صفحه 3 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 49
Like Tree21تشکر

موضوع: درخواست راهنمایی برای خرید دوربین فیلم برداری

كاربر فعال masoudrejae آواتار ها
    تشکر کرده
    2404

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Mobin نمایش پست ها
    من فیلمبردار مراسم نیستم.
    میدونم اقای مبین علی
    در جواب اون دوستمون که گفتند دنبال رکوردر برای مراسم میگردم گفتم
    47amir تشکر می‌کند.
    خوشبختم؛ تو با منی، لبخندتو از من نگیر
    عشق من؛ تا با همیم دلشورۀ رفتن نگیر

كاربر همراه
    تشکر کرده
    108

دوستان بالاخره نتونستم کسی را پیدا کنم که در مورد هندی کمهای فول اچ دی بهم راهنمایی بده تخصص همه اینجا مثل اینکه عکاسیه. من به همون اندازه که از دوربین 650دی برای عکاسی استفاده می کنم همون قدرم فیلمبرداری می کنم ولی خب عمق میدان کمش در بسیاری موارد مشکل زاست دنبال کامپکتی می گردم که فول اچ دی 60پی باشه و بتونه برای جشنهای کوچک تولد و مهد ها بهم کمک کنه ؟

كاربر همراه AliHamze آواتار ها
    تشکر کرده
    97

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرکرد نمایش پست ها
    دوستان بالاخره نتونستم کسی را پیدا کنم که در مورد هندی کمهای فول اچ دی بهم راهنمایی بده تخصص همه اینجا مثل اینکه عکاسیه. من به همون اندازه که از دوربین 650دی برای عکاسی استفاده می کنم همون قدرم فیلمبرداری می کنم ولی خب عمق میدان کمش در بسیاری موارد مشکل زاست دنبال کامپکتی می گردم که فول اچ دی 60پی باشه و بتونه برای جشنهای کوچک تولد و مهد ها بهم کمک کنه ؟
    دوست عزیز شما برای داشتن عمق میدان در تصویربرداری از لنز مناسب استفاده کن.شما نوشتی ""دوربین 650دی برای عکاسی استفاده می کنم همون قدرم فیلمبرداری می کنم ولی خب عمق میدان کمش در بسیاری موارد مشکل زاست "" این دوربین و کلا دوربین ها به خودی خود عمق میدان ندارند.
    من کلا با هندی کم برای کار میونه خوبی ندارم.اما یدونه Jvc10 دارم 40 گیگ هارد داره خیلی جاها کمکم کرده.
    هم 80 گیگ داره هم 40 گیگ
    همه چیز عالیه.

ارادتمند-علی حمزه

كاربر همراه saber.pix آواتار ها
    تشکر کرده
    736

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرکرد نمایش پست ها

دوست عزیز بهترین دوربین برای شما پاناسونیک HS 900 هست کیفیت تصویر فوق العاده ای داره لنز بسیار کاربردی داره و همچنین 240 گیگ هم هارد داره.
    Canon EOS 5D Mark IV+Canon EF 24-70mm f/2.8L II +Metz mecablitz 64 AF-1

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4244

نقل قول نوشته اصلی توسط AliHamze نمایش پست ها
    دوست عزیز شما برای داشتن عمق میدان در تصویربرداری از لنز مناسب استفاده کن.شما نوشتی ""دوربین 650دی برای عکاسی استفاده می کنم همون قدرم فیلمبرداری می کنم ولی خب عمق میدان کمش در بسیاری موارد مشکل زاست "" این دوربین و کلا دوربین ها به خودی خود عمق میدان ندارند.
    من کلا با هندی کم برای کار میونه خوبی ندارم.اما یدونه Jvc10 دارم 40 گیگ هارد داره خیلی جاها کمکم کرده.
    هم 80 گیگ داره هم 40 گیگ
    بحث لنز نیست جناب حمزه ای

Camcorder ها کلا به دلیل تفاوت نوع و سایز سنسور عمق میدان بیشتری دارند ، سوای بحث F-stop لنز.

كاربر همراه AliHamze آواتار ها
    تشکر کرده
    97

نقل قول نوشته اصلی توسط D.Daneshmand نمایش پست ها
    بحث لنز نیست جناب حمزه ای

Camcorder ها کلا به دلیل تفاوت نوع و سایز سنسور عمق میدان بیشتری دارند ، سوای بحث F-stop لنز.
    بله خوب اینکه اصلا کلا سیستم این دوسری دوربین کاملا متفاوته.اما من از سوال اینطور برداشت کردم با انتخاب و جستوجو ایشون در کامکت ها به عمق میدان مناسبی نسبت به 650دی نمیتونه برسه.
    همه چیز عالیه.

ارادتمند-علی حمزه

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4244

نقل قول نوشته اصلی توسط AliHamze نمایش پست ها
    بله خوب اینکه اصلا کلا سیستم این دوسری دوربین کاملا متفاوته.اما من از سوال اینطور برداشت کردم با انتخاب و جستوجو ایشون در کامکت ها به عمق میدان مناسبی نسبت به 650دی نمیتونه برسه.
    ایشون طالب برعکس این موضوع هستن ، عمق میدان کم یکی از گزینه ها در فیلمبرداری با DSLR هست که هم ضعف است و هم مزیت.

عمق میدان در دوربین های DSLR کلا کمتر هست و باعث میشود با بالا بردن Aperture نور کمتری نیز وارد سنسور شود
    در نتیجه برای فیلم برداری گروهی در نور کم مناسب نیستند.
    ویرایش توسط D.Daneshmand : Saturday 28 December 2013 در ساعت 06:17

كاربر همراه
    تشکر کرده
    108

کسی از قیمت دوربین فیلمبرداری سونی SONY HDR-TD20E خبری داره ؟ لطفا کسی اگه می تونه راهنماییم کنه؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    18

با سلام خدمت اساتید
    بنده به دنبال یه دوربین فیلمبرداری خانگی هستم که کیفیت و شفافیت تصویر بالایی داشته باشه و همچنین رنگ های طبیعی رو به نمایش بذاره و تو شب فیلم خوبی داشته باشه و از هر جهت مناسب باشه.
    خودم تو بازار 2 مدل کانن hf r406 به قیمت 920 تومن و سونی cx290 به قیمت 1100 رو پیدا کردم.
    حالا نظر شما چیه؟

كاربر همراه sarlak آواتار ها
    تشکر کرده
    1170

نقل قول نوشته اصلی توسط yoosefheidari نمایش پست ها
    با سلام خدمت اساتید
    بنده به دنبال یه دوربین فیلمبرداری خانگی هستم که کیفیت و شفافیت تصویر بالایی داشته باشه و همچنین رنگ های طبیعی رو به نمایش بذاره و تو شب فیلم خوبی داشته باشه و از هر جهت مناسب باشه.
    خودم تو بازار 2 مدل کانن hf r406 به قیمت 920 تومن و سونی cx290 به قیمت 1100 رو پیدا کردم.
    حالا نظر شما چیه؟
    اون کیفیت و شفافیتی که شما دنبالش هستی،تو این بازار حداقل باید پنج شش میلیون براش هزینه کنی
    این دوربینهایی که شما نام بردی خیلی معمولی هستن
    پاناسونیک X920
    سونی Vg30
    سونی MC50
    اینا دوربینهای خانگی و باکیفیت هستن
    yoosefheidari تشکر می‌کند.

صفحه 3 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5 آخرینآخرین