صفحه 6 از 35 نخستنخست ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 16 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 51 تا 60 , از مجموع 347
Like Tree1722تشکر

موضوع: عکس ماه ـ پیشنهادها، پرسش‌ها و انتقادها

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

دوستان ظاهراً تمام مشکل فشردن تشکر توسط اعضای غیر داور است. پس لطفاً خودتان حلش کنید!

صرفاً جهت اطلاع ، عکسی که الآن از نظر ترتیب اولین عکس است نخستین عکس ارسالی نمی باشد. حتی نخستین عکس تایید شده هم نیست!

ترتیب ارسال هم در انتخاب عکس برتر بی تاثیر است.

باز هم یادآوری می کنم که این برنامه قرار است صرفاً بهانه ای جهت تمرین و دست به دوربین شدن با هدفی از پیش تعیین شده باشد.

متاسفانه اگر به همین منوال پیش برود و دوستان برنامه عکس منتخب کاربران را بیش از حد جدی تلقی کنند و به خاطر کسب تشکر خواب خوش برای برخی دوستان ناممکن شود ناچار به حذف آن خواهیم شد و فقط عکس منتخب داوران باقی خواهد ماند.
    ویرایش توسط mreza1001 : Sunday 21 August 2011 در ساعت 08:42
    NASSIRI4080، shabab، merdax و 12 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    محمد رضا میلانی

كاربر فعال Herati آواتار ها
    تشکر کرده
    1581

با عرض سلام
    باید اعتراف کنم که بسیار احساس خوبی دارم نسبت به این تاپیک و کاری هم به تشکر های بی مورد و با مورد ندارم
    به نظر من زیاد نباید به این مورد خودمون رو درگیر کنیم و بهتر از این موضوع بهترین استفاده را بکنیم و دست به دوربین بشویم
    و من هیچ وقت حاضر نیستم عکسی رو بگیرم که برام تشکر بدهند

پیشنهاد من این است مدیران و یا داوران نقدی و یا نظری برای عکس های ارسالی بدهند تا نقاط ضعف و قوت عکس معلوم بشه

كاربر فعال aidin594 آواتار ها
    تشکر کرده
    2637

نقل قول نوشته اصلی توسط Herat-picture نمایش پست ها

پیشنهاد من این است مدیران و یا داوران نقدی و یا نظری برای عکس های ارسالی بدهند تا نقاط ضعف و قوت عکس معلوم بشه
    اما بعد از پايان هفته.

كاربر همراه Omidep آواتار ها
    تشکر کرده
    1534

این بهترین پیشنهادی ست که در این تاپیک خوانده ام
    بهتر است به طور جداگانه این عکس ها مورد بحث و بررسی قرار گیرند حتی اگر در یک خط و یا یک جمله باشد
    برای پیشرفت مهم تر از همه چیز شناختن نقاط قوت و ضعف عکس ها می باشد
    alonebaby، Vahid و Miri تشکر می‌کنند.
    امید بنی اسدی
    "Silence, and Deeper silence, When crickets hesitate"

كاربر همراه M.Moghadam آواتار ها
    تشکر کرده
    3146

سلام
    اگر تاپیکی را با عنوان نقد عکس هفته قرار دهید فکر میکنم برای افرادی مثل من بسیار مناسب باشد و با نظرات اساتید سایت اشنا می شویم و مطمئنا در دید ما تاثیر زیادی خواهد داشت.البته پیشنهاد میکنم قبل از انتخاب عکس برتر هفته باشد که در دید نقد کنندگان نیز تاثیری نداشته باشه.
    M. Beyrami، Miri و mohsendm تشکر می‌کنند.
    d5100+18-105 nikon+sb800+190xprob+804rc2

كاربر همراه AliAk آواتار ها
    تشکر کرده
    3315

سلام
    سوالی برام پیش اومده
    تایید عکس ها فقط بر مبنای ارتباط اونها با موضوعه؟
    یا اینکه از نظر کیفی هم بررسی میشن مثل بخش "عکس های شما"؟

گفتم به گوشه‌ای بنشینم ولی دلم
    ننشیند از کشیدن خاطر به سوی دوست

كاربر ويژه
    تشکر کرده
    5959

خیلی خلاصه عرض کنم، باید دو ویژگی را داشته باشد:

1- موضوع که ناگزیر باید مرتبط باشد؛
    2- فارغ از موضوع، عکس خوبی باشد.
    AliAk تشکر می‌کند.
    .

كاربر همراه
    تشکر کرده
    4086

من فكر ميكنم فكر خيلي خوبيه؛اما تا همينجا هم ما كلي مديون دوستاني هستيم كه زحمت داوري رو قبول كردند؛مديران هم بنظرم باندازه كافي مشغله دارند؛بهرحال اين عزيزان كارهاي خودشون رو دارند و بدون تعارف فكر نميكنم هيچ كدومشون براي فعاليت در اينجا حقوقي بگيرند؛اگه نقدي بنويسن از لطفشونه و مسلما همه استقبال ميكنن و خوشحال ميشن؛نقد يك داور يا مدير هم حتما عززتر از نقد اعضاي عادي خواهد بود؛اما اينكه بعنوان يه پيشنهاد ما ازشون بخوايم بنظرم يكم توقع زياديه.
    با تشكر
    محسن مقصودی

كاربر آشنا Maysam.P آواتار ها
    تشکر کرده
    820

ببخشید البته،اما فکر میکنم که خیلی از دوستان برای هدفی(تشویق کاربران به عکاسی و بالا رفتن سطح عکاسی کاربران) تلاش کردند و وقت گذاشتند و می گذارند....
    اونوقت بعضی ها این جَو رو با المپیک!!! اشتباه گرفتند،خواهشاًً بابتِ لحنم منو ببخشید،ولی باور کنیم اینجا میدان مسابقه نیست،جاهای دیگر میشود به آن اهداف هم رسید،اما اینجا قراره پیشرفت کنیم نه به هر بهانه و قیمتی.
    جناب میلانی وباقی دوستان هم اشاره کردند،موضوع خیلی ساده تر از این حرف هاست،که با تشکر کسی خوشحال و یا ناراحت بشیم.
    ---
    پ.ن:البته خودم هنوز فرصت نکردم عکس بفرستم،اما هر دو تاپیک رو دنبال کردم تا الان.
    mreza1001 تشکر می‌کند.
    Maysam.Pourghasemi
    http://www.maysam-pix.ir

كاربر ويژه farsad آواتار ها
    تشکر کرده
    7124

نقل قول نوشته اصلی توسط 1986 نمایش پست ها
    من فكر ميكنم فكر خيلي خوبيه؛اما تا همينجا هم ما كلي مديون دوستاني هستيم كه زحمت داوري رو قبول كردند؛مديران هم بنظرم باندازه كافي مشغله دارند؛بهرحال اين عزيزان كارهاي خودشون رو دارند و بدون تعارف فكر نميكنم هيچ كدومشون براي فعاليت در اينجا حقوقي بگيرند؛اگه نقدي بنويسن از لطفشونه و مسلما همه استقبال ميكنن و خوشحال ميشن؛نقد يك داور يا مدير هم حتما عززتر از نقد اعضاي عادي خواهد بود؛اما اينكه بعنوان يه پيشنهاد ما ازشون بخوايم بنظرم يكم توقع زياديه.
    با تشكر

سلام

مطمئن باشید که ما هم خیلی خوشحال میشیم که در خدمت دوستان باشیم. به احتمال خیلی زیاد در کنار تاپیک عکس هر هفته یک تاپیک هم مخصوص نقد و بررسی آثار اون هفته قرار میگیره که دوستان خودشون در اون به تبادل نظر بپردازند. در این مورد هنوز در حال تصمیم گیری هستیم و در صورتیکه این اتفاق بیفته ما هم تمام تلاشمون رو میکنیم که سری به اون تاپیک بزنیم و به عنوان یک کاربر نظرات شخصی خودمون رو در مورد عکس ها بنویسیم. ولی تایید عکس ها، انتخاب موضوع، و انتخاب عکس برتر اون هم به صورت هفتگی وقت زیادی رو میگیره و به علت مشغله کاری ممکنه در بخش نقد و بررسی کمتر در خدمت دوستان باشیم و از این بابت از دوستان پوزش میخواهیم. ولی مطمئن باشید که اگر وقتی باشه دریغ نمی کنیم. البته دوستان و اساتید بسیار خوبی در انجمن هستند که حتما در این حرکت ما رو یاری خواهند کرد.

با تشکر از همکاری و نظرات بسیار خوب دوستان
    NASSIRI4080، ME، Javid و 10 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرساد غفاریان
    farsad.me
    فوتوبلاگ: TrappedLight.net

صفحه 6 از 35 نخستنخست ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 16 ... آخرینآخرین