صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 12 , از مجموع 12
Like Tree4تشکر

موضوع: ویرایش فیلم های دوربین CANON در پریمایر CS5

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط anatema نمایش پست ها
    با سلام
    دوربین من CANON 500D است و تعداد فراوانی تکه فیلم که با این دوربین فیلمبرداری کرده ام فضای هاردم رو اشغال کرده است
    آخرین نسخه 64 بیتی پریمایر را هم نصب کردم اما فرمتی دقیقا منطبق با فرمت این دوربین موقع ایجاد پروژه پیدا نمیکنم
    فرمت های زیادی را امتحان کردم اما پس از اتمام پروسس کیفیت فایل ویرایش شده از فایل اصلی کمتر است
    دوستان راهنمایی کنند برای از دست نرفتن کیفیت فایل ویرایش شده نسبت به اصلی چه کدک و فرمتی را باید برای این دوربین استفاده کنم
    دوست عزیز شما چرا از Sony Vegas Pro آخزین نسخه ش استفاده نمیکنید؟ من Canon 60D دارم و برای ویرایش فیلم ها و خروجی گرفتن به فرمت های مختلف هیچ مشکلی ندارم. آخرین نسخه ش 11 هست و نسخۀ 64 بیتی هم داره.

البته برنامه ای را که dada عزیز در پست 6 معرفی کرده را هم میتونید در کنار Vegas pro استفاده کنید و من هم پیشنهاد میکنم. تنها نسخۀ کرک شدۀ این برنامه هم TMPGEnc Video Mastering Works 5.0.6.38 است. البته نسخه های 4 این برنامه تقریبا همشون کرک شده هستند اما در نسخۀ 5 من فقط همینی که نوشتم رو تونستم کرک شده اش رو پیدا کنم.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام
    دوست عزیز شما در پریمیر پنجره اول یک new project میزنید و در پنجره بعدی اسم پروژه و ok
    در پنجره بعد دکمه کنسل رو بزنید
    فایل فیلمها را وارد پروژه میکنید
    بعد روی فایل راست کلیک کنید و گزینه new sequence from clip انتخاب کنید
    sequence جدید دقیقا با همون فرمت و کیفیت فیلم شما ساخته میشه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2