صفحه 2 از 3 نخستنخست 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 29
Like Tree55تشکر

موضوع: Nikon Coolpix P7100

كاربر همراه mandy آواتار ها
    تشکر کرده
    110

كاربر آشنا ahmadmobin آواتار ها
    تشکر کرده
    278

وقت بخیر دوستان، گویا این دوربین وارد بازار شده و قیمت حدود 7530 تومن داره،آیا با وضعیتی که الان جی 12 قیمتش حدود 900 تومن شده خرید این دوربین کار عاقلانه ای هست؟
    ممنون میشم نظرتون رو در مورد این دوربین بگید.

كاربر جديد R4miN آواتار ها
    تشکر کرده
    338

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadmobin نمایش پست ها
    وقت بخیر دوستان، گویا این دوربین وارد بازار شده و قیمت حدود 7530 تومن داره،آیا با وضعیتی که الان جی 12 قیمتش حدود 900 تومن شده خرید این دوربین کار عاقلانه ای هست؟
    ممنون میشم نظرتون رو در مورد این دوربین بگید.
    g12 تنها مزیت قابل توجهی که نسبت به مدل قبلی این دوربین داشت ال سی دی چرخان بود که در p7000 وجود نداشت ، p71000 هم ال سی دی تاشو داره ولی خوب بازم نمیچرخه !
    از لحاظ عکس برداری از g12 بهتر نباشه بدتر نیست ، البته من شنیدم کیفیتش خیلی خوبه مدل قبلیش هم کیفیت عکس خوبی داشت حالا دیگه میمونه اون اختلاف قیمت
    150 هزار تومانی که میتونه صرف خرید لوازم جانبی بشه :دی البته دوربین جدید تری هم هست نسبت به g12 ، من که بودم p7100 میخردیم
    یادمه یه زمانی میگفتم g12 با 580 تومن قیمت گرونه ! عجب روزگار خوبی بود قدر ندونستم ! :(
    morteza khademy و ahmadmobin تشکر می‌کنند.

vahidshah
    Guest

به نظر من جی 12 انتخاب بهتری میتونه باشه.تو کیفیت عکسها جی 12 بهتر عمل کرده.شاید مهمترین برتری این دوربین به جی 12 داشتن رنج بیشتر زوم هست
    الان انتخاب های بهتری هم هست.درسته که این دو تو کامپکتها تقریبا یکه تاز هستن و یکه تازی کردن
    ولی مدل جدیدتر فوجی ایکس 10 انتخاب بسیار شایسته تری هست با قیمت حدود یک ملیون.با لنز عالی.سنسور بزرگتر و کیفیت بهتر نویز کمتر.فیلمبرداری فول اچ دی.کلا دوربین لایقی هست!!
    من خودم بعد از اس ال ارم میخاستم کامپکت بخرم واسه وزن و حجم کمترش.وهمیشه پی 7100 و جی 12 مورد نظرم بودو هی درجریان کیفت بیشتر جی 12 میشدمو هی بهش متمایل میشدم تا زمان گذشتو از ورود اینا زمان بیشتری گذشت و موقع قصد خرید من به ایکس 10 فوجی رسیدمو با تحقیقات به لیاقتش مطمعن بودم!!که بعد باز وسوسه واسه سنسور بزرگتر شدم و عاشق کنون جی 1 ایکس شدم ..بعد بالاپایین شدن دلارو کم یاب شدن...واخر به اس ال ار نیکون دی 3200 ختم شد!!
    morteza khademy و R4miN تشکر می‌کنند.

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط R4miN نمایش پست ها
    g12 تنها مزیت قابل توجهی که نسبت به مدل قبلی این دوربین داشت ال سی دی چرخان بود که در p7000 وجود نداشت ، p71000 هم ال سی دی تاشو داره ولی خوب بازم نمیچرخه !
    از لحاظ عکس برداری از g12 بهتر نباشه بدتر نیست ، البته من شنیدم کیفیتش خیلی خوبه مدل قبلیش هم کیفیت عکس خوبی داشت حالا دیگه میمونه اون اختلاف قیمت
    150 هزار تومانی که میتونه صرف خرید لوازم جانبی بشه :دی البته دوربین جدید تری هم هست نسبت به g12 ، من که بودم p7100 میخردیم
    یادمه یه زمانی میگفتم g12 با 580 تومن قیمت گرونه ! عجب روزگار خوبی بود قدر ندونستم ! :(
    به نظر می رسد DPreview نظر متفاوتی داشته باشد: امتیاز G12 برابر 73% است و P7100 برابر 69%
    http://www.dpreview.com/products/com...tDir=ascending
    lamagra تشکر می‌کند.

كاربر فعال morteza khademy آواتار ها
    تشکر کرده
    7060

در اینکه خروجیه جی12 بهتره شکی نیست.
    نیکون هیچ وقت تو کامپکت موفق نبوده.
    ولی باید دید که این اختلاف کیفیت به این اختلاف قیمت میارزه یا نه!
    lamagra تشکر می‌کند.
    پشت این پنجره جز هیچ بزرگ ، هیچ نیست!

canon Eos 6D +canon ef 17-40 f4 L+ canon ef 50 f1.8 stm+canon ef 100mm f2.8 L macro+ avanar 135 f2.8+ zenitar 50mm f2

vahidshah
    Guest

به نظر من الان کسی که بین پی 7100 و جی 12 مونده و یکم هم جای افزایش بودجه رو داره بهتره به ایکس 10 فکر کنه که جدیدتر و کاملتره و کیقیت خوب سنسور بزرگتر لنز با اف باز تر (حتی در حالت انتهای زوم) فیلمبرداری بهتر ....فکر بکنه
    ولی قبلا که این دو دوربین هم جدید بودن جی 12 به صرفه تر یود.چون زوم یه کم بیشتر نیکون تو بعضی عکسها لازمه و به چشم میاد اما کیفیت کمی بیشتر جی12 همیشه تو هر عکس دخیله
    morteza khademy و R4miN تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

اگر کسی بخواد هزینه میلیونی کنه تا با خرید ایکس10 به کمی کیفیت بیشتر از جی12 برسه بهتره به اندازه همون جی12 هزینه بکنه و نکس سی3 بگیره و به کیفیتی دسترسی پیدا کنه که با هیچ کدام از کامپکتها قابل مقایسه نیست.اون هم با سنسور بسیار بزرگتر و بسیار با کیفیت.
    vahidshah، morteza khademy، ahmadmobin و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر آشنا ahmadmobin آواتار ها
    تشکر کرده
    278

سلام و تشکر از راهنمایی دوستان:
    حالا میمونه چند مورد، اول اینکه آیا با داشتن زوم بیشتر در سمت نیکون و زوم حین فیلم برداری در نیکون و اختلاف قیمت حدود 160 هزار تومنی با جی 12 آیا این اختلاف کیفیت اینقدری هست که بخوام بابتش از اون موارد + چشم پوشی کنم؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1334

سلام
    زیاد عجله نکن دوست عزیز.22 اگوست احتمالا 7200 معرفی شه.شاید با دیدن اون این تو ذوقت بزنه!

صفحه 2 از 3 نخستنخست 1 2 3 آخرینآخرین