صفحه 33 از 35 نخستنخست ... 23 29 30 31 32 33 34 35 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 321 تا 330 , از مجموع 347
Like Tree1722تشکر

موضوع: عکس ماه ـ پیشنهادها، پرسش‌ها و انتقادها

Forum Administrator Kholeno آواتار ها
    تشکر کرده
    4056

نقل قول نوشته اصلی توسط Marefat نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید!
    به نظرم بهتر می بود یکی از قوانین این بود که دوستانی که در عکس ماه شرکت می کنند عکس ارسالی را قبلا در هیچ تاپیکی ارسال نکرده باشند.گاها عکسهای آشنایی به چشم میخورد .در یک مورد یک عکس همزمان در تاپیک بدون دسته بندی بود(البته شاید این قانون هست و من بی اطلاع هستم)
    این قانون وجود ندارد چون امکان اجرایش نیست. نمی توانیم چک کنیم که همه عکس‌ها را قبلا در جای دیگری آپلود نکرده باشند. اما خود کاربران باید ملزم به رعایت این قانون نانوشته باشند. چه لطفی دارد که عکس تکراری که در تاپیک‌های دیگر ارسال کرده‌ایم مجددا اینجا هم ارسال کنیم؟! قرار است که برای این بخش در فرصت یک ماهه عکاسی کنیم. حداقل اگر با عکس آرشیوی شرکت می‌کنیم٬ عکس تکراری نفرستیم.
    ممنون
    Marefat، Hossein Arabi، amir.komeily و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    پيام حمزه‌ای
    PayamPix

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

به نظر من 1 ماه برای هر عکس خيلی زياده
    معمولاً همه عکس هاشون رو همون چند روز اول ميفرستند
    شايد 2 هفته مناسبتر باشه
    Kholeno، Navid7h و tahaaa تشکر می‌کنند.

كاربر همراه NarimaN 7 آواتار ها
    تشکر کرده
    798

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه مدیران محترم سایت.
    نکته ای را میخواستم در مورد تاپیک عکس ماه بیان کنم. ( البته پیشاپیش عذرخواهی میکنم اگر مطلبم را در قسمت نامناسبی قرار دادم، چون با توجه به گشتی که در سایت زدم، بخش مناسب تری از اینجا پیدا نکردم )
    جسارتاً احساس میکنم روند تایید عکسها و بالطبع نمایش آنها در این تاپیک با کندی زیادی انجام میشود. همانطور که میدانید یکی از شرایط عکس برتر، تعداد لایک های بیشتر کاربران دیگر است. اما وقتی فرصتی برای به نمایش در آمدن یک عکس نباشد، چطور میتوان کاربران دیگر از آن عکس بازدید نموده و نظر خود را در رابطه با آن عکس، بیان کنند.
    جسارتاً به طور مستقیم اشاره میکنم که بنده ظهر روز 29 مهر، عکس خودم را آپلود کردم. و الان که شب 20 مهر است، همچنان عکس بنده مورد تایید قرار نگرفته. مگر اشکال دیگه ای موجود باشد که باعث عدم تایید عکس شده باشد که البته خودم با بازبینی های مکرر، متوجه اشکال این عکس نشدم.
    هرچند که دیگه تایید شدن این عکس نیز با توجه به اتمام فرصت این ماه، و زمان کم بازدید از آن فایده ای ندارد.
    اما خوشحال میشم مدیران محترم سایت زحمت کشیده و پاسخ مناسبی به درخواست بنده بدهند.
    با تشکر / نریمان شریفی
    Kholeno و mSafdel تشکر می‌کنند.
    اهل کاشانم / پیشه ام نقاشی است / گاه گاهی قفسی می سازم با رنگ ، می فروشم به شما /
    تا به آواز شقایق که در آن زندانی است / دل تنهایی تان تازه شود ...

تشکر کرده
    4056

سلام
    من پست را به اینجا منتقل کردم٬ پیدا کردن این بخش کار سختی نبود.
    اولا روند عکس ماه مانند تاپیک عکسهای شما نیست و همه عکسها تایید می‌شوند. بارها در مورد روند عکس ماه توضیح داده‌ام و قوانین و شرایط را هم در پست اول هر دوره٬ لینک می‌دهم. شیوه اجرایی جاری با همفکری و نظرسنجی با خود کاربران انتخاب شد اگر بخش قوانین عکس ماه را مطالعه می‌فرمودید٬ متوجه می‌شدید که
    «
    عکسها بصورت بی نام و با نام کاربری JURY و به صورت متناوب و هفتگی منتشر خواهند شد.»
    وقتی در مسابقه‌ای شرکت می‌کنید یعنی قوانینش را هم پذیرفته اید.
    حالا دلیل این کار چیست؟ قبلا وقتی همه عکسها در یک روز و یک ساعت منتشر می‌شد٬ برای یک ماه این بخش مسکوت می ماند و از شور و حال می افتاد. برای کم اثر تر کردن این مشکل عکسها به طور متناوب و هفتگی و بعد از جمع شدن چند عکس منتشر می‌شوند. عکس شما به اضافه چند عکس دیگر امشب منتشر خواهند شد و زمان کافی برای رای دادن هم وجود خواهد داشت. من تعداد لایکها و زمان آنها را در چندین دوره عکس ماه (هفته سابق) بررسی کرده‌ام. به شما اطمینان می‌دهم که زمان ارسال و انتشار عکس هیج تاثیری در انتخاب عکس برتر چه از سوی داوران و چه از سوی کاربران٬ ندارد. عکس خوب همیشه دیده می‌شود. در نزدیک ۶۰ دوره‌ای که برگزار شده٬ عکس برتر٬ هم از عکس‌هایی که در روزهای اول ارسال شده و هم از عکس‌هایی که در روزهای آخر ارسال شده٬ انتخاب شده است. در همان دوره قبل عکسی هست که روز آخر منتشر شد اما چند برابر عکسهایی که یک ماه قبل منتشر شده بود٬ لایک گرفت. ضمن اینکه بعد از اتمام مهلت شرکت٬ چند بار تاپیک به روز رسانی می‌شود تا همه عکس‌ها از شانس مساوی دیده شدن برخوردار شوند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط niceevil نمایش پست ها
    شايد 2 هفته مناسبتر باشه
    دقیقا برعکس٬ اکثرا عکس‌ها را در روزهای آخر ارسال می‌کنند.
    ویرایش توسط Kholeno : Wednesday 22 October 2014 در ساعت 21:17
    Navid7h، mSafdel، Mehdi Rojaie و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    پيام حمزه‌ای
    PayamPix

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

نقل قول نوشته اصلی توسط niceevil نمایش پست ها
    شايد 2 هفته مناسبتر باشه

سلام..

همونطور که جناب حمزه ای هم گفتند، همیشه اکثر پست ها در روزها و یا لحظات آخر ارسال میشه :)
    اون اوایل اوایل که یه هفته بود، یه مدت تغییر دادیم دوهفته ای شد،‌بعضی وقتا تمدید شد، زمانش بلندتر شد و...
    خلاصه ترکیب های مختلفی تست شده،

ولی همیشه عموم عکس ها روزها و لحظات آخر ارسال میشه که خُب خیلی جالبه و عجیبه :)

خوب باشید.
    Majix تشکر می‌کند.
    نوید حسینیان | پیوسته

كاربر همراه NarimaN 7 آواتار ها
    تشکر کرده
    798

جناب حمزه ای عزیز قبل از هرچیز تشکر بابت وقتی که گذاشتید و پاسخگو بودید.
    در رابطه با پیدا کردن این تاپیک حق با شماست. بنده در صفحه اول فروم جستجو کردم و به این فکر نکردم که شاید در داخل بخش عکس ماه، بشه بخشی برای انتقادات و پیشنهادات پیدا کرد.
    اما در مورد مطالعه نکردن قوانین مسابقه، کم لطفی کردید. بنده کلاً علاقه زیادی به مطالعه و وقت گذاشتن برای موارد مختلف دارم. قوانین مسابقه را هم هر دفعه از زمان قدیم که عضو سایت شدم مطالعه کردم و اینبار نیز با دقت مطالعه کردم که ببینم مواردی همچون سایز عکس ، حجم عکس ، شرایط کپی رایت و مسائل دیگر دستخوش تغییرات شده یا نه و چه مواردی را باید رعایت کنم برای ارسال عکس. دیگه تایید عکس ها به صورت بی نشان و با نام کاربردی Jury که جای خود. و حتی موضوع جمع شدن چند عکس و انتشار آنها باهم را هم میدانم و شدیداً هم بنده موافق این طرح هستم چون همچون فرمایشات شما، این حرکت باعث زنده بودن و هیجان بیشتر این بخش میشود. تنها چیزی که از آن اطلاع نداشتم، مدت نمایش مسابقه ماه بود. یعنی تصور میکردم که آخر ماه فرصت تمام هست و دیگه وقت رای گیری از سمت کاربران دیگه هم نیست. بخاطر همین احساس کردم تاخیر در تایید عکس، باعث از دست دادن زمان شرکت در مسابقه خواهد بود.
    بنده عجول بودم و همانطور که عرض کردم نمیدانستم بعد از اتمام فرصت مسابقه، هنوز فرصت برای رای گیری هست که از این بابت و بخاطر اطلاعات ناقص بنده از قوانین سایت عذرخواهی میکنم.
    در هر صورت وظیفه خود را میدانم که به خاطر وقت گذاشتن و توضیحات تکمیلی شما و همچنین زحماتی که برای بخش عکس ماه می کشید تشکر را بکنم.
    نریمان شریفی
    Kholeno و mSafdel تشکر می‌کنند.
    اهل کاشانم / پیشه ام نقاشی است / گاه گاهی قفسی می سازم با رنگ ، می فروشم به شما /
    تا به آواز شقایق که در آن زندانی است / دل تنهایی تان تازه شود ...

تشکر کرده
    4056

تصور میکردم که آخر ماه فرصت تمام هست و دیگه وقت رای گیری از سمت کاربران دیگه هم نیست.
    اون جوری که نامردی بود! نه امشب که فرصت تمام شد تا سه روز فرصت هست که کاربران رای بدهند. تاپیک هم چند بار بالا می‌آید که همه عکسها رو ببینند.
    Navid7h، mSafdel، Mehdi Rojaie و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    پيام حمزه‌ای
    PayamPix

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

اينکه بعد از تمام شدن هر دوره کل عکس ها رو با اسم فرستنده تاييد ميکنيد کار جالبيه و جای تشکر داره
    ممنون
    Kholeno، miladn1370، tahaaa و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Hamed Ziyaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1887

با سلام..
    با عنایت به اینکه به 27 آبان ماه رسیدیم متاسفانه شاهد استقبال سرد اعضای محترم سایت از موضوع عکس ماه هستیم...
    به عمد از بکار بردن واژه * مسابقه * پرهیز میکنم چرا که در واقع رقابت و مسابقه ای در کار نبوده و نیست ، همچنانکه در عنوان تاپیک هم چنین واژه ای قید نشده !!!
    بنظرم نیت و فلسفه کلید زدن موضوع عکس ماه کاملا واضح و گویاست !! همانا آموزش و تمرین چگونگی عکاسی از سوژه ها و موضوعات مختلف و باید ها و نباید هاش !!!
    به شخصه با توجه به موضوع انتخابی این ماه که طبیعتا موضوعی بسیط و در دسترس همگان بود انتظار مشارکت بیشتری رو از سوی اعضای محترم داشتم..
    ولیکن واقعا دلگیر میشم وقتی بصورت روزانه به تاپیک عکس ماه سر میزنم و میبینم صرفا تعداد معدودی عکس ارسال شده و ظاهرن هم قرار نیست به تعدادش افزوده بشه !!!
    بنده به نوع خودم از کادر مدیریت و بخصوص شخص جناب آقای حمزه ای که برای این موضوع زحمت زیادی میکشن و به قول معروف تاپیک رو تر و خشک میکنن تشکر و قدر دانی میکنم...
    حداقل برای بنده تا این لحظه نکات آموزشی مفیدی در لابلای تصاویر ارسالی وجود داشته...

انصافا حقش نیست که با تاپیک عکس ماه چنین با بی مهری رفتار کنیم.. نگاهی اجمالی به تعداد کاربران سایت بندازید تا بیشتر متوجه عرایض بنده بشید.. !!

امیدوارم در این مدت زمان اندک باقیمانده دوستان همتی کنند و دست به دوربین بشن و با مشارکت بیشتر و ارسال تصاویر قوی و چشم نواز و تحسین برانگیز به این تاپیک مظلوم روح و جان تازه ای ببخشند !!!

بیشتر عکس بگیریم و بیشتر به اشتراک بذاریم و بیشتر بقیه اعضا رو در تجربیاتمون شریک کنیم و * کمتر * از تعداد احتمالی سپاسها بهراسیم !!!

قطعا تعداد لایکها در اون تاپیک خطری رو متوجه سابقه و خوشنامی و درجه علمی یک عکاس نمیکنه !!!
    با تشکر
    Kholeno، merdax، mreza1001 و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مبر ز موی سپیدم گمان به عمر دراز
    جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی ...
    "حامد "

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

یک قانون هم من میگم بزارید در هیچ کجا عکسی که میزارید نباشه منظورم در سایت بود

صفحه 33 از 35 نخستنخست ... 23 29 30 31 32 33 34 35 آخرینآخرین