

كاربر همراه djmehdi_67 آواتار ها
    تشکر کرده
    1433

کلا در مورد پرینترهای جوهر افشان وقتی کارتریج خشک میشن یه راه هست که خیلی خوب جواب میده ولی اگه مدت استفاده نکردن زیاد باشه ممکنه رنگ ها تغییر کنند
    آب جوش !!!!
    اون بخشی از کارتریج رو که رنگ ازش خارج میشه هنگام پرینت رو ابتدا با دستمالی چیزی کاملا خشک کنید و رنگ های خشکیده رو پاک کنید و بعد به مدت چند ثانیه در آب جوش فرو ببرید و در آورید.چندبار این عمل رو تکرار کنید و بعد کل کارتریج رو کاملا خشک کنید.سپس سه مرتبه به وسیله خود دستگاه و نرم افزار مخصوص خودش هد رو تمیز کنید معمولا جواب میده
    یه پیشنهاد شخصی : من حدود هفت هشت سالی میشه که HP Deskjet 5550 دارم اون موقع خریدم 110 تومن که واقعا گرون بود و هنوز هم کمابیش استفاده میکنم و آخ نگفته اما برام تجربه شد که اگه به جایی اون همه کارتریجی که خشک شد و رفتم نوش رو خریدم یه لیزری میخریدم الآن واسه خودم چاپ و انتشارات داشتم
    به نظرم دوره این نوع پرینترها به سر اومده اگرچه هزینه جانبی اونها ارزونتره اما مثل من عمل کنید قول میدم پشیمون نمیشید
    اول یه پرینتر ارزون لیزری سیاه و سفید بگیرید و بعدا اگه احتیاج پیدا کردید رنگی بخرید
    در مورد لیزری سیاه و سفید هم یه مدل هست که تو دنیا رقیب نداره
    Brother 2140
    اگر هم دلیلش رو خواستین بگید تا تو تاپیک مخصوص براتون شرح بدم
    ارادتمند
    yaghoobi، suzanfire و Miri تشکر می‌کنند.
    چیزی که امروز داری فردا از رده خارج است
    خودتان را برای برندها و محصولاتشان قیمه قیمه نکنید!/مهدی استیری/
    تجهیزات

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1361

تنها راه استفاده کردن پس از چند سال از پرینتر جوهر افشان تعویض کارتریج هستش یا راه دیگه ای ام داره؟
    البته به جز راه آب جوش.

تشکر کرده
    1433

نقل قول نوشته اصلی توسط rezanazemi87 نمایش پست ها
    تنها راه استفاده کردن پس از چند سال از پرینتر جوهر افشان تعویض کارتریج هستش یا راه دیگه ای ام داره؟
    البته به جز راه آب جوش.
    اگه منظورتون استفاده از خود کارتریج باشه که چندسال استفاد نشده باشه که ابدا راهی نیست حتی با محلول های مخصوص هم که وجود داره نمیشه کاری کرد تازه اون راه آب جوشی هم که عرض کردم به عنوان یه ترفند کاملا عملی برای چند هفته و نهایتا یکی ود ماهه که باز هم اون رنگ هارو کامل تفکیک نمیکنه وای به حال چند سال
    شماره کارتریجتون چنده؟؟؟
    suzanfire تشکر می‌کند.
    تجهیزات

كاربر جديد Ali_Kh آواتار ها
    تشکر کرده
    10

سلام مجدد
    امروز رفتم جوهر گرفتم از شرکت پروکام (نمایندگی فروش . خدمات پس از فروش سامسونگ و کنون و اچ پی و ....... هست ) که دیدم تعمیر کارشون آشناست (پرینترم رو هم از همونجا گرفتم ) بعد که بهش گفتم تو این مدت چیکارش کنم بلایی سرش نیاد چهار تا درپوش واسه کارتریج ها بهم داد واسه هد هم گفت حلال معمولی نه سوپر رو داخل نایلون فریزر بریز به اندازه ای که هد کامل داخل حلال باشه بعد هوای داخل نایلون رو وکیوم کن و درش رو محکم گره بده که هوا نکشه تا چند سال دیگه هم هد خراب شد بیا بهت یدونه نو میدم ... :biggrin:
    اینم عکس در پوش ها سعی کردم از همه زوایا عکس گرفته باشم (البته این درپوش ها وقتی که کارتریج ها نو هستند روشون هست ولی خب من وقتی خریدم دادم تعمیرگاهشون تست کردن خودم نرفتم اونا هم بالا کشیدن درپوش ها رو !!! :
    20110627611.jpg
    suzanfire و djmehdi_67 تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    1433

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_Kh نمایش پست ها
    سلام مجدد
    امروز رفتم جوهر گرفتم از شرکت پروکام (نمایندگی فروش . خدمات پس از فروش سامسونگ و کنون و اچ پی و ....... هست ) که دیدم تعمیر کارشون آشناست (پرینترم رو هم از همونجا گرفتم ) بعد که بهش گفتم تو این مدت چیکارش کنم بلایی سرش نیاد چهار تا درپوش واسه کارتریج ها بهم داد واسه هد هم گفت حلال معمولی نه سوپر رو داخل نایلون فریزر بریز به اندازه ای که هد کامل داخل حلال باشه بعد هوای داخل نایلون رو وکیوم کن و درش رو محکم گره بده که هوا نکشه تا چند سال دیگه هم هد خراب شد بیا بهت یدونه نو میدم ... :biggrin:
    اینم عکس در پوش ها سعی کردم از همه زوایا عکس گرفته باشم (البته این درپوش ها وقتی که کارتریج ها نو هستند روشون هست ولی خب من وقتی خریدم دادم تعمیرگاهشون تست کردن خودم نرفتم اونا هم بالا کشیدن درپوش ها رو !!! :
    20110627611.jpg
    البته این در مورد شماره کارتریج های 920 شما جواب میده حتما اما برای 56 و 57 من چون کاملا شکل متفاوتی داره نمیدونم باید چکار کرد
    suzanfire و Ali_Kh تشکر می‌کنند.
    تجهیزات

تشکر کرده
    10

یه سوال وقتی کارتریج ها رو شارژ کنیم دیگه نشون دهنده سطح جوهر نشون نمیده سطح جوهر داخل کارتریج رو ؟؟؟ چون که الان شارژ کردم ولی بازم میگه سطح جوهر پایینه !!! :(

تشکر کرده
    1433

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_Kh نمایش پست ها
    یه سوال وقتی کارتریج ها رو شارژ کنیم دیگه نشون دهنده سطح جوهر نشون نمیده سطح جوهر داخل کارتریج رو ؟؟؟ چون که الان شارژ کردم ولی بازم میگه سطح جوهر پایینه !!! :(
    بله همینطوره
    کارتریج رو فقط وقتی میخری و هنوز شارج نشده درست نشون میده سطح رنگ رو و بعد از اینکه شارج کنید دیگه نشون نمیده و حتی ممکنه برای خودش الکی خطای کاهش سطح مایه رنگ بده
    البته من دیدم بعضی کارتریج های غیر اصل که به اصطلاح بهشون "طرح" هم میگن از همون اول نشانگر سطح رو پایین نشون میده که البته مدل من تا حالا با این طرح ها مشکلی نداشته و کار کرده(دسکجت 5550)
    این کاملا طبیعیه و نگران نباشید
    suzanfire و Ali_Kh تشکر می‌کنند.
    تجهیزات

تشکر کرده
    10

میشه نشون دهنده سطح رنگش رو خاموش کنم خیال راحت ؟ ... ;) اینقدر پیغام خطا داد اعصاب نذاشت واسم !!! البته اول که شارژ نکرده بودم سطح رنگ خالی خالی بود بعد از شارژ یکم اومد بالا در همون حدی که خطای کاهش سطح میده ...

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام
    من یک پرینتر hp psc 1513 دارم که 4 سال ازش استفاده نکردم. حالا با اینکه کارتریج رو شارژ کردم پرینت نمی گیره. برگه رو میبره داخل ولی سفید بر میگردونه.
    ممنون می شم راهنمایی کنبد که چیکار کنم؟

كاربر همراه pedram555 آواتار ها
    تشکر کرده
    54

نقل قول نوشته اصلی توسط samira_15254 نمایش پست ها
    سلام
    من یک پرینتر hp psc 1513 دارم که 4 سال ازش استفاده نکردم. حالا با اینکه کارتریج رو شارژ کردم پرینت نمی گیره. برگه رو میبره داخل ولی سفید بر میگردونه.
    ممنون می شم راهنمایی کنبد که چیکار کنم؟
    کاریش نمیشه کرد به جز اینکه یه کارتریج نو بخرید من هم همین بلا سرم اومده البتخ در مورد کارتریج رنگی .البته چند وقط پیش که رفتم جوهر بخرم یه مایع حلال هم داشت فروشنده که ظاهرا برایحل چنین مشکلی بود البته خودش خبر نداشت و من هم امتحان نکردم
    سعی کنید دوره ای یک برگ پرینت هم که شده بگبرید که این مشکل پیش نیاد
    yaghoobi تشکر می‌کند.

صفحه 3 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5 آخرینآخرین