صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16
Like Tree40تشکر

موضوع: دوستانی که ساکن دبی هستند لطفا راهنمایی کنند

كاربر جديد
    تشکر کرده
    12

پیش فرض دوستانی که ساکن دبی هستند لطفا راهنمایی کنند

سلام
    یکی از بستگان عازم دبی هست . من قصد دارم این لنز
    یا
    رو بهش سفارش بدم برام بیاره اما میگه در این زمینه سررشته نداره و میترسه سرش کلاه بره
    از دوستانی که ساکن دبی هستند درخواست میکنم اگه جای خاصی هست که میشه با خیال راحت از اونجا خرید کرد بنده رو راهنمایی کنند
    اگه اطلاعی در رابطه با این لنز دارند ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرماییند
    مثلا قیمت یا فروشگاه ...

پ ن : این لنزها در ایران موجود نیست

خیلی ممنون

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط amator24 نمایش پست ها
    سلام
    یکی از بستگان عازم دبی هست . من قصد دارم این لنز

یا

رو بهش سفارش بدم برام بیاره اما میگه در این زمینه سررشته نداره و میترسه سرش کلاه بره
    از دوستانی که ساکن دبی هستند درخواست میکنم اگه جای خاصی هست که میشه با خیال راحت از اونجا خرید کرد بنده رو راهنمایی کنند
    اگه اطلاعی در رابطه با این لنز دارند ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرماییند
    مثلا قیمت یا فروشگاه ...

پ ن : این لنزها در ایران موجود نیست

خیلی ممنون
    درود.
    خوب اگه شما ازفروشگاههایی مثل شرف دی جی(سی تی سنتریا امارات مول)، نمایندگی نیکون درطبقه همکف سی تی سنتر،فروشگاههای لوازم دیجیتال درطبقه ۳ امارات مول ودربعضی موارد VIRGINدرهمون فروشگاهها، مطمأن باشید که جنس اصلی رو می خرید ولیکن اونقدرقیمت بالاست که ازایران هم بیشتردر میاد.امادرمغازه های میدان بن یاس(درشهر)قیمت ها خیلی کمتره ولی دیگه اونقدرازخریدتون مطمین نخواهیدبود.(بااین حال حتی بی انصاف ترینشون هم مطمین ترازمغازه های ایران هستش)
    ***نمایندگی نیکون درطبقه همکف سی تی سنترازهمه یهتره.
    موید باشید.
    omid mohebbi تشکر می‌کند.

كاربر فعال omid mohebbi آواتار ها
    تشکر کرده
    1405

نمایندگی نیکون درطبقه همکف سی تی سنترازهمه یهتره.
    اگه منظورتون شرکت گرند استور تو طبقه همکف تو سیتی سنتر دیره هستش که واقعا گرون فروشن. از تهران خیلی گرون تره.
    همون درب ورودی اصلی سیتی سنتر رو که وارد میشید راهرو سمت راست کمی بالاتر از بسکین رابینز یه فروشگاه کوچیک هستش که یه آقای هندی فروشنده هستند. که قیمتهاشون خیلی مناسب تره. و جنسشون هم اصله. من هر وقت میرم از ایشون خرید میکنم و هر وقت هم تلفن میزنم بنده خدا کلی راهنمائیم میکنه. فقط مشکل اینه که گارانتی ایشون گارانتی اصلی نیست که البته اگه اصلی هم می بود تو ایران به درد ما نمیخورد. اقای روجایی هم از این فروشگاه خرید کردن و قیمتها رو دیدن.
    تو میدون جمال و بازار مرشد هم میتونید پیدا کنید اما اعتباری ندارند و باید خیلی تجربه داشته باشید. فروشگاههای کارفور ( آخرش نفهمیدیم کرفور درسته یا کارفور ؟ ) اون هم در سیتی سنتر دیره هم گاها قیمتهای مناسبی میتونید پیدا کنید.
    M. Beyrami و ehsan+ تشکر می‌کنند.
    NIKON D810- FUJI X-A1 nikon 14-24 + fotodiox wonder pana66 filters - nikon 24-70 nikon 70-200 f2.8 vrII-nikon 50 mm f 1.8- - - cokin z GND kit

http://www.omidmohebbi.com/

كاربر فعال ehsan+ آواتار ها
    تشکر کرده
    1367

نقل قول نوشته اصلی توسط omid mohebbi نمایش پست ها
    اگه منظورتون شرکت گرند استور تو طبقه همکف تو سیتی سنتر دیره هستش که واقعا گرون فروشن. از تهران خیلی گرون تره.
    همون درب ورودی اصلی سیتی سنتر رو که وارد میشید راهرو سمت راست کمی بالاتر از بسکین رابینز یه فروشگاه کوچیک هستش که یه آقای هندی فروشنده هستند. که قیمتهاشون خیلی مناسب تره. و جنسشون هم اصله. من هر وقت میرم از ایشون خرید میکنم و هر وقت هم تلفن میزنم بنده خدا کلی راهنمائیم میکنه. فقط مشکل اینه که گارانتی ایشون گارانتی اصلی نیست که البته اگه اصلی هم می بود تو ایران به درد ما نمیخورد. اقای روجایی هم از این فروشگاه خرید کردن و قیمتها رو دیدن.
    تو میدون جمال و بازار مرشد هم میتونید پیدا کنید اما اعتباری ندارند و باید خیلی تجربه داشته باشید. فروشگاههای کارفور ( آخرش نفهمیدیم کرفور درسته یا کارفور ؟ ) اون هم در سیتی سنتر دیره هم گاها قیمتهای مناسبی میتونید پیدا کنید.
    اختلاف قیمت در چه حد هست و خرید لنز به صرفه تر هست یا بدنه؟در گمرک برای ورود مشکل ندارید؟
    در مملکتی که امضا حتما باید خط خطی باشه و یا اشکال هندسی داشته باشه و نمیشه اسم و فامیلت رو با دست خط خودت به عنوان امضا بنویسی ،نمی دونم چه امضایی بذارم پس انگشت میزنم

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

خودتون رو خسته نكنيد. خيلي وارد هم باشند نمي توانند چنين لنزهايي را در دوبي پيدا كنند. تنوع محصولات عكاسي در دوبي از ايران هم كمتر است. اين لنزها كه خيلي خيلي بعيد است يافت شود.

ضمنا اين تاپيك پس از چند روز با تاپيك مشابه ادغام خواهد شد.
    M. Beyrami و omid mohebbi تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

تشکر کرده
    1405

اختلاف قیمت در چه حد هست و خرید لنز به صرفه تر هست یا بدنه؟در گمرک برای ورود مشکل ندارید؟
    برای بنده sigma 10-20 f 3.5 با یه عدد فیلتر پلاریزه حدودا 680 در اومد بعلاوه 60 یا 70 تومن هم قیمت فیلتر.
    قیمت لنز خالیش الان بیشتره تو ایران.بدنه هم اگه بگردید میشه قیمتهای مناسبی پیدا کرد.
    دوستم 500 دی کانن رو با لنز 55-18 و یه لنز تله که فکر کنم 300-75 بود ( اگه اشتباه نکنم ) از فروشگاه کارفور خریده بود 850 البته از قیمت ایرانش خبر ندارم. اما گرونی قیمتهای اخیر روی قیمتهای دوبی هم تاثیر گذاشته. و باید خیلی بگردید تا بتونید جای و قیمت مناسب پیدا کنید.
    ضمنا همونطوری که استاد همه ما جناب حسینی فرمودن تنوع گاها ممکنه کمتر باشه و جاهایی که تنوع جس داشته باشن قیمتشون هم بالاتره.
    همین لنزی که بنده خریدم تو گرند استور نزدیک به 167000 تومن گرونتر بود اما با گارانتی اصلی که البته تو ایران به درد ما نمیخوره.
    ویرایش :
    در مورد گمرک هم چون من مشخص بود که چی میخوام بخرم کوله پشتیم رو از لوازم اضافی خالی کردم و کارتن لنز رو هم همرام نیاوردم. و لنز و همراه با لپ تاپی که برای عکاسی خریده بودم همه رو تو کوله پشتیم گذاشتم و آوردم و موردی هم پیش نیومده. تا حالا سر زیاد رفتم و هربار به این صورت خرید کردم و مشکلی هم نداشتم.
    M. Beyrami، ehsan+ و S_Neyshaburi تشکر می‌کنند.
    NIKON D810- FUJI X-A1 nikon 14-24 + fotodiox wonder pana66 filters - nikon 24-70 nikon 70-200 f2.8 vrII-nikon 50 mm f 1.8- - - cokin z GND kit

كاربر فعال aliii آواتار ها
    تشکر کرده
    253

بجز لوازم جانبی ، بدنه و لنز معمولا از ایران گرونتر هست همین گارانتی ساده تو ایرانم از دست میدید

با کلی استرس تجهیزات خیلی خاص پیدا نمیشه ولی بندرت چیزیکه که ایران نیست پیدا بشه از جای مطمئن که بخواهید خرید کنید با قیمت های بالا مواجه میشید

در مورد گمرک هم تو تعداد بالا حساس هستند مثلا ۴ تا لنز شما ۲ تا لنز ۲ میلیون تومانی بیاری کاری ندارند ولی ۲ تا dvdپلیر ۱۰۰ تومانی بگیری دستت میان سراغت :cool:
    M. Beyrami، omid mohebbi و ehsan+ تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    1405

در مورد گمرک هم تو تعداد بالا حساس هستند مثلا ۴ تا لنز شما ۲ تا لنز ۲ میلیون تومانی بیاری کاری ندارند ولی ۲ تا dvdپلیر ۱۰۰ تومانی بگیری دستت میان سراغت
    با فرمایشات علی جان موافقم. من تو آخرین سفرم 6 تا لنز تو کوله پشتیم بود و کسی کار نداشت . اما یکی از دوستان یه پلی استیشن آورده بود مستقیما به گیت گمرک بده شد. دلیلش هم سخت گیری زیاد گمرک روی لوازم برقی هستش.
    aliii و ehsan+ تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

معمولاهرکسی ازدبی یه مقدارالبسه وچیزای دیگه می خره.من هرموقع میرم یکی ازکیسه های نایلونی زیپداربلند،می خرم که وسایل برقی روحتی بدون دورانداختن جعبه ها،زیرمی ذارم وخرت وپرت هاروبالا. گمرک هم تاحالاپیش نیومده گیربده.اخه اون زیر رودیگه نگاه نمی کنن. معمولااینجوریه که، کسانیکه پاسپورت هاشون زیادمهرشده باشه(یعنی سفرخارجشون به خصوص به دبی زیادباشه)موردتوجه بیشتری هستندوبیشتر وسایلشون رومیگردند.اما کسی که درحدسالی یکی دوبار(مثل خودم)میره رو، چندان نمی گردند.ضمنا بعضی فرودگاهها هم کمترسخت می گیرن مثل فرودگاه امام که اصلاچمدونامونونگشتن، وفقط ازدستگاه رد کردن.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    33

قابل توجه دوستان که قصد خرید از دوبی دارند. طی چند روز گذشته تو دبی بودم و بیشتر از همه دنبال قیمت دوربینهای کنون 5D MKII و 7D بودم . به این نتیجه رسیدو که تو دبی می شه قیمتهای خوبی پیدا کرد به شرط اینکه از مراکز خرید بزرگ و لوکس خرید نکنید. بیشتر به طرف بازارهای قدیمی برید. مثل بازار مینا که یک بازار محلی کوچک شبیه خیابونهای معمولی خودمونه و اطراف میدون بنی یاس(جمال عبدالناصر قدیم) که مثل پشت پشت شهر داری تهران می مونه . قیمتهای درج شده روی دوربینها قیمت واقعی نیست قیمت را از فروشنده بپرسید. تازه خیلی وقتها تخفیف میدهند و می شه باهاشون چونه هم زد. مثلا 7D با لنز 18- 135 ، 4850 درهم و 5D MKII با لنز 24-105 قیمت 7800 درهم که نسبت به ایران خیلی خوب بود.
    masoudrejae، R.Asgari، M.Rahimizadeh و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین