نمایش نتایج : از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: لطفاً راهنمایی کنید

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

Question لطفاً راهنمایی کنید

سلام. یه راهنمایی ازتون می خوام:
    من به عکاسی علاقه دارم. اما هنوز نه اطلاعات کافی (و حتی پایه) رو دارم و نه اینکه تجربه کار با دوربین های حرفهای رو داشتم. (قبلاً یه دوربین Compact داشتم.) تصمیمم تقریباً جدیه که یه کلاس عکاسی برم. الان می خوام یه دوربین خوب دیجیتال بگیرم. وقتی بگیرم به احتمال قوی تا مدتی فقط بلدم با مد اتوماتیک (AF) عکاسی کنم تا اینکه کم کم یاد بگیرم. حالا به نظر شما SLR Like بگیرم یا اینکه این کار پول دور انداختنه؟ و از اول برم سرغ SLR? راستش اگه بخوام SLR Like بگیرم دلم نمی خواد از 500 تومن بیشتر پول بدم و احتمالاً تو این رده S2IS رو انتخاب می کنم. و اما اگه بخوام SLR بگیرم دلم میخواد EOS 350D رو بگیرم. (البته هنوز کمی شک دارم که 900 تومن بدم بابت دوربین چون خیلی چیزهای دیگه هم هست که خیلی به دردم میخوره و هنوز ندارم از جمله یه labtop) حالا نظر شما چیه؟
    Canon Powershot S2IS
    www.irandg.com

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط ames
    سلام. یه راهنمایی ازتون می خوام:
    من به عکاسی علاقه دارم. اما هنوز نه اطلاعات کافی (و حتی پایه) رو دارم و نه اینکه تجربه کار با دوربین های حرفهای رو داشتم. (قبلاً یه دوربین Compact داشتم.) تصمیمم تقریباً جدیه که یه کلاس عکاسی برم. الان می خوام یه دوربین خوب دیجیتال بگیرم. وقتی بگیرم به احتمال قوی تا مدتی فقط بلدم با مد اتوماتیک (AF) عکاسی کنم تا اینکه کم کم یاد بگیرم. حالا به نظر شما SLR Like بگیرم یا اینکه این کار پول دور انداختنه؟ و از اول برم سرغ SLR? راستش اگه بخوام SLR Like بگیرم دلم نمی خواد از 500 تومن بیشتر پول بدم و احتمالاً تو این رده S2IS رو انتخاب می کنم. و اما اگه بخوام SLR بگیرم دلم میخواد EOS 350D رو بگیرم. (البته هنوز کمی شک دارم که 900 تومن بدم بابت دوربین چون خیلی چیزهای دیگه هم هست که خیلی به دردم میخوره و هنوز ندارم از جمله یه labtop) حالا نظر شما چیه؟
    فکر کنم کانن جی 6 بگیری بیشتر حال کنی.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

Exclamation

نقل قول نوشته اصلی توسط canon g6
    فکر کنم کانن جی 6 بگیری بیشتر حال کنی.
    ممنون از راهنمایتون. ولی S2IS نسبت به G6 ویژگیهایی داره که برای من مهم تر هستن. از جمله زوم 12x و نیز لرزه گیر و ... (البته G6 هم مسلماً از نقاط قوتی برخورداره ولی به دلیل اهمیت موارد فوق برای من، حداقل در عدم انتخاب G6 تقریباً مطمئن هستم.) در عین حال اگه ممکنه قیمت G6 رو بهم بگین. ممنون.
    Canon Powershot S2IS
    www.irandg.com

كاربر همراه
    تشکر کرده
    89

نقل قول نوشته اصلی توسط ames
    ممنون از راهنمایتون. ولی S2IS نسبت به G6 ویژگیهایی داره که برای من مهم تر هستن. از جمله زوم 12x و نیز لرزه گیر و ... (البته G6 هم مسلماً از نقاط قوتی برخورداره ولی به دلیل اهمیت موارد فوق برای من، حداقل در عدم انتخاب G6 تقریباً مطمئن هستم.) در عین حال اگه ممکنه قیمت G6 رو بهم بگین. ممنون.
    با سلام به شما دوست عزیز.
    به نظر من با یک SLR-Like شروع کنی خیلی بهتره. چون دوربینها به سرعت دارند پیشرفت می کنند و زمانی که شما اطلاعات در مورد عکاسیت کامل شد با همون 900 هزار تومن دوربین خیلی بهتری می تونی بگیری. اگه زوم بالا برات مهمه S2IS انتخاب خیلی خوبیه. ولی اگه در بند زوم نیستی Ricoh یه دوربین جدید 8 مگاپیکسلی با قیمت 400 هزار تومن داده. مشخصاتش خیلی جالبه. تا ایزو 1600 داره. سایز CCD هم بزرگه 1/1.8 و فکر می کنم جای تامل داشته باشه. اینم مشخصات کامل روی dpreview

http://www.dpreview.com/reviews/spec.../ricoh_gx8.asp

قیمت G6 هم حدود 600 تومن باید باشه.
    رحمان حق پرست / Rahman Haghparast
    Konica Minolta Dimage Z3 / HP PSC 1315
    Canon EOS 550D, Canon EFS 18-55 IS, Canon EFS 55-250 IS, Canon 35-80 Reverse

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    600

سلام
    خوب اگه 900 گرونه ميتونی d50 نيکن رو بگيری 780 هم بيشتر نيست
    چيزی هم از 350d کم نداره.