صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18
Like Tree27تشکر

موضوع: خرید از بانه، به صرفه و مطمئن یا خیر؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    17

پیش فرض خرید از بانه، به صرفه و مطمئن یا خیر؟

با سلام خدومت اساتید و بزرگواران فوروم.

بنده تصمیم به خرید یکی از دومدل Fuji HS20 یا Sony HX100 دارم . و چون از این دوربین در خارج از کشور استفاده خواهم کرد نیازی به گارانتی ایرانی ندارم البته به گارانتی بین المللی حتما" احتیاج دارم.

به نظر دوستان آیا خرید دوربین از بانه به صرفه و مطمئن است ؟ در صورتی که خرید از بانه را توصیه نمیکنید مکانیبرای خرید دوربین بدون گارانتی سراغ دارید؟ آیا قیمت دوربین در تهران و شهرستان متفاوت است؟

با تشکر

كاربر همراه M-ESMAILZADEH آواتار ها
    تشکر کرده
    1583

سلام دوست عزیز
    ورودتان را به فوروم عکاسی خوش امد می گوییم
    به عنوان کسی که بارها از بانه لوازم صوتی و تصویری خریده ام و از هر شش ماه حداقل دو بار به بانه برای تفریح و خرید می روم ..خرید دوربین دیجیتال را (حتی از نوع کامپکت هم ) از بانه صلام نمی دانم ..در بانه دو رفیق دارم که لوازم صوتی و تصویری می فروشند ( ال سی دی . ضبط ماشین . و حتی دوربین ) ایشان بهترین جا برای خرید دوربین دیجیتال را تهران می دانند .
    در مورد تفاوت قیمت در شهرستان ها هم ..بله وجود دارد ..البته بستگی به بزرگ یا کوچک بودن شهر هم دارد ..مثلا در شهری مثل تبریز قیمت ها چندان بالاتر از تهران نیست ..
    E.Fattahi، milad_iut و Pooya007 تشکر می‌کنند.

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

سلام
    چند روز پیش منم یه sony nex 5 از بانه سفارش دادم با کیف 840 تومن با دردسر رفتن به ترمینال و ... همین جمعه رفتم دیدم نمایندگی پاساژ حافظ با گارانتی اصلی داره میده 850 تومن.
    milad_iut، Pooya007 و J U N I P E R تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

به نظر دوستان آیا خرید دوربین از بانه به صرفه و مطمئن است ؟ در صورتی که خرید از بانه را توصیه نمیکنید مکانیبرای خرید دوربین بدون گارانتی سراغ دارید؟ آیا قیمت دوربین در تهران و شهرستان متفاوت است؟[/QUOTE]------
    درود
    ازبین اشنایان بنده تابه حال ۳ موردخریدازبانه دیده ام که بامشکل مواجه شده اند:یک ال سی دی سامسونگ که دچارپریدگی رنگ شد،یک یخچال که موتورش سوخت ویک تلویزیون معمولی که لامپ تصویرش سوخت.خودمن هم ۲عددفلش مموری خریدم که ۱هفته کارکردند.اصولاخریدازبانه ریسک است واصلاکاردرستی نیست .حتی بااختلاف قیمت ۱۵٪وبیستر بیشترهم خریدازتهران توصیه می شود.
    ضمنااگرگذارتان به دوبی می خورد،می توانیددوربین های بدون گارانتی تا۱۵٪کمترپیداکنید(در زمان سفرمن ،درهم ۳۰۰تومان بود)
    Pooya007 و J U N I P E R تشکر می‌کنند.

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

بعضی از تلویزیونها تا 30 40 در صد زیر فیمت نمایندگی هستند. اونا ارزش خرید دارن ولی جنسهای ریز اختلافشون خیلی کمه .
    E.Fattahi، M. Beyrami و Pooya007 تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    119

دوربین sony H70 از بانه برای یکی از دوستانم خریدم بقیمت 290 بدون گارانتی
    قیمت بازار تهران 340-310
    دوربینهای حرفه ای و نیمه حرفه ای اصلا پیدا نمیشه یا حداقل من نتونستم پیدا کنم
    ویرایش توسط eos500d : Saturday 23 July 2011 در ساعت 21:18
    Pooya007 تشکر می‌کند.
    مهدی رمضانی
    Nikon D90 + AF-S 18-105 mm

كاربر جديد
    تشکر کرده
    17

از تمام دوستانی که لطف کردن راهنمایی کردن خیلی ممنونم . قرار بود یه روز کامل رو بذارم کلی هم خرج کنم آخر سر هم متضرر بشم. حالا جایی تو تهران یا تبریز سراغ دارید که بدون گارانتی بفروشن؟ همه این دوربینها گارانتی بین المللی دارن؟ چون من میخوام ببرم آلمان . اونجا به مشکل بربخوره میتونم از گارانتی استفاده کنم؟ یا صلاح میدونید از آلمان بخرم؟

كاربر همراه patomat آواتار ها
    تشکر کرده
    480

نقل قول نوشته اصلی توسط Pooya007 نمایش پست ها
    از تمام دوستانی که لطف کردن راهنمایی کردن خیلی ممنونم . قرار بود یه روز کامل رو بذارم کلی هم خرج کنم آخر سر هم متضرر بشم. حالا جایی تو تهران یا تبریز سراغ دارید که بدون گارانتی بفروشن؟ همه این دوربینها گارانتی بین المللی دارن؟ چون من میخوام ببرم آلمان . اونجا به مشکل بربخوره میتونم از گارانتی استفاده کنم؟ یا صلاح میدونید از آلمان بخرم؟
    دوستان جواب بدن ولی هیچکدوم بین المللی نباید باشه آقا! آلمان که باید کلی گرونتر باشه به خاطر مالیات مگه اینکه بخوای برگردونیش ایران!
    بهتره همیجا بخری با گارانتی و بی گارانتی فرق نداره به نظرم احتمال خراب شدنش متناسب با بدشانسیه شماس
    نردبان این جهان ما و منی است/عاقبت این نردبان افتادنیست/لاجرم هرکس که بالاتر نشست/استخوانش سخت تر خواهد شکست/
    علی فلاحی نژاد

كاربر فعال majid.sh آواتار ها
    تشکر کرده
    428

جای که من هستم 3 ساعت با بانه فاصله داره هر جمعه من میرم
    دوربین حرفه ای که نیست اکثر ال سی دی ها یا ال ای دی ها رفرریش هستند

برا کولر گازی خوبه واین هفته بغل پاساژ خدریSony Alpha NEX3
    600 هزار زده بود

برو از اروپا بگیر حالشو ببر
    J U N I P E R تشکر می‌کند.

كاربر همراه M-ESMAILZADEH آواتار ها
    تشکر کرده
    1583

البته در بعضی مواقع شرایط فروش تا حدودی معلوم می کند که جنس تا چه حدی سالم و مطمئن است ...مثلا فروردین نود برای یک مسافرت تفریحی دو روزه برنامه ریزی کردیم و به سمت بانه رفتیم ..دوست من خواست فلش مموری بخرد که من مخالف بودم ..بالاخره یک ترنسند 8 گیگ به قیمت چهار هزار تومان خرید و فروشنده هم توی مغازه ای که همان نزدیکی ها بود فلش را امتحان کرد و چند تا اهنگ هم داخل فلش انداخت ...توی راه هم با ضبط ماشین به اهنگ های توی فلش گوش کردیم ..اما وقتی بعدا فلش را بطور کامل تست کردیم متوجه شدیم که تنها 15 مگابایت ظرفیت دارد .
    و از طرفی حدود 10 خانواده از فامیل را می شناسم که از بانه تلوزیون ال سی دی تهیه کرده اند و حالا حدود دو سال است که هیچ مشکلی برایشان پیش نیامده ..
    M. Beyrami تشکر می‌کند.

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین