صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13
Like Tree10تشکر

موضوع: با کمتر 100 هزار تومن چی بخرم؟ / کدوم یکی از این گزینه ها؟

كاربر فعال ehsan+ آواتار ها
    تشکر کرده
    1367

نقل قول نوشته اصلی توسط Online نمایش پست ها
    البته تو فوتوشاپ هم میخوام استفاده کنم زیاد خانوادگی نیست یه سری عکسی که گرفته میشه یکم کار میشه برا بروشور و طراحی وب دوربین خانوادگی یه کنون نیمه حرفه ای داریم...

آخه این نمونه عکسی که از a800 گذاشتند منو نا امید کرد رزولوشنش خیلی پایین هست یه جورایی در حد دوربین گوشی من هست

سایتی مثل gsmarene.com که نمونه عکس دوربین گوشیها رو میزاره هست که بشه نمونه عکس و فیلم دوربین ها دید؟
    برای کار وب که مگا پیکسل بالا احتیاج نداری اما بروشور در چه اندازه میخوای چاپ کنی؟
    در کل دوربینهای این رده خیلی از دوربین موبایل بالاتر نیستند چون تنظیمات دستی کمی دارن.(اینو گفتم که اگه موبایلت دوربین 8 مگ داره بیخودی خرج نکنی اما اگه بروشور با کیفیت میخوای نزدیک 300 الی 400 برات هزینه داره(هزینه رم -کیف-سه پایه در صورت لزوم)
    Online تشکر می‌کند.
    در مملکتی که امضا حتما باید خط خطی باشه و یا اشکال هندسی داشته باشه و نمیشه اسم و فامیلت رو با دست خط خودت به عنوان امضا بنویسی ،نمی دونم چه امضایی بذارم پس انگشت میزنم

كاربر جديد Online آواتار ها
    تشکر کرده
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan+ نمایش پست ها
    برای کار وب که مگا پیکسل بالا احتیاج نداری اما بروشور در چه اندازه میخوای چاپ کنی؟
    در کل دوربینهای این رده خیلی از دوربین موبایل بالاتر نیستند چون تنظیمات دستی کمی دارن.(اینو گفتم که اگه موبایلت دوربین 8 مگ داره بیخودی خرج نکنی اما اگه بروشور با کیفیت میخوای نزدیک 300 الی 400 برات هزینه داره(هزینه رم -کیف-سه پایه در صورت لزوم)
    نه برا بروشور هم رزولوشن بالا احتیاج ندارم
    فقط نمونه عکسش زد تو ذوقم :دی

كاربر همراه Amin Naderi آواتار ها
    تشکر کرده
    289

نقل قول نوشته اصلی توسط Online نمایش پست ها
    البته تو فوتوشاپ هم میخوام استفاده کنم زیاد خانوادگی نیست یه سری عکسی که گرفته میشه یکم کار میشه برا بروشور و طراحی وب دوربین خانوادگی یه کنون نیمه حرفه ای داریم...

آخه این نمونه عکسی که از a800 گذاشتند منو نا امید کرد رزولوشنش خیلی پایین هست یه جورایی در حد دوربین گوشی من هست

سایتی مثل gsmarene.com که نمونه عکس دوربین گوشیها رو میزاره هست که بشه نمونه عکس و فیلم دوربین ها دید؟
    دوست عزیز من نمونه گذاشتم اگه عکس با کیفیتر میخواهید بفرمایید اینم عکس با کیفیت در ضمن رزلویشن اصلی عکس 3600 در 2600 هست که حتی اینجا هم بازم رزلویشن پایین آوردم

Canon A800

صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2