صفحه 5 از 35 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 41 تا 50 , از مجموع 347
Like Tree1722تشکر

موضوع: عکس ماه ـ پیشنهادها، پرسش‌ها و انتقادها

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

نقل قول نوشته اصلی توسط Mazy نمایش پست ها
    درود
    آیا برای ارسال اثر به تاپیک عکس هفته، مجموعه عکس هم میتوان ارسال کرد؟
    با سپاس

درود جناب اسدی

هر کاربر میتواند در تاپیک عکس هفته فقط یک عکس ارسال کند. (تک عکس )

شاد باشید.
    Mazy و persian.boy تشکر می‌کنند.
    نوید حسینیان | پیوسته

كاربر همراه M.Moghadam آواتار ها
    تشکر کرده
    3146

سلام
    در تاپیک عکس هفته موضوع شماره 1 ترتیب قرار گیری پست ها اشتباه شده یا بهتره بگم داره بهم میریزه و دلیلشم نمیدونم عکس جناب mazy با توجه به زمان قرار گیری در تاپیک باید در پست 5 قرار میگرفت که اینطوری نشد و در پست 2 قرار گرفت ولی ساعت درسته وبا توجه به اون باید در پست 2 قرار میگرفت که گرفت.
    فکر میکنم اگر به همین صورت ادامه پیدا کنه در حق دوستانی مثل ایشون ظلم میشه چون کسی مثل من که چندین بار از پست 2 به بعدو نگاه کرده احتمالا وقتی تعداد عکسا زیاد بشه دوباره از اول نگاه نمیکنه.امیدوارم تصمیمی اتخاذ بشه که این مسئله زودتر حل بشه.
    Mazy و Miri تشکر می‌کنند.
    d5100+18-105 nikon+sb800+190xprob+804rc2

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

در هر صورت برخی از عکس ها اول خواهد بود و برخی آخر.

این موردی هم که فرمودید ظاهراً بستگی به زمان تایید ما دارد . برخی عکس ها سریع تایید میشه و برخی دیگه رو دربارش صحبت می کنیم تا ببینیم باید تایید بشه یا نه.

برای رای دادن دوستان دقت کنند عکسی جا نماند. داوران هیچ عکسی را از قلم نخواهند انداخت.
    Vahid و M.Moghadam تشکر می‌کنند.
    محمد رضا میلانی

كاربر همراه M.Moghadam آواتار ها
    تشکر کرده
    3146

نقل قول نوشته اصلی توسط mreza1001 نمایش پست ها
    در هر صورت برخی از عکس ها اول خواهد بود و برخی آخر.

این موردی هم که فرمودید ظاهراً بستگی به زمان تایید ما دارد . برخی عکس ها سریع تایید میشه و برخی دیگه رو دربارش صحبت می کنیم تا ببینیم باید تایید بشه یا نه.

برای رای دادن دوستان دقت کنند عکسی جا نماند. داوران هیچ عکسی را از قلم نخواهند انداخت.
    ممنون که جواب دادین من این مطلبو برای زمانی عرض کردم که تعداد عکسها به یه عددی مثل 100 برسه که واقعا عذاب اور میشه دیدن به هم ریخته عکسها.
    به هر حال اختیار با شما مدیران است.
    persian.boy تشکر می‌کند.
    d5100+18-105 nikon+sb800+190xprob+804rc2

كاربر ويژه
    تشکر کرده
    5959

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadmoghadam نمایش پست ها
    ممنون که جواب دادین من این مطلبو برای زمانی عرض کردم که تعداد عکسها به یه عددی مثل 100 برسه که واقعا عذاب اور میشه دیدن به هم ریخته عکسها.
    به هر حال اختیار با شما مدیران است.
    سلام

مطمئن باشید، این قضیه در بهترین حالت ممکن پیش خواهد رفت. و همگی به دنبال بهینه‌ترین وضعیت خواهند بود.

ممنون که یادآوری می‌کنید.
    M.Moghadam تشکر می‌کند.
    .

كاربر همراه
    تشکر کرده
    2548

جناب مقدم عزیز به نکته خوبی اشاره کردید که من خودم هم میخواستم مطرح کنم ولی با توجه به اینکه خودم صاحب اثر بودم فکر کردم شاید برای دوستان سوتفاهمی پیش بیاد و مطرح نکردم و گفتم صبور باشم بهتره ( البته یه سری مسائل برام خیلی خیلی جالبه که حتما بعد از چهار شنبه و اتمام مسابقه مطرح میکنم فعلا تا اتمام این دوره نمیتونم جیزی بگم )
    به هر حال از اینکه اولین ارسال مال منه و زودتر از همه پیش قدم شدم و . . . احساس خوبی دارم ولی با این تفاصیر برای دوره بعد حتما تا دقیقه 90 دست نگه میدارم .
    به چند دلیل
    تا هم عکسهای بقیه و میزان رای اونارو نسبت به ژانرشون ببینم و میزان علاقه ژانر بچه ها دستم بیاد (که تا اینجا هم کمی دستم اومده) هم عکسم بالاترین پست باشه و بازدید بیشتری داشته باشه و . . .
    کاش دست اندر کاران این حرکت خوب و پسندیده فکری به حال این موضوع بکنند
    persian.boy تشکر می‌کند.

كاربر ويژه
    تشکر کرده
    5959

البته یه سری مسائل برام خیلی خیلی جالبه که حتما بعد از چهار شنبه و اتمام مسابقه مطرح میکنم فعلا تا اتمام این دوره نمیتونم جیزی بگم
    ؟؟؟؟؟؟
    اگر بنا به نگفتن است مازیار عزیز چرا اعلامش می‌کنی؟

تا هم عکسهای بقیه و میزان رای اونارو نسبت به ژانرشون ببینم و میزان علاقه ژانر بچه ها دستم بیاد (که تا اینجا هم کمی دستم اومده) هم عکسم بالاترین پست باشه و بازدید بیشتری داشته باشه و . . .
    که چه شود؟ تنکس بیشتر مهم است یا حس خوبی داشتن از عکس گرفتن؟
    من واقعاً نمی‌دونم تصورت چیه! ولی موضوع خیلی ساده است. هدف برگشتن به "عکس گرفتن" است. تمام این تاپیک باز کردن و بخش درست کردن و ... همه برای این موضوع است. همین، به همین سادگی.

لطفاً شمایی که عکاس خوبی هستی راه را هموارتر کن رفیق عزیزم. اگر ایرادی می‌بینی آن را بگو! اگر خیلی موضوع حاد است با پیام خصوصی در میان بگذار، اگر نه حاد نیست پس چرا حواله‌اش می‌دهی به پس از چهارشنبه؟

دربارۀ موضوع "تأیید پست" هم همانطور که در پست قبل گفتم تمام تلاش بر بهینه‌کردن سیستم است. هر روشی یک مقدار سود و زیان دارد اجازه بده کمی بگذرد، قطعاً فرایند بهتر خواهد شد.

ادیت:
    این پستت عجیب بود برام. به هر حال امیدوارم عکس‌هایت را از نوع و محتوایی که دوست داری ببینم نه جور دیگر
    ویرایش توسط Vahid : Sunday 21 August 2011 در ساعت 01:52
    Maysam.P، ashkan 78، mreza1001 و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    .

كاربر فعال AmirS آواتار ها
    تشکر کرده
    1291

این درسته که عکس‌هایی که دیر تر ارسال بشن، هم وقت بیشتری برای طراحی دارن و هم عکاس سلیقه و ایده های دوستان رو دیده، ولی (در صورتی که برای تایید خیلی وقت صرف نشه) عکسی که زود تر ارائه میشه، هم شانس بیشتری برای دیده شدن داره (به فرض اینکه دوستان از لینک جدید ترین پست خوانده نشده، برای باز کردن تاپیک استفاده کنن) و هم چون ممکنه ایده های تکراری هم تو مجموعه ارسال ها وجود داشته باشه، از این نظر هم موقعیت بهتری پیدا می کنن...
    خلاصه اینکه فکر می کنم این دو تا قضیه هم دیگه رو تا حد زیادی خنثی می کنن...

كاربر بسیار فعال Amir Abdolpanah آواتار ها
    تشکر کرده
    10736

شاید از دسترس خارج کردن تاپیک و نمایش از دو شنبه و به یک باره خوب باشد. همه همه مجبور خواهند بود از اول تاپیک نگاه کنند. هم فکر نکنم کسی از دو شنبه به بعد عکس ارسال کند.
    MMehdikhani، Mashhadi Vahid، Maysam.P و 9 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهمتر از عکاس خوب بودن، انسان شریف بودن است.

كاربر بسیار فعال Madjidm آواتار ها
    تشکر کرده
    7162

شاید پیشنهاد بنده در حال حاضر امکان پذیر نباشد ولی شاید اجرای آن بتواند داوری ما را به عدالت نزدیک تر کند

1- در هر پست کاربران بتوانند امتیازی از پیش تعیین شده به عنوان مثال از 1 تا 5 به عکس مورد نظر دهند
    2- فقط امتیاز کاربرانی در نظر گرفته شود که به تمامی پستها امتیاز دهند در این صورت کاربری که در قضاوت شرکت میکند عملکرد صحیح دارد
    3- این امتیاز دهی قابل ادامه باشد یعنی اگر بنده امروز به 10 عکس امتیاز دهم بتوانم فردا در ادامه به عکسهای جدید امتیاز دهم پس لازم نخواهد بود که در یک روز به تمامی عکسها امتیاز دهم و کسالتی نخواهد بود
    4- امتیاز افراد کاملا مخفی باشد در این صورت رودربایستی ها کمتر خواهد شد و نیازی به تشکر زیر پست نخواهد بود
    5-زمان امتیاز دهی تا یکروز پس از اتمام زمان ارسال عکس ادامه یابد تا دوستان روند را کامل نمایند

سپاس
    Amir Abdolpanah تشکر می‌کند.
    گزینه تشکر برای عکس خوب است نه عکاس آشنا!
    در باره من،

سلف پرتره ،
    گالری.

صفحه 5 از 35 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ... آخرینآخرین