صفحه 3 از 3 نخستنخست 1 2 3
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 27 , از مجموع 27
Like Tree28تشکر

موضوع: Sony Cyber-Shot HX100V یا Fujifilm FinePix HS20EXR

كاربر فعال ehsan+ آواتار ها
    تشکر کرده
    1367

نقل قول نوشته اصلی توسط fafajooon نمایش پست ها
    من دوربین HX-100 رو خریدم ، اما بلد نیستم باهاش عکس بندازم ! یعنی از اصطلاحات و اختصاراتی که روشه سر در نمیارم !

میشه بگین کجای این انجمن اینا نوشته شده ؟! یا اگر نه میشه بهم بگید توی هر محیطی و با شرایط مختلف نوری چه تنظیمی باید باشه !؟
    مبارک باشه.
    دفترچه راهنما رو بخون توضیح داده بعد قسمت مقالات سایت رو مطالعه کن.
    عکس خام یعنی دوربین نویزگیری و تنظیمات اصلی عکس رو انجام نمیده وبعدا تو فتوشاپ میتونی بهتر(اگه مسلط به نرم افزار باشید) انجام بدی اما دوربینی که شما انتخاب کردی فرمت خام نداره.
    fafajooon تشکر می‌کند.
    در مملکتی که امضا حتما باید خط خطی باشه و یا اشکال هندسی داشته باشه و نمیشه اسم و فامیلت رو با دست خط خودت به عنوان امضا بنویسی ،نمی دونم چه امضایی بذارم پس انگشت میزنم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan+ نمایش پست ها
    مبارک باشه.
    دفترچه راهنما رو بخون توضیح داده بعد قسمت مقالات سایت رو مطالعه کن.
    عکس خام یعنی دوربین نویزگیری و تنظیمات اصلی عکس رو انجام نمیده وبعدا تو فتوشاپ میتونی بهتر(اگه مسلط به نرم افزار باشید) انجام بدی اما دوربینی که شما انتخاب کردی فرمت خام نداره.

خیلی ممنون.سلامت باشین

میدونم نداره. راستش دیدم من اونقدرا هم وقت ندارم که با فایل خامش ور برم...هرچند که اگه داشت عالی میشد. اما عکسایی که از دوستان و با سرچ تو اینترنت از این گوشی دیدم به اندازه کافی راضیم کرد....
    به فتوشاپ واردم....یعنی الان نمیشه روی همین عکس هایی که میگیره خیلی مانور داد؟ یعنی نور و نویز و شارپش رو کم و زیاد کرد؟
    خیلی دوست دارم که بتونم با این دوربین عکسای خیلی خوب بندازم....علاقه هم دارم....فقط یه آموزش مختصر باشه...بقیه اش رو خودم راه میفتم!
    بازم ممنون از پاسختون

تشکر کرده
    1367

خیلی ممنون.سلامت باشین

میدونم نداره. راستش دیدم من اونقدرا هم وقت ندارم که با فایل خامش ور برم...هرچند که اگه داشت عالی میشد. اما عکسایی که از دوستان و با سرچ تو اینترنت از این گوشی دیدم به اندازه کافی راضیم کرد....
    به فتوشاپ واردم....یعنی الان نمیشه روی همین عکس هایی که میگیره خیلی مانور داد؟ یعنی نور و نویز و شارپش رو کم و زیاد کرد؟
    خیلی دوست دارم که بتونم با این دوربین عکسای خیلی خوب بندازم....علاقه هم دارم....فقط یه آموزش مختصر باشه...بقیه اش رو خودم راه میفتم!
    بازم ممنون از پاسختون
    مقالان سایت رو بخون منبع خوبی هستن.
    روی همین عکس jpegهم میشه کار کرد اما فایل خام خیلی خروجی بهتری بهت میده و امکان تغییرات بیشتری بهت میده.نرم افزار acr رو آپدیت کن امکانات بیشتری بهت میده.
    fafajooon تشکر می‌کند.
    در مملکتی که امضا حتما باید خط خطی باشه و یا اشکال هندسی داشته باشه و نمیشه اسم و فامیلت رو با دست خط خودت به عنوان امضا بنویسی ،نمی دونم چه امضایی بذارم پس انگشت میزنم

كاربر فعال Moty آواتار ها
    تشکر کرده
    3738

http://shop.akkasee.com/lms/onlineschool/class5

ببخشید یه سوال دیگه

میشه به این آدرس سر بزنید و بگین واقعا این فایل های خام رو میشه تا این حد دست برد توش؟

یا اگه دوربین دیگه ای میشناسین که هم فایل ام داره هم فیلماش در حدسونی هستش و عکسش عالیه.....بهم معرفی کنین
    سلام دوست عزیز
    عکس خام به شما یه عکس با حجم بالا و جزییات زیاد تحویل میده که فقط تو برنامه هایی خاصیی قابل اجراست و پس از ادیت و اصلاح شما این عکس و میتونیین استفاده کنیین در حالی که در حالت عادی عکس شما فشرده سازی میشه با فرمت jpg و حجم یه عکس خام برای این دوربین حدود 25 تا 30 mb هست در حالی که عکس معمولی حدود 5 mb
    fafajooon تشکر می‌کند.
    با احترام فراوان مرتضی صادقیان
    http://instagram.com/Morteza__sadeghian
    http://instagram.com/man.sa_photography

كاربر جديد
    تشکر کرده
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan+ نمایش پست ها
    مقالان سایت رو بخون منبع خوبی هستن.
    روی همین عکس jpegهم میشه کار کرد اما فایل خام خیلی خروجی بهتری بهت میده و امکان تغییرات بیشتری بهت میده.نرم افزار acr رو آپدیت کن امکانات بیشتری بهت میده.

ممنون..اما این برنامه ای که گفتین رو اصلا تو گوگل پیدا نکرد! آکروبات ریدر میاره برام!
    اسم کاملش چیه؟

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

ممنون..اما این برنامه ای که گفتین رو اصلا تو گوگل پیدا نکرد! آکروبات ریدر میاره برام!
    اسم کاملش چیه؟
    Adobe Camera Raw
    Moty و ehsan+ تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

تشکر کرده
    1367

اسم کاملش چیه؟
    فوتوشاپ بریدج رو باز کن بعد عکس رو انتخاب کن اونوقت یا کنترل+r رو بزن یا سمت راست موس رو بزن و
    Adobe Camera Raw رو انتخاب کن.
    Moty و fafajooon تشکر می‌کنند.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 1 2 3