صفحه 2 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 49
Like Tree21تشکر

موضوع: درخواست راهنمایی برای خرید دوربین فیلم برداری

كاربر همراه sarlak آواتار ها
    تشکر کرده
    1170

[QUOTE=faridx;354489]با درود،
    دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید هندی کم های سونی که، مدل CX290 بدون ورودی میکروفن خارجی، مدل CX380E دارای ورودی میکروفن خارجی هستند، با توجه به کیفیت و امکانات و قیمت مناسب(حدود یک و نیم میلیون) برای کار ساخت برنامه ویدیویی مستند که بیشتر مصاحبه هست، این مدلها میتونن کار رو راه بندازن؟
    شما تو رنج قیمت تا نهایت 3تومن پیشنهادی دارین؟
    در ضمن درمورد 650D هم زیاد تحقیق کردم، با لنز 18-135 STM حدود دو میلیون و نهصد هست، برای کار من پیشنهاد میکنید؟ با فوکوس روی سوژه های متحرک مشکلی نخواهد داشت؟ و اینکه چون با فرمت mp4 رکورد نمیکنه و فرمت آن mov هست در مقایسه با کیفیت اون دو مدل هندی کم سونی مناسب کار من میتونه باشه ؟[/QU

با این فرد مشورت کنید حتما به نتیجه خوبی میرسید
    HamedSalahi.com
    faridx و Nemati تشکر می‌کنند.

كاربر همراه 47amir آواتار ها
    تشکر کرده
    2280

نیازمند راهنمایی اساتید عزیزم.
    این دوربین Sony NEX-VG10 چه جور دوربینیه؟ دست دومه تمیزش چند می ارزه؟
    بدرد ریکورد مراسم میخوره؟
    امیر دانش
    http://www.amirdanesh.com

كاربر جديد farzad.s آواتار ها
    تشکر کرده
    2

با سلام ؛

دوربین بدی نیست و می توانید برای ضبط مراسم استفاده کنید ؛ اما انتظار کیفیت عالی از آن نداشته باشید. دوربین قدیمی هم هست و به نظرم از فکر این دوربین بیاید بیرون و به سراغ دوربین های دیگر بروید. قیمت دقیقی الان ازش ندارم ؛ اما فکر نکنم بیشتر از 1 میلیون و 800 اینا بیارزه.

اگر منظور شما از ضبط مراسم ؛ خدمات حرفه ای در این زمینه هست که کاملا از فکرش بیاید بیرون. چون صد در صد در برابر رقبا ضربه خواهید خورد و مشتریان از کیفیت کاملا راضی نخواهند بود. اما به صورت کلی دوربین خوبی هست و قابل استفاده !

قیمت را اطلاع ندارم ؛ اما این دوربین ها هم گزینه های خوبی هستند برای مراسم : Nx5 - Ea50 - Vg30

موفق باشید
    47amir تشکر می‌کند.

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13645

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad.s نمایش پست ها
    با سلام ؛

دوربین بدی نیست و می توانید برای ضبط مراسم استفاده کنید ؛ اما انتظار کیفیت عالی از آن نداشته باشید. دوربین قدیمی هم هست و به نظرم از فکر این دوربین بیاید بیرون و به سراغ دوربین های دیگر بروید. قیمت دقیقی الان ازش ندارم ؛ اما فکر نکنم بیشتر از 1 میلیون و 800 اینا بیارزه.

اگر منظور شما از ضبط مراسم ؛ خدمات حرفه ای در این زمینه هست که کاملا از فکرش بیاید بیرون. چون صد در صد در برابر رقبا ضربه خواهید خورد و مشتریان از کیفیت کاملا راضی نخواهند بود. اما به صورت کلی دوربین خوبی هست و قابل استفاده !

قیمت را اطلاع ندارم ؛ اما این دوربین ها هم گزینه های خوبی هستند برای مراسم : Nx5 - Ea50 - Vg30

موفق باشید
    با نظر شما کاملا مخالفم.
    دوربینهایی که برای مراسم به صورت عمومی در ایران استفاده میشوند سونی z5 و z7 هستند که سنسور بسیار کوچکتری از این دوربین دارند که برتریهای یک سنسور با کراپ 1.5 به این سنسورها نیاز به توضیح ندارد.
    47amir تشکر می‌کند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر همراه 47amir آواتار ها
    تشکر کرده
    2280

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Mobin نمایش پست ها
    با نظر شما کاملا مخالفم.
    دوربینهایی که برای مراسم به صورت عمومی در ایران استفاده میشوند سونی z5 و z7 هستند که سنسور بسیار کوچکتری از این دوربین دارند که برتریهای یک سنسور با کراپ 1.5 به این سنسورها نیاز به توضیح ندارد.
    مرسی از توجهتون.
    من خودم با z1 و z5 ریکورد کردم حالا شما خروجی این دوربین رو در مقایسه با اونا چطور میبینید؟
    آیا کار خبر نگاری هم میشه انجام داد باهاش؟
    بسیار سپاس گزارم
    امیر دانش
    http://www.amirdanesh.com

تشکر کرده
    13645

نقل قول نوشته اصلی توسط 47amir نمایش پست ها
    مرسی از توجهتون.
    من خودم با z1 و z5 ریکورد کردم حالا شما خروجی این دوربین رو در مقایسه با اونا چطور میبینید؟
    آیا کار خبر نگاری هم میشه انجام داد باهاش؟
    بسیار سپاس گزارم
    من با این دوربین کار نکردم که توصیه بکنم یا خیر.ولی در مقایسه با دوربینهایی که گفتید هم از نظر دستیابی به عمق میدان کم و هم از نظر کیفیت تصویر برتری کامل دارد.
    من خودم اگر قصد خرید دوربین فیلمبرداری را داشته باشم حتما از این سری انتخاب خواهم کرد.این دوربینها عملا یک دوربین عکاسی slr هم هستند.
    47amir تشکر می‌کند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر جديد farzad.s آواتار ها
    تشکر کرده
    2

با سلام ؛

دوست عزیز ، همه چیز که به کراپ نیست ! بعدش هم دیگه من کسی رو نمیشناسم که در مراسم با Z5 و Z7 بگیره. این دوربین ها دیگه از رده ایران هم خارج شدند ! در جهان هم که خیلی وقته از رده خارج شدند.

من هم نگفتم این دوربین بده. دو بار هم ذکر کردم که دوربین خیلی خوبی هست. اما استاندارد های کافی گرفتن یک مراسم حرفه ای رو نداره. همون دوربین Z7 خیلی کیفیت خوبی در تاریکی داره نسبت به VG10. ماشاالله هم که همه مراسم ها جدیدا تاریکه !

دوربین VG10 زیاد در نور کم پاسخگوی خوبی نیست. فقط هم کراپ بحث نیست و دوربین VG10 از خیلی از نظرها نسبت به دوربین های Nx5 - Ea50 - Vg30 ضعف داره. دوربین های ذکر شده ، دوربین های مناسب مراسم هستند.

برای کارهای خبری هم میشه استفاده کرد ؛ اما این که کاملا پاسخگو و مناسب باشه نه.

با این حال این نظر بنده بود. من خودم هم با VG10 کار کردم و هم با Z7. هر دو این دوربین ها نسبتا قدیمی هستند و می توانید از نسخه های قوی تر و جدیدتر استفاده کنید.

به هر حال ؛ موفق باشید
    47amir تشکر می‌کند.

كاربر فعال masoudrejae آواتار ها
    تشکر کرده
    2404

هر چیزی را باید نسبت به مبلغ ای که قرار هست براش هزینه شود سنجید
    vg10 بدرد مراسم نمیخوره
    چرا؟
    چون صدای زوم و زوم بک که اونم باید دستی انجام بشه و نه اتومات تو فیلم ضبط میشه , ضمنا لرزش دست خصوصا در زمان زوم وزوم بک هم کاملا در تصویر مشهود هست

اگه دنبال دوربینی برای ساخت کلیپ باغ و کلیپ اسپورت اونم نه رکورد کل مراسم و فیلم مستند کوتاه و مصاحبه های خبرنگاری و ... هستید VG30 را تهیه کنید
    قیمت اش هم فکر کنم حدود 7 تومنی باشه
    من خودم یک زمانی قصد خرید دوربین داشتم بین این دو تا و دوربین های دیگه خیلی تحقیق کردم
    و البته بگم با توجه به کارم هیچ کدوم از این دو دوربین مناسب کار من نبود

من خودم اگر قصد خرید دوربین فیلمبرداری را داشته باشم حتما از این سری انتخاب خواهم کرد.این دوربینها عملا یک دوربین عکاسی slr هم هستند.
    دقیقا بزرگترین مشکل این دوربین هم برای فیلمبرداری کل مراسم همین هست که گویا شما با یک دوربین عکاسی قصد رکورد مراسم را دارید
    47amir تشکر می‌کند.
    خوشبختم؛ تو با منی، لبخندتو از من نگیر
    عشق من؛ تا با همیم دلشورۀ رفتن نگیر

كاربر همراه
    تشکر کرده
    108

دوستان اگه امکان داره یه هندی کم سونی که بتونه فول اچ دی با 60 فریم کامل (1080p)ضبط کنه بم معرفی کنند البته حداقل قیمت مد نظرمه ولی تاکید عمد ام این از این دوربینا که با کمک نرم افزار فیلم فول اچ دی ذخیره می کنند نباشه البته ترجیحا میکروفن خارجی هم ساپورت کنه؟

تشکر کرده
    13645

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudrejae نمایش پست ها
    دقیقا بزرگترین مشکل این دوربین هم برای فیلمبرداری کل مراسم همین هست که گویا شما با یک دوربین عکاسی قصد رکورد مراسم را دارید
    من فیلمبردار مراسم نیستم.
    47amir تشکر می‌کند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

صفحه 2 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5 آخرینآخرین